Jump to content
Sign in to follow this  
_Gost1

Kurva je simbol grada Bihaca?

Recommended Posts

heheheheh Kemal_S!
Imam jedno pitanje za tebe...mozda vise konstataciju...ti si kao KOMPETENTNA osoba da raspravljas o umjetnosti,o bilo cemu vezanom za nas grad??!!Vjerovatno si u Bihacu bio par puta i to kad si dolazio "raz papira.." eventualno kod rodjaka u "bolancu".. ili slicno.I ti si se nasao pisati ovakve stvari!!!HAHHAHHAHAHAHAH!
Ja cu uskoro biti profesor historije i sigurno imam vise skole nego ti i godina i pameti zajedno i uopce ne mogu vjerovati u ova sranja koja pises!Djevojka sa Une kurva??Ili sta vec? Pokazuje nekakve stidne dijelove tijela i kako to moze biti znamenitost ovog grada?? HAHHAHHAHA!Vidi se koliko poznajes umjetnost,historiju i sve ostalo o cem bulaznis kojekakve gluposti.Ovakvi spomenici nisu dozvoljeni u islamu?KOJEM ISLAMU?OTKAD TO SPOMENICI IMAJU VJERU,BOJU I NACIJU??Mozda u tvojoj masti!Takvi kao ti su nas i doveli ovdje gdje smo sad,da se dijelimo po nekakvim nacijama i vjerama.FUJ!Kazes da su ti ta nekakva sela kojih nema ni na karti puna komunistickih spomenika??Zar postoje,pored tvojih nemuslimanskih i komunisticki spomenici???Dobro da znam za ubuduce reci djeci u skoli kako se dijele spomenici.HAHHAHHAHA!!!!Nije za tebe nista drugo nego da nastavis kiseliti noge u Cajinom potoku,pa na njemu sebi napravi neki MUSLIMANSKI spomenik i uzivaj!Ili jos bolje,prijavi se u neku muslimansku sektu na istoku pa ratuj za Muslimansku drzavu!Mozda tamo naucis i plivati!
Trebalo bi ovu tvoju izjavu poslati na sve akademije umjetnosti u svijetu da se svi umjetnici i historicari umjetnosti ismiju ovako kao ja!

khm...khm...
Kao prvo, nikad nemoj zadavati hajku i prozivati ono o cemu nemas pojma...kad nesto procitas o djevojci onda pregledaj svoje postove i razmisli malo !
Drugo, vi cazinjani (cast pojedincima) ste toliko zatupljeni sa tim "VASIM" ali pazi "VASIM" islamom da ste ograniceni u svemu..Ja nista nemam protiv islama, ali vi sa tom vasom verzijom ste pretjerali...
Gola zena kurva, je li Hava (Eva) prva zena sta vec, bila kurva..Ja mislim da ona nije imala maramu ili nesto slicno.. ?!
Trece, Bihac ima makar svoj simbol, sta je simbol cazina ?
I ne znam kako se uopce usudjujete ikako spominjati Djevojku kad ste toliko ograniceni i neinformisani u pogledu Djevojke i kulture uopce...
Cetvrto i sto azra kaze, sigurno jedini razlog zasto ste bili u bihacu je "raz papira.."
Toliko od mene... Thx

Adnana su sa vlasti uklonili ljudi koji i dan danas kradu ovaj grad i ovaj kanton, i dali su nam ove "dobre" dane!

Slazem se u potpunosti.Uklonili su ga samo zbog toga sto je Biscanin i sto je volio svoj grad.I sto je od njega htio da napravi moderan grad.Za njegovog mandata Bihac je dobio gradsku rasvijetu,uredjena je gradska otoka,uredjeni su Borici,renoviran je stadion Jedinstva,Uredjen je gradski park i mnogo toga jos.Bas bi volio vidjeti sta je to uradio za cetiri godine ovaj sadasnji gradonacelnik koji uz to je rodjenu u Drvaru.bog njega nam grad ide nazad umjesto naprijed.Ali vraticemo mi Bihac Biscanima.

Ja jos jednom moram napomenuti jer vidim i ovi iz bihaca ne znaju sta je simbol grada Bihaca

Simbol grada Bihca je "BIHACKA KULA"

Nemojte misliti da opravdavam kemu, samo ovi vasi postovi su napisani u bijesu i ljutnji na njega jer ste se nasli uvrijedjeni

Djevojka sa Une je simbol rijeke une.

Bihac jeste najveci grad na Uni i simbol Une jest u Bihacu, ali Una protice i kroz ostale gradove i podrucja.

Zelim vam samo reci da nije bilo potrebe za ovakva prepucavanja (relacija BI - CA). Ako neko prokomentarise nesto u vasem gradu to nije razlog da napadate tu osobu, nego da mu objasnite koliko vi to cijenite i postuje, koliko vam to znaci, koliko to volite - slicno je uradio SN_Bihac, a ne, "ja sam pametniji", "sta ti znas?" :lol: , "ti nisi bio nikad u Bihacu" :lol: ...ili "cazinski Islam" i jos hrpa gluposti koju sam procitao sa obje strane...

Stvarno ne znam odakle da pocnem... Prvo Cazin... Moram priznati jednom sam u zivotu bio u Cazinu, imam prijatelja u njemu, i ukupni dojam kod mene je dobar zbog tih pojedinaca, a mozda bi bio i bolji da sam imao prilike da bolje upoznam grad i ostalu raju... ALI
Kao sto si na pocetku rekao "necu da uvrijedim nikog" i slicno, uradio si suprotno, jer kako sto ti je rekao SN_Bihac nije ispravno da govoris svoje primjedbe na racun Bihaca i na racun njegove istorije, kulture u njemu, ljudi i slicno... Imam dojam da si osoba sa seljackim pogledima na zivot!
Ja se nikad nebi usudio da osudjujem bilo sta vezano za Cazin kao grad, njegovu kulturu i ljude jer ne poznajem dovoljno nista od toga, a ti o Bihacu koliko vidim nista ne znas! Isprovaljivao si se u ovim postovima kao niko, sve pokusavas izgladiti nekako ali otisao si daleko... Mnogi ljudi su poginuli braneci ovaj kanton, gradove u njemu i kulturu koju posjedujemo nemoj to zaboraviti!
Tvoje razmisljanje je tupog karaktera, imas podlogu za "zivot" u Afganistanu, znas li ti da nas takvi kao ti "kopaju" u zemlju?
O bivsem gradonacelniku grada Bihaca, Adnanu Alagicu, biscani imaju najbolje misljenje jer su ga oni najbolje znali, nas je sugradjanin, nas covjek, covjek koji je sve dao za svoj grad, sve ucinio i da je ostao na vlasti ko zna sta bi Bihac danas bio... Govoris da je propast bila tj. pocela u njegovo vrijeme? da ti mozda nisi prvi put u zivotu u Bihac dosao prije 2-3 godine? stvarno pricas gluposti, jedva sam se odlucio da odgovorim na ovo, jer vrijeme koje mi je oduzeo ovaj posto nije vrijedno da bi se tebi nesto reklo ili dokazalo...
Adnana su sa vlasti uklonili ljudi koji i dan danas kradu ovaj grad i ovaj kanton, i dali su nam ove "dobre" dane!
Moram isto naglasiti da mi tvoja prica strasno "smrdi" na autonomasku!? imas zrno te politike u svojim mislima, i na sve to, znam da u cazinu ima malo vise autonomasa koje svakim danom proklinjem, otkud sad da znam jesi li ti jedan od njih? nasljednik?
Muka mi je stvarno od ovog, nisi vrijedan truda! Dok god ima ovakvih kao ti, otisli smo mi u 3 one stvari! a ima i bice, na zalost!

Eto, dostu da ti kazem! Djevojka sa Une nema nikakve veze sa kulturom Bihaca ni Cazinske Krajine. To nije u tradiciji sa nasom kulturom! Taj spomenik je podignut u vrijeme komunizma!
Nisam autonomas nikad ni bio nit cu biti!

Za bad_kismet:
Skole nemas sigurno vise nego ja! Ja sam 3 godine studirao pravo i dvi ekonomiju!
Bihac znam sigurno kao i ti jer sam u zadnje 4 godine vise tamo neg ovdje.
Nisam vrijedjo Biscane nigdje! Imam u Bihacu mnogo prijatelja! Svima im ovo kazem sto mislim!

