Jump to content
Sign in to follow this  
Virus

Obn Music Talnets 2006

Recommended Posts

od prve sezone sam gledao ponesto, najbolja mi je bila ona Aleksandra, crvena ona luda cura, stvarno je imala glas, sad je sve obicni klise, bezveze mi je, tako da se ne zamaram gledajuci kvazitalente..

Onaj momak sa naocalama i dugom kosom ... mislim da je vjerovatno i najmladji stvarno odlicno pjeva...

Onaj momak sa naocalama i dugom kosom ... mislim da je vjerovatno i najmladji stvarno odlicno pjeva...

<{POST_SNAPBACK}>

To je Kenan Mackovic iz Kljuca nije najmladji 87 godiste je.

A Najmaldja takmicarka je Martina Mamuza 89 godiste.

mada je moj favorit onaj mali iz Busovace Velimir Petrovic

<{POST_SNAPBACK}>

ma ne pratim... mislio sam da je najmladji od muske populacije... ma momak stvarno pjeva super...

ma ne pratim... mislio sam da je najmladji od muske populacije... ma momak stvarno pjeva super...

<{POST_SNAPBACK}>

Da momak je zavrsio srednju muzicku skolu u Bihacu, a i Zele ga najvishe forsira, pa mislim da ce on da pobjedi. !

<{POST_SNAPBACK}>

iz kljuca pa zar nije iz mrkonjica?

iz kljuca pa zar nije iz mrkonjica?

<{POST_SNAPBACK}>

To si ti gledo na www.obn.ba, ti podaci nisu tacni, gledaj u Nedjelju u 20h na OBN-u MUSIC TALENTS , pa ces vidjeti da su pogrijesili da je Kenan iz Kljuca, takodje i za Faruka su pogrijesili, stavili da je iz Maglaja , a on iz Bihaca!

ma Kenan lik iz Kljuca je zakon sam Zele mu je to priznao u jednij emisiji i rekao je da ce stati iza njega u Croatia Records-u mali je fakat i moj favorit izgradjen glas a tako mlad...

pozz

Gled'o sam veceras kenana ... mislim samo malo na "prsten i zlatni lanac..." i otpjevao je VRHUNSKI...

Meni je zao one male sto je ispala veceras, bolje bi bilo da su Martinu Mamuzu ili Doris onu izbacili, bezveze su mi nji dvije. !

Meni je zao one male sto je ispala veceras, bolje bi bilo da su Martinu Mamuzu ili Doris onu izbacili, bezveze su mi nji dvije. !

<{POST_SNAPBACK}>

A vala ono sinoc je bas bila nepravda....
Ko odlucuje o tome ko ostaje a ko odlazi?? Je l' opet publika??? Je l' se glasa???
A mislim Demira jedina uz Kenana nesto vrijedi tam'....

A vala ono sinoc je bas bila nepravda....
Ko odlucuje o tome ko ostaje a ko odlazi?? Je l' opet publika??? Je l' se glasa???
A mislim Demira jedina uz Kenana nesto vrijedi tam'....

jel i ovdje ima nacionalizma, ono da sa sve 3 strane moraju biti jednaki?

jel i ovdje ima nacionalizma, ono da sa sve 3 strane moraju biti jednaki?

<{POST_SNAPBACK}>

Ma sta ja znam... ja sam sinoc gled'o snimku... nisam mog'o spavat a nije bilo nist' interesantnije na teveju...
neko ko prati ce mozda ti znati bolje reci... ali ne cini mi se bas tako...
ali kazem opet ova cura sto je ispala je po meni pjevac br. 2 iza kenana...

