Jump to content
Sign in to follow this  
safet susic

Jedan Od Najspektakularnijih Golova U Povijesti

Recommended Posts

wauuuu, ostala sam bez rijeci :o , dati go sa svoje polovine terena, to se zove umijece...

<{POST_SNAPBACK}>

:lol: i nije to umijece , to je sreca, bar ja tako smatram te takve udarce ----u okvir vrata !

:lol: i nije to umijece , to je sreca, bar ja tako smatram te takve udarce ----u okvir vrata !

<{POST_SNAPBACK}>

Ono je pravo umijece, lijepo se vidi da je covjek digao glavu pogledao i vidio da je golman izasao i na kraju majstorski pogodio, a da je on nju bezzee nabio i ona zavrsila u golu to bi bila sreca

On je tako nesto i prosle godine uradio..
a i beckham je davno u manchesteru isto nesto slicno napravio...

heh, napis'o bi ja ranije komentar, al' u mene po familije dolazilo gledat gol :D

fakat ciko ga opici kaj vilen :D

Ja sam cuo da se je neki tip u Engleskoj prosle godine kladio da ce Xabi Alonso dati gol sa svoje polovice i pogodio je to i digao veliku sumu novca i da se je pravo obogatio a taj isti tiket je uplatio i ove godine i valjda opet digao pare...

Volio bih naci sta orginalno u vezi ovog, pa ako neko naide na nesto takvo neka se javi!

Ja sam cuo da se je neki tip u Engleskoj prosle godine kladio da ce Xabi Alonso dati gol sa svoje polovice i pogodio je to i digao veliku sumu novca i da se je pravo obogatio a taj isti tiket je  uplatio i ove godine i valjda opet digao pare...

Volio bih naci sta orginalno u vezi ovog, pa ako neko naide na nesto takvo neka se javi!

<{POST_SNAPBACK}>

jest... a sto je najgore tip je rekao da je to sanjao :lol:

Gledao sam ovo i ranije al bolji ovaj od xavi alonsa ovo je slucajnost a onaj je pravo gadao tacno se vidi kako pogleda pa onda majstorski pogodi!

najbolji gol lige prvaka svih vremena je gol Zinedina Zidana u finalu lige prvaka protiv Bayera iz Leverkusena kada je majstor uhvatio volej,tako je odluceno i proglaseno zvanicno.I meni je to jedan od najboljih golova,mad ih ima jos,kao npr.gol Ronaldinha Chelsea-ukada ga nisu smjeli napasti,a on je spicom gurnuo u mrezu a nikom nije jasno,ili njegov gol protiv Milana u zadnjoj minuti kada je Nestu poslao po cevape.heheh.Ma ima toga koliko hoces,sve su to majstori

najbolji gol lige prvaka svih vremena je gol Zinedina Zidana u finalu lige prvaka protiv Bayera iz Leverkusena kada je majstor uhvatio volej,tako je odluceno i proglaseno zvanicno.I meni je to jedan od najboljih golova,mad ih ima jos,kao npr.gol Ronaldinha Chelsea-ukada ga nisu smjeli napasti,a on je spicom gurnuo u mrezu a nikom nije jasno,ili njegov gol protiv Milana u zadnjoj minuti kada je Nestu poslao po cevape.heheh.Ma ima toga koliko hoces,sve su to majstori