Jump to content
safet susic

FK Krajina Cazin

Recommended Posts

[quote name='omg-It's-BaroN' date='14 August 2010 - 23:11 ' timestamp='1281823887' post='389870']
Iako neki tvrde da je Krajina igrala lose, ja sam dobio skroz drugi info. Ovo je izgleda ommcad spremna za opstanak u ligi i nije mala stvar dobiti bod u ovakvoj ligi i to u gostima.

Sto se tice Mesanovica, on je iznimno iskusan ali i star igrac. Sad ce jos malo napuniti 35 godina, a vec je igrao u Jedinstvu pa mislim da ce prije zavrsiti kod njih. Uostalom, igrac koji ce napuniti 35 godina nece igrati puno na visokom nivou, pa sad koliko bi to bio pametan potez, ja ne znam. On mozda ima "ime", i kao nekadasnji reprezentativac BiH je vrlo poznat, ali to je ista stvar kao kada bi se sad Real Madrid ili Barcelona odlucili na dovodjenje Rivalda
[/quote]

Mallorca dovodi Rivalda ove sezone,pregovaraju,malo se informi

Molim te nemoj meni pricati o Rivaldu, Mallorci i Primeri. Eto, upravo je i Mallorca jos bolji primjer. Vjerovatno nisi shvatio bit moje recenice. Kada sam rekao to za Barcu, Real i Rivalda, pritom sam mislio da bi to bilo rasipanje novca, a sad kad si pomenuo Mallorcu, onda jos bolje i to se savrseno nadovezuje na moj post. Pa ljudi su iz Evropa lige izbaceni zbog dugovanja Poreznoj upravi, zbog toga sto su u finansijskoj krizi i sto nemaju marke i sto su prisiljeni prodavati igrace, i da daju 2 ili 3 miliona eura igracu koji ima skoro 40 godina? Nece ici prijatelju. Pa ljudi na sve strane traze besplatne transfere i zbog toga je i Rivaldo s njima povezan. Doveli su za 0 eura Guzmana iz Feyenoorda i vise nikoga ne mogu osim ako nije free transfer.

Isto tako, ako ce Krajina davati veliku platu Mesanovicu, koji ce sigurno traziti vecu nego i u jednog drugog igraca kojeg Krajina ima, onda nema ni od njih nista. A isto tako, nema ni od njegovog prelaska u Krajinu nista ;)

[quote name='omg-It's-BaroN' date='14 August 2010 - 22:56 ' timestamp='1281826574' post='389887']
Molim te nemoj meni pricati o Rivaldu, Mallorci i Primeri. Eto, upravo je i Mallorca jos bolji primjer. Vjerovatno nisi shvatio bit moje recenice. Kada sam rekao to za Barcu, Real i Rivalda, pritom sam mislio da bi to bilo rasipanje novca, a sad kad si pomenuo Mallorcu, onda jos bolje i to se savrseno nadovezuje na moj post. Pa ljudi su iz Evropa lige izbaceni zbog dugovanja Poreznoj upravi, zbog toga sto su u finansijskoj krizi i sto nemaju marke i sto su prisiljeni prodavati igrace, i da daju 2 ili 3 miliona eura igracu koji ima skoro 40 godina? Nece ici prijatelju. Pa ljudi na sve strane traze besplatne transfere i zbog toga je i Rivaldo s njima povezan. Doveli su za 0 eura Guzmana iz Feyenoorda i vise nikoga ne mogu osim ako nije free transfer.

[b]Isto tako, ako ce Krajina davati veliku platu Mesanovicu, koji ce sigurno traziti vecu nego i u jednog drugog igraca kojeg Krajina ima, onda nema ni od njih nista. A isto tako, nema ni od njegovog prelaska u Krajinu nista ;)[/b]
[/quote]
Nek zabije 15 golova na polusezoni zasluzio je platu koju god kaze.. A evo Juso(Ibrin Sin) mi je potvrdio da su uspostavljeni kontakti s Mesanovicem i da je sve do njega..

I kaze da smo bili dosta bolji od Igmana i da je prava steta sto nismo pobjedili, te da pred kraj takmice nije nam svirat cist penal!

[quote name='omg-It's-BaroN' date='14 August 2010 - 23:56 ' timestamp='1281826574' post='389887']

Isto tako, ako ce Krajina davati veliku platu Mesanovicu, koji ce sigurno traziti vecu nego i u jednog drugog igraca kojeg Krajina ima, onda nema ni od njih nista. A isto tako, nema ni od njegovog prelaska u Krajinu nista ;)
[/quote]
dobar post.....al mslm da krajini nije prioritet dovoditi ove starce treba da se radi sa mladima,...al sad je takva situacija da je Me

[quote name='safet susic' date='15 August 2010 - 00:04 ' timestamp='1281827080' post='389890']
Nek zabije 15 golova na polusezoni zasluzio je platu koju god kaze.. A evo Juso(Ibrin Sin) mi je potvrdio da su uspostavljeni kontakti s Mesanovicem i da je sve do njega..

I kaze da smo bili dosta bolji od Igmana i da je prava steta sto nismo pobjedili, te da pred kraj takmice nije nam svirat cist penal!
[/quote]

Pa znas i sam da su izgledi da ga dovedu vrlo maleni. Ne znam jeste li spomenuli Slobodu i je li on igrao i u Slobodi, znam da u Jedinstvu jes sigurno, pa oni samim tim imaju prednost. Osim toga, uvjeren sam da imaju i vise para od nas. Krajina ne moze snositi tolike troskove, to ti vrlo dobro znas. Neka dovedu Mesanovica, meni to ne smeta, ali ako ga uspiju dovesti i ako mu dadnu dosta vecu platu nego ostalim igracima, vidjecete vi kako ce Mesanovic igrati....

[quote name='omg-It's-BaroN' date='15 August 2010 - 00:11 ' timestamp='1281827475' post='389894']
Pa znas i sam da su izgledi da ga dovedu vrlo maleni. Ne znam jeste li spomenuli Slobodu i je li on igrao i u Slobodi, znam da u Jedinstvu jes sigurno, pa oni samim tim imaju prednost. Osim toga, uvjeren sam da imaju i vise para od nas. Krajina ne moze snositi tolike troskove, to ti vrlo dobro znas. Neka dovedu Mesanovica, meni to ne smeta, ali ako ga uspiju dovesti i ako mu dadnu dosta vecu platu nego ostalim igracima, vidjecete vi kako ce Mesanovic igrati....
[/quote]

Ej on definitivno mo

Jesam stari vidio, al to nisu maleni, nego stvarno veliki problemi. Ja sam pokusao od vas saznati ime onog igraca koji nosi broj 20, ali niko mi nije odgovorio. Izvrstan je igrac i treba igrati u prvom sastavu.

Daj Boze da Mesanovic dodje, jer cemo tako barem imati malu nadu da cemo zabijati golove. Pod tim mala nada mogu ubrajati i bilo kojeg drugog igraca jer ovi koje imamo u napadu bas i ne obecavaju

Dobih informaciju koja zahtijeva VIP lozu , dolazi nam mozda i jedan bihacki Tigar ako znate na koga mislim :D .

[quote name='Angel of Death' date='14 August 2010 - 23:36 ' timestamp='1281828981' post='389911']
Dobih informaciju koja zahtijeva VIP lozu , dolazi nam mozda i jedan bihacki Tigar ako znate na koga mislim :D .
[/quote]
Pojasni???

Pozdrav, forumasi.

@omg-it's-baron
Igrac sa brojem 20 je Vrban, dosao iz Sloge (Bos. Otoka).

S tvojom usporedbom Barcelone i Rivalda sa Krajinom i Mesanovicem se ne bih slozio. Barcelona je najbolji klub na svijetu i zasigurno ne bi bilo pametno dovoditi 38-godisnjeg igraca koji je donedavno igrao u uzbekistanskoj ligi. S druge strane, Krajina je u drugom rangu takmicenja u BiH, a Mesanovic je igrac koji je bio drugi najbolji strijelac sampiona BiH ( vjerovatno bi bio i najbolji strijelac lige da se nije povrijedio). Tako da, usporedba bas i nije na mjestu. Finansijski aspekt ostavimo po strani.

