Jump to content
safet susic

FK Krajina Cazin

Recommended Posts

moze li bar ovdje na sportu biti 1. tema bez politike...pa prosla su ta vremena autonomasa,patriota,zeleni zuti crveni...bar u sporu se trebaju svi ujediniti...

ti si zakljucao temu, a ja nisam ni bio stavio post, otprilike u isto vrijeme dok si zakljucavao ja sam klinkuo na "Dodaj odgovor", onda nakon odgovora primjetih da je tema zakljucana, tek nakon toga ti se prebacio moj post vamo. Ovakav postupak nije profesionalan. Znaci, sad na bilo kojoj zakljucanoj temi, prebacim ja post na drugu temu i sta se s time dobije? -postoji mogucnost da se manipulira i da je neko nesto drukcije rekao na temu.  :mellow:

ionako svima si im odgovorio.

oprosti, ali nisam primjetio da ima skola za moderatore

svejedno, niti sam profesionalac.

drugi put brisem

ti si zakljucao temu, a ja nisam ni bio stavio post, otprilike u isto vrijeme dok si zakljucavao ja sam klinkuo na "Dodaj odgovor", onda nakon odgovora primjetih da je tema zakljucana, tek nakon toga ti se prebacio moj post vamo. Ovakav postupak nije profesionalan. Znaci, sad na bilo kojoj zakljucanoj temi, prebacim ja post na drugu temu i sta se s time dobije? -postoji mogucnost da se manipulira i da je neko nesto drukcije rekao na temu.  :mellow:

<{POST_SNAPBACK}>

ja ovo ne kontam da ga 'ebes.... ako nista nije brisano... :mellow:

neko ce pomisliti da si skrenuo s teme!

<{POST_SNAPBACK}>

vidio si i sam da sam odgovarao na post jednomcoeku....
mozda si ti skrenuo...

ja ovo ne kontam da ga 'ebes.... ako nista nije brisano...  :mellow:

Isak nije nista brisano.
kemi se samo ucinilo. mozda zbog dial up-a da sam ja zakljucao temu, pa onda on postao, jer kao moderator ima pravo postat i na zakljucane teme-

on je dao odgovor na temu prije nego sto sam ja zakljucao, u suprotnom je ne bih ni zakljucavao, jer sam vidio da se rasprava o krajini siri na pogresnoj temi.

svejedno, nista nije brisano. sve je ostalo u izvornom obliku, sada sto vas se pokusava izmanipulirat, to je izmedju vas i njega :D

U ovoj sedmici svi ce forumasi moci vidjet razgovor Amira Harbas prvog covjeka Krajine i Nermina Ogresevica prvog covjeka opstine....

Ko je gledao vidio je mnoge stvari i mogao je doci do zakljucka da neki ovdje samo bacaju praze price ito iste one price kakve je Nermin Ogresevic pricao onu noc u stvari onu noc on nije nista konkretno ni rekao kao ni ovi sto ovuda bezveze postaju....

Sto se tice igraca Amir Harbas je dobro rekao neka ti igraci koje vi smatrate da zasluzuju da igraju u Krajini odu u neki drugi lokalni klub pa neka ga uvedu u dva ranga vise il kad je rekao da sest igraca Krajine koji su igrali prosle sezone igralo na dvojnu registraciju za kantonalni klub Radnicki Coralici i preme 4 gola kod kuce...
Ne potcijennjuje niko te igrace(ija sam jedan od tih igraca koji igra i za coralice) ali oni trebaju jos mnogo raditi i uciti uz ove iskusne dujmovica,palica, peru i ostale....
IL NPR juniori Krajine odu u BOS. Gradisku izgube 9-0, dovoljno govori o domacim igracima iako se niko ovdje ne podcijenjuje!
I jos podvuceno da je Krajine od ekipe koji su uveli Krajinu u visi rang napustilo samo dva igraca i da su svi ti igracii sad na okupu u FK Krajina, neki su posudeni u nizerazredne klubove ali i dalje treniraju sa FK Krajina i igraci su FK Krajina, neki su na klupi neki ulzae u igru a ima oni koji su igrali i prije i igraju i sad.

