Jump to content
_Gost1

Alija Izetbegovic

Recommended Posts

[quote name='jedancoek' post='310721' date='09.02.2009, 23:38']Pa jesi gledao emisiju, zaključci komisije su predani tužilaštvu još prije par godina, al nikom ništa. Jedino je Ejup Ganić požurio da se komisija rasformira (nikako ne mogu skontati zbog čega :D).[/quote]

i tebe i tvog stila...
nadam se da ne pretpostavljas da bi moralne velicine bosnjaka, satkane u liku i djelu Alije i onih oko Alije te pare utkali u svoje bankarske racune u Svici i drugim bjelosvjetskim bankarskim odredistima...

pa dje ce ti dusa druze :icon_cheesygrin:

"u svojoj vjeri na svojoj zemlji ", al sa tudjim parama :lol: Edited by snake

sonda ove vijesti imaju na cazin net vjestima pa bi neko od moderatora trebao bar da opomene ovog kopiaparata sondu da nekopira bezveze neke vjesti koje su vec postavljene na cazin net.

[quote name='sonda' post='310920' date='10.02.2009, 17:18']bice zanimljivo,do sada su cutali o izdaji a sad ocito pocinju jedni druge optuzivati za izdaju.ima nas koji smo odmah shvatili nakon potpisanog dejtona da je to izdaja Bosne i Hercegovine.[/quote]

a jel ti vjerujes Tihiću ili ne ???
jer kada napise nesto da je dobro napravio za BiH omalovazavas ga , a kada u svojim izjavama optuzi drugog muslimana slijepo mu vjerujes ...

[quote name='lucky' post='311111' date='11.02.2009, 10:20']a jel ti vjerujes Tihiću ili ne ???
jer kada napise nesto da je dobro napravio za BiH omalovazavas ga , a kada u svojim izjavama optuzi drugog muslimana slijepo mu vjerujes ...[/quote]

Ja vjerujem naravno ;)

[img]http://img23.imageshack.us/img23/6908/image029uw1.jpg[/img]
[img]http://img16.imageshack.us/img16/323/image040mr4.jpg[/img]

p.s E na ovakav slican ljiljan sam konto kad sam pomenuo "spomen obiljezje u cazinu" :lol:

p.s I naravno go,go,go "planetarna stranka" hahah :)

[url="http://www.youtube.com/watch?v=EwrTVIr3mvs"]http://www.youtube.com/watch?v=EwrTVIr3mvs[/url]

p.s Verba volant scripta manent :rolleyes:

[b][size=4]Velika Kladusa SDA dr Sulejman Ugljanin Sandzak[/size][/b]
[url="http://www.youtube.com/watch?v=_yoLeIO2HJ4"]http://www.youtube.com/watch?v=_yoLeIO2HJ4[/url]

da napisem nesto i o aliji

prvo smatram da je optuzen i zatvoren nezakonito i pod jako sumnjivim okolnostima tako da smatram da je itekako to uticalo na njegov radi itd

nesto rpije rata formiro stranku SDA i postigao velike rezultate, dobio krila

u rat usao nespreman i naivan (ovo je moje misljenje i vidjenje stvari)

u ratu se desavale sumnjive i prljave stvari

caco, celo, sefer halilovic, srebrenica i druge stvari koje nikad nije dokumentovano objasnio niti on niti bilo koja druga institucija iz vrha SDA i vlade

potpiso dejton onda kad smo bili neuporedivo moralno i materijalno jaci od srba to nije trebo nikako

i nakon rata kad je imao apsolutbu vlast i vladu tj SDA imala veliku vecinu nije izglasao najbitnije zakone koje je mogao bez ikakvih problema a koji nam danas zadaju itekakve probleme

zakon o restituciji

povrat vakufske imovine
i povrat imovine od KP ili CK u drzavno vrasnixtvo a nikako u vlasnistvo SDPa

mudrac kako ga neki nazivaju je po meni imao velikih promasaja al opet kazem nisam bio niti u blizini tako da nisam siguram jel moglo drugacije

e da njegova izjava

ako se mene pita glasacete za tihica jel ova univerzalna za sva vremena ili za neka prosla

