Jump to content
Sign in to follow this  
adissami

Korumpirani Fakulteti

Recommended Posts

svjesna sam ja toga da svi studenti koji iza

al ima jedan problem BOSNA NIJE NI BLIZU NORMALNE DEMOKRATSKE ZEMLJE. na na

ej sorry nije mi bila namjera da te napadam samo

Ja sam jedne prilike bio slucajni svjedok rezgovora neimanovanog profesora i jednog studenta ali nema veze tako je to kod nas. I ako vise ne studiram u Bihacu jos uvijek mi je vrlo krivo kada neki likovi koje nisam nikada vidio u zivotu prodju na ispitu ali...
Sjecam se kada je dolazila unuka on Tita Svetlana Broz (nisam siguran za ime) da malo probudi savjest studenata po pitanju korupcije i tih vragova. KAda je pocela da prica o tome u prvom redu u amfiteatru su sjedili pofesori, asistenti i sam dekan Karabegovic, nakom 30 minuta polaku su se kupili i izlazili. Kao razlog su navodili na moraju na neki "sastanak". I ta svijest o korupciji nasih fakulteta je bila aktivna samo 2 ili 3 dana i nakon toga sve je otislo u zaborav kao i mnoge druge stvari. **bi ga zivmo u korumpiranom svijetu sta ocekivati. B)

interesantno je to sve...

ja sam upala u taj navodni bolonjski proces,i prva sam godina visoke zdravstvene tu u bihacu...kad vidim ovi vanredni kad dodju na ispit,njih profesor pita da pricaju sta znaju,a mi ovamo moram knjizicu od par stotina stranica znati za 6..nije fer...i onda kad zavrsimo necemo imati posla jer su vanredni prije nas zavrsili i ugrabili ono sto je bilo...

mene je prof jedan izbacio sa usmenog jer mi je knjiga bila otvorena...je da je to moja greska,trebala sam ju zatvoriti,al ona nervoza i prvi ispit bio,nisam stigla se sabrati kako je bog rekao...i onda mi poslije rekao da cu pred komisijom odgovarat,da sam ovakva onakva,par puta isla na turneju po unutrasnjosti i tako...

ibro ima pravo...to na ekonomiji oko matematike...u mene jaran,kolokvij uradi,zadovolji prolaz od 50 bodova,al on uradi sve i ne zadovolji...a nece isto da se kaci da trazi rad...a bas mi krivo...