Ko je gledao vidio je da nacelnik ni sam nije znao sta prica dok su pitanja Amir Harbasu bila smisljena i uglavnom su se vrtila oko toga kako je Krajina zadnja na tabeli...

Bilo je i rijeci oko uprave Krajine kad je nacelnik trebao uci u upravu pa je fino receno kako je Amir Harbas jos prije 9 godina predlagao da svaki nacelnik opstine bude predsjednik Krajine sto je odlicna ideja koju je nemoguce sprovesti u dijelo,
pa onda recimo kad je opstina predlagala vecini u upravi krajine trazilo svojih 5 mijesta i da se dodaju jos 4 stara clana uprave a i u skupstini Krajine koja broji 30 ljudi predlagali svojih 16 clanova, pa je upuceno pitanje opstinarima od koga oni to zele uzeti Krajine od koga je zele dijeliti, zasto oni hoce vecinu i u upravi i u skupstini????????

Recimo jos kad je uprava u pitanju kad je opstina trazila 5 ljudi predlozeno je da se uprava prosiri znaci 9 ljudi koji su uveli Krajinu u 1.ligu da se prosiri sa jos 5 kojih je opstina predlagala i nudilo im se je mjesto prvog covjeka FK Krajina ali su ovi i ovo odbili jer su htjeli vecinU. ZASTO VECINU???

p.s. imacemo priliku sve ovo pogledati i cuti jos samo da napisem da mi je nekako najgore bilo kad sam cuo da je od starne Krajine poslato 8 dopisa za pomoc FK Krajina u opstinu a oni nisu ni na jedan mogli odgovoriti, pa im javno Amir Harbas rece u emisiji, da je sramora da ova djeca koja trce svaki dan oko stadionu ne zasluzuju ni pisljivi odgovor nacelnika, cak ni da negativno odgovori ni bilo sta sl...
Jer nije u pitanju samo seniorska ekipa Krajine vec i pionirska, kadetska, juniorska...

i jos nesto, koje gledao emisiju da kazem samo da mnogo onog sto je Amir Harbas rekao nije pusteno onu noc jer su iz RTV Cazin dosta toga izrezali naravno da bi zasitili nacelnika!!

Recimo jos kad je uprava u pitanju kad je opstina trazila 5 ljudi predlozeno je da se uprava prosiri znaci 9 ljudi koji su uveli Krajinu u 1.ligu da se prosiri sa jos 5 kojih je opstina predlagala ali su ovi i ovo odbili jer su htjeli vecinU. ZASTO VECINU???

<{POST_SNAPBACK}>

Slazem se sa svime izlo

Ja moram biti posten pa priznati Kemi jednu stvar a to je da je uporan i tvrdoglav oko nekih stvari da je to za ne povjerovati.Kako sam primijetio Incubus mu je par puta postavio pitanje zasto ako su ti ljudi krali zasto sada ulazu svoje pare ponovo u Krajinu.Ja evo otvoreno pozivam Kemu da bude gost Krajine da bude sa igracima u svlacionici da ide sa igracima na gostovanje i da vidi sta se tamo radi,to se moze srediti.Svidjelo mi se i to sto ga Incubus pita sta bi on to uradio da kaze KONKRETNO,ali on se javlja samo kad treba nahraniti svoj nacionalisticki ego pa napisati bljuvotine tipa komunjara,autonomas,cetnik,ustasa.Znam ja Kemo da vas boli to sto niste u Krajinu usli i umijesali politiku,ali znaj da u Krajini nikad nije niti ce biti politike pa tako ni takvih osoba poput tebe i nacelnika koji zele da uniste i jedinu preostalu tradiciju kojom se Cazin ponosio i kojom je bio prepoznatljiv u sirim razmjerima nego sto vi gledate.Krajina nije bila niti ce biti olicenje korupcije i kriminala kao sto su vladajuce strukture napravile od JKP"Vodovod" i dvorane i to vas smeta.Pa ako ste toliko nezainteresirani za Krajinu zasto je konstantno napadate i pokusavate na sve nacine ugasiti i devalvirati sva njena postignuca.Pokusali ste udariti kontru i na silu pokazati kako ste mocni pa ste preko noci kupili trenerke i opremu i nametnuli se kao spasitelji RK"Krajina" onoga istog koji se i ugasio zbog vase politike i ukljucili ga u takmicenje govoreci kako ce ubrzo biti jedan od boljih klubova u BiH,ali sa vasim ljudima a ne legendama tog kluba-ljudima koji su dali za taj klub nesto vise od par hiljada KM,pa se rezultati tog vaseg"projekta"vide -15 golova razlike od ekipe Lukavca-kluba koji nikada nije postojao i koji se tek poceo takmiciti.Vidis moj Kemo,to se ne stvara preko noci,za to je potrebno mnogo vise i mi koji volimo Krajinu smo ponosni sto takvi hohstapleri kao ti i tvoji ahbabi nisu uspjeli u svojoj namjeri da ugase Krajinu i prekinu san koji traje evo vec punih 75 god. u inat vama

