Jump to content
safet susic

FK Krajina Cazin

Recommended Posts

[quote name='speranza' date='13 July 2010 - 13:40 ' timestamp='1279032044' post='383383']
U subotu FK Krajina ima svoju prvu provjeru protiv NK Slunj koji je inače bio prvak čini mi se 3 lige. Trenutačno ekipa ima problema malo sa ozljedama jer su se ozljedili Pu

[quote name='[-A-D-E-M-]' date='13 July 2010 - 23:24 ' timestamp='1279056258' post='383435']
Ima nekih novih igrača u Krajini,vide se po kafama u FB-u :)

[quote name='safet susic' date='13 July 2010 - 21:13 ' timestamp='1279048410' post='383420']
Ko je Alimanovic?

Gdje se igra utakmica i u koliko sarti???

I jos kad bi nam napisao nova imena u FK Krajina :D
[/quote]

Tako se nekako preziva igrao je(nastupao) za Kraji

Jedva cekam prvu domacu , pa da vidim lice li na nogometase ili ce opet biti ' napenali se kod kuce ' ...

[quote name='Angel of Death' date='15 July 2010 - 22:28 ' timestamp='1279229334' post='383760']
Jedva cekam prvu domacu , pa da vidim lice li na nogometase ili ce opet biti ' napenali se kod kuce ' ...
[/quote]
ako nista makar smatram da se momci nece predavat lako,ipak vecina igraca ja sa nase opcine,a polovina od te vecine su izdanak omladinske skole FK Krajina...

[quote name='dinobhf5' date='15 July 2010 - 23:34 ' timestamp='1279233264' post='383775']
ako nista makar smatram da se momci nece predavat lako,ipak vecina igraca ja sa nase opcine,a polovina od te vecine su izdanak omladinske skole FK Krajina...
[/quote]
Ja mislim da ih je vi

Ja stvarno neznam sta ocekivati od ove sezone... Ja mislim da su iskusni igraci prijekopotrebni da je bar ostao Pavkovic ili Zlotrg.. Kako cujem ni jednog ni drugog niko iz kluba nije ni zvao.. Pavkovicu su cak i duzni ostali, moguce je i Zlotrgu pa zbog toga nisu ih ni zvali... Od iskusnih imamo samo Smajica i Palica da imaju iza sebe 4-5 sezona u ovom rangu... Jusovic i sva ta pojacanja imaju polusezonu ili sezonu u 1. ligi... Bio bih najsretniji kad bi bili ako nista stabilan prvoligas ili u najmanju ruku obezbijedili opstanak ali mislim da nemamo ekipu za to.. Svaka cast nekim starijim igracima posebno Dzeletu, Albertu koji su dugo tu ali...

Upravo citam u SPORTU novi trener Krajine izjavio da ce se Krajina boriti za vrh tabele i kako su dovedeni igraci koji imaju iskustvo igranja u 1. ligi FBiH te Premijer Ligi..

[quote name='safet susic' date='16 July 2010 - 11:18 ' timestamp='1279279130' post='383863']
Upravo citam u SPORTU novi trener Krajine izjavio da ce se Krajina boriti za vrh tabele i kako su dovedeni igraci koji imaju iskustvo igranja u 1. ligi FBiH te Premijer Ligi..
[/quote]

na nam je da vidimo sta ce biti, ja bih volio da tako bude, Bo

Ugh za vrh tabele .... Da hoce biti tako dao bi sve , ali prvo hajmo mi ostati .

Informacija od igrackog kadra FK Krajina

Prijateljska utakmica koja se igra u subotu je u 17:30h...

Potvrdjeno je da je prava domaca utakmica u narednoj sezoni 2. kolo protiv Jedinstva :)

Krajina - Slunj 4 : 0
Prvi gol se moze reci da je autogol golmana, jer je jako lose reagovao...
drugi gol zabio momak iz Rijeke, asistirao Hamo, i presotala 2 gola zabio Hamo...
Slunj slaba ekipa, za sad neko pravo mjerilo, mi isto nismo puno pokazali, jedino se vidi da je momak iz Rijeke dobro pojacanje, ostali nista posebno,
ak ovako ostane, bez ponekog iskusnog pojacanja, morat cemo se dobro namuciti da osiguramo opstanak, al et ima josh puno vremena da se to sve fino uigra, pa pred nama je ... :rolleyes:

[quote name='safet susic' date='19 July 2010 - 13:24 ' timestamp='1279542280' post='384263']
Kazu dosla jos dva igraca iz Iskre..
[/quote]

E to je fino čuti,jo