Jump to content
safet susic

Stranka Demokratske Akcije

Recommended Posts

nema sanse apsolutno ..

vidi nermin je prije 4 godine samo osnovao stranku i u to vruce vrijeme je dobio izbore, stranka je danima jacala i sad sigurno ce imati duplo vise glasova neg prije :)

tako da nakon ovog poraza SDA koji slijedi mislim da SDA cazin ce pasti jos vise .
  • Upvote 1

Bogami se trese donji veš sdaša! U nedjelju će defintivno doći do još jednog poraza i još većeg kolapsa unutar stranke.

[quote name='PacificHurricane' timestamp='1349679361' post='464985']
Ovaj Galijasevic mi se ne cini los covjek.. znal ko kakve mahane ili je covjek cist :)
[/quote]

slab totalno, bio direktor veterinarskog zavoda, nije bas proslavljen, uglavnom mutan

[quote name='PacificHurricane' timestamp='1349679361' post='464985']
Ovaj Galijasevic mi se ne cini los covjek.. znal ko kakve mahane ili je covjek cist :)
[/quote]

Po meni bolja opcija od SDP-a.

Sviđa mi se što nije licemjer pa ne glumi nešto npr. iako je SDA čovjek ne ide u džamiju i pije i ne pravi od toga frku.
Dok je npr. Lipovača počeo i u dzamiju ici :D

Ali naravno da je dragi allah dao srece pa da se nas nerko mogao kandidirati i u bihacu i u buzimu i u krupi i u petrovcu i kljucu i sanskom mostu i kladusi i da nerko vlada cijelim USK, a možda i cijelom BiH onda bi sve bilo dobro. Ovako je naravno med i mlijeko jedino u Cazinu ostali mogu očekivati očaj, krv i suze...

SDA svagdje samo ne u Cazinu, ali dobro to je sestrinska stranka iako dvi sestre ne pricaju :P

Eto SDA uze izbore. Ako bude i 2014 ovakav rezultat na nivou cijele BiH. Sta onda sa SDS, HDZ i SDA na vlasti???
Imaju li kakve crne prognoze ili ce nam biti bolje???

[quote name='Incubus' timestamp='1349692659' post='464991']

Sviđa mi se što nije licemjer pa ne glumi nešto npr. iako je SDA čovjek ne ide u džamiju i pije i ne pravi od toga frku.

Ali naravno da je dragi allah dao srece pa da se nas nerko mogao kandidirati i u bihacu i u buzimu i u krupi i u petrovcu i kljucu i sanskom mostu i kladusi i da nerko vlada cijelim USK, a možda i cijelom BiH onda bi sve bilo dobro. Ovako je naravno med i mlijeko jedino u Cazinu ostali mogu očekivati očaj, krv i suze...
[/quote]
Ja sam oduvjek protiv SDA bio i ostao, ali licno mislim da bi Toromanovic ako bi vise radio po svome a ne onako kako hoce u SA bio bolji od Ogresevica.. Makar mi se ucino puno pametniji u onom TV duelu.. Covjek je retoricki toliko dobar da moras pozuriti kontati sta je sve rekao i kad skontas vidis da covjek pametno govori dok nerko sve na tenane uvijek mu treba par sekundi da se sjeti sta bi uopste rekao. Toromanovic bi bio vrlo dobar nacelnik u to nbe sumnjam.. ali eto Nerko je pobjedio a meni je skoro pa svejedno tako da i Nerki zelim puno uspjeha i otvorenih puteva u sljedecem mandatu ;)

Edit:(Amon RA) Edited by Zelka

[quote name='Incubus' timestamp='1349692659' post='464991']

[/quote]
Emdžad Galijašević rođen u Kulen Vakufu . Oba roditelja prosvjetni radnici. Krajem devedeseti u Zagrebu diplomirao na veterinarskom fakultetu. Odbranio post diplomski na veterinarskom fakultetu u Sarajevu gdje uskoro treba da odbrani i doktorsku disertaciju . Do kraja 2002.godine bio čaln i aktivista SDP, Ali zbog neslaganja sa politikom Zlatka Lagumdžije na vanrednom kongresu sa Lazovićem Avdićem Komšićem Tokićem i mnogim drugim napusta SDP i formira SDU . Do 2005godine radi u Agrokomercu kao veterinar kada prelazi u vladu usk kao stručni saradnik. Iste godine vlada ga imenuje za drektora veterinarsko zavoda gdje od jedne minore ustanove stvara institut za što dobiva ogromna priznanja od domaćih i strani institucija pa čak i iso stanadard. To bibila ukratko biografija novog načelnika općine Bihać.

Ako Galijasevic bude radio ono sto je izjavio nakon izbora- tj da ce se zalagati za otvaranje proizvodnih radnih mjesta, onda su biscani iskoristili demokratiju i izamrali potencijalni napredak. U Cazinu se produbljuje fanatizam...

[quote name='picasso' timestamp='1349698673' post='464998']
Ako Galijasevic bude radio ono sto je izjavio nakon izbora- tj da ce se zalagati za otvaranje proizvodnih radnih mjesta, onda su biscani iskoristili demokratiju i izamrali potencijalni napredak. U Cazinu se produbljuje fanatizam...
[/quote]
Pobjeda Galijaševića u Bihaću nije samo pobjeda SDA nego slatka pobjeda sdp-ovog disidenta i to je sdp , lipovači i lagumdžiji najgorčija pilula . To treba da bude opomena svim političkim strankama a posebno narcisiodnom hamdiji i zlatku i da je olako otpisivanje kadrova bumerang koji će se vratiti kad tad, Za utjehu članstvu SDP ipak je pobjedio bivši SDP-ov. član i aktivista . Stariji članovi SDP sjećaju se SDP-ove kampanje 2002.god. u isoj je učestvovao i Galijašević.

