Jump to content
Sign in to follow this  
dalila

Marketi U Cazinu I Njihova Usluga???

Recommended Posts

hm kako ja to ne znam a iz sepica sam

Koliko ja znam ti si iz mutnika..:)

kod njega je veleprodaja, ali mozes se praviti da ti nisam rekla,pa navratiti  mislim da bjese u sepicima, koliko sam ja do sad informisana  a iskreno, ja bi nakvog poslovodju VAZDA pozeljela

Ma ko me zeli bujrum na e-bay pa kupujte me..:)...
A Boga mi vjerujte da nebi bio dobar poslovodja inace sam majmun u radu i nema toga sta moj kupac pozeli da ja za njega nebi uradio u radnom vremenu i poslije njega jer da nije ti kupaca nema ni mene a taj moj kupac kad shvati da mora biti fin prema svojim kupcima svi cemo biti jedna mala sretna porodica koji disu jedni za druge i ovise svi jedni o drugima.... :D
Al imammo mi krasne radnike jes da ima izuzetaka al i oni ce se potkupiti samo polako.....

Ma 'ebes ti trgovce bitna je ponuda robe...
a i o kulturi nasih ljudi u kupovini bi se dalo razgovarati... guranje i slicno su uobicajne pojave...

a i o kulturi nasih ljudi u kupovini bi se dalo razgovarati... guranje i slicno su uobicajne pojave...

<{POST_SNAPBACK}>

Da slazem se, ali moramo se postaviti i u poziciju TRGOVACA,. Sta mislis kad tebi dodje jedna osoba i izmustra te 20 minuta za 1KM , nije bitno. Sto znaci ovo da su trgovic nekad i ljuti (namrgodjeni, mrzovoljni) , bas razlog kupac koji se nekad i brezobrazno ponasaju!

<{POST_SNAPBACK}>

uredu to stoji da je najbitnija kvaliteta ;) ali sad u cazinu moras ipak kupovati negdje jel a bome ima nas i kupaca ludi ali ipak mislim da je kultura sa strane musterija u marketima na nivou sad ta guracka mislim da je vise negdje po pijacama;)

pa neznam stop svi ocekujete da vam se smiju na kasi :D mne briga i ko radi i sta radi ja dodjem gdje mi je dobar izbor,gdje je sve rasporedjeno i tak to...dodjes na kasu das pare ona zemska tebi da...racun :D nemoras je ni gledati (islamski ) :D

ma dobro ademe nije sve u tome da se ona meni isceri;)
jednostavno treba ipak znati sa kupcima kad dodjes recimo u radnju i gleda u tebe i propasce u zemlju ako te pozdravi fino ma nece okrene se i utece prije nego je sta upitas :) onda imas slucajeva pogotovo mi zenske dio kozmetike dodjes pitas jer ne znas ni ti sam sta ti odgovara a ona nema blage veze od artikla i bezbroj takvih situacija ...

Bas mi je drago da se hvali toliko VOCE-DURIC!!!!!!!!!!!!!!

Najbolji je!!!!!!!!

VELIKI Selam Irfi!!!!!!!! :D

Meni je drago kad odemnegdje u market a na kasi mi je neka ljubazna osoba!!!
To je bas rjetk gdje kod nas, ma pravo receno katastrofa je!!!
Dobro ja sad stalno kod kasapovica, pa i ne primjetim jesul prijazni ili nisu kad jih sviju znam!
U Aliniji je isto bas super dame su prave!!!! ;)

po meni je najmocniji prkos ovdje u cazinu,sad je umjesto ade firmu preuzeo tus i to mi je bas super.... prvo preuredno je ,drugo zenske na kasi su fakat brze sto je meni jako bitno :) a nadasve blizu je ,pred nosom hajmo reci :)
bas nice :D

Bas mi je drago da se hvali toliko VOCE-DURIC!!!!!!!!!!!!!!

Najbolji je!!!!!!!!

VELIKI Selam Irfi!!!!!!!! :D

Meni je drago kad odemnegdje u market a na kasi mi je neka ljubazna osoba!!!
To je bas rjetk gdje kod nas, ma pravo receno katastrofa je!!!
Dobro ja sad stalno kod kasapovica, pa i ne primjetim jesul prijazni ili nisu kad jih sviju znam!
U Aliniji je isto bas super dame su prave!!!! ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Pa moram hvaliti bolan, to mi je KOMSIJA: hehe

...al opet gledam da i to budu ljudi i vlasnici iz mog grada jer et opet draze mi je da ima posla neko moj nego neko sa strane a .....
......
Kupujmo domace i kod domaci ljudi jer tako dajemo platu nasim ljudima iz naseg grada!!!!