Jedno je sigurno, ako bi Alen dosao, mogli bi se pohvaliti da imamo najboljeg igraca u ligi! Ne znam, koliko ste pratili PL BiH i Zelju prosle sezone, ali Alen je odlucio nekoliko utakmica ( ona koju je neko gore spomenuo je utakmica protiv Sirokog), postao za vrlo kratko vrijeme miljenik navijaca, te ponovo strah i trepet na premijerligaskm terenima. Nije to vise stari Alen kojem su kasina bila najvaznija zanimacija, smirio se i sad samo zeli zabijati i uveseljavati publiku, kako on kaze.

Ipak, njegove godine jesu problem. Malo ozbiljnija povreda ga odvaja s terena na duzi vremenski period. Ali, zelja je prisutna, mogao se vec oprostiti, ali ne zeli. Pitali su ga do kada ce igrati, a on je rekao da dok izgubi prvi duel, prestaje! ;)

Kazu da se na pripremama pred pocetak sezone pojavio u pomalo zapustenom stanju, s kojim kilogramom viska, i vjerovatno je to bio jedan od razloga zasto mu Osim nije dao sansu. Ali, u ovoj ligi gdje ce pola ekipa u Cazin doci igrati bunker, ne treba se previse ni kretati, niti puno pametovati - samo treba majstoru dati loptu.
Kako god, dobili bi sigurno ogromno pojacanje, a nasi mladi napadaci bi mogli uciti od najveceg golgetera koji je ikad igrao u Premijer ligi BiH.

Izvinjavam se na nesto duzem postu, ali Alen mi je jedan od najdrazih igraca i nisam se mogao suzdrzati, a da ne odgovorim na ove "sumnjicave postove". :)
  • Upvote 2

[quote name='gollum' date='15 August 2010 - 10:35 ' timestamp='1281868527' post='390003']
Pozdrav, forumasi.

@omg-it's-baron

S tvojom usporedbom Barcelone i Rivalda sa Krajinom i Mesanovicem se ne bih slozio. Barcelona je najbolji klub na svijetu i zasigurno ne bi bilo pametno dovoditi 38-godisnjeg igraca koji je donedavno igrao u uzbekistanskoj ligi. S druge strane, Krajina je u drugom rangu takmicenja u BiH, a Mesanovic je igrac koji je bio drugi najbolji strijelac sampiona BiH ( vjerovatno bi bio i najbolji strijelac lige da se nije povrijedio). Tako da, usporedba bas i nije na mjestu. Finansijski aspekt ostavimo po strani.

Jedno je sigurno, ako bi Alen dosao, mogli bi se pohvaliti da imamo najboljeg igraca u ligi! Ne znam, koliko ste pratili PL BiH i Zelju prosle sezone, ali Alen je odlucio nekoliko utakmica ( ona koju je neko gore spomenuo je utakmica protiv Sirokog), postao za vrlo kratko vrijeme miljenik navijaca, te ponovo strah i trepet na premijerligaskm terenima. Nije to vise stari Alen kojem su kasina bila najvaznija zanimacija, smirio se i sad samo zeli zabijati i uveseljavati publiku, kako on kaze.

Ipak, njegove godine jesu problem. Malo ozbiljnija povreda ga odvaja s terena na duzi vremenski period. Ali, zelja je prisutna, mogao se vec oprostiti, ali ne zeli. Pitali su ga do kada ce igrati, a on je rekao da dok izgubi prvi duel, prestaje! ;)

Kazu da se na pripremama pred pocetak sezone pojavio u pomalo zapustenom stanju, s kojim kilogramom viska, i vjerovatno je to bio jedan od razloga zasto mu Osim nije dao sansu. Ali, u ovoj ligi gdje ce pola ekipa u Cazin doci igrati bunker, ne treba se previse ni kretati, niti puno pametovati - samo treba majstoru dati loptu.
Kako god, dobili bi sigurno ogromno pojacanje, a nasi mladi napadaci bi mogli uciti od najveceg golgetera koji je ikad igrao u Premijer ligi BiH.

Izvinjavam se na nesto duzem postu, ali Alen mi je jedan od najdrazih igraca i nisam se mogao suzdrzati, a da ne odgovorim na ove "sumnjicave postove". :)
[/quote]
Svaka cast na postu..

Nama nista ne preostaje nego da se nadamo da ce ovaj veliki igrac ipak obuci dres Krajine...

Vjerovatno ce se do Srijede sve znati!

[quote name='safet susic' date='15 August 2010 - 01:43 ' timestamp='1281829427' post='389924']
Pojasni???
[/quote]

Dobio sam informaciju Silicu , da nam dolazi mozda utakmicu gledati Hamdo Tajger :D , vidjet cemo koliko tu ima istine , pozdrav ...

[quote name='Angel of Death' date='15 August 2010 - 11:33 ' timestamp='1281872037' post='390025']
Dobio sam informaciju Silicu , da nam dolazi mozda utakmicu gledati Hamdo Tajger :D , vidjet cemo koliko tu ima istine , pozdrav ...
[/quote]
Nula bodova za njega...

Evo tabela tacna koga zanima http://www.nkomladinacmionica.ba/index.php?option=com_bearleague&view=ltable&sid=1&gr_id=0&Itemid=4

Nadam se da ce Jedinstvo i Krajisnik nabijati ove ispod nas , a da cemo s njima izvuci X ili pobjedu da nam puste ako ne bude trebalo njima samo da ostanemo ...

[quote name='gollum' date='15 August 2010 - 11:35 ' timestamp='1281868527' post='390003']
Pozdrav, forumasi.

@omg-it's-baron

[/quote]

Pa mogu reci da mi je cak i Mallorca naumpala cim je kolega ADEM napisao da zele Rivalda. Ja sam pritom mislio da je to za njih bacanje para, a kad je vec spomenuo Mallorcu, onda su oni kao i Krajina - u novcanom smislu. Para se nema a ako misle dovoditi Rivalda morat ce izdvojiti najvecu placu koja bi iznosila preko 2 miliona eura, a ista stvar bi bila i u Krajini, morali bi ga najvise placati, a ima 35 godina i njegova plata je izvan naseg dometa.

On se nikad nije uspio skrasiti u jednom klubu, a za to mogu postojati samo dva razloga - ili je letio za parama ili nije zadovoljavao

Pozz od Brnjee :)

[quote name='omg-It's-BaroN' date='15 August 2010 - 13:17 ' timestamp='1281878248' post='390060']
Pa mogu reci da mi je cak i Mallorca naumpala cim je kolega ADEM napisao da zele Rivalda. Ja sam pritom mislio da je to za njih bacanje para, a kad je vec spomenuo Mallorcu, onda su oni kao i Krajina - u novcanom smislu. Para se nema a ako misle dovoditi Rivalda morat ce izdvojiti najvecu placu koja bi iznosila preko 2 miliona eura, a ista stvar bi bila i u Krajini, morali bi ga najvise placati, a ima 35 godina i njegova plata je izvan naseg dometa.

[b]On se nikad nije uspio skrasiti u jednom klubu, a za to mogu postojati samo dva razloga - ili je letio za parama ili nije zadovoljavao
[/b]
Pozz od Brnjee :)
[/quote]
Bio je sklon alkoholu i kocki i to je jedini razlog sto nije izgradio sebi karijeru, nesto tipa Sadibasica koji je vec bio u Krajini...

Ali kakav je takav je ako dodje u Krajinu bice od velike koristi.. Opet godine tu nista ne znace, jer po treci put ti napominjem Smajica koji je s 40 godina najbolji igrac Krajine i jedan od najboljih igraca u ligi.. Isti taj Smajic je i u Konjicu bio igrac utakmice...

Mesanovic je znalac, igrac koji moze u svakom trenutku rijesiti utakmicu ako mu daju ono sto bude trazio vjerovatno mu nece biti problem odigrati polusezonu ili sezonu na visokom nivou...

Alen je vec igrao malonogometne turnire za Fiku Bijelog, Irfu, Ibru, Čičinog i vjerujem da su ljudi bili vise nego korektni prema njemu i vjerujem da ga pomenuti ljudi mogu dovesti u cazin da bar polusezonu odigra jer nam je itekako potreban.. U Konjicu smo imali problem realizacije, da smo imali igraca tipa Mesanovic vjerujem da bi se vratili s tri boda..

Posto se u Bihacu i Cazinu vodi velika rasprava gdje ce Alen Mesanovic nastaviti karijeru, ja sam se malo raspitao preko rodbine od njegove zene i kako kazu Alen trenutno ima ponude Slobode, Veleza, Celika i Jedinstva, on u prici sa njima nije spominjao interes Krajine. Vjerujem da su stupili sa njim u kontakt iako on to nije spomenuo, tako da se moze svasta ocekivati u ovih nekoliko dana.

