Jump to content
safet susic

FK Krajina Cazin

Recommended Posts

[quote name='safet susic' date='26 June 2010 - 00:02 ' timestamp='1277503378' post='381068']
Novi predsjednik FK Krajina je Fadil Nuhic :icon_eek:
[/quote]

Sad će bar Medo igrati!! :)

Juče je FK Krajina krenula pripreme za novu sezonu. Od pojačanja tj. novih igrača moglo se vidjeti 3 igrača Mutnice jedan Buzima, jedan Ripča, Ćoralića, Otoke. To je za početak ostala pojačanja se očekuju, klub su napustila kako stvari stoje oba

[quote name='speranza' date='06 July 2010 - 08:17 ' timestamp='1278404279' post='382308']
Juče je FK Krajina krenula pripreme za novu sezonu. Od pojačanja tj. novih igrača moglo se vidjeti 3 igrača Mutnice jedan Buzima, jedan Ripča, Ćoralića, Otoke. To je za početak ostala pojačanja se očekuju, klub su napustila kako stvari stoje oba

[quote name='speranza' date='06 July 2010 - 13:52 ' timestamp='1278420771' post='382336']
Jedan je bio u juniorima Bajerna, ovaj drugi je bio dobar al mlad se oženio, treći nije se dogovorio sa Colchesterom, 4-ti je vagao ponude liga petice ali je odabrao Krajinu :) , peti je brz skočan ekplozivan sa oba halida se sliko ....:icon_cheesygrin: ma ko će znat tek je počelo ko se nametne nametne svi kreću od nule :lol:
[/quote]

A da ovo nije malo više od samog "sarkazma" ??? Svi ste Vi ipak ovako ili gore počinjali, dolazili i odlazili...( samo opaska )

Kad je u zadnjih 5 godina u Krajinu doveden igrac da nije babin sin i da valja novca koji je za njega dan . Meni jedina dva lika koja su znala igrati u Krajini u zadnjih nekoliko sezona su bili Ekrem i onaj lik srpskog podrijetla sto su otisli na kraju sezone. A i oni su zajebali Krajinu i digli para .

[quote name='Angel of Death' date='06 July 2010 - 23:17 ' timestamp='1278454626' post='382406']
Kad je u zadnjih 5 godina u Krajinu doveden igrac da nije babin sin i da valja novca koji je za njega dan . Meni jedina dva lika koja su znala igrati u Krajini u zadnjih nekoliko sezona su bili Ekrem i onaj lik srpskog podrijetla sto su otisli na kraju sezone. A i oni su zajebali Krajinu i digli para .
[/quote]
Zlotrg je dobar bio i najbolji zadnji nekoliko sezone, a sto se Hod

Zlotrg je u redu po meni . Standardan. Ali ko dovede onoga kretena Maria Klasana , onaj je glup za krave cuvati .......

Znači za sad bez pravih pojačanja.. I dalje smo bez spiceva... Neznam sta je s Dedicem toliko se o njemu pricalo a evo vidimo da nije dosao u Krajinu a i cuo sam da trenira s Krajisnikom.. Svaka cast svima ali mislim da je Dedic kvalitetniji od svih pomenutih igraca zajedno...

mslm da ta tolika pojačanja uopste nisu potrebna .....trebalo je 3-4 igrača kvalitetna dovesti ,a jedan od takvih je ovaj dedic barem po komentarima safeta sam tako zakljucio ,i uz 2 kvalitetna napadača siguran sam da bi dobro igrali u toj ligi ..

Nadati se najboljem.. Po meni za sad nemamo ekipu za 1. lige... Bojim se da cemo gledati pobjede Krajine po zaslugama Ibre i Irfe tako sto ce oni na svakoj utakmici biti zaduzeni da izbore penal ili slicne situacije preko koji cemo dolaziti do pobjeda a to nije nikom zanimljivo...

