Jump to content
Sign in to follow this  
Guest muhamed

Postovani Eve i Necko

Recommended Posts

Guest muhamed

Vas dvije kao moderatori ovog foruma imate moralnu odgovornost da
ovaj forum bude kako treba.

Vi treba da privremeno izbacite 5 clanova ovog foruma.
Nedaj te im nazad u forum do prvog dana Ramazana 2005.

1. hunter 77, zbog napada na Bosnu, tekovine revolucije 1992-95 iz zbog napada na drustveno politicki poredak BiH. Hunter jos ni jednu rijec nije reko protiv korupcije u RS.

2. ja 123, zbog ovog topic " jeste li autonomas"
on sa tim ima namjere da srusi cjeloivitost BiH.

3. Amir, zbog toga sto je nije protiv da cerilica bude sluzbeno
pismo u BiH. On je to pismo nazvao Bosancica i da se Krupljani ponasaju kao srbi.

4. enes, zbog toga sto je vise puta spomenua Abdica,korupciju,
kriminal, da je kodnas previse dzamija, C5, da su zene na vlasti da nebi bilo rata i da su Buzimljani kao Arapi.

5. Incumbus, zbog velicanja lika i djela bandita Tita iz zbog stvaranja
trece Jugoslavije. Zbog umanjvanja i negiranja ekonomskog dostignuca
Federacije. Zbog sirenja komunisticki i anti demokratski ideja. Zbog svoje ljubavi prema banditima Bjedic i Pozderac.

NAPOMENA; Posto je u ovoj grupi Incumbus naj opasniji njemu treba dati naj duzu kaznu a to je do 25.5.2005. To je rodjendan marsala
Tita.

Uz pozdrav,
Muhamed

A svasta ces ovdje vidjeti...Posta bolja ova stranica nego vicevi.net.samo nastavite s vicevima bice vise posjetioca.. :lol::lol: 8)

Postovani Muhamede,

Valjda vidis Muhamede da sam ja musko (necko-musko ime, ako ne vjerujes poslacu ti ja sliku).

Postovani Muhamede, da li ti znas zasto sluze svi forumi pa i ovaj nas.
Sigurno ne znas.

Ovdje raja iznosi svoja misljenja o nekim stvarima. Znaci, svako pise ono sto on misli i to je to.

Spominjes nekog Incumbusa, valjda mislis na Incubusa. Za mene jedan od najuspjesnijih mladih ljudi u citavom Cazinu.

Postovani Muhamede, ne zelim se sa tobom svadjati. I ti imas pravo kao i svi ostali iznositi svoja misljenja. Nekom se tvoje misljenje svidja, nekom ne svidja, hm... pa to je sasvim normalno ali to nije razlog da se neko udalji sa foruma i da mu se zabrani davanje komentara.

Postovani Muhamede, zao mi je ali tvoje zelje necu moci ispuniti.

pozdrav

Pa forum sluzi da bi neko iznio svoje misljenje s kojim se ne moramo slagati a i mozemo.kad bi svi imali isto misljenje kad bi svi bili poklonici jedne ideologije,kad bi svi vjerovali u jednog Boga ovaj svjet bi bio idealan i nebi bilo sukoba i ratova.Ali nazalost.....

Vi treba da privremeno izbacite 5 clanova ovog foruma.
Nedaj te im nazad u forum do prvog dana Ramazana 2005.

1. hunter 77, zbog napada na Bosnu, tekovine revolucije 1992-95 iz zbog napada na drustveno politicki poredak BiH. Hunter jos ni jednu rijec nije reko protiv korupcije u RS.

2. ja 123, zbog ovog topic " jeste li autonomas"
on sa tim ima namjere da srusi cjeloivitost BiH.

3. Amir, zbog toga sto je nije protiv da cerilica bude sluzbeno
pismo u BiH. On je to pismo nazvao Bosancica i da se Krupljani ponasaju kao srbi.

4. enes, zbog toga sto je vise puta spomenua Abdica,korupciju,
kriminal, da je kodnas previse dzamija, C5, da su zene na vlasti da nebi bilo rata i da su Buzimljani kao Arapi.

5. Incumbus, zbog velicanja lika i djela bandita Tita iz zbog stvaranja
trece Jugoslavije. Zbog umanjvanja i negiranja ekonomskog dostignuca
Federacije. Zbog sirenja komunisticki i anti demokratski ideja. Zbog svoje ljubavi prema banditima Bjedic i Pozderac.