[quote name='zilho' date='09 June 2009 - 09:06 ' timestamp='1244534762' post='328509']
da napisem nesto i o aliji

prvo smatram da je optuzen i zatvoren nezakonito i pod jako sumnjivim okolnostima tako da smatram da je itekako to uticalo na njegov radi itd

nesto rpije rata formiro stranku SDA i postigao velike rezultate, dobio krila

u rat usao nespreman i naivan (ovo je moje misljenje i vidjenje stvari)

u ratu se desavale sumnjive i prljave stvari

caco, celo, sefer halilovic, srebrenica i druge stvari koje nikad nije dokumentovano objasnio niti on niti bilo koja druga institucija iz vrha SDA i vlade

potpiso dejton onda kad smo bili neuporedivo moralno i materijalno jaci od srba to nije trebo nikako

i nakon rata kad je imao apsolutbu vlast i vladu tj SDA imala veliku vecinu nije izglasao najbitnije zakone koje je mogao bez ikakvih problema a koji nam danas zadaju itekakve probleme

zakon o restituciji

povrat vakufske imovine
i povrat imovine od KP ili CK u drzavno vrasnixtvo a nikako u vlasnistvo SDPa

mudrac kako ga neki nazivaju je po meni imao velikih promasaja al opet kazem nisam bio niti u blizini tako da nisam siguram jel moglo drugacije

e da njegova izjava

ako se mene pita glasacete za tihica jel ova univerzalna za sva vremena ili za neka prosla
[/quote]

Mozda ste to vrijeme prespavali bilo je obavijest.

[quote name='x-men' timestamp='1234135057' post='310510']
branili su je pripadnici armije,a ne kako vi neki namecete sda-ovci,a svi oni koji su vjerovali da ce jesti zlatnom kasikom su glupani pa sad se izvlace na tu foru,nama su obecavali da ce mo jesti zlatnom kasikom poslije rata,pa kupite sebi zlatnu kasiku i jedite,bitno je da postojimo,a treba da svaki dan zahvaljujete armiji BIH i zivima i nezivima sto su gnjili po linijama,mnogo nas je ovdje na forumu bilo u tim rovovima,da ista cijenimo svoje nebi dozvolili da dolazimo u sumnju oko odbrane BIH,.znam reci ce neki pa sta imas od toga sto si je branio ili RVI kakvu penziju ima.mislite da je lako odrzat drzavu koju su tako rastrgali i dan danas je trgaju a mi se prepiremo oko niceg,da smo veci nacionalisti kao svi ovi koljaci oko nase drzave bolje bi napredovali...
[/quote]
Mislim da nece niko reci sta imas od toga sto si je branio.Ako ikako imaju kulture i postovanja prema borcima.Da su svi razmisljali kao ti sto to kazu nas nebi ni bilo.Steta samo sto su pogresni ljudi u foteljama danas,pa jadni borci krpe kraj s krajem,nakon svega sto su prozivjeli.Sramota je to.Kakav to uzor daje djeci,ako ljudi koji su branili drzavu dok su neki po bunkerima sjedili nemaju sta da jedu skoro jer im drzava ni to ne objezbjedjuje,kako onda mladi da se nadaju lijepom zivotu u Bih,prvi ja ne mogu reci da znam kako je bilo u ratu jer sam bio mali ali zato moje dajdze stricevi i moj otac znaju,i kako da ja ocekujem nesto od drzave,posao ili nesto.Sramota je to .

A sto se tice Alije ne znam,europa i amerika su imali prste u svemu sve je to njihov deal, da sad mogu od nas da rade sta hoce.Tako za Aliju nemam sta da kazem.Malo mi smeta sto za vrijeme rata njegov cjenjeni sin bio u turskoj ili gdje,niko skoro nije ni znao za njega i on je sad nama prjesednik drzave.Ne znam .... Edited by Blooddrunk
  • Upvote 1

[i]Alija Izetbegović je Bošnjak koji je učinio maksimum za očuvanje Bosne i Bošnjaka u najgoroj historijskoj situaciji otkako Bosna postoji. [/i]

[i]Da mu dragi ALLAH dž.š. podari posebno mjesto u džennetu.[/i]