Za none:
Vi u Bihacu ste vecinom davno otisli iz Islama! Odi samo jednom u dzamiju znaces o cemu pricam, ja odem cesto u Fethiju na dzumaj petkom i 80% ljudi na dzumi namazu sto dodju nisu Biscani nego Cazinjani i ostali sa Kantona!
Simbol grada Cazina je gradksa d

a joj vidio sam ovaj link na #bihac irc na topicu i dok sam ja skonto da je ovo s cazinskog foruma . Ovaj covjek sto je postavio ovaj topic trebo bi staviti i link od www.cazin.net a ne da izgleda ko nesto drugo .
Meni je statua nesto cool , ni ne gledam na nju bas previse . Ove zime kad sam bio u Bihacu vidio sam da je djeca gadjaju grudvama .

zao mi je samo da vidim kako pojedinci nesto sto predstavlja prirodu i ljepotu zenskoga bica mogu zvati ikakvom vrstom 'prostitucije'.

bog je stvorio zensko bice u najljepsem smislu i obliku...i mislim da ljudi koji nemaju dovoljno znanja niti obrazovanja na polju vjeroispovjesti nebi trebali da daju svoje komente sto se tice toga.

jos jedan komentar za bad_kismet,

'Takvi kao ti su nas i doveli ovdje gdje smo sad,da se dijelimo po nekakvim nacijama i vjerama.FUJ!' ??

svi mi znamo 'kakvi' su nas doveli do podjele, rata..genocida, tako da molim te kao tako obrazovan historicar nemoj pricati gluposti:)

Skole nemas sigurno vise nego ja! Ja sam 3 godine studirao pravo i dvi ekonomiju

A nisi zavrsio ni jedan hha ha ha.Ovo je malo sale.Ne ljutise

Ali stvarno nikakva prava nemas da govoris o Bihacu i Biscanima.Kao sto ni ja nemam pravo da govorim o Cazinu..Bolje biti bilo da ne zabadas nos u tudju avliju nego da gledas sta se desava u tvojio.A ne desava se nista.nemate se xcime pohvaliti.imali ste odlicne rukometase gdje su oni sad??? Nigdje!Imali ste solidnu NK Krajinu.Gdje je ona sad?Nigdje!Nemate kulturnih desavanja,nemate sta prikazati svijetu.Pocnite uredjivati svoju mahalu a ostavite Bihac Biscanima.Djevojka s une je nasa i necemo dozvoliti da nam takvi poput tebe govore jel ona tradicija ili nije.Ne smeta nama Biscanima zasto bi smetala vama Cazinjanima.Ustvari vidim da tebi Kemale samo smeta jer su i ostali Cazinjani bili protiv tebe.Stvarno sam te smatrao za realna covjeka ali s ovim s uprskao.I ja vise necu diskutovati na ovom forumu osim na ovoj temi jer se tice licno moga grada

I ti si tako veliki musliman pa sigurno svratis u neku kladionicu sportsku pa odigras nekoliko parova.Ti da si pravi vjernik nebi se hvalio ovuda javno.Jer vjera je privatna stzvar svakog pojedinca a ne da po gradu ide i da vice na sav glas ja vjernik ja vjernik.ja idemu dzamiju ti ne ides u dtzamiju i takve stvari.To ni jedan pravi vjernik ne radi.

A vjeruj mi da pravom vjerniku ne smeta djevojka.Ne smeta mu druga vjera.To si trebao nauciti.Po tvom ispada da bi mi u Bihacu trebali srusiti i Zvonik crkkve Sv Ante koji je star 1000 godina.

I ti si tako veliki musliman pa sigurno svratis u neku kladionicu sportsku pa odigras nekoliko parova.Ti da si pravi vjernik nebi se hvalio ovuda javno.Jer vjera je privatna stzvar svakog pojedinca a ne da po gradu ide i da vice na sav glas ja vjernik ja vjernik.ja idemu dzamiju ti ne ides u dtzamiju i takve stvari.To ni jedan pravi vjernik ne radi.

A vjeruj mi da pravom vjerniku ne smeta djevojka.Ne smeta mu druga vjera.To si trebao nauciti.Po tvom ispada da bi mi u Bihacu trebali srusiti i Zvonik crkkve Sv Ante koji je star 1000 godina.

Ne smeta mi druga vjera! Po cemu si ti to zakljucio? Nisam jos ni jednom reko da mi smeta! Ja samo kazem nesto sto nije u mojoj tradiciji, de vis shvati!
A takodje ni jednom nisam ovdje viko "ja vjernik, ja vjernik"... Samo sam covjeku odgovorao na pitanje! Covjek je samo reko "cazinski islam". Covjek mi reko da nisam vjernik i ja sam mu odgovorio da ga nisam nikad vidio u dzamiji jer sam cesto u dzamiji u Bihacu! Zbilja, Bihac_SN dodjes li ti kad u dzamiju. Pa da i tamo popricamo ko ljudi!
Kako znas da vjerniku muslimanu ne smeta statua tj. kip? A ko je vjernik zna bog! Mozda nisi ni ti ni ja vjernik! Ja znam svoje srce a ti svoje!

A mala razlika izmedju mene i tebe je ta sto ja kad diskutujem ne govorim tebi, ni jednom nisam reko ni tebi ni bilo kome osim A.Alagicu da je vaki il naki! Mislim na forumu! A ti i ovi majstori sto su mi svasta govorili su samo napadajuci diskutovali! A ja sam samo iznosio misljenje. A nes mi vjerovati da mi je drago sto smo na ovom forumu dobili i buduceg profesora historije! Srcem mu zelim sve najbolje!

normalno da nije dio kulture CAZINSKE KRAJINE jer je cazinska krajina od ostozca do kladuse od sturlica do otoke jmunama.

ti si provjereni autonomas jer znas i sam da kad si pravio ovu stranicu stavio banner od DNZ-a

zar mislis da bi jedna djevojka tako nisko pala da se predstavlja buducim prof. istorije/povijesti ili ti ga Historije a da to u stvari nije ???

samo da si kazem da nisi kompetentan da dajes svoje misljenje jer nisi u zivotu vidio nista osim na televiziji, mada sumnjam da je i imas ikako

mijesas Islam bezveze sa necim sto on nema veze

kako mislis da napravis muslimansku zemlju kad bi nas jednostavno zbrisali sa zemlje glupane ko ce dozvoliti Islamsku zemlju u evropi ???

a ti, kao bivsi izdajnik istog se sada tu nesto bunis i smetaju ti stvari koje su kulturno nasljedje jednog grada ma kakvo ono bilo, zar hiljade poginuli biscana i drugih od fikreta abdica nisu veci grijeh i sl. od bilo cega drugog ???

P.S. KAD SI TOLIKI MUSLIMAN I PATRIOTA ZASTO NISI STAVIO 503. BRDSKU BRIGADU NEGO 528. A ZNAMO CIJA JE TO BRIGADA BILA DJUBAR JEDAN !

Stari da ti samo nesto kazem u vezi djevojke sa Une , to je uvijek bio i ostace simbol grada Bihaca, a ti kako hoces : A to sto kazes da je ku*va , to nista ne govori , jer si ti samo jedan glupan koji nema blage veze ni o cemu , idi ti stari lezi , i ja sam musliman al nisam toliki da idem svaki dan u dzamiju i da **bem sve svoje tamo , zato stari haj ti u dzamiju , jer na mircu ima dosta slika djevojaka koje pokazuju svoje dijelove tijela , pa zato UMRIII ... Biscanin :twisted:

Lijep pozdrav svima :)

Ja sam stvarno iznenadjena ovakvim stavom i misljenjima nekih od vas
pa i sami naslov teme me je kao biscanku veoma pogodio :(

Treba znati razdvojiti religiju i kulturu, one ne stoje u povezanosti i ovisnosti jedna o drugoj,
Bacati "ljgu" na jedan od spomenika u nasem gradu samo zbog toga jer
nije u papraleli s religijom malo je diskutabilno,
takodjer cu sebi dati za pravo da kazem, da u Islamu je zabranjena izrada kipova, jer su se "onda" zna se ljudi klanjali kipovima i vjerovali da su to bogovi, dakle to je razlog zbog kojeg bog zabranjuje kipove,
a ko ce to danas klanjti se Djevojci sa Une, dakle i sa religioznog aspekta moglo bi biti acseptirano,
takodjer, ne znaci niti to sto je "gola" da salje neke znake bluda,
i da o djevojkama "prica" kao o ku**ama, jer ima mnogo zivih stvari koje na to podsjecaju a to nije Djevojka sa Une i onaj ko ne poznaje dovoljno ili nikako kulturu ne treba o njoj da polemise,,

Respect!