Alen je covjek kojem se odjednom okrene kliker u glavi i donese neke odluke, da ode negdje ili da napusti neki klub bez traga i glasa. Ali oper iako je takav on je veliki igrac i zasigurno svakom klubu Premier lige i Prve lige FBiH moze biti od velike pomoci.

Ali kako mi kazu ako bude birao izmedju Krajine i Jedinstva da ce sigurno izabrati Jedinstvo.

Nemojte misliti da je ovaj post neka provokacija samo sam bio realan.

Normalno da ce u Jedinstvo jer je tu vec igrao, je li tako? Dobar je igrac svakako, onaj ko je igrao u PL i sa 34 godine onda on sigurno moze igrati i u ovoj ligi. Sad da pitam kolegu @safet susic, koliko si ti siguran u info da ce Mesanovic ovih dana biti u Cazinu i da se s njim pregovara?

Jer ja sam sad dobio jedan podatak da je Krajina zainteresirana ali da igrac uopste ne razmislja o nama i da uopste nije dosao, niti ce doci u Cazin. Ja pak ovome izvoru vjerujem jer je blizak Krajini, ne kazem da ni Adilagic nije... ali...Necu da spominjem bilo cije ime jer bi na kraju bilo kako pricam svasta o svakome. Ja sad samo zelim znati koliko je ta informacija provjerena. Znam ko ti je rekao i ciji je sin, ali opet :)

GOSK slavio kod kuce 4:1. Krajina je sada 10. na tabeli. Oni su trenutno posljednja momcad na tabeli od onih koje su osvojile bodove.

Utakmica protiv Jedinstva 21. augusta, a nakon toga u Zivinicama igramo protiv Slavena

[quote name='NeRi' date='15 August 2010 - 16:53 ' timestamp='1281884009' post='390071']
Posto se u Bihacu i Cazinu vodi velika rasprava gdje ce Alen Mesanovic nastaviti karijeru, ja sam se malo raspitao preko rodbine od njegove zene i kako kazu Alen trenutno ima ponude Slobode, Veleza, Celika i Jedinstva, on u prici sa njima nije spominjao interes Krajine. Vjerujem da su stupili sa njim u kontakt iako on to nije spomenuo, tako da se moze svasta ocekivati u ovih nekoliko dana.

Alen je covjek kojem se odjednom okrene kliker u glavi i donese neke odluke, da ode negdje ili da napusti neki klub bez traga i glasa. Ali oper iako je takav on je veliki igrac i zasigurno svakom klubu Premier lige i Prve lige FBiH moze biti od velike pomoci.

Ali kako mi kazu ako bude birao izmedju Krajine i Jedinstva da ce sigurno izabrati Jedinstvo.

Nemojte misliti da je ovaj post neka provokacija samo sam bio realan.
[/quote]

Kako stvari sada stoje tj.u 21.30 h Alen Me

[quote name='omg-It's-BaroN' date='15 August 2010 - 18:24 ' timestamp='1281896657' post='390108']
Normalno da ce u Jedinstvo jer je tu vec igrao, je li tako? Dobar je igrac svakako, onaj ko je igrao u PL i sa 34 godine onda on sigurno moze igrati i u ovoj ligi. Sad da pitam kolegu @safet susic,[b] koliko si ti siguran u info da ce Mesanovic ovih dana biti u Cazinu i da se s njim pregovara?[/b]

Jer ja sam sad dobio jedan podatak da je Krajina zainteresirana ali da igrac uopste ne razmislja o nama i da uopste nije dosao, niti ce doci u Cazin. Ja pak ovome izvoru vjerujem jer je blizak Krajini, ne kazem da ni Adilagic nije... ali...Necu da spominjem bilo cije ime jer bi na kraju bilo kako pricam svasta o svakome. Ja sad samo zelim znati koliko je ta informacija provjerena. Znam ko ti je rekao i ciji je sin, ali opet :)
[/quote]
Juso mi sinoc rekao na FB da su kontakti uspostavljeni da mu je Krajina ponudila uslove i da se on rekao javiti do Ponedjeljka..