Ev da spomenem da Krajina sutra ucestvoje na malonogometnom turniru i Sanskom Mostu gdje bi trebali jos nastupiti Velez , Zeljeznicar, Jedinstvo, Podgrmec...

Neznam bas tacno ko jos sad mi je tako receno, sutra cu nakon povratka znati vise!!

Ja moram biti posten pa priznati Kemi jednu stvar a to je da je uporan i tvrdoglav oko nekih stvari da je to za ne povjerovati.Kako sam primijetio Incubus mu je par puta postavio pitanje zasto ako su ti ljudi krali zasto sada ulazu svoje pare ponovo u Krajinu.Ja evo otvoreno pozivam Kemu da bude gost Krajine da bude sa igracima u svlacionici da  ide sa igracima na gostovanje i da vidi sta se tamo radi,to se moze srediti.Svidjelo mi se i to sto ga Incubus pita sta bi on to uradio da kaze KONKRETNO,ali on se javlja samo kad treba nahraniti svoj nacionalisticki ego pa napisati bljuvotine tipa komunjara,autonomas,cetnik,ustasa.Znam ja Kemo da vas boli to sto niste u Krajinu usli i umijesali politiku,ali znaj da u Krajini nikad nije niti ce biti politike pa tako ni takvih osoba poput tebe i nacelnika koji zele da uniste i jedinu preostalu tradiciju kojom se Cazin ponosio i kojom je bio prepoznatljiv u sirim razmjerima nego sto vi gledate.Krajina nije bila niti ce biti olicenje korupcije i kriminala kao sto su vladajuce strukture napravile od JKP"Vodovod" i dvorane i to vas smeta.Pa ako ste toliko nezainteresirani za Krajinu zasto je konstantno napadate i pokusavate na sve nacine ugasiti i devalvirati sva njena postignuca.Pokusali ste udariti kontru i na silu pokazati kako ste mocni pa ste preko noci kupili trenerke i opremu i nametnuli se kao spasitelji RK"Krajina" onoga istog koji se i ugasio zbog vase politike i ukljucili ga u takmicenje govoreci kako ce ubrzo biti jedan od boljih klubova u BiH,ali sa vasim ljudima a ne legendama tog kluba-ljudima koji su dali za taj klub nesto vise od par hiljada KM,pa se rezultati tog vaseg"projekta"vide -15 golova razlike od ekipe Lukavca-kluba koji nikada nije postojao i koji se tek poceo takmiciti.Vidis moj Kemo,to se ne stvara preko noci,za to je potrebno mnogo vise i mi koji volimo Krajinu smo ponosni sto takvi hohstapleri kao ti i tvoji ahbabi nisu uspjeli u svojoj namjeri da ugase Krajinu i prekinu san koji traje evo vec punih 75 god. u inat vama

<{POST_SNAPBACK}>

ma, blago Krajini kad ima ljude poput tebe! Od kako su takvi dosli u Krajinu, zadnjih par godina, sve je i krenulo unazad.

Moram ovdje napomenuti tebi, a i nekim zlonamjernicima a to sam par puta i reko Amir Harbas sigurno jeste posten covjek sto se tice postenja, to je svojim djelima pokazao i na prijasnjim poslu i meni kao komsiji i da se razumijemo, on nije neposten covjek u mojim ocima. Al, na zalost ja njega vidim da se uvalio u ruke ljudi koji su uprljali sve i on je totalno nemocan da obrise sam te mrlje. U tom ga niko ziv ne pomaze, ni vlast ni onaj za koga radi a cak, ne mora znaciti da je tacno, mislim da ga pojedini igraci omalovazavaju.

