Jump to content
safet susic

FK Krajina Cazin

Recommended Posts

[quote name='Fehim Merdanovic' date='03 April 2010 - 17:17 ' timestamp='1270315065' post='368452']
ja sam čuo da su Zlotrg i Pavkovic...ne bitno koje bio strijelac va
  • Upvote 1

1:0 - Smajic iz penala. glupe utakmice boze dragi :D

Promasili smo i jedan penal, dzele je dobio crveni karton, Sisic je imao dobru, odnosno 100% priliku prije kraja....

Puskar se ozlijedio i otisao je u hitnu, a povreda je bila vidljiva i na Racicu i na Pavkovicu....

Dzele je glup. Trebo je dobiti crveni u prvom kad je namjerno predpomocnim udario drugog igraca u nogu. Kasnije umjesto da suti, on se sucu ubaciva u facu i svasta mu govori i prijeti.

Sudac je pogrijesio kad nije htio iskljuciti protivnickog golmana koji ga je krenuo udariti

[quote name='omg-It's-BaroN' date='10 April 2010 - 18:07 ' timestamp='1270922822' post='369441']
Dzele je glup. Trebo je dobiti crveni u prvom kad je namjerno predpomocnim udario drugog igraca u nogu. Kasnije umjesto da suti, on se sucu ubaciva u facu i svasta mu govori i prijeti.

Sudac je pogrijesio kad nije htio iskljuciti protivnickog golmana koji ga je krenuo udariti
[/quote]
Slazem se s tobom. Dzele je trebao da suti,ali on je takve naravi i nikad da je promijeni,a inace bio je veliki talenat,da nije takve naravi sad bi mozda igrao negdje u vecem klubu kao Ibričić.
Sudija je trebao crveni dati golmanu, i najmanje sta je mogao uciniti je zuti,a on njemu samo usmenu opomenu, smijesno :)))

Ima li neko stranicu tabele 2. lige zapad? I naravno utakmice koje se trebaju odigravati. Treba mi za cazin.net. Sve gledam kako bi stavio vijest a da ne dajem informacije o pozicijama na tabeli i osvojenim bodovima, vjerovatno ne bi islo :)

Pa ako neko ima a da nije bhsoccer gdje nisu redovni apdejti, neka javi.

Utakmica je bila kakva se mogla ocekivati,pod velikim pritiskom ograči Krajine nisu mogli ni pokazati bolje,jer oni su imali puno toga za izgubiti,dok Podgrmeč nije imao puno za izgubiti,i s obzirom na to nisu nista pokazali,po meni su penali bili dosuđeni pravedno,hajd o prvom bi se i moglo pricati,nisam dobro vidio bio sam daleko,ali 2 je 100% pravedan. A treba imati igrača koji je kao D

[quote name='[-A-D-E-M-]' date='11 April 2010 - 16:18 ' timestamp='1270999127' post='369582']
Utakmica je bila kakva se mogla ocekivati,pod velikim pritiskom ograči Krajine nisu mogli ni pokazati bolje,jer oni su imali puno toga za izgubiti,dok Podgrmeč nije imao puno za izgubiti,i s obzirom na to nisu nista pokazali,po meni su penali bili dosuđeni pravedno,hajd o prvom bi se i moglo pricati,nisam dobro vidio bio sam daleko,ali 2 je 100% pravedan. A treba imati igrača koji je kao D

Znaci ovo je kraj :) KRajina dogodine u prvoj ligi federacije BiH ... ne vjerujem da sad iko ista moze promijeniti ovdje :)

[quote name='omg-It's-BaroN' date='17 April 2010 - 18:17 ' timestamp='1271524659' post='370432']
Znaci ovo je kraj :) KRajina dogodine u prvoj ligi federacije BiH ... ne vjerujem da sad iko ista moze promijeniti ovdje :)
[/quote]
samo steta sto u 26 utakmica necemo imati 26 pobijeda ...al dobro tako i tako idemo u 1.federalnu ligu :D!!!

[quote name='safet susic' date='18 April 2010 - 13:47 ' timestamp='1271594863' post='370521']
Strijelci Zlotrg i Kaukovic!
[/quote]
Koji je to Kauković?

[quote name='[-A-D-E-M-]' date='18 April 2010 - 16:05 ' timestamp='1271610314' post='370540']
Koji je to Kauković?
[/quote]
Junior onaj, tehničar, Ronaldinho :)