Jump to content
safet susic

Stranka Demokratske Akcije

Recommended Posts

[quote name='imola' post='191745' date='Nov 7 2007, 16:06']Članovi famoznog povjereni

[quote name='black tattoo' post='191885' date='Nov 7 2007, 22:49']prije ce biti na sabah-hajorla :icon_cheesygrin:

dino dvornik pjeva: "...nista kontara...", a ja cu samo na to dodati: "...buzima." :icon_cheesygrin:

vidim, bas se ne moze kontra, brisu mi se postovi :am:[/quote]

Evo da ga učvrstimo.

Danas mini samit cazinske SDA stranke na Ostrošcu, u Estradi.

Znam samo da niko nije pjevao.

otkus u estradi !?
nije im do sad to bilo omiljeno okupljaliste il ja ne znam..
poceli se zavlaciti po birtijama :icon_cheesygrin:

Poslije otvora nove upravne zgrade Rasadnika, kafa u Estradi. Direktoru USK

Dajte ljudi nešto konkretno, da se prokomentarišu ova navedena imena iz tog povjereništva...
Zna li neko kako su reagovala i na čiju su stranu naklonjena dva insana u Sarajevu, Nadarević i Šepić., jer zna se vrlo dobro da je Hozanović, sportskim žargonom rečeno, gurao u prvi tim Šepića čitavo vrijeme njegove aklimatizacije u SDA i u Sarajevu...
Pustimo sad Estradu i rasadnik, u nas su ovdje konstantno 50-te, 90-te, te stalno neka povjereništva, i stalno neko nekog izvlači iz neke vještačke krize zarad ličnih interesa pojedinaca, odnosno izvlačimo jedni druge iz blata a u suštini glib je ispod sviju...

[quote name='[I-B-R-O]' post='192061' date='Nov 8 2007, 19:05']Ipak naši ne prihvataju odluke.

Evo malo info sa naše stranice

[url="http://www.cazin.net/novosti/default2006.asp?detalji=3930"]http://www.cazin.net/novosti/default2006.asp?detalji=3930[/url]

08.11. (18:41) - (Novi Radio) - Općinska organizacija SDA Cazin sinoć je sa poslanicima u Skupštini USK iz ove općine te predstavnicima mjesnih zajednica održala sastanak povodom odluke Predsjedništva SDA da se u općinskim organizacijama SDA Cazin i Ključ uvedu povjereništva, te izreknu mjere predisključenja za Nermina Ogreševića, Rifeta Hozanovića i Admira Hadžipašića,člana OO SDA Cazin i predsjedavajućeg Skupštine USK-a. Smatraju da su odluke Predsjedništva donese bez jasnih i ispravnih činjenica, zbog čega traže da se njeno izvršenje zaustavi do preispitivanja na sjednici Glavnog odbora SDA BiH, a iskazali su I podršku predsjedniku OO SDA Cazin i Općinskom odboru SDA Cazin. U Odluci Predsjedništva SDA se, rečeno je, navodi da su članovi OO SDA Cazin sankcionirani zbog nepoštivanja odluka Kantonalnog odbora SDA, dok istovremeno ne postoje nikakvi argumenti koji to dokazuju. Jedino što nije prihvaćeno jeste koalicija sa SDP-om, a iza toga I dalje stoje. Posebno je čudno, istaknuto je na sastanku, što je ovakva odluka donesena sada kada je prema ocjenama brojnih domaćih i stranih zvaničnika, konačno vidan napredak u vođenju budžetske politike, organiziranja privrede, napretka reforme javne uprave, te završetka mnogobrojnih projekata infrastructure. Povjereništbo u Cazinu broji 11 članova na čelu sa Nijazom Hušićem, a interesantno je da su sjednici prisustvovali i pojedini članovi novoimenovanog Povjereništva. Neki od njih javno su odbili svoje članstvo u Povjereništvu, dok su ga drugi obrazložili činjenicom da su samo željeli pomoći u prevazilaženju nastalih problema. Prije nekoliko dana odluke Predsjedništva stranke kometirao je i Edham Veladžić, predsjednik KO SDA USK-a koji je kazao da bi se sada konačno trebala smiriti kriza koja je unutar stranke prisutna već godinu dana. Ponašanje pojedinaca otežavalo je rad stranke i štetilo njenom ugledu. U narednom periodu radit će se na vraćanju povjerenja te stabilizaciji ukupne situacije u stranci, rečeno je u KO SDA USK povodom odluke Predsjedništva ove stranke.[/quote]
evo ljudi lio kazu konacno se vidi sad zoto prije niste vidili napredak znaci prije su mogli viditi samo odabrani i promicurni