NAPOMENA; Posto je u ovoj grupi Incumbus naj opasniji njemu treba dati naj duzu kaznu a to je do 25.5.2005. To je rodjendan marsala
Tita.

Uz pozdrav,
Muhamed

------------------------------------------------------------------------------------
muhamede,nemoj se ljutiti ali ti si okorjeli dogmata.Kao da si rodjen u Staljinovo vrijeme.Gdje ja to napadam Bosnu?..muhamede.Nemoj mijeasti svakodnevnu politiku i Bosnu i Hercegovinu.Nije SDA Bosna i Hercegovina,a nisam ni ja a nisi ni ti.To nije zakon spojenih posuda.To su samo stranke koje se bave svakodnevnom politikom i naravno gledaju kako ce sto vise usicariti i opljackati ovu nesretnu sirotinju.To je izgleda moja krivnja,ali ja imam pravo na djelovanje kao opozicija.A ovo ti je najsmjesnije"napad na drustveno-politicki poredak BiH"/svasta ti sebi muhamede dozvoljavas,pa cak pises i vlastito ime malim slovom.

muhamede, nemam ja pravo da se mijesam u stvari druge drzave,to je stvar pravosudnih organa te drzave i valda tamo postoje ljudi koji kritikuju tu korupciju i ukazuje na stvari koje nevaljaju u tom drustvu.Koliko znam i pratim nase medije i stampu,nigdje necuh i neprocitah da i Sulejman-aga Tihic kritikuje tu korupciju u Republici Srpskoj.To nije zona njegove odgovornosti,on to dobro zna bolje i od mene i od tebe,muhamede.Muhamede,vidis juce su Bosnjaci preglasani po pitanju davanja drzavljanstva Republike Srpske hrvatskim Srbima koji su trenutno u Rep.Srpskoj i onima koji se zele vratiti iz Srbije u Rep.Srpsku a ne zele vise u Hrvatsku.Jos jednom je dosla do izrazaja i neznanje i ne snalazenje SDA stranke kad se radi o vitalnom nacionalnom pitanju.Davanjem sedamdeset hiljada drzavljanstava bitno ce biti narusen nacionalni paritet kako u Rep.Srpskoj tako i na nivou Bosne i Hercegovine.

Muhamede moj vidis zaboravio si mene i Falcona staviti na tu svoju "listu nepo

Svasta ces vidjeti ovih dana da ljudi pisu po forumima. Ovaj mora da dolazi iz redova SDA koja je navikla da nepismenim ljudima manipulise i da ih uvjerava u svoje neke fiksideje, ali dragi moj muhamede ti napomenu kako ja velicam lika J. B. Tita odnosno socijalizam koji po tvom misljenju nikome nije dao disati i sve je uklanjao i slao na goli otok, a ti bi sad u ovoj divnoj demokratiji koja nam je otvorila vrata 1991. godine nama petorici zabranio pristup jedinom javnom svjetskom mediju koji nije pod nicijom kontrolom - Internetu.
Pa koliko trebas biti zaosta i zadrt da napises nesto ovako. Pa de molim te procitaj jos jednom svoj post i zamisli se malo sta ja to govorim.
Pa ovaj tvoj post ne zasluzuje nista nego jedan veliki LOL :lol::lol: :lol:

Evo, odmah Muhamede! Samo te molim prije toga da mi definiras:

1. tekovine revolucije 92-95
2. sta je autonomas
3. jel cerilica ikad bila sluzbeno pismo u BiH
4. Abdica, korupciju i kriminal
5. koliki je bio tito i kriminal

Pa da to nama rijesimo :roll:

ala,Kemo al' mu postavi teska pitanja,ako muhamed na njih odgovori jer su pravo kombinovana pitanja moze odmah biti Ambasador u bilo kojoj zemlji u Africi.

Guest muhamed

postovani necko
vrlo sam razocaran nisi suspendiro tu grupu ljudi.
hajde onda makar suspendiraj enesa do prvog dana ramazana ove godine.
kad sam procito sve ono sto je enes piso zalljucio sam da je on naj gori
u toj grupi. on je reko da se buzimljani ponasaju kao arapi, te da ima previse dzamija.
u ime cistoce ovog foruma izbaci njega.

muhamed,

hehe, muhamede ti si smijesan.. izbacivati se nece niko.

