Jump to content
safet susic

FK Krajina Cazin

Recommended Posts

zamolio bih vas da ne nasjedate na lazi s.susica kada kaze da se ja radujem porazu Krajine. On je poodavno ovdje iznio dosta lazi na mene, pa ne znam sta vise treba da kaze da mu se tek tako lako povjeruje.

Loli, ti si me iznenadila kad kazes da imas osjecaj da se ja radujem, ne mogu vjerovati.

Za s.susica, kad je Krajina prosle godine izgubila odlucujucu protiv Kreseva, i ta utakmica je bila prodana, znam to dobro jer u kontaktu sam s nekim ljudima iz Kreseva.

al, nemojte misliti da smo mi u Cazinu zlatni. I nasi su namjestali utakmice. Cak sta vise, znam neke nase ljude, sudije, sto su im placali za namjestaljke. Toga ima i u Italiji i u Bosni i Njemackoj... Protiv Celika iz Zenice, kad je Krajina igrala u Cazinu i izgubila, tad su nasi platili sudiju da sudi za nas, a sudija sudio za Zenicane. Ono, kad su letjeli nasi da ga tucu i kazu "mi platili", on kaze "Oni dali vise".

<{POST_SNAPBACK}>

Hajde Kemo da ti i ja udjemo u diskusiju o Krajini da ti meni sve izneses svoje "provjerene"informacije a ja cu tebi svoje samo za razliku od tebe ja imam dokaze a papir je dokaz.Onako usput cu ti dobaciti za utakmicu protiv Kreseva da se raspitas kod Jasmina Topica-Mikija ko je prodao utakmicu i kako i preko koga je bila ustimana,da pitas Redzu Dzehverovica i Samira Sabica i kad ti oni sve svale na Fiku Coralica-Bijelog i upravu Krajine,a hoce-onda cu ja iznijeti izjave ljudi iz Kreseva koji su potvrdili ko je prodao utakmicu,a ti ako imas te provjerene izjave hajde tuzi ti Krajinu jer je to krivicno djelo a onda cu ja tebe tuziti za klevetu i lazno optuzivanje,ali ti to neces jer ne smijes,nemas muda,bojis se jer znas u dubini duse da lazes ali lazes sam sebe moj Kemo jer mi ovdje koristimo svoj mozak i nismo podlozni drugim ljudima da nas filaju svojim nebulozama i nacionalizmom i primitivizmom.Zato evo ja te otvoreno pozivam da se ti i ja "obracunamo"oko Krajine za sva vremena
hajd priznaj da si iskompleskirana ?? ko ti je to uradio ? hajd nam reci..

p.s. inace ne volim kad mi se prica iza ledja ? eto ja nisam ni od koga to cuo, ja vidim :D  u ostalom, nemam obicaj da ogovaram ljude iza ledja  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Da,posto znam licno djevojku znam da je "iskompleksirana"zato jer je bila ucenik generacije,da je bila predsjednik udruzenja mladih "FENIKS",da je zavrsila fakultet u roku sa ocjenama 9-10,da je izdala knjigu poezije,da je proutovala pola Evrope i bila po raznim konfernsijama koji se btw odrzavaju na engleskom jeziku,da je bila sportas i nada godine u Cazinu dok je igrala za

nevjerovatno!! hej playlife, hajd bolan ohladi malo, nema potrebe da se ti pravdas za koga, de se sad i ti pocni hvaliti ovdje kako si dobar igrac krajine il' sta vec, zadnjih dana samo citam samohvale po forumu..

no, rezimirajmo :

ja nikog nisam napadao dok mene nisu poceli, ocito nisi citao sve, nebitno..
pokusavanje prikazivanja superiornosti nad ostalim clanovima ne trpim, to moze proci kod vilene i drugih, kod mene ne..
nisam uopste imao namjeru da se svadjam s bilo kim, evo doslo je do toga, trebao sam precutati ? ni u kojem slucaju ..

ovdje svako ima pravo na svoje misljenje i kao takvo treba da ga uvazis a ne da pises neke nebuloze, sto evo, samo tvoje pozivanje na "obracun" sa kemom govori ko si i sta si!

ne mozete vi nikome namecati svoje misljenje, sta je sa vama ?**

<{POST_SNAPBACK}>

zar se ovdje moze izrazit svoje misljenje ?  ahh, da, ovdje je jedan problem a taj je problem sto nije titin rezim, pa ne mozes odstraniti ljude koji ne misle isto kao ti, to je sustina problema!!

<{POST_SNAPBACK}>

A kakve veze ima tito sa krajinom??? Mislim mene zaboli neka stvar sto kemi ili tebi smeta sadasnja uprava krajine. Ja sam sretan kad krajina pobijedi, a nesretan kad izgubi i klub je institucija koja je vise od uprave ili nacelnika opcine...
A ako si ikad pricao sa bilo kim ko je u nogometu znao bi kako funkcionira sudacka organizacija u BiH... pogotovo u prvoj i nizim ligama...
A playlife ti dobro kaze... popricaj sa ljudima pa vidi ko je prodao utakmicu.

nevjerovatno!!  hej playlife, hajd bolan ohladi malo, nema potrebe da se ti pravdas za koga, de se sad i ti pocni hvaliti ovdje kako si dobar igrac krajine il' sta vec, zadnjih dana samo citam samohvale po forumu.. 

no, rezimirajmo :

pokusavanje prikazivanja superiornosti nad ostalim clanovima ne trpim, to moze proci kod vilene i drugih, kod mene ne..
nisam uopste imao namjeru da se svadjam s bilo kim, evo doslo je do toga, trebao sam precutati ?  ni u kojem slucaju ..

ovdje svako ima pravo na svoje misljenje i kao takvo treba da ga uvazis a ne da pises neke nebuloze, sto evo, samo tvoje pozivanje na "obracun" sa kemom govori ko si i sta si!

<{POST_SNAPBACK}>

Na namece tebi niko misljenje... bar ja to tako vidim kroz ovu diskusiju... ali jednostavno ljudi znaju na tu temu vise od tebe, a ti to negiras... to je isto k'o da meni danas dodje profesor i kaze da je 1+1=2 , a ja mu kazem "eeeee ali to je bilo za vrijeme tite... nemoj ti meni te komunisticke propagande"....

to je isto k'o da meni danas dodje profesor i kaze da je 1+1=2 , a ja mu kazem "eeeee ali to je bilo za vrijeme tite... nemoj ti meni te komunisticke propagande"....

<{POST_SNAPBACK}>

bravo, isak :)

bas si me nasmijao :)

Nazalost, to je nasa istina...

zar se ovdje moze izrazit svoje misljenje ?  ahh, da, ovdje je jedan problem a taj je problem sto nije titin rezim, pa ne mozes odstraniti ljude koji ne misle isto kao ti, to je sustina problema!!

eto otisli smo daleko od teme....
svako ima pravo da kaze ono sta misli, ali pri tom da misli sta ce reci. ja ne znam da te neko sprjecavao da kazes ono sta mislis na ovom forumu.
ja sam samo trazio vise respekta. a to je neovisno o rezimu, politickom uredjenju....

nevjerovatno!!  hej playlife, hajd bolan ohladi malo, nema potrebe da se ti pravdas za koga, de se sad i ti pocni hvaliti ovdje kako si dobar igrac krajine il' sta vec, zadnjih dana samo citam samohvale po forumu.. 

no, rezimirajmo :

nisam uopste imao namjeru da se svadjam s bilo kim, evo doslo je do toga, trebao sam precutati ?  ni u kojem slucaju ..

<{POST_SNAPBACK}>

ti prvo nisi kompetentan da pricas o sportu,u ovom slucaju o Krajini kad ti nemas ono sto se kaze dvije cuke od toga,a pogotovo da raspravljas sa Lolli ili sa mnom(bicu tako bahat pa cu sebi uzeti za pravo da to kazem za sebe,da se samohvalim kako ti kazes.hehe).Kada ti budes govorio istinu i iznosio cinjenice ja cu biti prvi koji cu stati na tvoju stranu ali to se sudeci po tvojim prijasnjim postovima nece dogoditi jos dugo da ne kazem nikada.A moraces nauciti i citati izmedju redova jer to sto sam napisao "obracunati" vidio si i sam da je pod ""(navodnicima)-znaci daje mu neko drugo znacenje i poziva na verbalni "obracun",na jednu debatu izmedju Keme i mene na temu FK"Krajina",a ne na neki revolveraski obracun kakav ti mislis jer ja moj kolega ne zivim na divljem zapadu pa da sakama i pistoljima rjesavam neke nesuglasice,za razliku od nekih

KRAJINA-RADNICKI 0:0
jebiga opet smo usrali motku taman kad navucemo malo gledaoca sjebe nas rezultat :) odlicno mnavijanje :)

<{POST_SNAPBACK}>

Slazem , se ma sudija je za*ebo stvar, al sto se tice Navijanja bilo je Fenomenalno. ! Nema boljih Navijaca od SEJTANA

samo nisam tebe vidio medju navijacima,nisam ni ja pouno navijo,al bar sam imao crvenu majicu i stajao tamo :) nas 20 jedva bilo,*ebote nemozemo se isupiti ko da smo ...

samo nisam tebe vidio medju navijacima,nisam ni ja pouno navijo,al bar sam imao crvenu majicu i stajao tamo :) nas 20 jedva bilo,*ebote nemozemo se isupiti ko da smo ...

<{POST_SNAPBACK}>

hehe ma grlo me bolio nisam mogo navijati, ali sam bio medju navijacima vido sam bas tebe stojo si sa Jusicem i ..

Ma igraci su imali fenomenalnu podrsku, nema sta , jos samo da su ugurali loptu u mrezu bilo jos bolje. !

Krajina-Radnicki 0-0, razocarajuci rezultat sigurno za sve nas, al sta je tu je glavu gore bice bolje...

Jedino pozitivno u ovoj utakmici bili su navijaci a ostalo nemoze dobiti prolaznu ocijenu... Opet nam se desilo kao protiv Travnika vratili smo publiku, navijace a onda kiksali :(

al hajde samo je polovica prvenstva i nadati se je boljem...

svi su vidjeli da krajini ne fali nista osim rezultata. navijaci su bili aktvini svih 90 miuta. igraci isto odradili svoje koliko su mogli. stvarali prilike, trudili se - rezultat 0:0 los za ono sto su pokazali. ne znam koga kriviti osim trenera...
sudiju ne smijemo kriviti na ovom forumu za jos jedan crveni karton, ponisten go....

ev tabela:

1. Rudar 15 9 1 5 26:12 28
2. GO

Ja sam skroz razocaran zadnjom utakmicom rezultatom nakraju normalno i stanjem na tabeli.... Glavni krivac po meni je Besim Sabic koji je sa pogrenom taktikom usao u utakmicu i pogresnim odabirom igraca.. Drugo mislim da su svi podcijenili gostujucu ekipu isto kao sto su i nas u kresevu pa im mi lapili bod...

Onda neznam s*ebo nas je crveni karton miroslava dujmovica u prvom poluvremenu gdje smo ostali bez pravog napadaca s tim da bojan kecman sam nije mogao nista napraviti... onda prije iskljucenja dujmovica ponisten mu je neznam nemogu reci regularan pogodak pa nakon toga je i bojan kecman stativu pogodio iz 100% prilike...

Nakon iskljucenja dujmovica igra se je svela na hooo ruk i na samo nabijanje lopte prema napred... gosti sto su imali kontre i polukontre pero je sve to uspjesno zaustavljao i po meni je bio jedan od boljih igraca i nekako na njemu seje vidjelo najvise zelje i htijenja...

onda ono najgore sto se je desilo je guzva poslije utakmice izmedu igraca pa opnda i kad su navijaci uletili...

sve u svemu iskljicivi krivac je po meni besim sabic koji je krenuo u utakmicu sa tri napadaca a nakon 20 min nije imao ni jednog, i ono glavno mislim da smo podcijenili gostujucu ekipu a to nam se na kraju obilo o lavu!!!

sve u svemu ja se iskreno nadam da ce sabic dobiti ostavku jer po meni nema vise sta traziti u cazinu dovoljno govori skandiranje zadnji 10 minuta na utakmici besime turcine napusi se kurcine i besime napolje i jos bilo uzvika duso prodana, bihacka picko i sl. i da zaboravi reci za bijele maramice...
Sve u svemu izgubio je kuci 7 bodova s kojima bi bili 5-6 na tabeli a sad smo zadnji dovoljan razlog da sam napusti ako ima imalo obraza sam ce otici..

Daj Kemo da prostis NE SERI....
jos ces poceti tvrditi da trebamo ekrema staviti kao poluspicu i da ce krajina uc' i u premier ligu...
Svi te ovdje pozivamo samo na normalno diskusiju koja ce liciti na nesto... ja ovdje ne vucem ni za sadasnju upravu krajine niti za nacelnika... nemam zasto... ja tu koristi nemam ama bas nikakve... moj zivot ce biti isti da krajinu vodi ne znam ti ko i da ona igra u 1. ili 16. ligi... ali stvar je nekih drugih principa... ako neko uspije dovesti klub u 1. ligu i ako igraci redovno primaju placu i ako klub nikome nista ne duguje onda je to uspjeh... dosao on od balija, komunjara, nacelnika ili georga busha... i daj jednom to priznaj...
ali kazem ti opet ti samo laprdas sa nekom svojom teorijom i glupostima... pitao sam te milion (prije sam rekao hiljadu ali mi se cini malo) puta da kazes neke konkretne stvari koje bi dovele krajinu do statusa jednog respektabilnog i stabilnog prvoligasa koji se bori za vrh...
i p.s. konkretne promjene nisu "da imam novca dao bih..." ili "dajmo ekremu da puca slobodne..."
I u jednom si u pravu i ja se slazem... nacelnik nema sta brinuti se za krajinu... to je jednostavno stvar uprave i ako nece ne treba dati ni marke iz budzeta za krajinu...
sad bi se dalo pricati o vlasnistvu nad stadionom, koristenjem tribina kao poligona za

E posto sam zakljucao temu o BH sejtanima u Cazinu, a neki ocigleno zele raspravu o FK Krajina voditi i dalje, onda da ovdje i nastavimo.

evo, prvo kemin post preusmjeravam ovamo, pa bujrum ovdje pucat

Pozivam sve privatnike, da svako zaposli po jednog igra

sad i firme dijelite prema boji, ccc...  provjeri ti taj omjer ponovo..

<{POST_SNAPBACK}>

Zelena boja vodi samo me