A sto se tice i nogometasa i kosarkasa... svi zavrsili u Bihacu i Jedinstvu! Osli hudnjaci trbuhom za kruhom... A sta bude od vaseg Jedinstva?

U Jedinstvu ne igra niti jedan igrac iz Cazina a ni u kosarkaskom klubu Bihac.Za kosarkaski klub igraju sama Bihacka djeca.

A Jedinstvo se vraca u PL ove godine gdje mu je uvjek bilo mjesto samo su ga sarajevski papci izbacili iz nje.Ali vratit ce se u inat njima.

Ja nisam htio nikakvu provokaciju na ime NK Krajine i rukometasa,nego sam ti htio reci da bi bilo pametnije umjesto sto zabadas nos u tudju avliju da malo pokrenes kakve akcije da se to vrati na mjesto gdje je Krajini kako nogometasima tako i rukometasima mjesto.Ja zanm da je rukomet u Cazinu i prije rata bio popularan ali nije ni nogomet zaostajao.A gdje je to sad.Nigdje. moze se toga puno uciniti.

Mislim da si puno pogrijesio s ovim sto si rekao.Mozda je to tako kako ti kazes,ali to je nase, dio naseg grada i necemo dozvoliti nekom da dira nase simbole.

P.S. KAD SI TOLIKI MUSLIMAN I PATRIOTA ZASTO NISI STAVIO 503. BRDSKU BRIGADU NEGO 528. A ZNAMO CIJA JE TO BRIGADA BILA DJUBAR JEDAN !

:lol::lol::lol: Sitnice odaju.Nikad mi otkrivanje detalja nije bila jaca strana,a vidi kako intersantan pod :lol::lol: atak

haj pustite njega, vidite da je neka voda... koji si ti **rac da prozivas bihac ? Kad budes zivio u bihacu onda mozes prozivati i kad budes BISCANIN, ti se naso mafija iz cazina i on proziva.. To sto mjesas islam sa tim, u Kur`anu ili negdje drugo ti fino pise da ne seres po drugim vjerama i religijama... a ta djevojka nema nikakve veze sa religijom, jel se ko klanja pred njom ? I jos nesto, covjece leci se... djevojka je nasa i tebe boli **rac jel obucena ili nije, kad djevojka bude u cazinu ti je zamotaj ko Chicago Bulls (bule)...

Eto, znate moje misljenje! Hvala vam na komentarima!

Ja sam dostu bio u 528. arbr! I nije to Bihacka brigada! Biscana je, bar dok sam ja sluzio bilo oko 10% u njoj. Kladuscana je bilo u njoj 50% a 30% Cazinjana, ostali su bili 10%.

U FK Jedinstvo su igrali Sarajlija, Pjanic, Sabic... iz kojeg fudbalskog kluba su oni dosli? - FK Krajina! Toromanovic je igrao u KK... odakle je on? Jedino dok su oni igrali za Jedinstvo bili ste nesto!

Al kakve veze ima 528. i Jedinstvo sa Djevojkom sa Une?

I nisam autonomas dostu brete!

I da kazem vama sto me nama napadate za Islam! U Islamu je kiparstvo strogo zabranjeno!

CAZINSKA KRAJINA je sve od Vrbasa do granice sa Hrvatskom! Samo sto vi ne mozete prihvatiti da je kroz historiju Cazin uvijek imao mnogo jace zasluge od Bihaca! Covjek iz Banja Luke ce priznati da je iz Cazinske krajine, tako i Prijedorcanin i Novljanin... Ali samo Krupljanin i Biscanin nece! Hoce pametni Biscanin koji zna historiju! Evo, imamo i profesora historije ovdje, nek nam on nesto kaze!

jos jedan komentar za bad_kismet,

'Takvi kao ti su nas i doveli ovdje gdje smo sad,da se dijelimo po nekakvim nacijama i vjerama.FUJ!' ??

svi mi znamo 'kakvi' su nas doveli do podjele, rata..genocida, tako da molim te kao tako obrazovan historicar nemoj pricati gluposti:)

E Djevojko!
Ev sad cu kao "obrazovan historicar" to opet ponoviti.Naravno da su nas bas takvi zatupljeni,uskogrudni mozgovi i razmisljanja doveli do svega gdje smo danas,a vidim da se slazes samnom :oops:
Nemam ja nista protiv vjere,naprotiv,treba da se postuje i svoja i svacija vjera na svijetu,svako ima pravo da vjeruje u ono sto zeli,ali to je licna stvar svakog pojedinca i ne treba je drugima naturati na nos!Pogotovo ne petljati u nju takve stvari kao sto je umjetnost,spomenike i sve ostalo cemu tu nije mjesto.Ja koliko znam pravi vjernik vjeruje u tisini i postuje svaku vjeru,a ne busa se na sav glas kao pojedini ovdje.

