Jump to content
safet susic

FK Krajina Cazin

Recommended Posts

28.02.2010-Karlovac- Pioniri, NK KARLOVAC- FK KRAJINA 2:3...Kapić 2, Hairlahović 1... Ubjedljivu pobjedu su ostvarili i predpioniri Krajine.

[quote name='imola' date='01 March 2010 - 14:05 ' timestamp='1267448747' post='363253']
28.02.2010-Karlovac- Pioniri, NK KARLOVAC- FK KRAJINA 2:3...Kapić 2, Hairlahović 1... Ubjedljivu pobjedu su ostvarili i predpioniri Krajine.
[/quote]

Je li onaj mali sto je isao u Red Bull Salzburg na probu slomio ruku?

[quote name='omg-It's-BaroN' date='01 March 2010 - 17:35 ' timestamp='1267461343' post='363274']
Je li onaj mali sto je isao u Red Bull Salzburg na probu slomio ruku?
[/quote]
Jest,Ismar nazalost slomio ruku...

U srijedu prijateljska utakmica u Sanici,a za vikend se navodno ide u Slunj...po mom misljenju ekipa Krajine sa nalazi u maloj golgeterskoj i igrackoj krizi;mozda je to samo znak umora,jer su pripreme zavrsile prije par dana,ili jednostavno neka faza koja ce nadam se proc do utakmice finala kupa USK sa bihackim Jedinstvom u B.Krupi !

[quote name='dinobhf5' date='01 March 2010 - 19:08 ' timestamp='1267466924' post='363295']
U srijedu prijateljska utakmica u Sanici,a za vikend se navodno ide u Slunj...po mom misljenju ekipa Krajine sa nalazi u maloj golgeterskoj i igrackoj krizi;mozda je to samo znak umora,jer su pripreme zavrsile prije par dana,ili jednostavno neka faza koja ce nadam se proc do utakmice finala kupa USK sa bihackim Jedinstvom u B.Krupi !
[/quote]

pa kad ce se vise docekati ta utakmica na domacem terenu? :D ima li je u skoroj buducnosti na rasporedu

[quote name='dinobhf5' date='01 March 2010 - 17:08 ' timestamp='1267466924' post='363295']
[/quote]
To za slunj mislim nije tacno jer se u subotu igra finale kupa USK protiv Jedinstva!

p.s. podgrmec otisao deset dana na pripreme u Umag, doveli 4-5 igraca i namecu se kao ozbiljan konkurent Krajini za ulazak u 1. ligu FBiH! Edited by safet susic

[quote name='omg-It's-BaroN' date='01 March 2010 - 19:18 ' timestamp='1267467508' post='363298']
pa kad ce se vise docekati ta utakmica na domacem terenu? :D ima li je u skoroj buducnosti na rasporedu
[/quote]
13/14.3 protiv Ripca na otvaranju sezone :)

[quote name='dinobhf5' date='01 March 2010 - 22:17 ' timestamp='1267478233' post='363331']
13/14.3 protiv Ripca na otvaranju sezone :)
[/quote]
i onda kad tu dobijemo gostuje podgrmeč jel tako??

[quote name='Fehim Merdanovic' date='02 March 2010 - 01:30 ' timestamp='1267489803' post='363349']
i onda kad tu dobijemo gostuje podgrmeč jel tako??
[/quote]
kod kuce sa Buzimom,u goste Bratstvu i dolazi Podgrmec...tu se prvenstvo moze rjesiti Edited by dinobhf5

Omladinac Sanica-Krajina 0:2..Pavkovic i Puskar iz penala...

U subotu finale Kupa USK protiv Jedinstva, utakmica se igra u Bosanskoj Otoci s pocetkom u 15:00!!!

Cestitke... @safet susic - jel se moze znati o kojem je Puskaru rijec?

[quote name='omg-It's-BaroN' date='03 March 2010 - 17:56 ' timestamp='1267642605' post='363551']
Cestitke... @safet susic - jel se moze znati o kojem je Puskaru rijec?
[/quote]
Endi, koliko znam samo jedan Puskar ima ;)

[quote name='safet susic' date='03 March 2010 - 19:57 ' timestamp='1267642672' post='363552']
Endi, koliko znam samo jedan Puskar ima ;)
[/quote]

Ma pomislio sam na jednog drugog koji je prije igrao, pa reko da ga nisu slucajno vratili :D

Haj nek je i Endi zabio :D ne mora uvijek kartone dobivati :D

[quote name='omg-It's-BaroN' date='03 March 2010 - 18:00 ' timestamp='1267642837' post='363553']
Ma pomislio sam na jednog drugog koji je prije igrao, pa reko da ga nisu slucajno vratili :D

Haj nek je i Endi zabio :D ne mora uvijek kartone dobivati :D
[/quote]
Vjerovatno na bijelog ;)

[quote name='safet susic' date='03 March 2010 - 20:03 ' timestamp='1267643029' post='363554']
Vjerovatno na bijelog ;)
[/quote]

Da, da.. pricao je nedavno da je poceo nesto sa nogometom ponovo :D

Udruzenje navijaca ''SEJTANI'' Cazin u suradnji s FK Krajina Cazin organizuje besplatan prevoz na utakmicu Finala kupa USK-a izmedju FK Krajina Cazin i NK Jedinstvo Bihac...
Polazak je zakazan za 13h u subotu sa fontane, ovom prilikom se pozivaju svi zainteresirani da podrze Krajinu u sto vecem broju...

[quote name='Dinko' date='04 March 2010 - 09:49 ' timestamp='1267699776' post='363623']
Udruzenje navijaca ''SEJTANI'' Cazin u suradnji s FK Krajina Cazin organizuje besplatan prevoz na utakmicu Finala kupa USK-a izmedju FK Krajina Cazin i NK Jedinstvo Bihac...
Polazak je zakazan za 13h u subotu sa fontane, ovom prilikom se pozivaju svi zainteresirani da podrze Krajinu u sto vecem broju...
[/quote]
Odigravanje utakmice je pod znakom pitanja iz razloga sto je teren u Bosanskoj Otoci pod vodom :(

prvenstvo kadeta pocinje 21. marta,,,prvu utakmicu igraju protiv FK SLOGA iz Trna (Laktasi),U Trnu je bilo. 4:2 za kadete FK KRAJINE :)

http://biscani.net/vijest.php?ID=16866

[img]http://biscani.net/slike_novosti/krajina_-_jed,_kup.jpg[/img]

Lijepo je to sto i SportSport pise o ovdasnjem nogometu. Steta sto se ne igra u Cazinu :D

Vidim ovih dana Aljo ucestao na forumu :D nadam se da ce biti dobrog nogometa i malo navijackih **anja :D

Ma tu sam ja često, samo što ne pišem. Više u cafe baru 10, nego na forumu. :)
Radim ja za Sport Sport ba, pa moram nas malo i promovirati. AkBd-a, sutra se vidimo, ja sam dole na terenu, zeleni markir i aparat. Izace slike u Avazom Sportu, Biscanima i na SportSport ba..

Vidimo se :) Edited by Aljo_SN

[quote name='Aljo_SN' date='05 March 2010 - 18:28 ' timestamp='1267810080' post='363814']
Ma tu sam ja često, samo