Jump to content
Sign in to follow this  
Clark Gable

Hrvatska

Recommended Posts

tek ce onda nastati kriza za bosnu i hercegovinu,ako budemo trebali vize jos za hrvatsku,,,pa gdje ce nasi ljudi onda raditi ?

Hmmm ... 2009. znaci imam fore jos 3 godine da zavrsim 4... hmmm.... :D
dobro dobro ....

tek ce onda nastati kriza za bosnu i hercegovinu,ako budemo trebali vize jos za hrvatsku,,,pa gdje ce nasi ljudi onda raditi ?

<{POST_SNAPBACK}>

Budo za to hrvatsku nije briga,oni imaju svoje,a nasi su krivi ako ljudi nemaju para i sto se nemoze raditi.To je vise prevrsilo svaku mjeru za te poslove dole,sad je tesko i u austriji za poso a kamo li dole

Ako nas i oni odskartaju, onda cemo tek poceti vileniti. bice fora trazit vize za more, davacemo vise para za njihov pasos, zenit i hrvatice, i bicemo onda malo u karanteni :(

jes i ovo zayebana drzava. ajd 2010 ponovo izbori, pa cemo mi glasat opet za nekog naseg, ko ce nas udaljit od evrope.

Ja sam cuo da Bosna sigurno ulazi do 2010 u EU. Provjerena informacija.
Ispravka... do 2010 ali po hidzretskom kalendaru

Ako nas i oni odskartaju, onda cemo tek poceti vileniti. bice fora trazit vize za more, davacemo vise para za njihov pasos, zenit i hrvatice, i bicemo onda malo u karanteni :(

jes i ovo zayebana drzava. ajd 2010 ponovo izbori, pa cemo mi glasat opet za nekog naseg, ko ce nas udaljit od evrope.

<{POST_SNAPBACK}>

Hehehhe al me nasmija slatko Ibro hehheh

Hmmm ... 2009. znaci imam fore jos 3 godine da zavrsim 4... hmmm....  :D
dobro dobro ....

no sikiriki, vi cete lako dobijati vizu ko i ostali studenti u inostranstvu ;) ne moras zuriti :)

nego, hoce li neum biti dovoljno velik za sve bosance koji zele na more :D

U slucauju istine oko tih viza za HR kako bi to izgledalo za recimo BH-drzavljane koji stalni boravak imaju negdje u inostranstvu (AT, GER, CH itd....) Dali ce i njima trebati ta viza ili recimo kao sto je nekad bila "tranzit-viza"....?! ili je dovoljno da imas vazece papire tj. stalni boravak/posao u nastanjenoj drzavi?

Pa ako imas naprimjer Austrijsku vizu nemoze ti Hrvatska zabraniti prolaz nesekiraj se. Tranzitna viza je proslost evrope. Neznam dali se igdje vis koristi.

U slucauju istine oko tih viza za HR kako bi to izgledalo za recimo BH-drzavljane koji stalni boravak imaju negdje u inostranstvu (AT, GER, CH itd....) Dali ce i njima trebati ta viza ili recimo kao sto je nekad bila "tranzit-viza"....?! ili je dovoljno da imas vazece papire tj. stalni boravak/posao u nastanjenoj drzavi?

<{POST_SNAPBACK}>

prolazis i kroz sloveniju pa ti ne treba nikakva viza za nju, znaci logicki da ti nece trebati ni za hrvatsku...

haha, prije ce bih uci kako je krenulo, :) ma sto se tica vize ne vjerujem da ce to tako uraditi, ali ipak ima dosta do njihovog ulaska u uniju, bih ce tamo negdje oko 2019god. Koje su prednosti hrvata sto ce uci u Uniju, samo ce se vise zaduziti, i bice ...sta ce biti... nista...

haha, prije ce bih uci kako je krenulo,  :)  ma sto se tica vize ne vjerujem da ce to tako uraditi, ali ipak ima dosta do njihovog ulaska u uniju, bih ce tamo negdje oko 2019god.  Koje su prednosti hrvata sto ce uci u Uniju, samo ce se vise zaduziti, i bice ...sta ce biti... nista...

