Jump to content
breake-dancer

Zbog Piercinga Djevojci Otkinuta Dojka

Recommended Posts

bas steta,sad nece momci letiti za njom ko kad je imala pirzing....kak je glupa,gadura mala,folirala se i et bez joske ostala....smr smrc al kroz sumu...

ne znam sta dodje ljudima pa rade takve gluposti,zelja za onim " biti popularan" il tako njesto,biti nesto sto nisi,razlicit od drugih,da svi gledaju u tebe i tako to....
steta sto ce cura sad imati manje musterija...znate momci se pale na svjetla sto bi rekli indijanci....
pirzinzi mogu biti uzrok krebsa/raka takodjer,et bom vi izvolite pa se busite....

damn bitch!

p.s

imas li sliku "dojke" ?

Eto koliko ta omladina moze biti glupa, da rizikuje dijelove tijela samo radi hira :angry:
Boze oprosti ali neka joj zapamet, a i drugima koji imaju i zrno mozga u glavi, kad procitaju o ovakvim slucajevima, da sjednu pa dobro prokontaju sta im je draze, pronosati neki trend i ostati invalid ili zivjet normalni zivot...

Sad joj je najbolje da otkine i drugu i rahat sad nece moci odrzavati ravnotezu..:) a fuj komentara mi ako ova sto su joj otkinuli bude ovo citala Halali nevsta sta ja mogu da budes biti pametna meni bi bila lipa i bez tog zeljeza al et neki to vole vrucee...
Iskreno glupo mi je to al et svak ima svoj neki still neki se pale na to neki ne pa bom ko voli nek izvoli ja iskreno ne volim jer mi onda zapinje za jezik gdje god to zene metanle.... :D :)

ajoj ja cu svoju odma sutra izvaditi,bas me nesto boli brdavica u zadnje vrijeme,al ja cu skinuti i sa usiju i iz jezika i nosa,nevalja to,sav sam izbusen :D zajeb. se ,ajoj dobra slika :) sad ce joj se momak moci skoncentrisati na jednu :)

Ma trebala je probiti ....joooj ja uvijek kazem MANI SE BENASTA POSLA! Tu da je trebala biti rupa, Bog bi je stvorio sa njom c-c-c :rolleyes:

Ma trebala je probiti ....joooj ja uvijek kazem MANI SE BENASTA POSLA! Tu da je trebala biti rupa, Bog bi je stvorio sa njom c-c-c  :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>

hehe upravu si zekica ! :o

a jes glupa,boze oprosti.Pa kad je znala da ima dijabetes zna da joj i mala ranica moze naskoditi,u njenom slucaju izazvati gangrenu.Al treba biti u fazonu sa svijetom,ici ka zapadu. :angry: trebala je jos sta probusiti ...joooojjj

pa ako se bas na to odlucila to je njena stvar ali se prvo trebala posavjetovati s ljekarom ili strucnom osobom za to.Ja sam mislio na obrvu ali sam cuo da je to vrlo opasno i da ovdje u cazinu to niko ne radi profesionalno nego onako sami ljudi sebi a to ne zelim.

Jes to njena stvar, al sta ima od toga kad probije sebi brdavicu??? Nista, samo boli...danas, sutra ta ce cura imati mozda djete pa sta ce onda?? Da bebica dudla pircing jel'? :blink: Razumijem sve vrste pircinga, al to je za mene jednostavno BLjAK!

i meni je to bljak ali to je njeno ajd svako drugo mjesto nekako uho nos obrva al ono brdavica je malo zeznuto a to nece gotovo niko ni vidjeti gledace ona i njen momak.Jedino ako je kakva kurvetina onda ne kazem nista.

Nije samo radi toga sto ima jadna diabetes!!!
Meni su gadni piercings, i nepoznajem ni jednu osobu kojoj bi to ljepo stajalo!!!
Fujjjjj............

Joooj znam da cete sad reci da sam blesava...al eto bicu hrabra...
...pa da vam kazem, da meni to bas i nesmeta! Mislim nemam piercinga...al nebi branila svom djetetu ( u normali)...imam dosta drustva sa 1-2 piercinga i to mi ok! Svako to radi za sebe... znam previse sam tolerantna...

...al priznam ovo je fakat TO MUCH... ;-)

Joooj znam da cete sad reci da sam blesava...al eto bicu hrabra...
...pa da vam kazem, da meni to bas i nesmeta! Mislim nemam piercinga...al nebi branila svom djetetu ( u normali)...imam dosta drustva sa 1-2 piercinga i to mi ok! Svako to radi za sebe... znam previse sam tolerantna...

...al priznam ovo je fakat TO MUCH... ;-)

<{POST_SNAPBACK}>

Ja mislim da je za vecinu okey imati pircing smo ne bas na tom mjestu ;)

a na onom malo zescem mjestu,,kako se onda na to usude, :)

Ma na bradavici halkica to tako sexy izgleda, i nije bas za svakog, imam kolegicu koja je sebi to radila. kaze da uzasnoooooo boli...
Friki osobe

Ma na bradavici halkica to tako sexy izgleda, i nije bas za svakog, imam kolegicu koja je sebi to radila. kaze da uzasnoooooo boli...
Friki osobe

<{POST_SNAPBACK}>

..zapinje.. nevalja

Upravu ste...bas na tom mjestu je glupost i previse je isto glupost! Ali jedan dva... mislim nije mi to strasno!

hehe poznam bas jednu osobu sto ima taj intimni piercing... nedaj ti dragi boze

ija kazem nedaj boze al ebem joj nekako zanimljivo kad je dodirujem :)

ija kazem nedaj boze al ebem joj nekako zanimljivo kad je dodirujem :)

<{POST_SNAPBACK}>

STa to volis edo da diras?
Menjdjusu na "dojki" ili "dojku" hehehehe :)

ajoj ja cu svoju odma sutra izvaditi,bas me nesto boli brdavica u zadnje vrijeme,al ja cu skinuti i sa usiju i iz jezika i nosa,nevalja to,sav sam izbusen  :D zajeb. se ,ajoj dobra slika :) sad ce joj se momak moci skoncentrisati na jednu :)

<{POST_SNAPBACK}>

..hUuh ja doshla na forum da cujem koju pametnu..i zbilja cude i to od zekice :D
maaaa tako je..kani se dijevojko coravog posla :D

,Oct 31 2006, 23:07]STa to volis edo da diras?
Menjdjusu na "dojki" ili "dojku" hehehehe :)

<{POST_SNAPBACK}>

ma intinije mjesto dancer,dojka je sad nesto svakodnevno ovdje iam reklama kako zenam ispadaju dojke iz grudnjaka,tako ih lako vade. :)

ma intinije mjesto flory,dojka je sad nesto svakodnevno ovdje iam reklama kako zenam ispadaju dojke iz grudnjaka,tako ih lako vade. :)

<{POST_SNAPBACK}>

to je napisao muki a ne flory...otrijezni se! :D