Jump to content
[I-B-R-O]

Brdska autotrka na Ostrožcu

Recommended Posts

de rjesi to pa da dodjemo gledati tu alfu 16V da vidimo njene mogucnosti :icon_cheesygrin: .p.s ja bi rado vozio na tim utrkama al neam auto za to,abg nekad ce biti,bas imam zelju na to!

[quote name='go-kart' date='09 July 2009 - 14:17 ' timestamp='1247141879' post='332731']
EE Ovako.

Brdska trka

[quote name='[I-B-R-O]' date='10 July 2009 - 21:51 ' timestamp='1247255468' post='332801']
Ja iskreno čestitam Cazinskim vozačima na ovim uspjesima.

Interesuje me da li je ova Johovica prvi put da se vozi?
:)

Mislim da je prosle godine onaj sator bio greska dolje na krivini, ili ove godine bi ga trebalo rpeskociti ili zabetonirati jer steta je da takav propust ugrozi trku :(

Takođe, kod ovih auto - moto događaja, mislim da je propust

[quote name='pingvin' date='11 July 2009 - 08:06 ' timestamp='1247292419' post='332819']
Bice ove godine tete, hor Arabeske iz Zagreba a Burhan ce pjevati rock.Kaze da mu nije problem pjevati nista kad je recesija i mora se, a nagla

[quote name='pingvin' date='11 July 2009 - 08:06 ' timestamp='1247292419' post='332819']
Bice ove godine tete, hor Arabeske iz Zagreba a Burhan ce pjevati rock.Kaze da mu nije problem pjevati nista kad je recesija i mora se, a nagla

[quote name='[I-B-R-O]' date='11 July 2009 - 12:38 ' timestamp='1247308738' post='332831']
Pa hajd, [b]s obzirom da nam je načelnik had

[quote name='pingvin' date='11 July 2009 - 13:13 ' timestamp='1247310804' post='332833']
Njegov hadziluk ne bi trebao da ima nikakve veze sa vodjenjem opcine ili "moralnim" sponzoriranjem ove ili slicnih manifestacija.

Fala Bogu pa on voli postekiju ali ne bi bilo fino i muslimanski da nama brani da gledamo oskudno odjevene tete na jednoj manifestaciji koji sponzorira nasim parama.Vjerujem da i on kad uredno obavi sto treba skokne malo na net pa im uzme mjeru :D

Dok ga vidim pitacu ja njega sto nije bilo brtelica i minica sto se valjaju po mokrim kolima.Treba njega jednom odvesti u Karlovac da mu operu pasata pa bi ti vidio minica oko sedre svakog vikenda :D
[/quote]

Ja sam samo rekao da bi bilo fino da se to uvede, nisam rekao da on ne da da se uvede :D

Da ne brkamo pojmove :D

[quote name='[I-B-R-O]' date='12 July 2009 - 20:33 ' timestamp='1247423636' post='332983']
Ja sam samo rekao da bi bilo fino da se to uvede, nisam rekao da on ne da da se uvede :D

Da ne brkamo pojmove :D
[/quote]
Hehehehe ja sam samo naveo da hadziluk ne bi trebao biti prepreka a moze on da to pogura, ako hoce :D

po men nisu problem starlete vec pare kojima bi se iste platile ...

svaka cast organizatoru na volji i istrajnosti da se trka odrzi u Cazinu ...

[quote name='lucky' date='13 July 2009 - 09:57 ' timestamp='1247471875' post='333029']
po men nisu problem starlete vec pare kojima bi se iste platile ...

svaka cast organizatoru na volji i istrajnosti da se trka odrzi u Cazinu ...
[/quote]
Koje pare lucky???Koliko se dnevnica isplati taj dan valjda bi se i nasle dvije dnevnice za starlete.

[quote name='pingvin' date='13 July 2009 - 10:34 ' timestamp='1247474059' post='333031']
Koje pare lucky???Koliko se dnevnica isplati taj dan valjda bi se i nasle dvije dnevnice za starlete.
[/quote]

koliko se dnevnica isplati taj dan neznam , al da nebi nagadjali mozda neko od orgnaizatora nam vise o tome napise ...

ma gole zenske se gledaju po birtijama, a ne po autotrkama :lol:
pingvin i ibro zapinju za nepotrebne stvari,ako vam je do golaca imate svaku noc na private kanalu :lol:

mislim da se samir nece naljutiti da mu svako od nas pomogne u organizaciji utrke ... pa ako i zna kakvih djevojaka da bi dosle volonterski na utrku obucene u minice i oskudne majicice, niko mu nece zamjeriti da ih dovede ...
al lakse je glumiti Don Kihotea neg nesto konkretno uraditi ... :D