Dalje da ti kazem, ne zelim u svlacionicu sa igracima, cisto, ono, da ne gledam igracima medju noge :) Znam ja da ti imas sta pokazati.

I Incubusu i tebi i svima sam ja ipak rekao koje je rjesenje za Krajinu, a ti to manje vise ne znas procitati.

Nemoj mjesati politiku i sport, ako cemo o Krajini ne moramo i o Vodovodu. Na kraju ce ispasti da je nemoguc sport bez politike. Ti si nam dokaz za to. Uvijek neko se nadje i ubaci malo politike i nacionalizma u sport, a ako ja to prepricam, dodje do nesporazuma :)

Ja ne zelim ugasiti Krajinu, ne znam zelil nacelnik il ti ljudi na koje volis bljuvati, a njena postignuca ne umanjujem ni zehre. Doduse, zadnjih godina, ipak nema nekih postignuca do mozda popravljanja neke sramote.

I na kraju da ti zahvalim sto mi govoris u drugom licu mnozine. To mi godi, nisam navikao da mi govore VI nego TI. Shvatit cu to kao tvoje postovanje prema meni a ne da me svrstavas u neke misticne grupe o kojima ja pojma nemam.

ma, blago Krajini kad ima ljude poput tebe! Od kako su takvi dosli u Krajinu, zadnjih par godina, sve je i krenulo unazad.

Moram ovdje napomenuti tebi, a i nekim zlonamjernicima a to sam par puta i reko Amir Harbas sigurno jeste posten covjek sto se tice postenja, to je svojim djelima pokazao i na prijasnjim poslu i meni kao komsiji i da se razumijemo, on nije neposten covjek u mojim ocima. Al, na zalost ja njega vidim da se uvalio u ruke ljudi koji su uprljali sve i on je totalno nemocan da obrise sam te mrlje. U tom ga niko ziv ne pomaze, ni vlast ni onaj za koga radi a cak, ne mora znaciti da je tacno, mislim da ga pojedini igraci omalovazavaju.

Dalje da ti kazem, ne zelim u svlacionicu sa igracima, cisto, ono, da ne gledam igracima medju noge :) Znam ja da ti imas sta pokazati.

I Incubusu i tebi i svima sam ja ipak rekao koje je rjesenje za Krajinu, a ti to manje vise ne znas procitati.

Nemoj mjesati politiku i sport, ako cemo o Krajini ne moramo i o Vodovodu. Na kraju ce ispasti da je nemoguc sport bez politike. Ti si nam dokaz za to. Uvijek neko se nadje i ubaci malo politike i nacionalizma u sport, a ako ja to prepricam, dodje do nesporazuma :)

Ja ne zelim ugasiti Krajinu, ne znam zelil nacelnik il ti ljudi na koje volis bljuvati, a njena postignuca ne umanjujem ni zehre. Doduse, zadnjih godina, ipak nema nekih postignuca do mozda popravljanja neke sramote.

I na kraju da ti zahvalim sto mi govoris u drugom licu mnozine. To mi godi, nisam navikao da mi govore VI nego TI. Shvatit cu to kao tvoje postovanje prema meni a ne da me svrstavas u neke misticne grupe o kojima ja pojma nemam.

<{POST_SNAPBACK}>

Uopce ne znas koliko dugo je momak vec u krajini... nije on dosao tu u posljednjih par godina...

a sto se tice tvog rjesenja, daj molim te napisi mi jos jednom, izgleda da sam ocoravio pa ne vidim to nigdje...

Uopce ne znas koliko dugo je momak vec u krajini... nije on dosao tu u posljednjih par godina...

a sto se tice tvog rjesenja, daj molim te napisi mi jos jednom, izgleda da sam ocoravio pa ne vidim to nigdje...

