Jump to content
Ja_ko_bajagi

Kom

Recommended Posts

Ljudi meni nikako nisu jasni ti izbori. Pa zasto Komsic nebi mogao braniti interese gradana BIH, nego mi morao samo interese Hrvata. Po cemu to samo ustaski HDZ-e moze braniti interese Hrvata?

Daj boze da je Hdze uvjek gubio izbore BiH bi bila sretnija i bolja drzava.

trebali smo mi kandidirati u mene mater ona ima domovnicu i prica hrvatski, eto bas juce mi rece tek je listopad poceo.
pa bi rvati dobili prestavnika po mjeri
PS mislim da mi je mater glasala za Antu Djapica i pocela je nositi crne majice
a ne ko komsic crvenu kravatu heheh
a stas manjina kao manjina i nas pametni je malo pa nam uvijek nametnu vlast tako je to

Ovo ugledah na jednoj drugoj stranici, gdje diskutuju hrvati i bosnjaci, kaze jedan bosnjak ovako:

E vidi

Ovo ugledah na jednoj drugoj stranici, gdje diskutuju hrvati i bosnjaci, kaze jedan bosnjak ovako:
Heh, nasmijo sam se na ovo. Al, onda nesto prokontah. Mi Bosnjaci, posto nas ima najvise, mi se trebamo familijarno dogovoriti da glasamo mati za hrvatskog clana predsjednistva, a babo za srpskog clana predsjednistva. Tako, postavit cemo neke probosanske srbe i hrvate za clana predsjednistva i sami cemo za njih glasati. Il, to il neku uvedu jednog predsjednika.

<{POST_SNAPBACK}>

haleluja

kako mogu praviti statistiku kad je glasanje anonimno bez obzira na nacionalnu pripadnost.. al izgleda da nije

Srbin se bira sa teritorije RS-a tako da je ova Kemina zamisao neizvediva. Kandidati PB-a i SDP-a za Predsjedni

Srbin se bira sa teritorije RS-a tako da je ova Kemina zamisao neizvediva. Kandidati PB-a i SDP-a za Predsjedni

kako mogu praviti statistiku kad je glasanje anonimno bez obzira na nacionalnu pripadnost.. al izgleda da nije

<{POST_SNAPBACK}>

Cazin je 99,9% muslimanski, a Komsic dobio nekoliko hiljada/tisuca glasova, valjda tako prave statistiku, neko mjesto gdje nama hravta, zive samo srbi, a Komsic tu dobio glasove.

,Oct 9 2006, 13:34]o daaa

momak mi je previse drag, i kao sto neko ovdje rece na stipu je :D

stipe rulz

mene je kupio onom izjavom za bosanski jezik i da navija za bosansku reprezentaciju

i ja sam srbin :D

<{POST_SNAPBACK}>

Dobar si Ibro...

Ne vezano za temu ... Komsic slijedece nedjelje kod Stankovica u emisiji "nedjeljom u 2" pa eto samo za informaciju...

<{POST_SNAPBACK}>

Fala Incubus, ne smijem zaboraviti....

odjednom, svi na forumu pocese deklarisati se ko srbi i balije. :lol:

Kad bi neko prvi put doso na ovaj forum, pomislio bi da neki clan foruma konstantno drugima govori da su srbi il balije... pa, onda ovi poceli ko u inat. pito bi se koji li to clanove foruma naziva srbima i balijama. :DB)

et vala, i ja sam Srbo sa vrh Manjace :) ;)

Sto su i oti Srbi bezobrazni!!!!!!!!Kako ih bre nije sram da glasaju za Zeljka?????
Mozda su bili u transu pa mislili da je Arkan hahahahaha.

Sto su i oti Srbi bezobrazni!!!!!!!!Kako ih bre nije sram da glasaju za Zeljka?????
Mozda su bili u transu pa mislili da je Arkan  hahahahaha.

<{POST_SNAPBACK}>

Trenutno vrse ogroman pritisak na njega, crkva, desnicari, samo da covjek ne posustane.

Trenutno vrse ogroman pritisak na njega, crkva, desnicari, samo da covjek ne posustane.

<{POST_SNAPBACK}>

Nece stari, sino

bome ako odustane nek mi vrati glas da ga mogu dati nekom drugom hahahah

<{POST_SNAPBACK}>

Ba

evo upravo sad se vidi sva slabost entitetskog glasanja....
zasto je tako nemoguce prihvatiti da u bosni i hercegovini zive gradjani te drzave, bosanci,koji se razlikuju po vjeroispovjesti i nekom etnickom porijeklu. i zasto je tako tesko prihvatiti da svi ti gradjani mogu i hoce da biraju clanove predsjednistva bez obzira na etnicku i vjersku pripadnost.
ovdje vise nije ni bitan komsic koliko buducnost ove zemlje. kad pojedinci ne mogu prihvatiti jednog clana predsjednistva koji je legalno izabran na demokratskim izborima kako bi onda prihvatili jednog predsjednika. pa mi bi se pobili medjusobno da se ukine institucija troclanog predsjednistva i uvede jedan predsjednik.........
iskreno mi je zao komsica jer imat ce problema i to kakvih za vrijeme svog mandata ako mu ga ne oduzmu.
ali drago mi je da jedna gradjanska opcija pocinje da zazivljava ovdje kod nas i da nije sve na nacionalnoj osnovi.

Situacija ce tek da se zakomplikuje kod nas.Evo citam da je Dodik izjavio da nezeli imati nikakvih dodira sa Harisom i njegovom strankom.Znaci da ce i u precjednist vu biti neslaganja a o drzavnom paralamentu da se i neprica.Ponovo na pomolu kriza u vlasti a narod opet mora cekati da prodju cetiri godine pa da kobajagi ponovo izaberu.Kakva idila i glupost kad covjek vidi uvjek jedne te iste face u politickom zivotu koje nece donijeti nikakve pomake u zemlji.Narode pripremite se za jos cetiri godine bijede,nezaposlenosti,gladi,raseljavanja i politicke svadje od koje ce svaki nas gradjanin da dobije neku bolest dok se politicari budu iz drzavne kase odmarali i ljetovali po najljepssim plazama svjeta a dotle ""NARODE CRKNI"""..............