<{POST_SNAPBACK}>

suzdrzi se, udahni duboko i reci, ja sam pogrijesio, hrvatska ce imati velikih prednosti kad udje u EU, velikih, nisu oni budale, pa vidis da sve zemlje nastoje uci u eu (osim ch naravno, oni su posebni). ima EU svojih prednosti..

suzdrzi se, udahni duboko i reci, ja sam pogrijesio, hrvatska ce imati velikih prednosti kad udje u EU, velikih, nisu oni budale, pa vidis da sve zemlje nastoje uci u eu (osim ch naravno, oni su posebni). ima EU svojih prednosti..

<{POST_SNAPBACK}>

ma svicerska je ostala izolirana samo zato sto evropi treba jedna takva drzava sa drugacijim monetarnim zakonima....
a naravno da nisu budale ... evropa nosi napredak... koliko god mi bili skepticni oko toga

neki dan sam cula na vjestima ovde u slo,da hrvatska nece do 2012 u eu..tako da ko sto ibro rece zenite hrvatice itd :D

ma nije ni evropska unija obecana zemlja.
pojedine drzave zele izaci iz EU a mi se pobismo za ulazak.
definitivno postoje prednosti ulaska u EU a niko ne govori o manama.
treba finansirati administraciju EU,kao sto sadasnje

ma nije ni evropska unija obecana zemlja.
pojedine drzave zele izaci iz EU a mi se pobismo za ulazak.
definitivno postoje prednosti ulaska u EU a niko ne govori o manama.
treba finansirati administraciju EU,kao sto sadasnje

Nego, hajmo biti malo realni. Znatel da Hrvatska i BiH imaju najduzu granicu izmedju dvije drzave u Evropi? eh, sad, ako je neko toliko glup da misli da moze biti viznog rezima izmedju ove dvije zemlje onda bi trebao sa mnom otici da mu ja malo pokazem kupaliste u Rastelima, pa onda one njive kod Trzca, pa malo tamo zemlje kod Gate, pa hiljade granicnih prelaza izmedju ove dvije zemlje koje ni dan danas niko ne kontrolise i cije bi beracenje trajalo desetinama godina i kostalo stotinama miliona maraka. Daj ljudi ohladite, nema od toga nista. Da do toga dodje, prvi ja bih svercovo imigrantima tamo nedje iz Azerbejdzana, Turkmenistana, Afganistana i Nove Zambezije. Naplacivo bih im 1000 maraka za prelazak u EU. Taj poso bi iso ko halva.

Nego, hajmo biti malo realni. Znatel da Hrvatska i BiH imaju najduzu granicu izmedju dvije drzave u Evropi? eh, sad, ako je neko toliko glup da misli da moze biti viznog rezima izmedju ove dvije zemlje onda bi trebao sa mnom otici da mu ja malo pokazem kupaliste u Rastelima, pa onda one njive kod Trzca, pa malo tamo zemlje kod Gate, pa hiljade granicnih prelaza izmedju ove dvije zemlje koje ni dan danas niko ne kontrolise i cije bi beracenje trajalo desetinama godina i kostalo stotinama miliona maraka. Daj ljudi ohladite, nema od toga nista. Da do toga dodje, prvi ja bih svercovo imigrantima tamo nedje iz Azerbejdzana, Turkmenistana, Afganistana i Nove Zambezije. Naplacivo bih im 1000 maraka za prelazak u EU. Taj poso bi iso ko halva.

<{POST_SNAPBACK}>

pa to bi onda bile haram pare...to nije dozvoljeno po islamu raditi... :D ma kad udjes u EU imas koristi ako imas sta dati sve ide u zamjenu oni tebi nesto ti njima nesto,a nisu oni budale da nas prime bosna bi ostala bez 80% stanovnika sve bi isparilo iz ove "drzave" :)