Jump to content
Sign in to follow this  
DjevojkaSaUne

Jeste li rasista?

Recommended Posts

[quote name='danira' post='228961' date='Apr 23 2008, 13:05']Ja nisam ni rasista ni šovinista.

Al sto Crnkinje imaju dobru guzu.Ljudi moji mozes sjediti na njoj i citati novine.I kobi bio rasista pored takvih ljepota. :icon_eek:

a sto crnci mogu smrditi kad se oznoje :o

a sto svaki covjek smrdi kad se oznoji haha :lol: ... al stima to sto rece ti ,oni bas imaju poseban miris ... nije da sam rasista il nesto stoto al stvarno je tako! nisam rasista ni nacionalista :yipi: hvala bogu

[quote name='Ajdinho' post='228962' date='Apr 23 2008, 11:13']Nisam prema crncima, kinezima, i sta ja znam, ali jesam prema jednoj drzavi.. Smrdija[/quote]

cuj nevolim je ni ja al ima i tamo ljudi koji se bore za ljudska prava,i koji su na strani istine i koji se srame tudjih zlodjela napravljenih u njihovo ime ----
samo realno gledam na stvari ne branim nikog samo konstatiram da u svakom zitu ima kukolja

Rasista??Ne nisam,tolerantan sam prem adrugim ljudima bio kinez,crnac ovaj i ili onja.Kao malo djete odrastao sam medu ljudima raznih vjeroispovjesti,nacija,rasa,narodnosti itd.Dok kod neko ne vrijeda mene necu nija njega,

[quote name='snake' post='228954' date='Apr 23 2008, 10:14']nisam..
cak stovise, volio bih da sam crnac..
nema nikakve veze sa duzinom crnackih ekstremiteta :D , vec sa bojom koze...nekako mi cool..[/quote]

aaa, to ti da se ne morash izlagati suncevim zrakama...onako, lijep ten tokom cijele godine... :)

[quote name='divlji_andjeo' post='229279' date='Apr 24 2008, 14:21']a sto crnci mogu smrditi kad se oznoje :o[/quote]

A divlja bolan. Znoj je znoj, svako od nas ima specifican miris ne ovisno o boji kozhe. Kod nekog je blazhi, a kod nekog pak toliko jak da je ne podnoshljiv za okolinu....No, crnac, bijelac, zeleni covjek, mali covjek...sumnjam da se ovom grupacijom mozhe zakljuchiti ciji znoj vishe smrdi... <_< :rolleyes:

Rasista ? Ni najmanje, niti nacionalista...

Ne volim kada ljudi na osnovu djela ili ponasanja pojedinca osudjuju narod iz kojeg on potjece. Takodjer izreke tipa "lijen ko crnogorac" (samo primjer) su gluposti. [b]Sve [/b] zavisi od osobe i karaktera i ne moze se gledati tako globalno.

I ne zaboravite da smo mi svi, cijela zemaljska populacija na kraju krajeva ista rasa (vrsta): Ljudi ;)

[quote name='3rror' post='230415' date='Apr 28 2008, 23:04']Rasista ? Ni najmanje, niti nacionalista...

Ne volim kada ljudi na osnovu djela ili ponasanja pojedinca osudjuju narod iz kojeg on potjece. Takodjer izreke tipa "lijen ko crnogorac" (samo primjer) su gluposti. [b]Sve [/b] zavisi od osobe i karaktera i ne moze se gledati tako globalno.

I ne zaboravite da smo mi svi, cijela zemaljska populacija na kraju krajeva ista rasa (vrsta): Ljudi ;)[/quote]

E upravo tako...Svi smo mi lancano povezani, ma koliko se neki od nas bunili i smatrali da su bolji od drugih samo zato sto im je boja koze odredjene boje. Pih.

[quote name='lucky' post='228537' date='Apr 22 2008, 09:30']eto ljudi ja osjecam da bi bio rasista ... zivim u maloj sredini gdje se nesrecem cesto sa drugim rasama ... ali mislim da bih bio rasista ... jopet neznam dok nebih imao priliku zivjeti u velikoj sredini gdje ima ljudi raznih rasa ...[/quote]

Čini ti se. U ovoj na

Nisam, za mene su svi ljudi isti...

"Moje oci ne znaju ni za kakvu boju, moj jezik nikad ne dijeli na moju i tvoju..."

Nisam rasista.. Na svijetu postoje samo dobri i losi ljudi tj. oni koji vole zivotinje i oni koje ne :lol:
Drazi su mi ovi koji vole :D jer ko ne voli zivotinje ne voli ni ljude,pa.. ;)

Naravno da nisam.

Ali jesam ogorcen ljudima koji mrze druge ljude.
Mrzim i u drustv biti s ljudima koji mrze neku drugu naciju, a kamoli rasu :(

[quote name='[_maza_]' post='231108' date='May 4 2008, 10:17']Nisam rasista.. Na svijetu postoje samo dobri i losi ljudi tj. oni koji vole zivotinje i oni koje ne :lol:
Drazi su mi ovi koji vole :D jer ko ne voli zivotinje ne voli ni ljude,pa.. ;)[/quote]
holandzani vise vole zivotinje nego ljude :)

jasta sam :lol: ja volim samo sebe :coolio:

shalim se,naravno..

ne nisam rasista,niti su mi jasni ljudi koji to jesu :unsure:

Kada je prica o srbima onda jesam al ako je prica o crncima ili kinezima nisam jedino ako su srbi ili njihovi drzavljani!...

Prosto za ne povjerovati, da postoje ljudi koji mrze ljude samo zbog toga

Oooooooooooooo Evropo daleka li si :icon_cheesygrin: :icon_cheesygrin: :icon_cheesygrin:

Kakav rasista gluho bilo a ovi sto se izjasnjavaju kao rasisti imaju mokre snove sa crnkinjama, tajlandjankama, kineskinjama, pokojim komadom odjece, ormarom, autom i slicnim stvarima.

A na to sve izgleda da ne znaju da ima brace muslimana druge boje koze.Nedostatak edukacije ocigledno.

[b]I da se izjasnim NISAM RASISTA i ne razumijem ljude koji to jesu.[/b] Edited by ka5an

[quote name='Harriss' post='276598' date='16.10.2008, 21:18']hmm.rasista nisam.ali ne podnosim ponasanje crnaca... <_<[/quote]
Pojasni nammalo vise.Ni ja ne podnosim ponasanje seljaka ali trpim.

[quote name='ka5an' post='276601' date='16.10.2008, 20:24']Pojasni nammalo vise.Ni ja ne podnosim ponasanje seljaka ali trpim.[/quote]

ma onaj njihov ples,uzvici itd.

[quote name='Harriss' post='276604' date='16.10.2008, 21:29']ma onaj njihov ples,uzvici itd.[/quote]
Ode ti se ibretiti :)

Nisam rasista, nit cu ikad biti...

Imam slucaj u porodici, kad je jedna cura iz familije dovela malo tamnijeg tipa kuci da ga upoznaju.
Iznenadila sam se ponekim komentarima, i ibretila!!

nisam rasista al ne volim svakvu djubradiju!!! jebiga ima ih dobri a ima losih pa o kojima god bila rijec!!! ;)