[quote name='safet susic' date='09 July 2010 - 21:52 ' timestamp='1278708751' post='382884']
Nadati se najboljem.. Po meni za sad nemamo ekipu za 1. lige... Bojim se da cemo gledati pobjede Krajine po zaslugama Ibre i Irfe tako sto ce oni na svakoj utakmici biti zaduzeni da izbore penal ili slicne situacije preko koji cemo dolaziti do pobjeda a to nije nikom zanimljivo...
[/quote]
Ma daj bo

[quote name='[-A-D-E-M-]' date='10 July 2010 - 00:26 ' timestamp='1278718009' post='382941']
Ma daj bože da se i tako dobije,pa da se ostane u ligi bar 2 godine,ali nevjerujem da se tako moze opstati u ligi,jer treba imati ekipu koja zna izboriti penal,doci u priliku da izbori penal. Mislim ja da ce se tu jos svasta desavati,samo da oni dobro cuvaju informacije,mislim da ce se sastaviti ekipa za siguran opstanak,negdje 10-11 mjesto...
[/quote]
kakav penal može biti i sređivati utakmice,pa to je ne dopustivo ,zabijati golove iz offside-a i sl..............ili da se igraju utakmice 3 za 3 .....bude li tako Ja necu ici gledati utakmice :(...

Kako su pojedini ljudi dozvolili da se "Cigo"-Elektrometal opet zove za "pomoc"... Cujem da je ovaj prebacio 5-6 hiljada opet..

Kazu da je i neki spic iz Rijeke dosao!?

Prvo pozdrav za sve vas :) dugo nisam nista komentarisao ali sam svakodnevno citao vase komentare :)

Citajuci komentare mogao sam zakljuciti da je u Krajinu pristiglo 10-tak novih igraca koji bi trebali da se nametnu za novu sezonu... moje misljenje je da smo odlaskom Zlotrga izgubili vise nego sto cemo dobiti s tih 10-tak novih igraca :( ipak, Zlotrg je bio taj koji je skoro u svakoj utakmici dao gol za Krajinu, nekad i vise, i dvije godine prvi strijelac II lige :) a citajuci komentare vidim da su ovi pristigli igraci vecinom iz klubova koji su s nama prosle godine igrali II ligu Federacije...i cini mi se jedan ili dva su iz Krajisnika s kojim su stekli kakvo takvo iskustvo igranja u visem rangu
Vidim, da se je pitalo vecine nas, da je trebalo samo dovesti 4-5 igraca koji su igrali u I ligi Federacije i koji su bili standardni u svojim klubovima, isto tako trebalo je pod svaku cijenu zadrzati Zlotrga u klubu jer vijerujem da bi nam puno pomogao svojim golovima i u I ligi... ali, nismo mi ti koji odlucujemo o tome :( samo nam svima preostaje da se iskreno nadamo da uprava i celni ljudi znaju sta rade s novim pojacanjima i da ce bar 2-3 opravdati svoj dolazak u klub :ap:

[quote name='safet susic' date='11 July 2010 - 23:41 ' timestamp='1278888063' post='383225']
[b]Kako su pojedini ljudi dozvolili da se "Cigo"-Elektrometal opet zove za "pomoc"... Cujem da je ovaj prebacio 5-6 hiljada opet..
[/b]

Ovo sto cujem ne mogu da vijerujem, iz razloga koji je nama vecini poznat, kako i na koji nacin se je sadasnja uprava ponijela prema ljudima koji su bili tu prije njih :ap:

[b]Kazu da je i neki spic iz Rijeke dosao!?[/b]

Da li je bas iz NK RIJEKA ili je iz grada Rijeke a igrao tamo za neki klub u III hrvatskoj ligi ????
[/quote]

[quote name='safet susic' date='12 July 2010 - 00:41 ' timestamp='1278888063' post='383225']
Kako su pojedini ljudi dozvolili da se "Cigo"-Elektrometal opet zove za "pomoc"... Cujem da je ovaj prebacio 5-6 hiljada opet..

Kazu da je i neki spic iz Rijeke dosao!?
[/quote]

Jeste do

[quote name='safet susic' date='12 July 2010 - 14:52 ' timestamp='1278942744' post='383287']
Nadam se da ce nesto biti od tog igraca iz Rijeke jer ova dvojica iz Krupe i Otoke ne ulijevaju nadu.. Taj iz Otoke ako se ne varam je Vrban.. Zna covjek dobro udarati, ostao mi je bas u sjecanju kad sam s poljem igrao u Otoci..

[b]Sto se tiče Elektrometala bio sam u subotu u drustvu gdje se pricalo o tome, cak je

U subotu FK Krajina ima svoju prvu provjeru protiv NK Slunj koji je inače bio prvak čini mi se 3 lige. Trenutačno ekipa ima problema malo sa ozljedama jer su se ozljedili Pu