...ma nepravda totalna lik sto je pjevao Lane Moje ma nigdje veze lik prehladjen nestaje mu glasa na trenutke i jos mu Zele govori ovo veceras kao nije bilo dobro i lik opet prodje dalje...a ona mala iz Sane po meni je dobro otpjevala jest da je prije imala malih propusta, ali da ispadne to nije zasluzila eb ga mislio sam da ovaj put nije namjestaljka na OBN-u al eb ga opet budimo realni zivimo u BOSNI...

pozz

...ma nepravda totalna lik sto je pjevao Lane Moje ma nigdje veze lik prehladjen nestaje mu glasa na trenutke i jos mu Zele govori ovo veceras kao nije bilo dobro i lik opet prodje dalje...a ona mala iz Sane po meni je dobro otpjevala jest da je prije imala malih propusta, ali da ispadne to nije zasluzila eb ga mislio sam da ovaj put nije namjestaljka na OBN-u al eb ga opet budimo realni zivimo u BOSNI...
pozz

<{POST_SNAPBACK}>

ili onaj sto je pjev'o macbetha... skroz slabo

Super je to sve. Ti ucesnici (Djeca, ljudi) imaju potencijala sve ok...ali... Kakva je svrha svega toga?! Uvjerili smo se kroz prosle emisije da je to "kratkotrajna slava". In su dok emisija traje, autogrami cure lude, rezu vene, dva mjeseca nakon svi su zaboravili te brilijatne takmicare i kao i da nisu uopste nastupali :blink: zar taj show nebi trebao biti prilika svima njima da se eksponiraju da nastave graditi svoju "karijeru" ,a ne da padnu u zaborav?!?!
Sve je to organizovano samo da bi televizija zaradila sto vise novca i postigla vecu gledanost. Uvijek se osjeti neka nepravda u izboru. Potenciraju se slatki in decki, koji i nemaju bas neke muzicke sposobnosti :blink: ali oni su decki za kojima cure lude i spremne su okrenuti broj koji stoji uz njegovo ime i vise od 100 puta,a silni novac koji se zaradi tim pozivima nece ici tom "slatkom decku" niti njoj( curi koja je zvala )nego televiziji i organizatorima.

Jedan od glavnih organizatora koliko sam upucena je Nazif Gljiva koji je otrodoksna seljacina, svojim ponasanjem na mene ostavlja utisak da je covjek sa 3 razreda osnovne skole :o kojem je jedino bitno da zaradi pare, a ne to da od nekog napravi "zvijezdu" "muzicku licnost" ...

...tako da...Te emisije mi se ne svidjaju i ne zanimaju me nesto posebno <_< jedino sto mi je zao tih ucesnika koji ce toliko izostajati iz skole iz "normalnog zivota" zbog jednomjesecne slave, a mjesec-dva poslije toga vise se niko nece ni sjecati njih, niti njihovog nastupa :blink:

Super je to sve. Ti ucesnici (Djeca, ljudi) imaju potencijala sve ok...ali... Kakva je svrha svega toga?! Uvjerili smo se kroz prosle emisije da je to "kratkotrajna slava". In su dok emisija traje, autogrami cure lude, rezu vene, dva mjeseca nakon svi su zaboravili te brilijatne takmicare i kao i da nisu uopste nastupali  :blink: zar taj show nebi trebao biti prilika svima njima da se eksponiraju da nastave graditi svoju "karijeru" ,a ne da padnu u zaborav?!?!
Sve je to organizovano samo da bi televizija zaradila sto vise novca i postigla vecu gledanost. Uvijek se osjeti neka nepravda u izboru. Potenciraju se slatki in decki, koji i nemaju bas neke muzicke sposobnosti  :blink:  ali  oni su decki za  kojima cure lude i spremne su okrenuti broj koji stoji uz njegovo ime i vise od 100 puta,a silni novac koji se zaradi tim pozivima nece ici tom "slatkom decku" niti njoj( curi koja je zvala )nego televiziji i organizatorima.

Jedan od glavnih organizatora koliko sam upucena je Nazif Gljiva koji je otrodoksna seljacina, svojim ponasanjem na mene ostavlja utisak da je covjek sa 3 razreda osnovne skole  :o kojem je jedino bitno da zaradi pare, a ne to da od nekog napravi "zvijezdu" "muzicku licnost" ...

...tako da...Te  emisije mi se ne svidjaju i ne zanimaju me nesto posebno  <_<  jedino sto mi je zao tih ucesnika koji ce toliko izostajati iz skole iz "normalnog zivota" zbog jednomjesecne slave, a mjesec-dva poslije toga  vise se niko nece ni sjecati njih, niti njihovog nastupa :blink:

toooooooooo! napokon! svaka cast! :postovanje_smile: lijepo si ovo rekla. odavno cekam da neko napise jedan pametan komentar na bilo kojoj temi o muzici.

Super je to sve. Ti ucesnici (Djeca, ljudi) imaju potencijala sve ok...ali... Kakva je svrha svega toga?! Uvjerili smo se kroz prosle emisije da je to "kratkotrajna slava". In su dok emisija traje, autogrami cure lude, rezu vene, dva mjeseca nakon svi su zaboravili te brilijatne takmicare i kao i da nisu uopste nastupali  :blink: zar taj show nebi trebao biti prilika svima njima da se eksponiraju da nastave graditi svoju "karijeru" ,a ne da padnu u zaborav?!?!
Sve je to organizovano samo da bi televizija zaradila sto vise novca i postigla vecu gledanost. Uvijek se osjeti neka nepravda u izboru. Potenciraju se slatki in decki, koji i nemaju bas neke muzicke sposobnosti  :blink:  ali  oni su decki za  kojima cure lude i spremne su okrenuti broj koji stoji uz njegovo ime i vise od 100 puta,a silni novac koji se zaradi tim pozivima nece ici tom "slatkom decku" niti njoj( curi koja je zvala )nego televiziji i organizatorima.

Jedan od glavnih organizatora koliko sam upucena je Nazif Gljiva koji je otrodoksna seljacina, svojim ponasanjem na mene ostavlja utisak da je covjek sa 3 razreda osnovne skole  :o kojem je jedino bitno da zaradi pare, a ne to da od nekog napravi "zvijezdu" "muzicku licnost" ...

...tako da...Te  emisije mi se ne svidjaju i ne zanimaju me nesto posebno  <_<  jedino sto mi je zao tih ucesnika koji ce toliko izostajati iz skole iz "normalnog zivota" zbog jednomjesecne slave, a mjesec-dva poslije toga  vise se niko nece ni sjecati njih, niti njihovog nastupa :blink:

<{POST_SNAPBACK}>

potpisujem svaku rijec... sta da ti kazem...
ja ako budem kad imao dijete nema sanse da se prijavi na to sr***e ...
eto ... ja isto mislim k'o i ti ... samo uzdignu djecu u najosjetljivijim godinama i vecina ih ostavi skolu zbog "slave"...

Koliko znam za onaj prvi show (2003):

dakle, televizija je ta koja odlucuje ko prolazi, a ko ispada.

Ucesnici showa ne smiju govoriti o tome niti o bilo cemu drugom bez odobrenja televizije jer potpisu ugovor kojim se obavezuju na sutnju. Ukoliko bi prekrsili ugovor, platili bi globu. A ako se dobro sjecam, cifra koja se spominjala na hrvatskom showu 2003. je bila 5 miliona kuna!

Pa ti, majcin sine, progovori... <_<

Mislim, kad bi to Rafo pobijedio kraj Natalie Dizdar?

Koliko znam za onaj prvi show (2003):

dakle, televizija je ta koja odlucuje ko prolazi, a ko ispada.

Ucesnici showa ne smiju govoriti o tome niti o bilo cemu drugom bez odobrenja televizije jer potpisu ugovor kojim se obavezuju na sutnju. Ukoliko bi prekrsili ugovor, platili bi globu. A ako se dobro sjecam, cifra koja se spominjala na hrvatskom showu 2003. je bila 5 miliona kuna!

Pa ti, majcin sine, progovori...  <_<

Mislim, kad bi to Rafo pobijedio kraj Natalie Dizdar?

<{POST_SNAPBACK}>

Pa donija in je mandarine ....