Jump to content
MaD_MaX

Tko Vise Uziva U Sexu??muskarci Ili Cure/zene :d

Recommended Posts

Aj da vas cujem,sta imate za reci :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Zavisi, ima muski a i zenski sto jednostavno neznaju uzivati u tome...
Nemogu se maximalno opustiti!
AL ipak mislim da je vise zenski sto ima neke bolakde u sebi!
Sad ce uzgalamiti!!!!!!

u svakom slucaju i muskarci uzivaju isto kao i zenske,zasto onda imas nagon nego da uzivas u tome..

mislim da je uzivaju isto i muskarci i zene.

i zenama cesto nampadne kao i nama, samo je belaj dok se skontate pa da se uhorite istovremeno i bom poblize upoznate.

svaki je pocetak tezak.

jA MISLIM DA MUSKI VISE UZIVAJU U SEXU I DA JIM JE POTREBNIJE NEGO ZENSKIMA; JEL MENI JE SEX BAS ISKRENO RECENO NEVAZAN!!!!
MISLIM NIJE MI NA PRVOM MJESTU!!!!
MOZE SE I BEZ TOGA!!!
SATIM JA KAZEM DA JE MUSIMA JEDNOSTAVNO SEX VAZNIJE MUSKARCU NEGO ZENSKIMA!!!!!!!

ma zene

skroz su oduzete i prepustene dok traje.. a rodje pored toga mogu saltati tv iako su vise zauzeti

jA MISLIM DA MUSKI VISE UZIVAJU U SEXU I DA JIM JE POTREBNIJE NEGO ZENSKIMA; JEL MENI JE SEX BAS ISKRENO RECENO NEVAZAN!!!!
MISLIM NIJE MI NA PRVOM MJESTU!!!!
MOZE SE I BEZ TOGA!!!
SATIM JA KAZEM DA JE MUSIMA JEDNOSTAVNO SEX VAZNIJE MUSKARCU NEGO ZENSKIMA!!!!!!!

<{POST_SNAPBACK}>

kad se mpocnes vise sexat bice ti vazan i on :lol:

kad se mpocnes vise sexat bice ti vazan i on :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Pa ja mislim da vise mi muski uzivamo, da kao sto neko rece mnoge zenske imaju neke blokade i sl. stvari boje se onog ovog i tak to dok smo mi muski vise opustimo i pravo uzivamo u tome.. Ne kazem da zenske ne uzivaju ali sam misljenja barem ove sa manjim iskustvom da to rade u nekom grcu i s odredenom dozom straha.

Pa ja mislim da vise mi muski uzivamo, da kao sto neko rece mnoge zenske imaju neke blokade i sl. stvari boje se onog ovog i tak to dok smo mi muski vise opustimo i  pravo uzivamo u tome.. Ne kazem da zenske ne uzivaju ali sam misljenja barem ove sa manjim iskustvom da to rade u nekom grcu i s odredenom dozom straha.

<{POST_SNAPBACK}>

:rolleyes: Zar sve? :rolleyes:

kad natjeras zensku da ispusti vaginalnu tecnost onda i ti znas da je ona uzivala....tako mi rece jedna djevojka .

sta se tice ko vise uziva nemam stvarno pojma,mislim da je uzivanje obostrano jednako !

naravno budo njena tecnost pokazuje da je zadovoljna i da zeli jos uzivat u vlaznosti mislim ulazenju u vlaznost :lol: sram me bilo :blush:

Tko vise uziva u sexu??Ja mislim da to zavisi od osobe odnosno od vremena,uzbudjenja i zelje za sexom.Recimo neke zene mogu u sexu toliko uzivati da mogu dozivjeto orgazam i po nekoliko puta dok neke nemogu nikako.Neke zene su manje osjetljive a neke vise dok mi muskarci vecinom nebiramo vrjeme i mjesto vec ""opleti""" i uzivamo vecinom u sexu.Koliko vidim ovdje ih ima dosta koji znaju puno stvari a ovaj nas prijatelj Budo bi mogao biti
ginekolog hihihihi( ma salim se ).Uglavnom tema je dobra samo da vidimo koliko smo i mi zagrijani za temu.

:) hmm, pa kako su istrazivanja pokazala sex je jedan vid pojave koji dolazi,,, kako ves dolazi, i nije odredeno ko vise uziva u sex-u.. Zavisi jeli fucker dobar (da izvinete), i da li je zadovoljio zensku ...et to je jedino, bitno koje vise uzivao..
sta mislite ko je vise uzivao somi ili ona zenska... :rolleyes:

pa zato i traze musko da se potrudi oko njih,zavisi koliko dugo mozes da nesvrsis,neko nemoze kontrolisat to a kad kontrolises svoje svrsavanje i duze si u njoj ona dobiva vece zadovoljstvo..ovo mi je rekla jedna doktorica gineokologije sto je prouucavala sexologiju :lol:

pa zato i traze musko da se potrudi oko njih,zavisi koliko dugo mozes da nesvrsis,neko nemoze kontrolisat to a kad kontrolises svoje svrsavanje i duze si u njoj ona dobiva vece zadovoljstvo..ovo mi je rekla jedna doktorica gineokologije sto je prouucavala sexologiju :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

e jeb*** tesko se to moze kontrolisati, ali imas i drugih organa koji nemaju tu manu :D

e jeb*** tesko se to moze kontrolisati, ali imas i drugih organa koji nemaju tu manu  :D

<{POST_SNAPBACK}>

vidjeces kad budes mogao kontrlisat to da ces reci da treba iskustva za to, :)

vidjeces kad budes mogao kontrlisat to da ces reci da treba iskustva za to, :)

<{POST_SNAPBACK}>

dobro, istina, mlad sam ja jos :D

ko vise uziva.. onaj ko se vise opusti, mislim :unsure:

[quote name='black tattoo' post='236668' date='May 27 2008, 19:15']ko vise uziva.. onaj ko se vise opusti, mislim :unsure:[/quote]

kad se obadvoje uspale dobro onda obadvoje i uzivaju :D