Jump to content
safet susic

Stranka Demokratske Akcije

Recommended Posts

jes jes, eto, ja nisam SDA i s susic mi rece da sam komunjara. Sram li ga bilo :)

<{POST_SNAPBACK}>

pa Kemo ipak ti govoris :lol: TITE MI...:D ja ni snakea ni incubusa nisam cula da kazu TITE
MI

komunjaro jedna :lol:

pa Kemo ipak ti govoris :lol:  TITE MI...:D ja ni snakea ni incubusa nisam cula da kazu TITE MI
komunjaro jedna  :lol:

Meni koliko se cini da smo mi u Bosni i Hercegovini izgleda ispucali sve politicare i da stvarno vise nemamo koga izabrati niti glasati.Tolika imena i tolike partije koje nose naziv Demokratske,Socijalisticke,Nacionaliasticke,Vjerske itd. a uvjek se sve vrti u krug.Meni sve to vise lici na cirkus od izbora i stvarno nevid vise potrebu da se izlazi na izbore u BiH.Stvar je u tome da smo mi imali izbore od 1997.godine cini mi se pa sve na ovamo i pred svake izbore obecanja pusta radovanja i nada da ce biti bolje u nekoj buducnosti koju mi svi vidimo kao bolji zivot u Bosni.Ja il sam budala il je to vec preslo u naviku nasem narodu pa je glasanje i izbori kd nas vise postalo kao neki sportski dogadjaj u kojem svatko ima loptu i svatko igra za sebe a tribine su pune i na kraju kada se postigne zeljeni rezultat odnosno zgodici narod sa tribina polako izlazi vani i uz pricu da je moglo biti i bolje i nadati se da ce za cetiri godine da bude bolja utakmica.Tako
pogureni i umisljini polako umornim koracima vracamo se svojim kucama i nastavljamo zivjeti zivot radeci da nekako prezivimo i snalazeci se u zivotu a ujedno na tv.gledamo one iste igrace koje smo i dosad gledali i postajemo hladnokrvni na to.Dali je to iz navike ili mi stvarno nemamo vise razloga da biramo nekoga ko bi nam dao bar kakvu takvu nadu za bolji zivot????Jedni zive u oblacima i nadaju se boljoj bucunosti a oni drugi opet zive u proslosti trazeci nesto iz te proslosti sto im je puno znacilo i vremena kada su bili sretniji nadajuci se da ce ta vremena da se nekad vrate.Ziveci tako u nadi godine brzo prolaze a kada se covjek okrene oko sebe i dobro zagleda shvatice da ni mi nismo vise isti mentalitet kao sto smo bili...........

hajd da krenemo redom... tj. da pocnemo pobijati tvoje lazi:

Ko je Hozan a ko Kemo? -ako mislis na mene, na zalost nisam clan SDA a jos nisam ni vehabija... mada, radije bih bio vehabija neg komunjara :)  ;)

radnici cistoce da nisu primili platu 12 mjeseci, nisil preracuno se?

u Cazinu od gladi nije niko ziv umro od kraja rata.

Top Stens nisu iz SDA neg SDP svi. Koliko znam, komsije mi, i svaka im cast na sportskim rezulatima.

rukomet nisu SDA.

U karateu su sve sami SDA kadrovi i cudne li koincidencije karatisti postizu odlicne tj. fantasticne rezultate i na domacem i na stranom takmicenju. Nije valjda da ovi iz SDA dobro tucu?

Koja li je sreca da FK Krajina dobi 20,000, nisam to znao. Ja da sam u Opcini bilo sta radije bih sve i marku dao FK Mutnica il bilo kojoj drugoj ekipi neg ovima sto dovode vlahe. Tih 20,000 tamam imaju da podmire cetiri nasa vlaha u ekipi FK Krajina a nasa omladina iz Mutnika, Rastela, Trzca, Polja, Stijene... po njima neka gnjiju. Radije dovesti vlaha a nasi da propadaju. Da je to neki ekstra profil igraca nebih ni reko. Od ovih vlaha jedini kojeg bih ja zadrzo je onaj iz Kladuse, ovi ostali nisu ni za opcinske lige.