e jeste navrili

kaze lipo zagorec ne bu mene niko jebel

Steta brete da se raspadne ovakva elita hehehehehe.Koga boli ona stvar sta sto se oni sada medjusobno gloze.Ja bih najvise volio da se medjusobno iskrve ali nece oni jedni na druge vec su to opet jeftini pliticki trikovi.Ja bi im predlozio da formiraju novu politicku partiju koja bi se zvala "SDA 2007" a moze i "SDA BEZ SDP" a moglo bi "TVRDA SDA" ili tako nekako a u stvari koga boli Levo JAJE kako ce se oni zvati jer kako god insan okrene
neko od njih mora opet u istu fotelju a narod ko da izvines.Cuo sam da su dolazili u centralu DNZ da pitaju za savjet a ovi moji im rekli da bi najbolje bilo da svi zajedno izvrse onaj Japanski 'harakiri' hihihihihi................

Kako bi bilo da umjesto sto blatimo jedni druge preko politickih stranaka, razjedinjujemo se i sl., da umjesto toga lijepo sad dignemo ruke visa tastature i uputimo dovu da nas Allah sviju ovdje na forumu, ove iz SDA, DNZ, SDP, ZaBiH i sl. uputi na pravi put, ujedini u vjeri, udalji od zavidnosti i smutnje te nas ucini onakvima kakvim ce Allah biti zadovoljan!?

Slusam danas hutbu na dzumi, veli hodza ako uputis Allahu dovu za nekog ko ti nije prijatelj i rod a musliman je, meleci citavu noc mole Allaha za tebe. A kolika je samo vrijednost u tome, ima neka predaja koja kaze da kad bi melek zamolio Allaha da oprosti grijeh svim muslimanima svijeta Allah bi to ucinio. Sumnjam da u ovim trenutcima melek moli za milost prema nama, nadati se samo da ne moli da nas Allah kazni.

Inace, neki hadis od Muhamed a.s. se prenosi da je Boziji poslanik a.s. rekao da ce se muslimani uistinu poslije njega podijeliti na stranke i toliko nepravde jedni prema drugima uciniti da ce Allah muslimanima poslije njega oprostiti grijeha i grijeha na osnovu nepravde koju je neki drugi prema njemu ucinio.

Ja sebi postavljam samo pitanje jel sve ove stranke i njihov program nas vodi na jedinstvo i napredak muslimana ili na zasebne programe koji govore kako su svi losi a samo "mi dobri"?

[quote name='Kemal_S' post='192440' date='Nov 10 2007, 00:20']Kako bi bilo da umjesto sto blatimo jedni druge preko politickih stranaka, razjedinjujemo se i sl., da umjesto toga lijepo sad dignemo ruke visa tastature i uputimo dovu da nas Allah sviju ovdje na forumu, ove iz SDA, DNZ, SDP, ZaBiH i sl. uputi na pravi put, ujedini u vjeri, udalji od zavidnosti i smutnje te nas ucini onakvima kakvim ce Allah biti zadovoljan!?

Slusam danas hutbu na dzumi, veli hodza ako uputis Allahu dovu za nekog ko ti nije prijatelj i rod a musliman je, meleci citavu noc mole Allaha za tebe. A kolika je samo vrijednost u tome, ima neka predaja koja kaze da kad bi melek zamolio Allaha da oprosti grijeh svim muslimanima svijeta Allah bi to ucinio. Sumnjam da u ovim trenutcima melek moli za milost prema nama, nadati se samo da ne moli da nas Allah kazni.

Inace, neki hadis od Muhamed a.s. se prenosi da je Boziji poslanik a.s. rekao da ce se muslimani uistinu poslije njega podijeliti na stranke i toliko nepravde jedni prema drugima uciniti da ce Allah muslimanima poslije njega oprostiti grijeha i grijeha na osnovu nepravde koju je neki drugi prema njemu ucinio.

Ja sebi postavljam samo pitanje jel sve ove stranke i njihov program nas vodi na jedinstvo i napredak muslimana ili na zasebne programe koji govore kako su svi losi a samo "mi dobri"?[/quote]
AMIN

kemale sam da znas nikud oni ne vode nas oni samo sebe vode do upute

a sad SDA ovo povjerenistvo je opet pola pola ima tu i udbasa i jos nekih kad cete poceti vjerovati hihihi

[quote name='Kemal_S' post='192440' date='Nov 10 2007, 00:20']Kako bi bilo da umjesto sto blatimo jedni druge preko politickih stranaka, razjedinjujemo se i sl., da umjesto toga lijepo sad dignemo ruke visa tastature i uputimo dovu da nas Allah sviju ovdje na forumu, ove iz SDA, DNZ, SDP, ZaBiH i sl. uputi na pravi put, ujedini u vjeri, udalji od zavidnosti i smutnje te nas ucini onakvima kakvim ce Allah biti zadovoljan!?

Ja sebi postavljam samo pitanje jel sve ove stranke i njihov program nas vodi na jedinstvo i napredak muslimana ili na zasebne programe koji govore kako su svi losi a samo "mi dobri"?[/quote]

Eto kemo iako se ne slazem sa tobom u vecini tema, moram ti priznati da si ovo lijepo slozio... trebali bi i celnici nasih stranaka ovo procitati

[quote name='pa3um' post='192500' date='Nov 10 2007, 11:31'][img]http://img221.imageshack.us/img221/485/dafm7.jpg[/img][/quote]
hhaha brat hozan

a nisam vidio novine sigurno

al imamja jedno ime iz saziva udbasa samo ga necu reci jer cojk ima lipu djecju pa da him ne udjem u hator

[quote name='jedancoek' post='192503' date='Nov 10 2007, 12:01']Udbaši u SDA, pa što su ih primali, niko ih nije nagonio.[/quote]
ubaceni elementi a ljude vole u vlast sefer dolazi u utorak u cazin ima vrecu para tamo ce njih vecina sad

[quote name='zilho' post='192504' date='Nov 10 2007, 12:03']ubaceni elementi a ljude vole u vlast sefer dolazi u utorak u cazin ima vrecu para tamo ce njih vecina sad[/quote]

To je ko kad se SDA-ovci ubacuju u ZaBiH. :D

Vlast je dra

[quote name='jedancoek' post='192505' date='Nov 10 2007, 12:04']To je ko kad se SDA-ovci ubacuju u ZaBiH. :D

Vlast je draža od svake stranke.[/quote]
ljubav prema vlasti moze nadvisiti ljubav prema djeci - njeki filozof je to reko davno

neka stranaka sto ih vise ima to bolje ko jabuka

Zilho gdje smo mi u svemu tome odnosno vi Ekolozi i mi Autonomasi.Dali cemo i mi imati neki utac na njihove odluke il treba sacekati da se dobro razjedine pa da im pokupimo glasove hahahah...............

ekolozi su tu da se zalazu za sto manje smeca
a autonomasi ce imati glavnu ulogu cekaj jos recu ja tebi kad treba da uljetis

evo prica Muhamed Beganovic -kozar da su oni to sve pokrenuli da se rijesse hozana i muje begana kazu stalno zvacemo knedlu kad on prodje skodom od SDA eto bolje bi bilo da je nisu ni kupili a nerko ispada koleteralna steta

a kakva je to stranka gdje se kozar pita njesto

ja mislim da ce on morati platiti rentu za onaj objekat hihi

[quote name='zilho' post='192747' date='Nov 11 2007, 18:57']ekolozi su tu da se zalazu za sto manje smeca

evo prica Muhamed Beganovic -kozar da su oni to sve pokrenuli da se rijesse hozana i muje begana kazu stalno zvacemo knedlu kad on prodje skodom od SDA eto bolje bi bilo da je nisu ni kupili a nerko ispada koleteralna steta

ja mislim da ce on morati platiti rentu za onaj objekat hihi[/quote]

kozar vajik prica jedno kad je s ljudima, a drugo ima za sebe...

njemu ce bas nesto biti drukcije, ostat ce kozar i gledati nekog drugog kako voza tu skodu :lol:

[quote name='zilho' post='192747' date='Nov 11 2007, 19:57']ekolozi su tu da se zalazu za sto manje smeca

ja mislim da ce on morati platiti rentu za onaj objekat hihi[/quote]

E ta ekipa "EKO KOŽA" uvukla se njima preko noći i čak su neki išli i u Švicu na teret opštine, i sad im se zahvaljuju...

[quote name='zilho' post='192747' date='Nov 11 2007, 19:57']a kakva je to stranka gdje se kozar pita njesto[/quote]

Taka i taka stranka. :D

ispade kozar sdaovac samo taki i postenjacina taj nikom duzan nije a zekjat redovno placa u lov kad ide ne ubija a reko onima u banci nemojte kamate uzimati ljudima nemojte brete