<{POST_SNAPBACK}>

da kemu napomenem da je momak prosao omladinske selekcije nase reprezentacije, bio cak kapiten Kadetske, da je igrao za Sarajevski olimpik, bio clan Zeljeznicara kad je Zeljo igrao sa Newcastlom u 3. pretkolu Lige Prvaka, igrao PL sa Bihackim Jedinstvom, uveo Krajinu u prvu ligu, igrao prije za Krajinu u prvoj ligi itd itd

ma daj ljudi sto se zamarate ja kemu necu vise ni da citam kad pise o krajini ;)

Ev da spomenem da Krajina sutra ucestvoje na malonogometnom turniru i Sanskom Mostu gdje bi trebali jos nastupiti Velez , Zeljeznicar, Jedinstvo, Podgrmec...

Neznam bas tacno ko jos sad mi je tako receno, sutra cu nakon povratka znati vise!!

<{POST_SNAPBACK}>

Prvi put cujem za Jedinstvo. Igraci Jedinstva su vec dvvije sedmice na odmoru jedino ako nisu odveli juniore.

Prvi put cujem za Jedinstvo. Igraci Jedinstva su vec dvvije sedmice na odmoru jedino ako nisu odveli juniore.

<{POST_SNAPBACK}>

valjda su dobili poziv ali su otkazali kao i Krajina, Zeljo i Velez neznam koje na kraju nastupao na tom turniru

Pa vecina klubova je na odmoru, tj ne vecina nego svi.

A i sumnjam da bi Velez i Jedinstvo pristali igrati na istom turniru :D

<{POST_SNAPBACK}>

jbg zato su i otkazali...

a vidim vecinu igraca jedinstva u cazinu na novogodisnjem mesic, ekro, mujid

Pa igraju i u Bihacu na novogidsnjem turniru, vecina igraca. Mislim oni su na odmoru sto se tice Jedinstva, ali uglavnom su svi igraju turnir.

Tema je FK Krajina......

Moguca pojacanja Krajine, ko po vama treba napustiti klub, koga bi zadrzali...

Ko ce biti novi trener itd

da cujemo :D

Nakon pauze od 20 dana u FK Krajina uprava je sjela i sagledala rezultate i normalno nemoze se biti zadovaljan posljednjim mjestom na tabeli pa se su morale donijeti i neke smjene.....

Prva zrtva slabih rezultata Krajine je sad vec bivsi sef strucnog staba Krajine Besim Sabic, a za novog sefa strucnog staba imenovan je Arif Ruznic Hari ( posjeduje UEFA-inu "A" licencu) koje je obavljao funkciju pomocnog trenera.... Za mjesto pomocnog trenera Krajine kandidiraju bivsi igraci Krajine mladi Muhamed Berberovic(nedavno polozio UEFA-in "B" program), te Mehmed Pobor i Nurudin Nozic veterani ovog kluba.

Sto se tice igrackoig kadra u klub se planira dovesti dva zvucna imena iz PL na pozicijama napadaca i u veznoj liniji.. Od igraca koji su nastupali u prvom dijelu takmicenja najvjerojatnije da u ekipi nece bit prvog golmana Krajine Adisa Nurkovica(Cibalia 1.HNL) kapitena Krajine dok su ostali igracu najavili ostanak u Cazinu.
U slucaju odlaska jos kojeg igraca uprava namjerava popuniti njegovo mjesto dovodenjem novog igraca iz druge sredine.

Prvi zadatak uprave je da se obezbijede kvalitetne pripreme prvo u Cazinu pa kasnije da se ode u toplije krajeve na desetodnevne pripreme gdje ce imati mogucnost odigravanja prijateljki utakmica i uigravanja ekipe za sljedecu polusezonu.

SPORTSKI POZDRAV........ Evo dosao sam kuci na kratki odmor,i nisam mogao a da se ne javim vjernim navijacima KRAJINE,i naravno da upravi cestitam na novim promjenama u klubu.....prije svega cestitam gos.Hariju,zelim mu uspjesan rad sa ekipom,a Muhamedu sve najbolje u trenerskoj karijeri.... Nadam se da ce ova polusezona da bude realnija i puno bolja za FK Krajinu jer oni to zasluzuju i vjerujem da ce uz ovakvu upravu koja je uz njih u svakom trenutku i igrace koji (vjerujte mi imaju puno znanja i kvaliteta) uspjeti da ostvare svoj cilj a to je za sada ostajanje u 1 ligi!!!!!!!!!!!!!