A ti Kemal_S
iskreno,da imas i 10 fakulteta ili da si ne znam kako obrazovan,neke stvari ocito nikad neces shvatiti niti ih rezonovati kao normalan covjek.Nazivati Djevojku sa Une *urvom je ...ma neam rijeci.Koga je uopce ovdje,osim tebe anravno briga koji je spomenik u islamu dozvoljen,a koji ne???WHO CARES????
Kazes da si zivio 4 godine u Bihacu i da ga poznajes?? Pa ja u ovom gradu zivim 25 godina!I ti ces meni pricati o MOM gradu?Ti ces suditi...
Sramota!Stidim se same sebe sto sam si uopce dozvolila da nesto napisem na ovom forumu....

Ja sam dostu bio u 528. arbr! I nije to Bihacka brigada! Biscana je, bar dok sam ja sluzio bilo oko 10% u njoj. Kladuscana je bilo u njoj 50% a 30% Cazinjana, ostali su bili 10%.

Ha ha ha ha

U svakom pogledu,svakoga dana sve vise napredujes.S ovim si dokazao svu svoju glupost.528. brigada je bila Kladuska brigada koja je komplet presla na stranu Fikreta Abdica.

Ha ha hahaaahahha
Pa zar ne rece jednom meni da ti nisi ucestvovao u ratu zato sto si bio premlad a sad ti bio u toj brigadi.
Bolje ti je da ne pises vise jer ispadas sve gluplji i gluplja.A vjerujem da nisi.

Kazes da si zivio 4 godine u Bihacu i da ga poznajes?? Pa ja u ovom gradu zivim 25 godina!I ti ces meni pricati o MOM gradu?Ti ces suditi...
Sramota!Stidim se same sebe sto sam si uopce dozvolila da nesto napisem na ovom forumu....

On za cetriri godine nije upoznao sve Bihacke ulice a da zna njegovu Historiju.Ja je sa svojih 30 godina ne poznajem dovoljno a rodjen sam,odrastao i citav svoj zivot u njemu proveo.

Ma sram neka ga bude.Ja sam rekao da zbog njega vise necu posjecivati ni ovaj forum ni stranicu osim ove teme jer je u pitanju odbrana simbola naseg grada.

neki brkaju ovdje pojmove. temu je postavio kemal a ne citav cazin. nebi se slozio sa kemalom u vezi spomenika kao ni 99% cazinjana. ako je to njegovo misljenje nemojte dovoditi cazin u pitanje ili ostatak administacijskog tima cazin.net stranice.

a te privatne probleme rijesavajte sa njim preko privatnih poruka a ne ovako.

poz

profac

neki brkaju ovdje pojmove. temu je postavio kemal a ne citav cazin. nebi se slozio sa kemalom u vezi spomenika kao ni 99% cazinjana. ako je to njegovo misljenje nemojte dovoditi cazin u pitanje ili ostatak administacijskog tima cazin.net stranice.

a te privatne probleme rijesavajte sa njim preko privatnih poruka a ne ovako.

poz

profac

Pa bas naprotiv:Ja odlicno poznajem Cazinjane kao ljude i zato me je jako iznenadio Kemal s vojim razmisljanjem.Ali i dalje smatram da je jednostavno izrod,jer znajuci inac puno ljhudi iz Cazina a i na ovoj temi niko iz Cazina nije podrzao Kemu.Znaci on je malo pobrkao pojmove.Mozda jeste sve tako kako on kaze ali ipak se ne mozemo zatvoriti u jazbinu i odbacivati sve oko sebe da je strano.Ali Djevojka sa Une je nesto prelijepo i nema to niko pravo osudjivati ako o njoj nema pojma ni zbog cega je napravljena niti sta predstavlja.A ja licno nemam protiv Cazina nista.Cak sto vise.poslije Bihaca jedan od najdrazih gradova.Ali ovakvi poput Keme me ponekad tjeraju da promjenim misljenje.