Da ne ispadne da sam striktno uz sve iz SDA, nisam, nekima od njih sam par puta reko da su za mene djubrad i sa njima se mogu samo poselamit al nemam zivaca ni razgovarati. Za mene nije dobar covjek kojem je prici licni od opsteg interesa.

i jos da te malo uzdrmam, da ti kazem, cak i ako SDA izgubi nekad izbore, taj dio sto ga ti zoves olosom ce preci u druge stranke i opet ce biti u vlasti. to je onaj dio, znas, komunjare, bolest naseg drustva  :D

<{POST_SNAPBACK}>

ija cu isto krenuti redom :D

Nisi Vehabija nisi SDA tako kazes! Za mene si prodana dusa koja radi za SDA iz icni interesa a mene bi to bilo sramota imajuci u vidi da mi je familija prije rata bila autonomaski opredjeljena..

U jkp cistoca imam rodaka zaposlenog i najm,anje 12 mjeseci nisu plate primili..

TOPS STENS na celu kluba i trener teski SDA-ovci ali nisu oni zato sto vole SDA vec da bi imali koristi

Na cel borilacki sportova isto kadar SDA i et svaka cast na rezultatima!

FK Krajina Cazin hvala bogu necu nikad biti ovisna od bijednika poput tebe i tebi slicni, a hvala bogu zadnje sta ce im trebati je pomoc SDA. Koji to vlah ima iz kladuse????
U Krajini sve i jedan igrac koji samo trenira sa Krajinom ima platu od najvece 1200km do najmanje 200km a et ti vlasi nisu placeni ni priblizno kao neki igraci koji imaju primanja oko 1000km.

ija cu isto krenuti redom  :D

Nisi Vehabija nisi SDA tako kazes! Za mene si prodana dusa koja radi za SDA iz icni interesa a mene bi to bilo sramota imajuci u vidi da mi je familija prije rata bila autonomaski opredjeljena..

U jkp cistoca imam rodaka zaposlenog i najm,anje 12 mjeseci nisu plate primili..

TOPS STENS na celu kluba i trener teski SDA-ovci ali nisu oni zato sto vole SDA vec da bi imali koristi

Na cel borilacki sportova isto kadar SDA i et svaka cast na rezultatima!

FK Krajina Cazin hvala bogu necu nikad biti ovisna od bijednika poput tebe i tebi slicni, a hvala bogu zadnje sta ce im trebati je pomoc SDA. Koji to vlah ima iz kladuse????
U Krajini sve i jedan igrac koji samo trenira sa Krajinom ima platu od najvece 1200km do najmanje 200km a et ti vlasi nisu placeni ni priblizno kao neki igraci koji imaju primanja oko 1000km.

<{POST_SNAPBACK}>

cuj ti samo sebe #prije rata familija bila autonomaski opredjeljena#, nisam znao da je i prije rata bilo toga. A, vidim da mi proucavas i familiju, znaci da sam ti zanimljiv :) a kakve to ima veze sa mnom, i dalje je upitno. Da mi dadnu dvi-tri hiljade plate radio bih za njih i bio prodana dusa.

kazem ti, Top Stens je SDP, ne SDA bog ti dao. I, proteklih godina su vala dobre rezultate pravili. Komso mi je uvijek bio uz taj klub a on je iz SDP-a.

