Jump to content
Sign in to follow this  
safet susic

Michael Schumacher Se Opra

Recommended Posts

Fakat cojece.

jos da hoce uzet i ovu titulu.

svaka cast, najdrazi mi je Schumi.

jes ode cojk..poznam ga ja od prije kad smo vaktile..se druzili i tako..
e jes da mi prije ono dosadio pobjedi u svakoj al od kad mu je alonso postao jaka konkurencija i od kad su trke bas zanimljive postao mi drag eh da hoce da ponese i 8 pobjedu :)

Nema sta, covjek je definitivno najbolji vozac formule 1 svih vremena. Srusio je stare i postavio nove rekorde koje, usudio bih se reci, niko nikada nece dostici. Jednostavno formula 1 nece biti to sto jest bez Schumachera. Za kraj bi trebala pastiti i 8 titula.

On ce ostati zapamcen u historiji Formule 1, ima 90 pobjeda da hoce uzeti jos ove zadnje i nek, onda napustu .!!

...ma normalno da ce uzeti 8 titulu u to sam cak siguran ipak je to Schumi ee brate otkako znam za formulu 1 i Ferrari on mi je favorit eb ga jednom mora doci kraj kao sto je sam rekao u izjavi za medije steta jedna velika

HVALA SCHUMI

madaj, covjek je uvjek vozijo sa srcom tu formulu. Alonso moze pricati svojoj mami. On kad bude imo toliko fanova ko sumaher onda moze pricati dalje. Sumaher se uvjek borijo do zadnjeg i svi kazu da nikad nisu imali tezeg protivnika osim njega. Daemon Hill, Hakkinen svi tvrde da Sumaher je za nji kralj formule.

Mozda bi i Sena do guro daleko ko Sumaher, ali u formuli nije bilo veci talenta kraj njike dvojice.

Ma vecina vozaca danas je tu negdje ... samo jaci bolid i napravice nesto...eno Massa npr. osvojio prvu utrku zivota... u ferrariju... ne bude to napravio u minardiju, zar ne??
Tako da ja mislim da je nazalost sa Aertonom umrla i formula 1 bar u onom vozackom smislu... nije da danas nema dobrih vozaca, ali ipak danas je to natjecanje inzinjera a ne vozaca...

Ma vecina vozaca danas je tu negdje ... samo jaci bolid i napravice nesto...eno Massa npr. osvojio prvu utrku zivota... u ferrariju... ne bude to napravio u minardiju, zar ne??
Tako da ja mislim da je nazalost sa Aertonom umrla i formula 1 bar u onom vozackom smislu... nije da danas nema dobrih vozaca, ali ipak danas je to natjecanje inzinjera a ne vozaca...

<{POST_SNAPBACK}>

...eb ga stari prije 7-8 goidina nisu bolidi bili tako dobri pa je opet Schumi rasturao jeb ga kad imas najboljeg vozaca imas i pola dobijene utrke jes da u formuli svako igra ulogu pa cak i Lollipop, ali opet vozac je vozac, primjer ti je BMW nista nisu mogli i sad kad se pojavi Kubica svaka mu cast odma skoci BMW eb ga dosta je u vozacu...