Jump to content
pa3um

Sta Ocekujete Od Opcih Izbora

Recommended Posts

Centar za humanu politiku je objavio izvjestaj, da su politicke stranke od obecanja datih na opcim izborima 2002 godine, u porsjeku ispunjena samo 7%, neka od obe

Centar za humanu politiku je objavio izvjestaj, da su politicke stranke od obecanja datih na opcim izborima 2002 godine, u porsjeku ispunjena samo 7%, neka od obe

Nema naivnijeg naroda u svjetu da nasjeda deset godina na jedne te iste fore politickih partija a da one iste nemare za narod.Stvarno je Bosna fenomen po tome u citavom svjetu.Pa i ona crnacka nepismena plemena u Africi se pobune kad ih one njihove poglavice pocnu da j...u u zdrav mozak.Pogledajte ljudi kako je to kod nas sve fino uradjeno i smisljeno.Imamo dva politicka tabora koji se svaki put dogovore da prije izbora naprave neka sranja i podignu tenzije a onda narodu preko medija napomemnu da ih niko drugi nemoze zastiti od onih drugi osim njih sami.Srbi kazu da samo SDS i sada onaj Dodikov SNSD mogu da ih spase od Turaka i Balija a Muslimani da ih samo SDA moze da spaasi od cetnicke
kame.I tako narod iz steaha zaokruzi i jedne i druge a poslje izbora ti veliki Srbi i Muslimani zajedno odu u neki krcmu i ponapijaju se ko volovi i zahvaljujuci jedni drugima napomoci obecaju jos bolju suradnju u pljacki naroda i privatizaciji firmi.
NAS NAROD NIJE NI ZASLUZIO NISTA VISE OD ONOGA STO DANAS IMA.....

Kazu da narod zasluzuje onakvu valst kakvu ima, odnosno da je vlast ogledalo naroda. Stog aja pozivam sve mlade ljude da prestojecim izborima izadju i kazu svoje misljenje, sloze se ili ne sloze.

Jer, stanje jednog naroda se neci promjeniti sve dok atj narod ne promijeni sebe.
Imamo priliku 1. oktobar, dovedimo mlade ljude...

Kazu da narod zasluzuje onakvu valst kakvu  ima, odnosno da je vlast ogledalo naroda. Stog aja pozivam sve mlade ljude da prestojecim izborima izadju i kazu svoje misljenje, sloze se ili ne sloze.

Jer, stanje jednog naroda se neci promjeniti sve dok atj narod ne promijeni sebe.
Imamo priliku 1. oktobar, dovedimo mlade ljude...

<{POST_SNAPBACK}>

vidis kako pogresno razmisljas... mladi ljudi mogu dovesti samo sebe dok oni stari koji se potpisuju otiskom prsta mogu dovesti sebe i svog mrtvog supruznika :lol::lol::lol: (sala mala)

slazem se sa ovim svim... uvijek je vlast ogledalo naroda... i kako glasamo tako ce nam i biti, samo izgleda da vecini ovo sad stanje odgovara

vidis kako pogresno razmisljas... mladi ljudi mogu dovesti samo sebe dok oni stari koji se potpisuju otiskom prsta mogu dovesti sebe i svog mrtvog supruznika  :lol:  :lol:  :lol:  (sala mala)

slazem se sa ovim svim... uvijek je vlast ogledalo naroda... i kako glasamo tako ce nam i biti, samo izgleda da vecini ovo sad stanje odgovara

<{POST_SNAPBACK}>

Jescemo i travu ako treba, al glasacemo za SDA. A vi ostali crknite, puknite. He, he.
Ovo nam je izgleda moto.

Jescemo i travu ako treba, al glasacemo za SDA. A vi ostali crknite, puknite. He, he.
Ovo nam je izgleda moto.

<{POST_SNAPBACK}>

Nekontam, hoces reci da je to i tvoj moto!
Ma samo jedite kao sto sam rekao sto se mene tice mogu vladati jos 100 godina meni je fino a ti sto jedu travi neka je nastave jesti i neka i dalje glasaju za sda jos malo nece ni trave imati :lol:

Meni samo nije jasno kako ti njihovi glasa

Nekontam, hoces reci da je to i tvoj moto!
Ma samo jedite kao sto sam rekao sto se mene tice mogu vladati jos 100 godina meni je fino a ti sto jedu travi neka je nastave jesti i neka i dalje glasaju za sda jos malo nece ni trave imati  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Zar nisi cuo za ironiju i cinizam. He, he

Mislim da je i narodu puna kapa starih faca, laznih obecanja, i ocekujem da ce ovaj put reagirati, pa 16 najtezih godina sa njima, (oni sami su to rekli) nemozemo jos 4... Wake UP Folks.....

Mislim da je i narodu puna kapa starih faca, laznih obecanja, i ocekujem da ce ovaj put reagirati, pa 16 najtezih godina sa njima, (oni sami su to rekli) nemozemo jos 4...  Wake UP Folks.....

<{POST_SNAPBACK}>

hehehe ej stari en sikiraj se glasacu za tebe i tvoju stranku hehehe

mA ne faakt upravu si,jer ako ne glasamo,i nece doci do promjena

Mislim da je i narodu puna kapa starih faca, laznih obecanja, i ocekujem da ce ovaj put reagirati, pa 16 najtezih godina sa njima, (oni sami su to rekli) nemozemo jos 4...  Wake UP Folks.....