e ovo je i moj moto. onaj market u prkosu je mislim slovenska firma tus!? :rolleyes: to znaci ovi nasi koji idu na privremeni rad u sloveniji i tamo dobiju plate, vrate se u bosnu i opet daju taj novac slovencima da ga vrate u slo :D tako nekako dodje

svidjelo mi se u marketu kasapovic: usluga, ponuda, cijene

mozda mi malo previse ocekujemo od ljudi koji rade u tim marketima al iskreno kad bi i nekom od nas proslo 1000 ljudi dnevno kroz glavu od 8 u jutro do 9-10 navece nevjerujem da bi iko od nas bio nasmjesen i spreman za dialog.... kvaliteta usluga u marketima mora biti na nivou ali moramo i mi biti malo razumniji i postaviti se u situaciju ti ljudi koji rade da ni njima nije lako... Iskreno ovo su najteza vremena za raditi u svim oblastima jer uvjek neko od nekog ocekuje vise....

<{POST_SNAPBACK}>

Pa kakvo ti je to radno vrijeme od 8 ujutro do 9 navece, normalno da ce biti neljubazan kad toliko radi , nek radi svojih 8 sati pa ce biti boljei za istu i bit ce ljubaznija. Radi 13 sati a placena za 3 normalno da si neljubazan.

A inace kad sam na feriju dole kupujem sve u Coralici kod ekre malo je mozda skuplje al su ljubazni straha i uvjek ima popusta zato sto si stalni musterija.

Da slazem se, ali moramo se postaviti i u poziciju TRGOVACA,. Sta mislis kad tebi dodje jedna osoba i izmustra te 20 minuta za 1KM , nije bitno. Sto znaci ovo da su trgovic nekad i ljuti (namrgodjeni, mrzovoljni) , bas razlog kupac koji se nekad i brezobrazno ponasaju!

<{POST_SNAPBACK}>

Kamen po kamen palaca, zrno po zrno pogaca :)

Cuj ja sam trgovac, radila sam oko 8 godina konstantno u trgovini. Trgovac moze razljutit musteriju da nikad vise nedodje u trgovinu, a isto tako ako zna moze zadrzati kupca, tako da ce uvijek tu dolaziti. Moja kolegica radna je dobila sladoled bacen :) bom da ju je u glavu pogodio...Covjek hoce da vrati sladoled ona upotrna vice da nije pokvaren kod nas bio....I liku pukne film i baci dvije kile sladoleda na nju :D
Ako nekom trgovcu tesko pada da bude ljubazan, da pomogne musteriji e onda nek nadje drugi poso. Nek ide u Fabriku tam se nikom keziti nemora...Volila sam taj poso, i morala sam ga zbog sina prekinuti.

Kod kasapovica je usluga super, i sto je najbitnije reklamacije profesionalno rijesava. Covjek koji zna svoj poso raditi i cijeniti!

ne znam kakva su vasa iskustva ove god..ali meni je stvarno krs...

ljubaznost je strana rijec...bas sam se fuljala po nasim trgovinama...

fis bihac...to je uzas...ako pitas tamo je ne bi ta ostavila trac i otisla ti pokazat..a pise kod odjece [u]ne otpakivat robu bez prisustva trgovca[/u]...kojeg prije toga moras potraziti... ako pitas za sta kaze visi tu kazes nema...kaze ona odmah pa nema onda ... kad kazes jel moze potrazit..na gotov spreman odg evo samo ovo tu imamo pokazujuci na hrpu ispred nje :)

ne znam al kad pogledas one momke po benziskim pumpama pa ove sto sjede u toplom vidis koliko su ohole i neljubazne ...

Meni je "Hermes" najbolji. Prostran je,[b] na osmijeh na mom licu prodavacice uzvrate osmijehom[/b], na [b]svako pitanje ljubazno odgovore[/b]. Nadalje, [b]sami peku ukusne crne kifle[/b] koje su za pozeljeti. Imaju klasov crni kruh (samo se crno jede dijete radi :) ), ali mislim da je navazniji argument u njihovu korist to sto je [b]"Hermes" stvarno prostran[/b] a ja sam hakljav i stalno u ovim skuceni sarajevskim marketima nesto rusim. Ima tu i emocija, ne moze se otici a da se mami ne donesu one male tufahije ;)

Kad idem u "Đanu" ne znam koga bih glave skratio, sebe ili njih sto rade tamo; neljubazni, prave se da ne postojis, plus ne pakuju sto si kupio. To mi je najgore, kad ja moram sam pakovati. Kojeg vraga rade ako nece da pakuju kupcima? Samo kad moram dolje idem. U "Hermesu" mi ponekad i spakuju, zato i dolje idem. Za ostale ne znam, ali ona mala kucica kod pekare Centar prema Zitarnici je simpatica upravo zbog ljudskog faktora...