[quote name='picasso' timestamp='1349698673' post='464998']
[/quote]

po cemu to zakljuci da se u Cazinu produbljuje fanatizam?

[quote name='lucky' timestamp='1349727719' post='465019']
po cemu to zakljuci da se u Cazinu produbljuje fanatizam?
[/quote]

i ja bih lucky zelio da znam o kakvom fanatizmu se radi , kako bih ga se sacuvao

[quote name='hanzonehatori' timestamp='1349729253' post='465021']
i ja bih lucky zelio da znam o kakvom fanatizmu se radi , kako bih ga se sacuvao
[/quote]

sacekat cemo da nam kolega objasni ...

Jedini fanatizam koji vidim u Cazinu je nevjerovatna mržnja između dva tabora.
Pratim i bihaćki forum i kod njih je isto svađa dva tabora SDP i SDA, ali ovo kako je u Cazinu je nevjerovatno. Doslovno je podjela nevjerovatna kao i mržnja. Pogledaš komentare i zaista ih nisam primijetio nigdje (pa čak ni kad igraju barcelona i real).

Mislim da bi se bez problema dvije grupe navele da potuku ili počnu pucati jedni prema drugima.

P.s. što se tiče galijaševića nema on šta otvarati proizvodna radna mjesta. On samo treba olakšati ulaganja i omogućiti da privrednici dišu. Ukinuti sve silne namete koje i Bihać ima i smanjiti javnu upravu i pojeftiniti je i da postane efikasnija. Isto tako treba biti dobar sa svim drugim nivoima vlasti da bi ikakva marka došla i do Bihaća i USK.
Ali najprije jeste da pojeftini općinu, da smanji namete i da totalno otvori prostor Bihaća za ulaganja (znači da ne traži nikakva mita i ne zajebava sa dozvolama).

SDA i Smajo su bas izgubili u Cazinu zbog svoje prljave kampanje i tolikih ruznih rijeci i lazi , dok je Nermin vodio mirnu kampanju . Isti slucaj i u bihacu sdp napado sda sutila i eto pobjedila ;)
  • Upvote 1

[quote name='Zelka' timestamp='1349696545' post='464994']
Ja sam oduvjek protiv SDA bio i ostao, ali licno mislim da bi Toromanovic ako bi vise radio po svome a ne onako kako hoce u SA bio bolji od Ogresevica.. Makar mi se ucino puno pametniji u onom TV duelu.. Covjek je retoricki toliko dobar da moras pozuriti kontati sta je sve rekao i kad skontas vidis da covjek pametno govori dok nerko sve na tenane uvijek mu treba par sekundi da se sjeti sta bi uopste rekao. Toromanovic bi bio vrlo dobar nacelnik u to nbe sumnjam.. ali eto Nerko je pobjedio a meni je skoro pa svejedno tako da i Nerki zelim puno uspjeha i otvorenih puteva u sljedecem mandatu ;)

Edit:(Amon RA)[/quote]
Ja bi tebi dao ban jer koristis dupli account.
Incubus, kakvo je to mjerilo ne ide u dzamiju, pije ?

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

[quote name='ASSKER' timestamp='1349802014' post='465071']
SDA i Smajo su bas izgubili u Cazinu zbog svoje prljave kampanje i tolikih ruznih rijeci i lazi , dok je Nermin vodio mirnu kampanju . Isti slucaj i u bihacu sdp napado sda sutila i eto pobjedila ;)
[/quote]

Cazinjani su najviše i krivi za loše stanje SDA na Kantonu.

[quote name='bull' timestamp='1349963852' post='465151']
Ja bi tebi dao ban jer koristis dupli account.

[/quote]

Samo usporedba s njegovim protivnicima iz SDP-a kao što je npr. Lipovača koji je u zadnje vrijeme počeo glumiti vjernika dok se Emdžad nije pretvarao da je nešto što nije iako je bio kandidat SDA koja ipak kod nas slovi za konzervativnu stranku.

Dale nije do samog (ne)djela nego samo do usporedbe.

I vi fakat razlikujete nijanse izmedju tih zelenih govana ? Krali u SDA, promijenili ime i više ne kradu ? Cazin je leglo kriminala i korupcije, kad god je Cazin na TV - u onda je to zbog nekog sranja.

[quote name='Incubus' timestamp='1349965693' post='465155']
Samo usporedba s njegovim protivnicima iz SDP-a kao što je npr. Lipovača koji je u zadnje vrijeme počeo glumiti vjernika dok se Emdžad nije pretvarao da je nešto što nije iako je bio kandidat SDA koja ipak kod nas slovi za konzervativnu stranku.

Dale nije do samog (ne)djela nego samo do usporedbe.
[/quote]

i emdžo je obilazio džamije tokom ramazana.....vidio sam ga svojim očima, tako da je to sve što bi se reklo u 5 grama... :mail:

[quote name='bull' timestamp='1349963852' post='465151']
[b]Ja bi tebi dao ban jer koristis dupli account.[/b]

[/quote]

Djecak, ne koristim ja dupli nick vec slucajno sam postao sa zeninog profila! A zato sto bi ti tako lako banovao ni nemas mogucnost da banujes, takvi kao ti koji su imali mogucnost da banuju vise je nemaju jer su povlacili ban brze nego dock holidey revolver!

iza brda nista ... al u bihacu i sanskom mosu svasta ...