FK Krajina je nazalost sad u bijednoj situaciji, a nema vise para ni od bjednika ni od opcine. Vlah iz Krajine nije iz Kladuse nego mu je porijeklo iz Kladuse, zar te moram uciti porijeklu saigraca? -daj raspitaj se malo.

cuj ti samo sebe #prije rata familija bila autonomaski opredjeljena#, nisam znao da je i prije rata bilo toga. A, vidim da mi proucavas i familiju,
kazem ti, Top Stens je SDP, ne SDA bog ti dao. I, proteklih godina su vala dobre rezultate pravili. Komso mi je uvijek bio uz taj klub a on je iz SDP-a.

FK Krajina je nazalost sad u bijednoj situaciji, a nema vise para ni od bjednika ni od opcine. Vlah iz Krajine nije iz Kladuse nego mu je porijeklo iz Kladuse, zar te moram uciti porijeklu saigraca? -daj raspitaj se malo.

<{POST_SNAPBACK}>

Mislio sam pocetkom autonomije da su bili autonomaski oprijedijeljeni i ja ih neprovociram vec onako volim ti to spomenuti jer i ti znas da je to tako a sigurno si nekad i ti bio simpatizer autonomije, ali se prodao jeftino...

Posto sam ja igrom slucaja bio prisutan kad je Saric smijenjen i za predsjednika sportskog saveza postavljen onaj Basagic(SDA) dobro znam ko je podigao ruku za Sarica a ko za Basagica, jedan od onih koji je podigao ruku da se Saric smijeni je i predstavnik TOP STENSA...

Kako Krajina moze biti u bijednoj situaciji ako nikom ne duguje ni marke, igraci na vrijeme primaju plate, putuju na gostovanja gdje spavaju u najboljim hotelima itd a sve to bez pomoci opcine. A posjeti www.fk-krajina.com pa ces vidjeti generalne sponzore u ovoj sezoni a za par dana moces vidjet i one ostale koji su donirali novcano u ovoj sezoni FK Krajina kojihvala bogu ima za "masanla"

Pojasni sto napisa nama? Ne znam jesi li ti do sada skontao koliko je ovdje raje za njega, a koliko protiv :blink:

<{POST_SNAPBACK}>

Mislio sam na stranku a ne na pojedinece ispravka :D

Mozete li vi ikako obraditi informaciju u vasim mozgovima i shvatiti da onaj ko je protiv ideje Autonomije nije uvjek SDA-ovac i obrnuto nije DNZ-ovac...Na kraju krajeva svi ste vi prvo bili u SDA pa ste evoluirali u DNZ....
Vec sam reko nekima iz DNZ-a da me ne trpaju u isti ko

Nebih to nazvao evolucijom zbog Dravina da ga ne uvrijedimo, to je prije bila MUTACIJA...

<{POST_SNAPBACK}>

Evo sad cu ispraviti, u pravu si.... :D

Nebih to nazvao evolucijom zbog Dravina da ga ne uvrijedimo, to je prije bila MUTACIJA...

<{POST_SNAPBACK}>

Meni je mutacija u svakom slucaju valjala.

I Safet nam govori o svojim licnim interesima "sve sto nije kao ja ne valja"
Ne zelim da kazem da sve valja, naprotiv. Jednostavno, smatram da ne treba sve odmah osudjivati, vec izgraditi taj neki unutrasnji sistem i postovati tudje izbore.

Evo SDA se busa kako je odbranila Bosnu, a nocas ne vidim ni jedno saopcenje od pomenutih, po pitanju nacina hapsenja Sefke Alica od strane SIPE.

<{POST_SNAPBACK}>

Je li ta tvoja mutacija vezana uz tvoj potpis....

<{POST_SNAPBACK}>

Vidim....

SDA i SDP??????????????????Ako SDP udje u takvu koaliciju to ce biti katastrofalno za njih.Ima da izgube i Bihac na opstinskim izborima a SDA ih smisljeno gura u koaliciju i popusta im a znaju da ce biraci da kazne SDP na opastinskim izborima i tako da se SDA vrati na vlast u Bihacu.Eto to vam je dokaz da je DNZ jedina prava opozicija i politicka opcija u nasem kantonu.