Jos ispade da reklamiram "Hermes" <_<

[quote name='Incubus' post='203919' date='Jan 2 2008, 19:11']Kod mene mama kupuje kod kasapovica, kaze da su svi preljubazni ;)[/quote]

Alkohol samo ili i namirnice za prehranu ?!

:)

[quote name='Falcon' post='203907' date='Jan 2 2008, 17:46']Meni je "Hermes" najbolji. Prostran je,[b] na osmijeh na mom licu prodavacice uzvrate osmijehom[/b], na [b]svako pitanje ljubazno odgovore[/b]. Nadalje, [b]sami peku ukusne crne kifle[/b] koje su za pozeljeti. Imaju klasov crni kruh (samo se crno jede dijete radi :) ), ali mislim da je navazniji argument u njihovu korist to sto je [b]"Hermes" stvarno prostran[/b] a ja sam hakljav i stalno u ovim skuceni sarajevskim marketima nesto rusim. Ima tu i emocija, ne moze se otici a da se mami ne donesu one male tufahije ;)

[b]Kad idem u "Đanu" [/b]ne znam koga bih glave skratio, sebe ili njih sto rade tamo; neljubazni, prave se da ne postojis, plus ne pakuju sto si kupio. To mi je najgore, kad ja moram sam pakovati. Kojeg vraga rade ako nece da pakuju kupcima? Samo kad moram dolje idem. U "Hermesu" mi ponekad i spakuju, zato i dolje idem. Za ostale ne znam, ali ona mala kucica kod pekare Centar prema Zitarnici je simpatica upravo zbog ljudskog faktora...

Jos ispade da reklamiram "Hermes" <_<[/quote]

Djana ona u carsiji preko puta sendzija ?! Koja prodavacica je neljubazna ?

inpuls na cuprije je skroz OK i voce duric sad ima MS japic noci veliki market

[quote name='Falcon' post='203907' date='Jan 2 2008, 17:46']Meni je "Hermes" najbolji. Prostran je,[b] na osmijeh na mom licu prodavacice uzvrate osmijehom[/b], na [b]svako pitanje ljubazno odgovore[/b]. Nadalje, [b]sami peku ukusne crne kifle[/b] koje su za pozeljeti. Imaju klasov crni kruh (samo se crno jede dijete radi :) ), ali mislim da je navazniji argument u njihovu korist to sto je [b]"Hermes" stvarno prostran[/b] a ja sam hakljav i stalno u ovim skuceni sarajevskim marketima nesto rusim. Ima tu i emocija, ne moze se otici a da se mami ne donesu one male tufahije ;)

Kad idem u "Đanu" ne znam koga bih glave skratio, sebe ili njih sto rade tamo; neljubazni, prave se da ne postojis, plus ne pakuju sto si kupio. To mi je najgore, kad ja moram sam pakovati. Kojeg vraga rade ako nece da pakuju kupcima? Samo kad moram dolje idem. U "Hermesu" mi ponekad i spakuju, zato i dolje idem. Za ostale ne znam, ali ona mala kucica kod pekare Centar prema Zitarnici je simpatica upravo zbog ljudskog faktora...

Jos ispade da reklamiram "Hermes" <_<[/quote]

Ja sam, kolega falcon skoro bio ubjeđenja da si njihov stipendista... :D
Ali ja sam stava" KUPUJMO DOMAĆE OD DOMAĆINA"...misli globalno, ponašaj se lokalno...

u voce duric je meni super, takodje u prkosu i u hermes je isto dobro, imas parking dobar a i usloga je dobra, ima oni zena sto rade na svakom cosku.

voće kupujem kod Cara ... a posjecivo sam vise marketa i u svima imam nekog koga znam pa tako da nisam nailazio na neke neusluzne ... uglavnom koliko im placaju vlasnici marketa usluga je po meni na visokom nivou ...

[quote name='imola' post='204288' date='Jan 4 2008, 12:47']Ja sam, kolega falcon skoro bio ubjeđenja da si [b]njihov stipendista.[/b].. :D
Ali ja sam stava" KUPUJMO DOMAĆE OD DOMAĆINA"...misli globalno, pona

[quote name='Falcon' post='204334' date='Jan 4 2008, 17:33']Jok, to bi bio BH Telecom ;)

Hermes najveci plus od mene ima zbog prostranosti.[/quote]

hermes i prostranost da ti nisi pogrijesio???

[quote name='oggy_frujer' post='204336' date='Jan 4 2008, 17:51']hermes i prostranost da ti nisi pogrijesio???[/quote]

Onaj market na cupriji... ? Za mene je prostran, ne udaram ni u sto kao sto inace radim i nakon toga hvatam razne artikle koji lete po zraku. Ima dosta prostora da moja hakljavost ne moze nista razbiti :)

Pretezno kupujem u Ilmi i Adi... Jes da su cijene nekad na izlogu drugacije nego kad ti naplacuje na kasi (u Ilmi) al dobro...