Jump to content
Sign in to follow this  
WERONICKA

Zasto Je Banovan...

Recommended Posts

Moze li se znati zasto nicku Ja_ko_bajagi nije dozvoljeno da pise postove na ovom forumu ves ima dvije godine....
Sta je on to pogresio pa je banovan..?
Pitao me taj nick da mu odgovorim..
Moze li se bar covjeku reci zasto nije dobro dosao na ovaj forum..
Jesu li to Cazinjani se promijenili radikalno pa postali negostoljubivi ili je on stvarno nesto pogresio toliko da kod nas nema bujruma..
Mislim da bi bilo posteno makar covjeku reci zasto nije dobro dosao...

Svak je Dobro Dosao

Prijedlozi:

Ima vise Reg. nickova ovde ??
Kultura/Izrazavanje nije Ok ??
Lj.Pozz.
B)

<{POST_SNAPBACK}>

Eh sad zna svise! Pa cura trazi konkretan odgovor! Kuzis bre!

ja mislim da vise nije banovan, niti je bio - vec se desilo sljedece:

radi se o gresci moderatora koji ga je opomenuo pa je umjesto na odredjeni period(3 dana, mjesec...) zabranio postovanje na nedodredjeno vrijeme (zauvijek)

nakon toga opcija za opominjanje clanova od strane moderatora je prestala funkcionisati tako da mu nije mogao to ukloniti

nadam se da sam uspio ispraviti gresku....

i ja se izvinjavam u ime mog kolege koji je napravio gresku pri opominjanju jer opomena za vrijedjanje nije razlog za zabranu na forum zauvijek

i nadam se da ce se vratiti na forum i ponasati se po pravilima ubuduce

hvala sto ste javili za gresku

Hvala za ispravljanje ove greske, ali ona je trajala dvije godine...
Dakle dvije godine ja nisam mogao na ovom forumu da iznesem svoje misljenje zato sto je neko umjesto da me opomene ako sme vec eventualno prekoracio norme ponasanja jednostavno mi je uskraceno pravo na iznosenje svoga misljenja, a i na polemisanje sa drugim clanovima foruma sa kojima se neslazem u misljenju sto je normalno da svi nemislimo isto.. A tih prepucavanje i neslaganja ovde ima jos i nesmatram to da treba nekima zabraniti a nekima dozvoliti da iznose ono sto misle makar ta misljenaj nekoga malo i pogodila ili isprovocirala..
U svakom slucaju hvala na ispravljenoj greski ako je bila u pitanju greska i hvala ti WERONICKA sto si ovo pitanje postavila ovde..

Hvala za ispravljanje ove greske, ali ona je trajala dvije godine...
Dakle dvije godine ja nisam mogao na ovom forumu da iznesem svoje misljenje zato sto je neko umjesto da me opomene ako sme vec eventualno prekoracio norme ponasanja jednostavno mi je uskraceno pravo na iznosenje svoga misljenja, a i na polemisanje sa drugim clanovima foruma sa kojima se neslazem u misljenju sto je normalno da svi nemislimo isto.. A tih prepucavanje i neslaganja ovde ima jos i nesmatram to da treba nekima zabraniti a nekima dozvoliti da iznose ono sto misle makar ta misljenaj nekoga malo i pogodila ili isprovocirala..
U svakom slucaju hvala na ispravljenoj greski ako je bila u pitanju greska i hvala ti WERONICKA sto si ovo pitanje postavila ovde..

<{POST_SNAPBACK}>

Ma hajde sad ti napadas forum bezeze tebi da je bilo stalo da iznosis svoje misljenje ti bi se registrovo s drugim nickom i iznosio svoje misljenje.

i mene cudi sto se nisi javio prije... al ok nema veze... nadam se da ce sad sve biti ok

Ma hajde sad ti napadas forum bezeze tebi da je bilo stalo da iznosis svoje misljenje ti bi se registrovo s drugim nickom i iznosio svoje misljenje.

<{POST_SNAPBACK}>

pa naravno... ali hajde nek' sad on malo posipa pepelom po moderatorima
uglavnom eto ti sansa sad da te vidimo :D