Jump to content
Sign in to follow this  
Beauty

Cipelice, Torbice, Haljinice...

Recommended Posts

Drage moje dame kako je svama kada odete u shoping,,
ja bi satima mogla razgledavati i probati razne sandalice, te cizmice ili tasnice.. a o haljinama suknjama i to da nepricam :):)

schuhe-48-01.jpg

ag43114-009-2.jpg

BUF-01-10008-sm.jpg

hm..normalno ko svaka cura obozavam soping,..haljnice,torbice,..svasta..al od svega imam najvise(previse :) ) torbica,kajseva i mendjusa..to mi je neki "fetis" :P
kad god odem u soping,ne vracam se bez torbice :D

haha.. e vala i ja imam torbice u svakoj boji.. al jednu najvise nosim tako da mi druge samo krase ili smetaju u sobi..

ma imeni je to muka..ja obicno imam neku omiljenu stvar i onda bi samo to nosila:) al posle kad vidim da torbice nove beze tamo stoje il koji dio odjece uzmem i t0:)

jes.. al ja nemogu gledati nesto fino neku torbicu u prodaji a da ja to neuzmem i ak je nemislim cesto nositi :rolleyes:

jes.. al ja nemogu gledati nesto fino neku torbicu u prodaji a da ja to neuzmem i ak je nemislim cesto nositi  :rolleyes:

<{POST_SNAPBACK}>

hehe ista sam! :)
ili,dal ti se nekad desi da vidis torbicu,ili lace (bilosta) u prodavnici i to moras uzeti mada nisi sigurna da ces je kad obuci,upotrebiti.. ja imam par majica,laca i otih stvari koje nisam jos nikad upotrebila,obukla al onaj trenutak sam ih morala uzeti! :)

Meni je iskreno glupo kupiti nesto a da to vise nikad ne obucem... cisto rasipanje para... ono od cega patim i sta najvise kupujem to su nakit i cipele :rolleyes:

diamond_ring.jpg

heheh ja sam bila luda za tim pogotovo odjeca i cipele al ne volim ja ici u razgledanje ako nemam para samo kad znam da cu nesto potrositi idem ;)
al sam sad presla na drugu ovisnost sad kupujem samo knjige zbog njih sam ovaj mjesec bankrotirala :D

Ev da se i ja javim,hehehe....
Brete nemojte misliti da vas vrijedjam sa tim,ali to razgledanje mrzim nego ista drugo.Kad odem mamom u trgovinu,ajjjj....
Cas gleda ovo cas gleda ono nikad prestati.Al samo vi uzivajte u tome :) :)

ako ista mrzim na ovom svijetu onda je to kupovina i hodanje po buticima.
u kupovinu idem samo kad mi nesto treba i to traje sekundu jednu.
divim se curama koje imaju zivaca sate provoditi po shoping centrima i stalno nesto probavati.

a neznam, bas previse hajanje po trgovini, rijetko kad. Pogotovo kad su guzve, onaj se cuje na bjeli luk, ona na bjeli znoj. brrr nevolim bas nesto sopinge i nevolim, se previse u trgovinama zadrzavati

EH moja omiljena obuca imam po 4 para kod kuce :D al jedne oblacim dok ih ne izderem pravo i onda tata ubjedjuje sine hajde baci ih kupicu ti nove dvoje :D i tako i bude :D

All%20Star%20Navy.jpg

EH moja omiljena obuca imam po 4 para kod kuce :D al jedne oblacim dok ih ne izderem pravo i onda tata ubjedjuje sine hajde baci ih kupicu ti nove dvoje :D i tako i bude :D
All%20Star%20Navy.jpg

<{POST_SNAPBACK}>

nije da sta foliram..ali meni obuca nije omiljena pa imam sve skupa sa cipalama,teniskama i svemu preko 20...tako da svaka cast ti,jer ne kupujes tolko..ja ne mogu da ne kupujem nonstop nesto..

I meni treba vremena da se nakanim da odem u kupovinu.. al jednom kad odem u deichman ili reno pa vidim sve one sandalice i torbice ajii satima provedem gledajuci i probajajuci ih.. :)

Meni je iskreno glupo kupiti nesto a da to vise nikad ne obucem... cisto rasipanje para... ono od cega patim i sta najvise kupujem to su nakit i cipele :rolleyes:

diamond_ring.jpg

<{POST_SNAPBACK}>

ma glupo je i meni samoj,al stacu kad u onome trenutku se meni to tolko svidja da moram kupiti:)

All%20Star%20Navy.jpg

<{POST_SNAPBACK}>

TAKO JE IMRA :D najlipse patike na svitu hehe

TAKO JE IMRA  :D najlipse patike na svitu hehe

<{POST_SNAPBACK}>

Te obuce ima i na pijaci,kostaju 5 maraka bar mislim ako sad nisu i jeftinije,hahahhahahah :lol:

Nevolim ni ja bas tako nesto po tim kupovinima, ali doce meni neki period pa kad pocnem kupovati neznam vise da prestanem!!!
A sta najvise kupujem to su patike!!!
Najvise sam u patikama, tako i da sam vec zaboravila kako se hoda u stiklama!!!

Aaaaaaaaaj cure...temeeeeeeeee...

Znam kako vam je!!!

Ja sam vec odavno bankrotirala! ;-) Mislim "cojka" hehehehe

Ove sezone sam opsjednuta JEANS hlacama i CIZMAMA... ;-)))

Evo najnovijih ;-))) SEVEN... kostale me crno ispod nokta... he he

huuHh! :D Cure tema je super!
Jooj ja sam ti luda sto se tice shoppinga :D
Nema sedmice da ja neodem u shopping a takve sam srece da mi i mama voli hodati po buticima..itd! :D hoho :D ja i ona onda redovno :D zato nam stari poludi kad ide snama :D hihihi!
jooj sve uzimam ali najvishe imam kaisha i cipelica :D ..katastrofa :D hihi!
..ma moj buduci covijek ce morati voljeti shopping.. :D

pozz dijevojkeeee! :D

Moine :rolleyes:

picture0018qh.jpg

torbe i nausnice...toga najvise a inace nisam neki shopping manijak,najvise mrzim kad kupim nesto a to nikad ne obucem jer mi se kad dodjem kuci i opet obucem ne svidja..uzas al eto kupim i ja tih stvarcica koje mi se i svide heheh

KOD MENE JE PATIKE KACKET I TRENERKA ....
VOLIM TROSIT PARE NA GLUPOST...
AL KAD SU STIKLICE I HALJNICE U PITANJU ....
NEMAM ZIVCE ZA TO TO MI MAMA UZMA I BIRA KAD ZATREBA....
TORBICU IMAM SAMO JEDNU I NEZNAM KAD SAM JE ZADNJI PUT PONLA NEGDJE..
SVE JE TO PREVISE POSLA :unsure: