Jump to content
K®ãJî§kî-VîTêZ

Vjeran biti ,isplatil se to ???

Vjeran biti,isplatil se to ???  

25 members have voted

1. 1. Vjeran biti,isplatil se to ???

• da
      26
    • ne
      18

Recommended Posts

Isplati, bar meni...:D Nije se rodio taj zbog kojeg bi ja uprljala svoj "obraz" i ugrozila odnos s jednim divnim bicem...:)

ko voli taj je i vjeran bar ja mislim!jer ako nevolis onda ti je svjedno sta radis i jesil vjeran il nevjeran :-)))))

da kad osoba to zasluzuje vrijedi mu i noge prati...

a sad za ove sto kazu da ne postoji taj neki..

ima izreka nema konja da u strani ne stane nit zene da u zgodi ne dadne... zato zene en dovodite se u iskusenja ni slobodne a ni udate ;)

pa isplati se ako dobijes bar 100 maraka :)
  • Upvote 1

Vrijedi li, to je besmisleno formulisano. Ili hoces prevariti ili neces, to je do osobe i karaktera, nikakve veze sa tim da li vrijedi ili ne. Moje skromno misljenje :)
Ja licno ne zelim uraditi nista sto ne bih zeljela da meni neko uradi, a sad da li to vrijedi ili ne, Bog je kadar ;)

Prevara je znak da u vezi nesto ne stima, da nesto fali.
Nece niko normalan, ako ima sve, ici iz cista mira traziti nesto negdje drugo. Dolazi do prevare kada jednome od njih dvoje nesto nedostaje.
Cesto znam cuti: ''Prevario je.'', a kada pogledam tu zenu, njen neki stav, izgled i prije svega ponasanje prema njemu, pomislim majke mi ''Prevarila bih te i ja da si mi zena.''
Ima ih sto stvarno, tako reci, otjeraju covjeka od sebe i natjeraju ga na prevaru. Kada ga docekiva namrgodjena, ljuta, nikakva, neraspolozena, kada nece da mu bude podrska, kada ga ne slusa kad mu je tesko, kad ne pazi na neke sitnice i detalje koji su njemu npr. bitni, kad je stalno neraspolozena za seks, kad ga ne pazi i ne cuva - e sta se onda ima zaliti kada ode...
Ima svakakvih i jednih i drugih, ali bas cesto cujem musko vara, ali u vecini tih slucajeva zena sama bude kriva.
  • Upvote 1

[quote name='Frozen' timestamp='1332947405' post='452582']
Nece niko normalan, ako ima sve, ici iz cista mira traziti nesto negdje drugo. Dolazi do prevare kada jednome od njih dvoje nesto nedostaje.
Cesto znam cuti: ''Prevario je.'', a kada pogledam tu zenu, njen neki stav, izgled i prije svega ponasanje prema njemu, pomislim majke mi ''Prevarila bih te i ja da si mi zena.''
Ima ih sto stvarno, tako reci, otjeraju covjeka od sebe i natjeraju ga na prevaru. Kada ga docekiva namrgodjena, ljuta, nikakva, neraspolozena, kada nece da mu bude podrska, kada ga ne slusa kad mu je tesko, kad ne pazi na neke sitnice i detalje koji su njemu npr. bitni, kad je stalno neraspolozena za seks, kad ga ne pazi i ne cuva - e sta se onda ima zaliti kada ode...
Ima svakakvih i jednih i drugih, ali bas cesto cujem musko vara, ali u vecini tih slucajeva zena sama bude kriva.
[/quote]

Mala hoš biti moja :lol: I normalno, x men na ovaj post dao plus hahahah.
  • Upvote 1

[quote name='Loca' timestamp='1333031522' post='452653']
Mala hoš biti moja :lol: I normalno, x men na ovaj post dao plus hahahah.
[/quote]
eto x i tebi dao hehe plus...pa kako necu bas je iskrena...

[quote name='Frozen' timestamp='1332947405' post='452582']
[/quote]

Zensko kad prevari nesto nestima..

Musko dok mu se ukaze prilika, nebitno sta i kakvu kod kuce imao...
  • Upvote 1

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1333096531' post='452711']

[/quote]
A skim mu se ukaze prilika? :D

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1333096531' post='452711']

[/quote]

Ne stima opcenito kada ijednome dodje do prevare.
Ne kazem ja da ne postoje i oni kojima nije dosta sta god zena da radila, koliko god se trudila, ima svakakvih stvarno. Spomenula sam samo ono sto u zadnje vrijeme cesto cujem i sto se cesto desava.