I to samo Administratori mogu.
Ako se nekog bannuje onda je ovo razlog:

Previse gluposti pise ili vrijedja...
Fake Nicks...

poz makcode

A sta ste skocili na cojka koda je po Cazina pobijo bas ste raja ima pravo cojk citati komentare vase i ljute odgovore i smijati se vasim iskazanom ljutnjom smije se cojk sto se tako palite ja kao da ga gledam majke mi, a ti muhamede ako neprestanu napadaj s ledja valja . :D:D:D :D

,,, da malo i ja kritikujem moderatore sto dopustaju a ujedno i forumase ,,

Plitika forum je stvarno tako dosadan postao ,da neki lansiraju teme za svaki clanak iz novina ,je preglupo a jos za jedan dan ubace pet debata koje nemaju nikvog smisla za diskutiranje ,,,(npr .trzac.pjanici ,rastela ,ovo ,ono , pm itd ) ,zar nemogu naci nesto interesantno sto bi moglo povuci forumase ka daljnom razgovoru ,da sam moderator na politici pola bi temi izbrisao ,,,stare teme su jako interesantne i zanimljive bile da je forum do tada zanimljiv bio , a od sad je haos zivi postao ,,,, za kvalitet ovog podforuma trebali bi odgovorni moderatori da se pobrinu

pozdrav

A sta ste skocili na cojka koda je po Cazina pobijo .

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

neki misle da sam ja bio u autonomiji. za vreme rata bio sam u australiji.
jes da moja kuca bila pod autonomijom.

u to vrime ja sam licno davo podrsku izetbegovicu.

sto se tice izbacivanja ljudi sa foruma ja nebi nikog izbacio.

selam i pozdrav

Slazem se Kamikazza potpuno jos ce pa poceti pitati ko je juce jeo kljukusu i bice glasanje 100% treba dosta toga otpisati sa politike i sa opsti tema a po mom bi POLITIKU trebalo skloniti jer kako se primjecuje svi forumasi i posjetioci su mladja raja daj nesto veselije i bice interesantnije a ne samo kad neko nesto rece odma je ovaj ili onaj (autonomas-Alija) a nevalja mame mi poselam svima.
A mladi trebaju sad bar nesto drugo ne politiku njih svakako niko ni necuje koa sto necuju IBRINE vapaje za smece na zitaranci prava stvar gomila smeca a okole sve restorani pa bujrum ljudi ima i njihove odgovornosti i oni to gomilaju umjesto da nas mlade na nesto poticaju oni nas uce li uce. :roll:

neki misle da sam ja bio u autonomiji. za vreme rata bio sam u australiji.
jes da moja kuca bila pod autonomijom.

u to vrime ja sam licno davo podrsku izetbegovicu.
selam i pozdrav

Ti, Enese, pati

Teme se brisati nece, a eto da napomenem neke da pisu druge teme "interesantnije" od ovih, jer kako kazu ove su im dosadile. Usput jos i clanovi foruma mogu da pisu teme, a ne samo moderatori! :wink::idea::idea:

Ti Inkubas si **** i *** i forumu i citanju ****** pa blokiraj ti pogledaj svoje postove tebi nista nikad nije pravo za sve imas reklamaciju procitaj maljugo jedna bijesna mars *******

administrator edit

ti ISTI nisi normalan. Nemas kulture, a pameti nulla ma kokos je pametnija od tebe.

Incubus je od jednih naj aktivniji clanova, zna sta pise jer je njegovo misljene tebi ako se to nesvidja, nemoj pisati, nemoj psovati i nemoj vrijedjati, znas sta nemoj nikako dolaziti na ovaj forum!

bye bye!!

drugima pozdrav
makcode

PS: Postavicemo RULES za ovaj Forum. Da se nedesi ovo ovako ko sad!
Kad otvorite novu temu, prvo razmislite jer se moze o tome diskutovati! A ne kopirati neki veliki tekst iz interneta ili novina il sta ja znam, bezveze.. napisite s vasim rijecima i onda ubacite.. U buducem cu ja vise gledati na Forum politika. Da se malo uvede red.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,064
    • Total Posts
      378,367
  • Create New...