Jump to content
Sign in to follow this  
safet susic

Nogomet: Lige Petice

Recommended Posts

aj lakine, jesmo ih potrgali. samo drug, cini mi se da je onaj anderson veca zvjerka od carika?? i to daleko veca.

[quote name='Vento' post='184868' date='Oct 6 2007, 20:36']Ispunila ti se

[quote name='black tattoo' post='184879' date='Oct 6 2007, 21:12']aj lakine, jesmo ih potrgali. samo drug, cini mi se da je onaj anderson veca zvjerka od carika?? i to daleko veca.[/quote]

pa ima veci potencijal ... on je ofanzivniji od Caricka ...
samo mi je drago sto danas ije bilo Wes brauna ... onakog piqe drzati na klupi nikako mi nije jasan ... ili onog simsona ... koliko je covjek danas puta otisao naprijed i nabacio ... pa asistent rooneyu za gol ... mozda bi Gigsa trebao cuvati i ubacivati sa klupe zadnjih pola sata jer vidi se da nema vise on svoje brzine ...

idemo polako po titulu ...

[quote name='lucky' post='184890' date='Oct 6 2007, 19:32']pa ima veci potencijal ... on je ofanzivniji od Caricka ...
samo mi je drago sto danas ije bilo Wes brauna ... onakog piqe drzati na klupi nikako mi nije jasan ... ili onog simsona ... koliko je covjek danas puta otisao naprijed i nabacio ... pa asistent rooneyu za gol ... mozda bi Gigsa trebao cuvati i ubacivati sa klupe zadnjih pola sata jer vidi se da nema vise on svoje brzine ...

idemo polako po titulu ...[/quote]

ja simson je zvijer isto. umalo da basnoslavno debitira...fakat je trebao nanija ubaciti u pecetni sastav mjesto giggsa.

ova godina je rodna, cini mi se...

Danas Bayern tare Nurnberg 100%.neznem sta je sa Stutragtom,onaj jucerasnja utakmica je bila jedno veliko nista,jes da su imali igraca manje.

Golijada Manchestera, napokon je krenulo :) ...
Valencia izgubila od Espanyol-a, 2:1, promasio sam listic zbog nje...
Inter pobjedom bjezi Juventusu 4x, ali nadam se da ce se situacija promijeniti nakon utakmice sa Fiorentinom...

Ovaj vikend je bio crni za Barcu, izgubili od Villareala 3:1 i jos izgubili Deca na mjesec dana...

Manchester napravio preokret nakon sto je gubio 1:0...

Milan je u krizi, nakon poraza u Ligi Prvaka, ne ide mu dobro ni u prvenstvu, izgubio od Empolija 1:0 i za vodecim Interom zaostaje za 10 bodova...

I na kraju, samo nekoliko sati nakon

opet smo zabili cetiri gola ... :D mozda staviti na kladionici ponudu : koliko ce Manchester united zabiti golova na slijedecoj utakmici ? :D

drago mi je da se je Celzi vratio i to kako se vratio svaka mu cast ...
Arsenal igra daleko najljepsi nogomet danas u evropi ... ali vidjet cemo ih iduce sedmice ... dolaze im crveni vragovi ... a znamo koliko oni daju golova po utakmici ... :D

na kladionici slobodno uvijek kad manchester igra igrati na vise od tri gola :D samo mislim da je mla kvota :lol:

[img]http://i23.tinypic.com/10xblt0.jpg[/img]

e arsenal igra prestrasno... ono sto su uradili slaviji u ligi prvaka je za udzbenike... koja kombinatorika i koja igra... a sve klinci .... fakat arsenal ima mozda i najpametniju politiku od svih evropskih klubova...

bas me zanima kako ce proci okrsaj izmedju trenutacno najucinkovitijeg napada i najcvrsce odbrane :D

[quote name='black tattoo' post='190320' date='Oct 30 2007, 13:38']bas me zanima kako ce proci okrsaj izmedju trenutacno najucinkovitijeg napada i najcvrsce odbrane :D[/quote]

znas li ko ce prenositi taj okrsaj i u koliko sati tacno pocinje? i je l' to sad u subotu?

[quote name='Incubus' post='190394' date='Oct 30 2007, 21:59']znas li ko ce prenositi taj okrsaj i u koliko sati tacno pocinje? i je l' to sad u subotu?[/quote]
utakmica je sada u u subotu u 13:45 ... prenosi BHT od bosanskih televizija ... a ako mozes gledati premieru na satelitu tamo je isto prenose ... ili slovenija 2 ako mozes gledati ...

Utakmica Arsenal-Manchester je bila dobra, Manchester 2x vodio, Arsenal se vracao, u 80.min Dudu je usao u igru, prepustio dobru priliku, i na kraju Gallas je vadio Arsenal...

Nocas novi derbi... Prijenos na HRT2, Juve-Inter... Navijaci Juventusa pripremaju "topal" docek Ibrahimovicu <_<

[quote name='_MORRISON_' post='190948' date='Nov 4 2007, 06:36']Nocas novi derbi... Prijenos na HRT2, Juve-Inter... Navijaci Juventusa pripremaju "topal" docek Ibrahimovicu <_<[/quote]

Napred Inter :)

Moja prognoza 1:3

[quote name='safet susic' post='191034' date='Nov 4 2007, 18:43']Napred Inter :)

Moja prognoza 1:3[/quote]

Slaba ti prognoza, Forza Juve...

Meni je bila dobra utakmica Arsenal - Manchester, Gallas vadio Arsenal u zadnjim minutama...

[quote name='safet susic' post='191034' date='Nov 4 2007, 18:43']Napred Inter :)

Moja prognoza 1:3[/quote]

ma kakav inter... i kad imaju momcad makar 100 milijuna skuplju od juventusove ne mogu dobiti :lol: :lol:

[quote name='Incubus' post='191354' date='Nov 5 2007, 20:54']ma kakav inter... i kad imaju momcad makar 100 milijuna skuplju od juventusove ne mogu dobiti :lol: :lol:[/quote]
Ako si gledao vidio si da su za klasu bolji od Juventusa!

[quote name='safet susic' post='191387' date='Nov 5 2007, 23:57']Ako si gledao vidio si da su za klasu bolji od Juventusa![/quote]

Kakve god Inter ima igrace, uvijek ce biti iza Juventus-a i Milan-a... Evo ti jedan podatak kako je Morrati "pametno" kupovao:

pogledajmo samo spisak igraca od 1994/95

Danas veliki udarac za Bayern.Izgubili su od Stutgarta 3:1.Bayern je jedva daom i ovaj jedan gol.U zadnje vrijeme nekako mrtvo igraju.Vec je izbila svada izmedu Hitzfeld i vraha bayerna zbog zadnjih rezultata utakmica.