Jump to content
bUDO_hodza

U Coralicima Se Objesila Djevojka ?!/

Recommended Posts

Ee istina black Lady i Death'Raider... swi napuhivate svoje price..
Objesila se i gotovo. Zar mora to biti tema rasprave?!
Ohladite gdje jurite!

sorry al' postova svakakvi u pm...Eve i black Lady su napisali right post

Iskreno, treba... ove postove cita netko njoj blizak, netko tko nju zna il' rodjak aaa ovuda se prosipaju svakakve pretpostavke!

Ajd sada iskreno, tko je bio na dzenazi? Nitko vjerovatno aa laF swi se sikiraju i mozgaju pisuci razloge "zbog momka", "trudna"....

Iskreno, treba... ove postove cita netko njoj blizak, netko tko nju zna il' rodjak aaa ovuda se prosipaju svakakve pretpostavke!

Ajd sada iskreno, tko je bio na dzenazi? Nitko vjerovatno aa laF swi se sikiraju i mozgaju pisuci razloge "zbog momka", "trudna"....

<{POST_SNAPBACK}>

u pravu sI.. znam samo da nije fino to st0 neki pisu pa je bolje da ova tema bude na CLOSED ,..nek' dijete pociva u miru.

Tema otvorena za nagadjanje?
Nije bitno iz kojeg razloga se objesila, "treba ti biti zao"...
onda zadrzi svoje comm za sebe jer nije fino to sto si rekla da ti "nije zao"...

samo cu dodati da cura nije imala oca ,ostavila je poruku na papiru onom od kalendara(na pozadini) VOLI VAS PUNO VASA SAMRA A NAJVISE ..(tu sestru sto se udala prije nekoliko dana ,ne znam kako se zove sestra,nije ni bitno)
ZASLOSNO..

<{POST_SNAPBACK}>

jesi li vidjela to pismo?

zna

ja kazem gdje nema islama nema ni hajra,et vam pa razmisljajte !

Dajte ljudi nemojte molim vas vise sa tim obisla se zato i za ovo... ljudi, to je prevelika tragedija, molim vas nemojte pisati zasto il sta jer nemate provjerene informacije, svi smo culi hiljade verzija ovih dana od da je bila slaba u skoli pa da su je nagovorili vanzemaljci, nemojte to govoriti, sve je to neistina i nemate nikakve koristi od toga i to je samo trac.

Dajte ljudi nemojte molim vas vise sa tim obisla se zato i za ovo... ljudi, to je prevelika tragedija, molim vas nemojte pisati zasto il sta jer nemate provjerene informacije, svi smo culi hiljade verzija ovih dana od da je bila slaba u skoli pa da su je nagovorili vanzemaljci, nemojte to govoriti, sve je to neistina i nemate nikakve koristi od toga i to je samo trac.

<{POST_SNAPBACK}>

Najbolje si rekao dosad od svih... Morala sam dodati ovaj post da se slazem hehe :)
znam da vam smeta... :rolleyes:

Ne citam, jer su predugi... Nemam volje!

<{POST_SNAPBACK}>

ja mislim da vi

to je zao kad se cuje nesto tako.. ali ako insan dozvoli sebi da misli da ovaj zivot nije za nji sta mi mozemo? Svi imaju problema i nikom nije lako ali nema puno ljudi sto imaju dovoljno hrabrosti da prekinu zivot.. Ja sam imala puno puno problema u mom zivotu i ja sam njezini godina i pomosla sam na to par puta ali nisam imala hrabrosti.. i ja sam kolko tolko svoje probleme rjesila ali izgleda da ona nije mogla svoje rijesiti...

gRIHOTA JE SAM SE UBITI!!!!!!
ALI OPET KAZEM MORA BITI VELIKI AMAN BAS VELIKI RAZLOG DA INSAN TAKO NESTO URADI!!!!!! :(

covjek treba imat vjere..i danas eto zapitas li se dali bi to pomoglo kome?
tebi sigurno ne...takve svari rade sejtani od nas...

<{POST_SNAPBACK}>

Koka, znas kako je to. Upadnes u probleme, koji te guse. nesmijes, neznas, nemozes se nikom povjeriti. I to te dalje gusi. Nakuplja se dosta toga na dusu. I onda pukne film. Kuzis. zadesavala sam se u tim mislima. Ja kontala to rijesenje. AL ja nisam hrabrosti imala da to uradim. Nisam smila jednostavno. I danas sam ponosna na sebe, jer sam to nekako prevazizla. AL ne sama, moj stric je primjetio sta se samnom desava. Posvetio mi je puno puno vremena. ISli smo u neke setnje koje tad kuzila nisam. Isla u shopinge svaki dan je imo neki program. Tad toga ni svejsna bila nisam, al danas kad se zapricamo o tom periodu vidim koji oslonac mi je bio. Zato se ja vise pitam gdje su familije, rodbina porijatelji ucitelji rpofesori komsije...... od tih zrtava. To su tako nagle dusevne promjene, da jenostavno neko mora to primjetiti.
Neznam cemu ovo sve vodi!! Ove promjene ova desavanja....

gRIHOTA JE SAM SE UBITI!!!!!!
ALI OPET KAZEM MORA BITI VELIKI AMAN BAS VELIKI RAZLOG DA INSAN TAKO NESTO URADI!!!!!! :(

<{POST_SNAPBACK}>

nou fejt mor rizon

ova tema treba da ostane otvorena da cure koje mozda na isto to pomisljaju da mogu procitati da to nije izlaz..a ne da dodju ovdje i da vide da se i ovom forumu ljudi raspravljaju..postujte tudje misljenje imajte svoje a mozda samo mozda..ce neko ovdje doci ovo procitati i vidjeti da nisu sami/e i da ima drugi mogucnosti pa ako su i trudne i zele se udati...nismo mi turci i marokanci narode...

pa i da je bila trudna nije razlog smrt,mnoge su u njenoj dobi ostale trudne pa nisu se ubile zelile su zivot ,ali nemamo svi isti karakter zato nemozemo nikog osudzivat,nije imal u tim trenutcima nikog da joj da snagu koja joj je bila potrebna..

pa i da je bila trudna nije razlog smrt,mnoge su u njenoj dobi ostale trudne pa nisu se ubile zelile su zivot ,ali nemamo svi isti karakter zato nemozemo nikog osudzivat,nije imal u tim trenutcima nikog da joj da snagu koja joj je bila potrebna..

<{POST_SNAPBACK}>

da edo,.. ali sve je to i do roditelja.. :unsure:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,064
    • Total Posts
      378,368
  • Create New...