to je to,recimo dvoje su u vezi i djevojka jednu subotu izadje sa svojim prijateljicama,mnogi u gradu znaju da je ta djevojka zauzeta ali se nadje opet neki mudonja koji ne misli to da nekom kvari vezu ili unistava i dosadjiva zauzetoj djevojci da bude snjim i laze kao njen momak je sad vjerovatno sa drugom pa sto i ona nebi bila sa drugim,tako to krene,druga stvar,izadju dvoje koji u vezi i zamislite djevojka pored svog decka ocijuka i flirtuje,njemu nabija rogove, a o njoj se ne misli nista dobro nego bas ti nazivi kakve ivi i mi pisemo ovdje na forumu,po nekad se ne isplati biti vjeran,po nekad isplati. Edited by x-men

[quote name='x-men' timestamp='1333097765' post='452722']
A skim mu se ukaze prilika? :D
[/quote]

slobodnim zenema koje nisu u vezi.. jesi sad skuzio dostu :D ili da ti eci nacrta i pofarba..

[quote name='Frozen' timestamp='1333136992' post='452776']
Ne stima opcenito kada ijednome dodje do prevare.
Ne kazem ja da ne postoje i oni kojima nije dosta sta god zena da radila, koliko god se trudila, ima svakakvih stvarno. Spomenula sam samo ono sto u zadnje vrijeme cesto cujem i sto se cesto desava.
[/quote]

Cisti egoizam je to... Nista drugo... Nebitno sa koje strane se desi....

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1333182939' post='452811']
slobodnim zenema koje nisu u vezi.. jesi sad skuzio dostu :D ili da ti eci nacrta i pofarba..
[/quote]
pa ovo nije istina i ti to dobro znas,da se sastaju i sa udanim zenama i zauzetim. :D ja tebi vjerujem al vjeruj iti meni na ovim rijecima da nisu samo slobodne na udaru zauzetih ili slobodnih zena a tako ni mnoge udane zauzete ne gledaju na ono sta ce biti poslije nego je bitno prcanti se a za ostale posljedice cekat ce mo kad dodje trenutak. Edited by x-men

[quote name='x-men' timestamp='1333193037' post='452835']
pa ovo nije istina i ti to dobro znas,da se sastaju i sa udanim zenama i zauzetim. :D ja tebi vjerujem al vjeruj iti meni na ovim rijecima da nisu samo slobodne na udaru zauzetih ili slobodnih zena a tako ni mnoge udane zauzete ne gledaju na ono sta ce biti poslije nego je bitno prcanti se a za ostale posljedice cekat ce mo kad dodje trenutak.
[/quote]

poneke da.. imas ovdje heroja koji se doce sa tim da idu necijij supruzi.. a cojk u italiji , sloveniji etc..

a ovamo umri od straha hocel ga ko ukokati....

ipak je vise cestiti zena... musko dok mu se ukaze prilika... a zensko o dobro izplanira i odmjeri ;) musko u tim momentima i nemoze razmisljat...

[quote name='EcI PeCi PeC' timestamp='1333267836' post='452889']
poneke da.. imas ovdje heroja koji se doce sa tim da idu necijij supruzi.. a cojk u italiji , sloveniji etc..

a ovamo umri od straha hocel ga ko ukokati....

ipak je vise cestiti zena... musko dok mu se ukaze prilika... a zensko o dobro izplanira i odmjeri ;) musko u tim momentima i nemoze razmisljat...
[/quote]

[b]a cestite supruge,cojek rilja po bausteli a ona po krevetu ili autu uziva,kako ne umre od straha ta koja je udata da je nebi ko uhvatio,naprimjer covjek,ako je to dobro planirano i odmjereno onda nista bolje niste od nas muskaraca,jr vi planirate a mi spontano radimo to,sto znaci vi sa namjerom,nisam siguran da ima vise cestitih zena,ima naravno al i zensko je djavo nema veze sto ima sve u braku ili odnosu.[/b] Edited by x-men

Hahahah :D Nije mi jasno sto sad svako brani svoj spol. Meni je to isto! A razlog prevare je od osobe do osobe. Glupo je to generalizirati i po meni se ne bi trebala uopste praviti razlika izmedju muske i zenske prevare

A to sto je kod nas nepobitna cinjenica da muskarca kap vode moze oprat a zenu ne moze ni cijela rijeka je drugi par opanaka.

[quote name='Loca' timestamp='1333298121' post='452926']
Hahahah :D Nije mi jasno sto sad svako brani svoj spol. Meni je to isto! A razlog prevare je od osobe do osobe. Glupo je to generalizirati i po meni se ne bi trebala uopste praviti razlika izmedju muske i zenske prevare

A to sto je kod nas nepobitna cinjenica da muskarca kap vode moze oprat a zenu ne moze ni cijela rijeka je drugi par opanaka.
[/quote]

pemtno moje.... kako je lijepo citati tvoje postove...