Jump to content
Sign in to follow this  
safet susic

Recommended Posts

Postupci tih ljudi su stvarno sramotni. Ali kad mogu nasi politicari to raditi zasto ne bi i oni. Najveca 'us' u tom nasem nogometnom savezu je Iljo Dominikovic a i onaj Munib ne zaostaje za njim puno. Et' samo mi je zao sto bh fanaticosi nisu onu noc istukli Ilju. Utakmicu je prodao Grcima 100 %. A i Sliskovic pokazuje pravo lice. Kaze nece sam dati ostavku, cekat ce da mu daju otkaz, jer mu u tom slucaju nogometni savez mora isplatiti 100 000 kemova.

Sinoc sam gledala NTV Hayat gdje je tema bila NS BiH!

Fuj nisam znala da je jel ovaj Milan Jelic bio predsjednik Republike Srpske.
Sto je rekao S.Hadzifejzovic kakve veze Srpski nacionalista i politicar ima veze sa fudbalom Bosne i Hercegovine.
Uglavnom Pasalic je izjavio da nece predati funkciju, kao on nije taj koji daje potpise, to je navodno generalni sekretar.

Hahaha ali to je bilo jako smjesno sve, sto ga je Senad ispitivao bas ono direktno, bilo je razni pitanja a ovaj je isto bio dobar: kakvu oni funkciju mogu da daju Barbarezu osim da bude igrac, a on ce mi nemamo nikakvi ponuda za njega ali su mu vrata uvijek otvorena. Veli njemu Senad pa sto mu nebi dali da bude predsjednik, direktor, selektor ili taj sto potpisiva? A Pasalic ce te su funkcije sve zauzete.

I ja sam bas gledao na satelitskoj i koliko mogu da vidim onaj Psalic ni ne pomislja da ode iz saveza.Nemogu da vjerujem da postoje ljudi koji su sebi u glavama zacrtali da nesto u zivotu nemoze da uspije ako oni nisu tu?????????
Pa ljudi imali itko tu pametan da istjera sve te kriminalce iz saveza??Senad mu postavlja direktna pitanja a on ponavlja uvjek jednu te istu tezu i izbjegava odgovor.Pa svaki normalan covjek bi poslje neuspjeha odstupio ali tome Pasalicu se izgleda neide jer nece moci vise da krade lovu zajedno sa svojom nacionalistickom elitom.Meni se cini da taj seljak ima nekoga jakog iza svojih ledja cim on ni nepomislja da ode.