[quote name='lucky' date='14 July 2009 - 08:50 ' timestamp='1247554218' post='333143']
mislim da se samir nece naljutiti da mu svako od nas pomogne u organizaciji utrke ... pa ako i zna kakvih djevojaka da bi dosle volonterski na utrku obucene u minice i oskudne majicice, niko mu nece zamjeriti da ih dovede ...
al lakse je glumiti Don Kihotea neg nesto konkretno uraditi ... :D
[/quote]
Konkretno za pare druze lucky jer danas niko nista dzaba ne radi.Ne vjerujem da je za ukupnu organizaciju trke zaduzen cisti volonterizam.Ima pojedinaca koji to rade od srca :D

Ako cemo povuci paralelu sa Don Kihotom onda moram reci da su namjere mnogih kriticara na forumu ciste kao i kod Don Kihota ali ne mogu se sloziti da se izrazavaju na pogresan nacin i u pogresno vrijeme kao sto je iskazano pisanjem Servantesa u ovom knjizevnom djelu.

[quote name='pingvin' date='14 July 2009 - 09:28 ' timestamp='1247556516' post='333144']
Konkretno za pare druze lucky jer danas niko nista dzaba ne radi.Ne vjerujem da je za ukupnu organizaciju trke zaduzen cisti volonterizam.Ima pojedinaca koji to rade od srca :D

Ako cemo povuci paralelu sa Don Kihotom onda moram reci da su namjere mnogih kriticara na forumu ciste kao i kod Don Kihota ali ne mogu se sloziti da se izrazavaju na pogresan nacin i u pogresno vrijeme kao sto je iskazano pisanjem Servantesa u ovom knjizevnom djelu.
[/quote]

o kritikama i namjerama pojedinih kriticara na forumu se da raspravljati ... a o namjerama don kihota se isto da raspravljati ... kakve namjere mogu biti covjeka koji stvari vidi onako kako on zeli a ne onakvim kakve su one ???

uglavnom da nema Samira i ljudi koje ima oko sebe ... davno bi se odrzala utrka u Cazinu ... a vjeruj mi da sam velikim djelom upoznat s tim koliko vremena izgubi u organizaciju i to da puno toga nenaplati ...

do vise informacija o utrci odjavljujem se ... :D

[quote name='lucky' date='14 July 2009 - 22:23 ' timestamp='1247603018' post='333164']
o kritikama i namjerama pojedinih kriticara na forumu se da raspravljati ... a o namjerama don kihota se isto da raspravljati ... kakve namjere mogu biti covjeka koji stvari vidi onako kako on zeli a ne onakvim kakve su one ???

uglavnom da nema Samira i ljudi koje ima oko sebe ... [b]davno bi se odrzala utrka u Cazinu[/b] ... a vjeruj mi da sam velikim djelom upoznat s tim koliko vremena izgubi u organizaciju i to da puno toga nenaplati ...

do vise informacija o utrci odjavljujem se ... :D
[/quote]

Da nisi mislio reci ukinula?
:D

[quote name='[I-B-R-O]' date='14 July 2009 - 22:43 ' timestamp='1247604188' post='333165']
Da nisi mislio reci ukinula?
:D
[/quote]

prekidam kratko odjavu ... :D

moze se reci da bi se i ukinula ... al onaj mi izraz nekako isao u kontekstu spominjanja don kihota ... ono vise je knjizevan ... :D

ponovna odjava ... :D

[quote name='lucky' date='14 July 2009 - 22:46 ' timestamp='1247604401' post='333166']
prekidam kratko odjavu ... :D

moze se reci da bi se i ukinula ... al onaj mi izraz nekako isao u kontekstu spominjanja don kihota ... ono vise je knjizevan ... :D

ponovna odjava ... :D
[/quote]
hahahahaha halal ti kruh sto me nasmija :D

IBRO sta prozivas covjeka.I on bi da gleda mokre meme na autima lai zna da ide ramazan pa to ne bi bilo fino :D

[quote name='pingvin' date='15 July 2009 - 09:21 ' timestamp='1247642475' post='333188']
hahahahaha halal ti kruh sto me nasmija :D

IBRO sta prozivas covjeka.I on bi da gleda mokre meme na autima lai zna da ide ramazan pa to ne bi bilo fino :D
[/quote]

kakve veze ima priblizavanje ramazana i gledanja memi... :lol:
to dodje ko neki bonus , kad ga ispunis gledanjem post ti ne bude valjan ili sta ??

[quote name='zahid' date='16 July 2009 - 13:36 ' timestamp='1247744215' post='333317']
bolje bi ti bilo da procitas nesto o islamu a ne da vrijedjas vjernike
[/quote]

hahahah...
ko koga vrijedja, valjda se moze postaviti pitanje..