Jump to content
Sign in to follow this  
safet susic

Nogomet: Lige Petice

Recommended Posts

Pratim vecras ove rzultate talijanske i spanjoslke lige pa fakat ima rezultata da panes s guzce pa reko haj da odvotim temu da komentarisemo o klubovima najjacih evropskih liga...

U Italiji vidimo da inter nema prave konkurencije Milan razocarajuci ove sezone, Roma nest pokusava al mislim siri izbor igraca koje ima Inter da ce odluciti utrku...

Engleska zanimljiva utrka Chelsea i Manchestera mislim da ce biti neizvjesno do samog kraja..

U Francuskoj se vec zna Lyon nema pravog konkurenta melje sve pred sobom...

Spanjolska, Barcelona nekako najuvjerljivija ali nije ni Sevilla za odbaciti. Real tone sve dublje i dublje veceras kuci izgubio od Huelve 0-3.

Nekako najzanimljivije ce biti pratiti bundesligu gdje je Schalke jesenji prvak a bice itekako zanimljiva druga polusezona gdje ce se za titulu prvaka boriti jos Werder i Bayern.

Primera: Real se osramotio, Sevilla sama na vrhu

Levante je kod Osasune izgubio rezultatom 2:1, a u veoma borbenoj utakmici podijeljeno je 10

kad su igrali real i huelva,ovi iz huelve trazili da se utakmica odgodi,poginula im 3 navijaca i jos 35 porijedjeno mislim da se bus zabio negdje ili tako nesto,i ovi iz reala nisu htjeli,i eto ljudi im zaprdise :D

ma real sinoc tuta bio!! imali dvije prilike, a ljudi im ucerase tri komada.. jos je realu valjo onaj pomocni sudija, svirao dva tri opsajda koji nikako nisu ni bili

a sto se tice lige, bit ce najzanimljivije pratiti bundes ligu jer ce se 3 kluba boriti za naslov, al valjda ce ipak Bayern na kraju osvojiti :D

ma real sinoc tuta bio!! imali dvije prilike, a ljudi im ucerase tri komada.. jos je realu valjo onaj pomocni sudija, svirao dva tri opsajda koji nikako nisu ni bili

<{POST_SNAPBACK}>

Jesi ti gledao utakmicu? Ja nisam. Jel igrao Ronaldo ako jeste kako je igrao???

sinoc je barcelona odigrala nerijeseno sa atleticom!
Barca je povel 1-0 ; Ronaldinho (min. 40) iz slobodnog udarca
i 1-1 ; Aguero (min. 60) i to prva cista situacija i izjednace ljudi .. bravo za atletico m.

U Engleskoj vodeci Manchester i Chelsea ostvarili pobijede dok je Livorpol kod kuce kiksao u gradskom derbiju protiv Evertona a Arsenal u gostima...

U njmeackoj u derbiju prvoplasIrane i drugoplasirane ekipe Werdera i Schalkea schalke pobijedio i zasjeo na celu bundeslige dok je bayern i ovaj put razocarao...

U spaniji novi debakl Reala kod kuci izgubili od Levenatea 0-1, Barcalona u gostima kod Osasune odigrala nerijeseno dok je Sevilla kod kuce takoder nerijeseno 0-0 odigrala s Real Sociadadom...

U Francuskoj novi poraz Lyona igubili od Troyesa 1-0, dok je derbi izmedju Marseila i PSG zavrsen 1-1...

Talijensko prvenstvo odgodeno do daljnjeg zbog nereda na siciliji..

Manchester i Chelsea do sigurnih pobjeda

Manchester United i Chelsea ne posustaju u utrci za naslovom engleskih prvaka, tako da je razlika izme

[b]Seria A: Milan ponovo posrnuo, Udinese u vrhu[/b]

Već na startu četvrtog kola Serije A dogodilo se iznenađenje. Milan na svom terenu nije imao snage da savlada Parmu i pokazao da mu forma jo

Od svih ovih liga mene samo intersuje Bundesliga a ovo ostalo slabo.Bayern je veoma dobro startao,nadam se da ce i tako nastaviti.

[quote name='-BOZZ-' post='182759' date='Sep 28 2007, 19:26']Od svih ovih liga mene samo intersuje Bundesliga a ovo ostalo slabo.Bayern je veoma dobro startao,nadam se da ce i tako nastaviti.[/quote]
Naravno da hoce, mislim da imaju najbolji start u novijoj historiji, a samo steta sto ne igraju u Ligi provaka, ovako samo Kup Uefa, a stvarno nema im konkirencije u Bundes Ligi !

Ako cu iskren biti,pratim intenzivno Bundesligu,utakmice,desavanja,nova igaca jer sam usko povezan sa tim !
A ostale lige,hmmmm pa ne mogu reci da ih pratim ali volim pogledati utakmicu Chelsea,Barcelone,Reala,Juventusa,Man UTD, AC Milan itd.
Nasu ligu ne pratim nikako,znam da Sarajevo i Zeljeznicar igraju u premier ligi, i da Krajina tu ne igra :)
A ostalo me ne zanima kod nas !

Sellam svima !

Ovaj vikend je bio zanimljiv, Werder utrpao 8 komada, a odigrana je i utakmica sa najvise golova u historiji Engleske lige, Porsmouth dobio 7:4...

Samo nek je Juve dobio, sad je iza Inter-a, jedva cekam 4. novembar da ga razvali na Dele Alpi-u...

[quote name='_MORRISON_' post='183613' date='Oct 1 2007, 19:21']Ovaj vikend je bio zanimljiv, Werder utrpao 8 komada, a odigrana je i utakmica sa najvise golova u historiji Engleske lige, Porsmouth dobio 7:4...

Samo nek je Juve dobio, sad je iza Inter-a, j[b]edva cekam 4. novembar da ga razvali na Dele Alpi-u[/b]...[/quote]
Nema od toga nista, Inter se polako zahuktava i ceka se samo povratak Civua i Materazia da unesu sigornost u odbrani dok im je napad na celu s Ibrahimovicem ubojit...

Ovdje bi jos napisao o pobjedi Barce i prvim golovima Henrya, koji je upisao i prvi het-trick u dresu Barce!

danas u 13:45 igra Manchester protiv Wigana ... bit ce mi zanimljivo vidjeti kakvu ce postavu Ferguson da izvede jer su Hargwes i Carick ozlijedjeni ...
i nadam se da ce manchester poceti davati vise od jednog gola po utakmici ... jer u proteklim sezonama u utakmicama između ova dva kluba je uvijek bilo puno golova ...