Jump to content
breake-dancer

Zbog Piercinga Djevojci Otkinuta Dojka

Recommended Posts

pa stas i ovako ih ima sa jednom vecom dojkom :)

Ja imam stricevica, on je BIO lud da ga ludjeg nije bilo. On je imo na jako initimnom mjestu pearcing, lik totalka friki bio, cak i kao ateista se gledo... I bom desi se da upozna jako bogobojaznu zenu i bom sve to moj dragi stricevic zaboravi i ostavi u ime ljubavi.. Cak se i serijatski vjenco.... Tu snahu posebno volim...:)

uhhhh men su piercingi sexi :D fakat hehee al dobro neb isla sad sebi na dojku stavljat :S to mi nije nes posebno all ako Bog da ode si jezik bushit samo da smognem snage ili da me uspavaju :D hehehe to mi je preludo i onako nece mi valjda jezik otkinut :P nema mi onda vise ni sjadojeda ni lizala :P grrr hahhaa :D

ups ode ja sa teme ... neki piercingi su mi fujjj al ovako nosic jezik brada obrva i to mi je hot :D pali hehhehe al moze nekad i zapinjati :) kolegica mi kaze da joj u jeziku vise puta kod lizanja zapinje :D hhahahaa

ps.valjdaaaaaaaaaaaaaa mi nece smetat :D

ja protiv piersinga nemam nista,s obzirom da ga i ja imam,sad gdje nije bitno,al znam jedno kad sam ga radila,morala sam tolike formulare ispuniti,pogotovo o tome da li imam kakvu bolest i sta ti ja znam,znaci glupo je lagati,jer u tom si se potpisala na gresku zivota,kao sto je ta djevojka pogrijesila s obzirom na dijabetes,a svi znamo koliko je dijabetes opasan za ranice,tesko zarasta,ja ga nemam tj.dijebetes,al vjerujte da me bolilo sigurno dva mjeseca mozda ivise,trebalo je neki 4 mjseca da ranica potpuno zaraste,,,sad vec nemam problema...

Pile ima najljepsi pirsing :rolleyes:

jes bleseva ebo nanu sto stavlja dje netreba...
ja imam 10 pa nikad niki problema........
a na brdavicu nikad nebi jer dosta mije oni zuba :D

M pierce je bio COOL nekad kao sto su bile i tattoo ili sta ja znam neka farbanja ...

Ali to je sad totalno DEMODE , pa ja imam par tattooa na sebi i nekajem se bas puno ali stari se pa medjutim mozda jedan dan i ja zazalim...

A ova tu djevojka sto je pokushala nesto izvesti sa svojom dojkom ...pa sta reci NISTA to samo ona zna kako je .... :o:o :o

zbog cega sebi to radite? zasto date da vas sejtan zavodi? Pa dajte malo prestanite sljediti zapad, ugledajte se malo na svoje pretke, starije svoje ukucane, pa oni su vas trebali odgajati, a ne MTV. zalosno

lijepo je sebi ispuniti zelje ... ali treba se paziti ...

Ma trebala je probiti ....joooj ja uvijek kazem MANI SE BENASTA POSLA! Tu da je trebala biti rupa, Bog bi je stvorio sa njom c-c-c  :rolleyes:

pa ima rupica ... :)

zbog cega sebi to radite? zasto date da vas sejtan zavodi? Pa dajte malo prestanite sljediti zapad, ugledajte se malo na svoje pretke, starije svoje ukucane, pa oni su vas trebali odgajati, a ne MTV. zalosno

Ja ih imam  46  i sta sad neka svatko radi sa svojim tijelom sta hoće ali se opet mora paziti