Jump to content
_women_

Sta Vise Volite?

Recommended Posts

E ovako... Sta vise volite pojesti supu, naninu domacu hranu kalju, grah corbe ovo ono ili ipak vise volite pizze, sendvice i sve sto spada u brzu hranu?

Ja licno vise volim kasikom jer mi je ove brze hrane preko glave

E ovako... Sta vise volite pojesti supu, naninu domacu hranu kalju, grah corbe  ovo ono ili ipak vise volite pizze, sendvice i sve sto spada u brzu hranu?

Ja licno vise volim kasikom jer mi je ove brze hrane preko glave

<{POST_SNAPBACK}>

Kalju u Grah definitivno! :lol: :rolleyes:

E djes to nasla pitat.

volim sve oblike umakanja, vise neg ista. mrzim jela sa paprikom tj kuhana jela sa paprikom i kuhanim lukom, tipa sogan dolma i punjena paprika.

al' od cufti, gulasa, raznih snicli u saftovima, pecenjima, mohunjama i tako to, smio bi se okladit da ni jedan forumas ne moze vise od mene pojest :D

HAHAH Ibro imas pricu ko da radis u restoranu... :lol:

,Sep 16 2006, 16:03]E djes to nasla pitat.

volim sve oblike umakanja, vise neg ista. mrzim jela sa paprikom tj kuhana jela sa paprikom i kuhanim lukom, tipa sogan dolma i punjena paprika.

al' od cufti, gulasa, raznih snicli u saftovima, pecenjima, mohunjama i tako to, smio bi se okladit da ni jedan forumas ne moze vise od mene pojest :D

<{POST_SNAPBACK}>

eto ja se slazem sa ibrom... ne volim papriku kuhanu.. samo je mogu svjezu jesti ... a kuhano uffff a ovo ostalo isto njam njam

a brzu hranu (pekara, sendvici, pizze i sl. ) jedem samo kad sam u zg pa mi se ne da nista praviti ili ucim pa mi se opet ne da ili sam na predavanjima pa moram nesto pojesti pa makar bilo to...

a brzu hranu (pekara, sendvici, pizze i sl. ) jedem samo kad sam u zg pa mi se ne da nista praviti ili ucim pa mi se opet ne da ili sam na predavanjima pa moram nesto pojesti pa makar bilo to...

<{POST_SNAPBACK}>

Slazem se sa tobom! Kad sam umorna i bezvoljna,pojela bi i komad stiropora pomazan pastetom :D

uh s kasike mi je omiljena hrana, nema nista bolje od toga, al nekad kad umor svlada mora se i nesto nabrzaka

hmm ja sad evo bila tri dana u cazinu i hvala dragom Allahu jela sve nes na kasiku kod snajkace svoje spasila me je one suhe hrane jer inace nisam bas bila nes raspolozena za kuhanje nije se bilo vremena hehe al inace vako volim one corbice sa povrcem al bez kupusa molim lijepo :D hehhe :D a najbolje je kuhana domaca hrana :D mmm sad napravit kakve snicle sto ibro kaze u umaku alaaaaa grrr njamuska :D heheh

,Sep 16 2006, 16:03]E djes to nasla pitat.

<{POST_SNAPBACK}>

moresh ti mesa .. :)
heh to se fakat ne pita :) ..

Jojjjjjjjjj da prostite ljudi umociti se moze i u przeno i u kuhano :D meni je sladje u ono przeno naravno njami...al corbu volim srkn't ugrije mi stomak :D

ma kuhano od ovog mekdonalsa smo se nadimas..tako pricaju :lol:

vise kuhano mada bas kad se nema vremena nesto na brzaka kljukusu recimo :D

et ide Ramazan pa ce Ako Bog da bit vise kuhanog :)

Ja se bez kasike nemogu najesti,ono kad jedes npr negdje u cazinu mogo bi pojesti pet mali pizza iz pekare,a za sendvice i da nepricam :)

Dobra je i ova brza hrana nema sta!!!
I j a volim isto sa kasikom, al et kad nemas vremena mora sta brzo, onda slusalicu na uho i biraj broj od pizzerije!!! :lol:

Najsladje mi jesti sa rukom, nema nisa sladje, dobro nemeres bas sve!! ali ono sta se moze treba da se jede sa rukom1!! ;)

U svakom slucaju zdravije je kuhano, nego sendvici & co, mada se moze napravit sendvic i bez salame, zdravo nesta, sa salatom, sirom, paradajzem, ribana mrkva, rotkvice, mm, njam :D ali moram priznat da volim hot dog kad ga ko fino naparvi ;)

Ma nemoze se covijek najesti dok neuzme kasiku u ruku!!!

opcenito volim da jedem, pa se nikad ne bih striktno mogao odluciti, mada mozda malkice vise da naginjem ovim przenim jelima i sl. vjerovatno zato sto su manje zdrava :)

studentski zivot, to fast hrana :D

ali, srkne se i kasikom s vremena na vrijeme, radi lakseg metabolizma :lol: