Jump to content
safet susic

FK Krajina Cazin

Recommended Posts

[quote name='najmladji_sejtan' date='06 October 2009 - 10:36 ' timestamp='1254818178' post='342162']
nema krajina para jer ko god u nju dodje obecava , kupi bezze igrace , daje belike svote novca bezze i poslije krade pare te se pokupi i ode , i svaki put ista prica
[/quote]

Hocul ja tebe sada upozoriti sto govoris protiv Krajine?

Ja sam vec rekao, ko god realno pise, onda ce imati komentare veoma slicne Baronovim. Momak je realan, iako mozda malkice prekritican, al to je njegovo pravo.. Ne moze on govoriti da je Bosna satrala Tursku - jer nije... Ne moze reci da Krajina rastura sve zivo - jer ne rastura..

Drzimo se sada malo vise teme...

[quote name='pingvin' date='06 October 2009 - 08:53 ' timestamp='1254815586' post='342149']
Ja mislio da su to sve strucni i sposobni ljudi.Kako su ih predstavljali ja mislio da cemo gledati Krajinu, u najmanju ruku, u kupu UEFA :D

Sve su to "tanki" kadrovi samo sto im politika daje prostora pa se ne moraju dokazati.[b]Cudno da nema para u Krajini jer koliko sam prije citao nova uprava dolazi sa parama, idejama i rjesenjima[/b].Danas se pokazalo da je to bila samo prica kao i uvijek dosad odd trenutne politike :D
[/quote]

Ovo je malo bilo u "slatinskom stilu", tj. "okolo kola" ali i to je ok :D
Ali da kažem nešto, svako onaj ko je mislio da će neko doći u klub sa punom vrećom ličnog novca i pritom plaćati tamo neke istrošene akvizicije, je bio u totalnoj zabludi. Ono što je na startu urađeno po pitanju infrastrukture je za svaku pohvalu, a sve ostalo je kampanjski i stihijski rad bez jasne strategije i vizije u kom pravcu klub ide., tako da se suštinski ništa nije promjenilo, naprotiv neke stvari su se i pogoršale, jer nebrigu i nemar koju ovi ljudi pokazuju za omladinske pogone, moguće će biti vidjeti za par godina kada budemo morali imati igrača sa strane više nego moćni Inter.

[quote name='imola' date='06 October 2009 - 13:10 ' timestamp='1254827414' post='342220']
Ovo je malo bilo u "slatinskom stilu", tj. "okolo kola" ali i to je ok :D
Ali da ka

[quote name='pingvin' date='06 October 2009 - 13:58 ' timestamp='1254833894' post='342277']
Da je bilo ko od nas rekao, a rekli su neki na svoj nacin, da nije dovoljno nabaciti fasadu na novu zgradu bio je napadnut od stranackih placenika.Danas vidimo da nije ni trebalo mijenjati nista u rukovodstvu Krajine jer su dosli novi upravnici (tako se oni nazivaju po carsiji), navodno dobili pare koje im je dao nacelnik (one sto nije dao onima prije) i nisu napravili nista.U Krajini se je uvijek ganjala korist a tako ce i ostati dok god se politika bude vodila u njenim prostorijama.

[b]Ko sve sjedi u novoj (isti ili gori su sjedili u staroj) upravi[/b] nije ni cudo sto Krajina stagnira.Mozda je to na kraju krajeva bio i neciji cilj kao sto su neki predvidjali.

Selam iz kolijevke socijaldemokratije :D
[/quote]
...postoje određeni ljudi(nznm im imena ,ali sam cuo iz nekih priča)i koji na sjednice krajine dolaze samo zbog dnevnica,nisu niti 1KM stvorili Krajini itd.......mslm ako niste sposobnosti stvoriti novac u krajini ne trebate biti u upravi Edited by mraxon

[quote name='ne_znam_ko_sam' date='06 October 2009 - 09:51 ' timestamp='1254819062' post='342168']

Ja sam vec rekao, ko god realno pise, onda ce imati komentare veoma slicne Baronovim. Momak je realan, iako mozda malkice prekritican, al to je njegovo pravo.. Ne moze on govoriti da je Bosna satrala Tursku - jer nije... Ne moze reci da Krajina rastura sve zivo - jer ne rastura..

[/quote]

covjece ne kazem ja njemu nista kad on pishe protiv uprave , i zbog stanja jer jer stanje u kojem je Krajina sranje , al smeta mi kad pishe 'protiv ' krajine u smisliu seljaci , protiv sejtana , protiv bosne , kontash sad ? :D

[quote name='najmladji_sejtan' date='06 October 2009 - 16:35 ' timestamp='1254843329' post='342306']
covjece ne kazem ja njemu nista kad on pishe protiv uprave , i zbog stanja jer jer stanje u kojem je Krajina sranje , [b]al smeta mi kad pishe 'protiv ' krajine u smisliu seljaci , protiv sejtana , protiv bosne , kontash sad ?[/b] :D
[/quote]

[quote name='ne_znam_ko_sam' date='06 October 2009 - 09:51 ' timestamp='1254819062' post='342168']

Ja sam vec rekao, ko god realno pise, onda ce imati komentare veoma slicne Baronovim. [b]Momak je realan, iako mozda malkice prekritican, al to je njegovo pravo.. Ne moze on govoriti da je Bosna satrala Tursku - jer nije... Ne moze reci da Krajina rastura sve zivo - jer ne rastura..[/b]

[/quote]

:S

[quote name='good_boy' date='10 October 2009 - 23:23 ' timestamp='1255213396' post='342955']
Krajina - Mladost 2 : 0
[/quote]

penal za krajinu na samom pocetku , drugi gol cini mi se glavom , sve uprvom poluvremenu , uglavnom nista posebno

i danas su kadeti pobijedili ljubic iz prnjavora 1:0 a mi izgubili 4:1 juniori, 2 penala bez veze napravio branic i gol iz tresanja primio golman,da nije bilo tih gluposti bilo bi nerjeseno,a na terenu smo bili ravnopravni

[quote name='najmladji_sejtan' date='11 October 2009 - 18:07 ' timestamp='1255277221' post='343007']
penal za krajinu na samom pocetku , drugi gol cini mi se glavom , sve uprvom poluvremenu , uglavnom nista posebno
[/quote]

Sto ti tako lose protiv Krajine pricas? :(

P.S. Cestitam seniorima na pobjedi, ali i kadetima takodjer! ;)

[quote name='ne_znam_ko_sam' date='11 October 2009 - 21:49 ' timestamp='1255294174' post='343045']
[b]Sto ti tako lose protiv Krajine pricas? [/b] :(

[/quote]

dobra dobra :rofl:

[quote name='Osman_10' date='11 October 2009 - 18:11 ' timestamp='1255281111' post='343014']
i danas su kadeti pobijedili ljubic iz prnjavora 1:0 a mi izgubili 4:1 juniori, 2 penala bez veze napravio branic i gol iz tresanja primio golman,da nije bilo tih gluposti bilo bi nerjeseno,a na terenu smo bili ravnopravni
[/quote]

pioniri, RADNIČKI-KRAJINA 0:6...

[quote name='ne_znam_ko_sam' date='11 October 2009 - 21:49 ' timestamp='1255294174' post='343045']
Sto ti tako lose protiv Krajine pricas? :(

[/quote]

jer hocu da budem ko baron , shvatio sam da je on kul a ti ne :icon_biggrin:

Obavijest za sve navijace FK KRAJINA: povodom derby utakmice za prvo mjesto u II ligi FBiH(zapad) pozivaju se svi navijaci na okupljanje sutra(subota) do 14h--park...Najavljan je dolazak navijaca NK Sloga pa se mole svi "sejtani" da se okupe na pomenutoj lokaciji....KRAJINA ZIVI VJECNO SEJTAN DO GROBA...

UN"sejtani"Cazin

[quote name='_gazija_' date='16 October 2009 - 15:22 ' timestamp='1255702924' post='343997']
Obavijest za sve navijace FK KRAJINA: povodom derby utakmice za prvo mjesto u II ligi FBiH(zapad) pozivaju se svi navijaci na okupljanje sutra(subota) do 14h--park...Najavljan je dolazak navijaca NK Sloga pa se mole svi "sejtani" da se okupe na pomenutoj lokaciji....KRAJINA ZIVI VJECNO SEJTAN DO GROBA...

UN"sejtani"Cazin
[/quote]
to bi trebali dobiti i izbiiti na prvo mjesto i povecavati razliku za gl.pratiocima slogom i podgrmečom ,te se tu zadr

Haj dolazim kad ste navalili toliko :D

Poveli prekonaseg DzeNNeta :D, onda 2:0 iz slobodnjaka Zlotrg, treci go ponovo Zlotrg, ovaj put nakon lijepe akcije koja je pocela od auta :P i cetvrti go iz penala, ponovo Zlotrg, penal je izborio Hamo :D

Masanla, ajde da se vratimo polako 1.ligu akob bog da :) Cestitam :) ima li sta novo u klubu?

[quote name='omg-It's-BaroN' date='17 October 2009 - 16:15 ' timestamp='1255792556' post='344187']
Poveli prekonaseg DzeNNeta :D , onda 2:0 iz slobodnjaka Zlotrg, treci go ponovo Zlotrg, ovaj put nakon lijepe akcije koja je pocela od auta :P i cetvrti go iz penala, ponovo Zlotrg, penal je izborio Hamo :D
[/quote]
nije bila losha utakmica , bili su i gostujuci navijachi koji su utihnuli nakon provokacija domacih navijacha , te tako pokvarili ovaj derby hehe

[quote name='najmladji_sejtan' date='17 October 2009 - 22:18 ' timestamp='1255814331' post='344270']
nije bila losha utakmica , bili su i gostujuci navijachi koji su utihnuli nakon provokacija domacih navijacha , te tako pokvarili ovaj derby hehe
[/quote]

ako se ono mogu nazvati navijacima.. ja sam sjedio na prvom dijelu stadiona gdje su bili i oni, i jedino sta sam vidio je seljakljuk, kroneri na sve strane, rakija se ispija, mezi se, rezu se pastrma i sudzuk, na svaku sudacku odluku oni se zale, niko pojma od nogometa nema, i nisam cuo njihovo ni glasno A nakon sto su pozdravili izlazak navijaca.... sta se sve nece vidjeti :S

vama svaka cast, culi ste se i do nas :D

[quote name='antrax' date='17 October 2009 - 19:24 ' timestamp='1255803840' post='344239']
Masanla, ajde da se vratimo polako 1.ligu akob bog da :) Cestitam :) ima li sta novo u klubu?
[/quote]
sad smo na prvom mjestu gdje nastojimo ostati do kraja sezone :D:D

[quote name='omg-It's-BaroN' date='17 October 2009 - 22:56 ' timestamp='1255816592' post='344279']
ako se ono mogu nazvati navijacima.. ja sam sjedio na prvom dijelu stadiona gdje su bili i oni, i jedino sta sam vidio je seljakljuk, kroneri na sve strane, rakija se ispija, mezi se, rezu se pastrma i sudzuk, na svaku sudacku odluku oni se zale, niko pojma od nogometa nema, i nisam cuo njihovo ni glasno A nakon sto su pozdravili izlazak navijaca.... sta se sve nece vidjeti :S

vama svaka cast, culi ste se i do nas :D
[/quote]

joj da vidish juche ovoga mraxona sa foruma i ja , mi otisli tamo zafkravati njih , kaze Fedja njima ja sam igrao na kladionici 7+ na krajinu , sta kazete hocu li dobiti ? hahah
ovako zabili oni 4 , ja se okrenem prema njima , zna li ko koji je rezultat ? hahha
pravo ljudi nidje veze