Jump to content
Sign in to follow this  
auslanderka zauvjek bosanka

Mrsavice Su In

Recommended Posts

Ja neznam sta taj narod misli.. :huh: ovo je bas out ,sto je previse,previse je..nekazem da je dobro biti debel,al brete ni ovo nije zivot.volim ja da malo ima ,ahaaa  :D  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Bogam onaj mi te pajdo pokaza onaj dan u Riu ima i tebe bogam, imas sta za uvatiti :D

Citam danas bas u novinama Mila Jovovich ne moze imati djecu jer je premrsava, organizam joj to ne bi podnjeo... Eto im njihov trend ;)

14825792.jpg

ma ima i ona iz filma karibik kako se zove ona zenska kost i koza,pa one blizanke olsen sve vise i vise njih jednostavno nestaju :o

<{POST_SNAPBACK}>

Keira Knightly ... da o njoj govore da ima fakat problema sa anoreksijom, jer joj je taj poremecaj pristan i u familiji
a mila jovovich je DOBRA;) samo jest premrsava, ali ona je fakat takve gradje...nikad nije varirala u tezini ..

Keira Knightly ... da o njoj govore da ima fakat problema sa anoreksijom, jer joj je taj poremecaj pristan i u familiji
a mila jovovich je DOBRA;) samo jest premrsava, ali ona je fakat takve gradje...nikad nije varirala u tezini ..

<{POST_SNAPBACK}>

vide vide kako je Incubus informisan "nikad nije varirala u tezini" :D

nego mozel objasnjenje!? Kad vi kazete da je neko zensko "dobro" sta
se pod tim podrazumijeva?

hvala ;)

ja sam mrsava al ove su stvarno pretjerale...meni se bar rebra onoliko ne primjete ni one kosti klucne kosti...kao da su iz omarske dolse...bljak...ja sam zadovoljna sama sa sobom,nnisam iskompleksirana svojom tezinom,ni svojim tijelom,a ako neko misli da sam anoreksicna nisam ne sekirajte se...zdravija sam od pojedinih buci debeljuci...

od visine oduzmes 105 za zene..idealna tezina,a za muskarce 100..

ne znam sta je david vidio na victoriji...ja sam predebela za nju...aj ne mogu se nacuditi...uh boze dragi...haljina na njoj ko na ofingeru...

Victoria B. je uvjek bila mrsava jos dok je bila kod Spice Girls.. sjecateli se kako je Gerry H. bila buckasta i fina dok je snjima bila... a pogledajte je sad... jos gora od ove.

Vala ja volim vidjeti fino zensko sa finom figurom al ovo gore je .. :o tako bogate a nista nejedu..

vide vide kako je Incubus informisan "nikad nije varirala u tezini"  :D

nego mozel objasnjenje!? Kad vi kazete da je neko zensko "dobro" sta
se pod tim podrazumijeva?

hvala  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

eh sad ... puno pitas...to ti je cisto subjektivno misljenje... nekom je "dobro" ono sto drugom nije ...tesko je to definisati ...

eto meni je dobra shakira :D

200601-shakira.jpg

ili charlize :D

story.theron.trophy.ap.jpg

eh sad ... puno pitas...to ti je cisto subjektivno misljenje... nekom je "dobro" ono sto drugom nije ...tesko je to definisati ...

eto meni je dobra shakira  :D

200601-shakira.jpg

ili charlize  :D

story.theron.trophy.ap.jpg

<{POST_SNAPBACK}>

hih i meni su dobre ove sto imaju cime mrdanti..
Jennifer Lopez

05.jpg

ili
Seka Aleksic photo_6431.jpg

i za vegeterijanke.
:D

<{POST_SNAPBACK}>

Zamisli kakva bi ironija bila da didu i babi u ku

Ala brate tko bi za ovim pogledao... Bljak

fakat - suho previse - isto narkomani sa bahnhofa :D bolje kad ima mesa

ne znam, ja volim kad je cura sitna i mrsavija, doduse ne kost i koza, ali mrsavije.. no, svakako mi kazu da nemam ukusa, pa :D nebi ni valjalo da svi volimo isto :D

Sitna al Dinamitna hehe :D , sta ja znam , sta da kazem. Ma bolje su one koje imaju malo ......

Ovako kao sto te na slici izgledaju, nije za oci, ali ja mislim da to nije sad neki trend, ima njih nekoliko sto su takve ali one za moj pojam traze vise paznje, neznaju vise ni same sta bi jer na neki nacin sve imaju, porodicu, partnera, ugodan zivot, neznaju sta je svakodnevnica normalnog insana.

Ali ipak na ovo sve moram malo da kontriram, jer u globalu sve vise i vise je ustvari debeli ljudi i tendecija se povecava. Svako malo na tv govore o tome, o konzumiranju zdrave hrane pogotovo djece, ljudi su sve deblji i deblji.
Sta mislite sta je veca cinjenica da se jedna Victoria Beckham u roku od dva mjeseca 20kg udeblja ili jedan covjek od 300kg omrsavi 200kg u isto vrijeme??? :o
Naucnici su vec ustanovili da na svijetu zivi preko milijardu ljudi koji imaju adipositas, sto znaci vise nego ovih koji su puno ispod svoje idealne tezine (a u ove se nazalost ubrajaju vecinom gladni).

Tih koscunavi mrsavica je manjina i mislim da su ovi debeli veci problem, pogotovo sto se tice zdravlja. :blink:

Ima dosta ti zvjezda koje imaju jako fine obline, tako da se to sve nekako izjednaci. :rolleyes:

Bogam onaj mi te pajdo pokaza onaj dan u Riu ima i tebe bogam, imas sta za uvatiti  :D

<{POST_SNAPBACK}>

:o ajoj pa nisam ja tolika,ima njih i vecih,jooj sad me nasikira :(:(
ma salim se,stas mora se malo :lol::lol:
nesvidja se men ono kost i koza,nije to moj stil nikad bio :P

pa ljudi ja koliko u zadnje vrijeme pratim ove "FENSI SMENSI" emisije po TV-u cini mi se da kompetentni ljudi koji govore o modi il opcenito govore da mrsavice postaju OUT pa onda.... : /

Neko je ispravno rekao..."bolesne" mrsavice ce biti out sljedece sezone he he ...

I ja sam uvjek bila...al onako jos na granici normale...

Uglavnom takva sam...i deblju se nebi mogla zamisliti...nije sad da pratim modu ;-)

GROZNE TE MRSAVE; PODPUNAMA!!!!
Ali i bolesne jadnice, zato sto nemaju pameti!!!!!!!! ;)

Ja mislim da ove mrsave cure se samo bolesnicima mogu svidati.Najbolje je kad je cura onako srednje ni debela ni mrsava,kao npr. ova _dina_ :D:D:D:D :D

BOLESNA KAD JE PREMRSAVA!!!
BOLESNA KAD JE PREDEBELA!!!!
Svaka cast kad moze neko naci tu sredinu!!!!!! ;)

Prosle sedmice je od anoreksije umrla jedna internacionalno uspjesna manekenka Ana Carolina iz Brazila koja ima 21 godinu. Njena majka je izjavila da se godinama hrani samo jabukama i paradajzom. Zalosno do cega je to sve dovelo!