<{POST_SNAPBACK}>

Nema

Nema sanse za promijenama zato sto je na jednoj starni dosta jaka vladajuca stranka koja se sluzi svim i svacim da ostane na vlasti a na drugoj strani imamo 50 mali stranaka i sto je njih vise to ide u korist vladajucim.. Spas nam je da se ujedine ove manje stranke il barem neke a ovako dok god osnivaju nove politicke stranke od toga nema selameta samo jacamo vladajuce!

P kako ce doci do jedinstva Muslimanskih politicara kad je tolika zavist i mrznja.Primjer je kod nas u Krajini pa vi prosudite.SDA svim sredstvima svojom propagandom napada na DNZ i na svakom mjestu gdje mogu prjete i ponizavaju.
Oni nezele jedinstvo vlastitoga naroda pa kako bi onda pravili jedinstvenu zemlju.
Na svakom mjestu pocevsi od opstinskih vijeca pa do drzavnoga parlamenta oni upiru prstom u DNZ i uvjek pocinje prica sa Autonomijom.Kada se SDA stranka u nasem kantona putem medija pozvala na medjumuslimansko pomirenje i dogovor medju ljudima??????Nikada jer njima je politika iznad svega.Na sve nacine su ponizavali ljude iz DNZ pocevsi od sprjecavanja preuzimanja opstine 1998.godine
u Kladusi pa do prjetnje legalno izabranim poslanicima za Cazinsku skupstinu kojima su uz prjetnje i sprecavanja odgodili dolazak u skupstinu opstine Cazin.Cak su namjestili hapsenje Ibrahima Djedovica u drzavnom parlamentu a zna se da je garancije za legalno izabrane predstavnike DNZ za drzavni i federalni parlament garantovao licno Izetbegovic.Itu se vidjelo koliko taj covjek drzi do svoje rjeci.Djedovica su bez razloga drzali skoro dvje godine u zatvoru da bi ga na kraju pustili i izjavili da je covjek nevin.Znaci Srpski i Hrvatsi parlamentarci od kojih mnogi imaju sumnjivu proslost nisu hapseni ali Djedovic jeste.Poslje su svim silama isli na to da borce Narodne Odbrane izbace iz zakona
o pravima svih koji su bili u ratu.Znaci nesmetaju im cetnici i ustase a smetaju Autonomasi.Djecu poginulih boraca Nrodne Odbrane nezele da postoje a o ranjenima da se i neprica dok se recimo cetnicke vojvode komotno penzionisu i dobijaju penzije iz drzavnog proracuna.Ima tu hiljadu primjera kada se radi samo o jednoj partiji i jednom narodu koji nemisli isto kao vladajuca SDA I VI MI PRICATE O NEKAKVOM JEDINSTVU???????????????????

GAGO1...

Problem Autonomije, je bio politicki problem na ovim prostorima, kako u ovom zadnjem ratu tako i svim drugima, uvijek neprijatelj nadje jednog domaceg izdajnika, u ovom slucaju F. Abdica, koji je bio tudji igrac, da RAZJEDINI CAZINSKU KRAJINU, tako da netrebamo jos jednom potezati pitanje KOJE PRIVI POCEO.

Pitanje Autonomije je i dans problem Cazinske krajine, jer cim se maknete do Bihaca, u Cazinu zajedno s V.Kladusom su autonomasi, necete vjerovati ali je istina, za Sarajevo cijeli USK je autonomaski, tako da je to stvar percepcije odredjenog geografskog podrucja, bez odredjenih argumenata.

Ja sam da zbrinu, pripadnici NO, ali ne u okviru Zakona o prvima boraca, jos vise sam da se zbrinu, RVI NO, a jos vise dijeca i porodice poginulih u tim sukobima na strani no, nesmijemo od tih ljudi, djece, praviti nove neprijatelje ove drzave.
Jer ako su svi pripadnici RS-a i tog tamo korupasa, zbrinuti, kao i HVO, prvo smo trebli zbrinuti pripadnike NO, bez obzira sto je to bio "medjumuslimanski" sukob, moram to stvitipod navodne znake jer, sve je to bilo orkestrirano od strane drugih institucija, da ne kazem pojedinih imena, u to vrijeme...

Evo gledam ove predizborne tv debate, ista ekipa, ista svadja, iste podvale, ista da vam kazem, vec sve znate....

Poceo sam gledati ove kampanje,
isti ljudi, ista prica, cak ista svadja na tv...

Reforma televizije, bar da negledamo iste voditelje, sala mala.
Izgleda ad to raja pusi...

evo vec slusam politicki marketing, poziva se na predizborne kampanje, i sl.

ja licno jos nikad nisam isao niti na jednu.
neznam sta tu ima vidjet ili slusat. gdje god odes, valjda ce svi vikat da ce nam biti dobro i sl.
samo neznam koji je kriterij kod vas da se ocjeni koja je stranka dobra.

meni ne izgleda los onaj lijanovic, jes da je sjeb'o drzavu za par milioncica ali i zaposljava najvise radnika od svih ovih frajera :)