Jump to content
Sign in to follow this  
safet susic

Rukometne Kvalifikacije Za Ep

Recommended Posts

ma problem je sto bi mi trebali biti vec u tempiranoj formi pred kvalifikacije... hrvati su tek na pocetku priprema... zato mene brine ovoliki poraz

<{POST_SNAPBACK}>

Mislis zbog toga sto smo vec odigrali 4-5 utakmica?? Mozda je i umor ucinio svoje ipak smo odigrali solidno 4-5 utakmica na turniru u Svicarskoj.

Volio bih vidjeti sastav nase reprezentacije, nisam vidio da se spominje ni Malesevic, Toromanovic...

Nadati se je najboljem!

Iako je tesko vjerovati da mozemo sta napraviti pokraj favorizovane Svedske!
Mislim da je odlucujuca u utakmica kad nasi budu gostovali u Svedskoj!

nesto se desava pola tekme se drzimo dobro izjednaceni,i onda ili je ponestalo snage ili su hrvati ubacili u vecu brzinu,sve u svemu sramota to je ko da se u nogometu izgubi 7:0
al hajde to bar nisu kvalifikacije,ovo se moze oprostiti :)

Sretno nasima veceras, a u Nedjelju ce biti prijenos na FTV, (pa navijajmo za BiH).. naprijed Sinovi.. :D

nije gol mjerilo dobre igre.
utakmicu u rukometu dobija odbrana. mozes biti igrac utakmice bez postignutog gola, ali sa dobrom odbranom, blokovima, napravljenim prolazima za druge, asistencijama...

nije gol mjerilo dobre igre.
utakmicu u rukometu dobija odbrana. mozes biti igrac utakmice bez postignutog gola, ali sa dobrom odbranom, blokovima, napravljenim prolazima za druge, asistencijama...

<{POST_SNAPBACK}>

Vidimo da ni odbrana nije bila na nivou <_<

po cemu?

po odbranama golmana?

pa, mislim bas da je zbog toga odbrana odigrala kljucnu ulogu. sigurno su imali dosta uzetih lopti tako da belgijanci nisu puno ni sutirali na gol. no, ovo je samo pretpostavka. nemamo pravu statistiku sa utakmice.

,Jan 13 2007, 16:09]po cemu?

po odbranama golmana?

pa, mislim bas da je zbog toga odbrana odigrala kljucnu ulogu. sigurno su imali dosta uzetih lopti tako da belgijanci nisu puno ni sutirali na gol. no, ovo je samo pretpostavka. nemamo pravu statistiku sa utakmice.

<{POST_SNAPBACK}>

ne, gledano po broju primljenih golova...

33 gola primiti od jedne belgije :rolleyes:

a, dati 45...

moramo biti svjesni da se repka tek sada pravi. nismo ni mi neka extra ekipa. dati 45 golova u gostima je dobro, cak iznad prosjeka. a, morali smo i primiti nesto. da se domacin ne obruka :)

ko zna, mozda je demirovic mijenjao postavu ako su vec vodili 7-8 razlike... ko ce ga znati :)

nego, pripremite dobre transparente za muhameda :)

Muhamed izbusio belgijsku mrezu u prvom poluvremenu, 5 komada. :)

Gledao sam zadnju trecinu prvog poluvremena - ajme, kakva je rupa njihov golman! :blink: Moze odbraniti samo ako ga lopta pogodi. :o :)

a, dati 45...

moramo biti svjesni da se repka tek sada pravi. nismo ni mi neka extra ekipa. dati 45 golova u gostima je dobro, cak iznad prosjeka. a, morali smo i primiti nesto. da se domacin ne obruka :)

ko zna, mozda je demirovic mijenjao postavu ako su vec vodili 7-8 razlike... ko ce ga znati :)

nego, pripremite dobre transparente za muhameda :)

<{POST_SNAPBACK}>

vidio sam jedan transparent-taj mi je bio najjaci,pisalo je TOROMANOVIC-BOSNIAN HERO.hehe,mocno fakat.Gledam ja tako tekmu veceras i on igra i sve meni nekako drago zbog njega i onda sa starim nesto u pricu i sjetim se kako je on sjedio na klupi dok je bio u Krajini(ako bi imao srece pa ga stavili tamo) ili na tribinama a igrali su Daut,Deba(Topic) i drugi stariji igraci dok je on bio "mlad" i "bilo je vremena za njega",ali momak bio pametan i otisao u Sarajevo(prvo Zeljo),pa sada Bosna i strucnjaci u njemu prepoznali kvalitet i tako je on danas jedan od 3 najbolja igraca u ligi,dok bi da je ostao kod nas ostao vjeciti talenat a takvih u Cazinu danas ima mali milion jer su morali igrati stariji i iskusniji.

bravo bosna,al sad cemo vidjeti stvarni kvalitet protiv svedske :) muhamed je glavni:) ma ja sam mladi talenat a niko ni da me pogleda... :D kod nas je tesko uspjeti...ma sta ja pricam to se sve vec zna :)