Jump to content
safet susic

FK Krajina Cazin

Recommended Posts

[quote name='Dinko' date='16 September 2009 - 12:12 ' timestamp='1253099544' post='339692']
Igraci Krajine nisu otputovali u Zenicu na utakmicu 1/16 finala Kupa BiH, navotno zbog zdravstvenih tegoba vecine igraca, znal neko nesto vise o ovom slucaju u Krajini....

http://www.dnevniavaz.ba/sport/fudbal/odgodjen-mec-u-zenici
[/quote]
odgođeno

[quote name='sevmek' date='16 September 2009 - 19:59 ' timestamp='1253127593' post='339761']
Pa nece se ni igrati, to se odavno zna :ap: A igraci su svi zdravi
[/quote]
ne ,igrati ce se ali krajini su cinimi se 3 igrača ozlijeđena igra se 23.9 ja mslm ,krajina je poslala molbu da se odgodi i čelik je pristao,jel da se nece igrati vjerovatno danas krajina ne bi isla ,a utakmica se ne bi odgađala Edited by mraxon

Sve se to vec zna, moze se procitati na linku koji sa dodao......

nego, koji su to igraci koji imaju zdravstvenih problema i kakvi su problemi u pitanju.......mislio sam da bi to neko mogao znati pa da podjeli sa nama ostalima..........

Pioniri FK Krajine u subotu su pobedili svoje vršnjeke, ekipu NK Krajišnik iz V.Kladuše rezultatom 6:0. Jako bitno je napomenuti da samo jednom sedmično vide travnati teren a pored te silne nove/"afirmativne" uprave kluba i dalje roditelji moraju na domaćim utakmicama plaćati sudije, a da i ne govorim da prevoz za odlazak na gostujuće prvenstvene tekme i dalje plaćaju sami. I još bitnije je napomenti da roditelji plaćaju članarine koje su treneri obavezni predati na klupsku blagajnu, a trenerima je obećana plata koje ni do dan danas nema, jer vrlo vjerovatno se "krpe" druge rupe i sad će neko očekivati da će se taj trener predano posvetiti tim mladim igračima., a neko plaća te "strane zvijezde" što igraju za prvu ekipu.

[quote name='Krajina 1932' date='17 September 2009 - 18:56 ' timestamp='1253210165' post='339896']
Kako sam cuo Pipi je napustio mjesto trenera u kadetima zbog svih tih razloga-terena,lopti-uslova,a cak je i sam platio sudije na nekoj utakmici
[/quote]

dostu kasnish , to je odavno

[quote name='Dinko' date='16 September 2009 - 23:33 ' timestamp='1253140383' post='339776']

nego, [b]koji su to igraci[/b] koji imaju zdravstvenih problema i kakvi su problemi u pitanju.......mislio sam da bi to neko mogao znati pa da podjeli sa nama ostalima..........
[/quote]
citao sam na bh socceru ovako pavkovic,zlotrg, i jos 1 nezz ko

[quote name='Dinko' date='17 September 2009 - 00:33 ' timestamp='1253140383' post='339776']

nego, koji su to igraci koji imaju zdravstvenih problema i kakvi su problemi u pitanju.......mislio sam da bi to neko mogao znati pa da podjeli sa nama ostalima..........
[/quote]
ma haman svi, bolesni u glavu..[img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/laugh.gif[/img] [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/laugh.gif[/img] [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/laugh.gif[/img]

Nk Celik - FK Krajina 4 :2
to je informacija s neta
valjda smo gubili 2:0, pa se vratili na 2 : 2, u 30. i 57. pogodio Pavkovic
i onda primili kolove u 70. i 80. minuti
Steta, al opet izgleda da su momci dobro odigrali.
Da smo igrali kod kuce prosli bi 95 % ;)

[quote name='speranza' date='24 September 2009 - 07:00 ' timestamp='1253772019' post='340423']
Krajina je u Zenici izgubila 4:2 iako je prolaz Čelika bio realan i očekivan nije na terenu baš bilo tako,naime prvo igrači Čelika su dobili 5 žutih kartona dok je Krajina dobila 3 kartona. Utakmica za Čelik bila je biti ili ne biti, izveli su najjači sastav koji imaju i pred veoma mučnom atmosferom na stadionu uz konstantno vrijeđanje prijetne domaćim igračima od strane navijača i pojedinaca igrači Čelika su krenuli furiozno, oštro i već za 20 minuta poveli 2:0 dok se Krajina nije još ni snašla i vrlo jeftino primila 2 gola jedan iz kornera jedan iz greške. Nakon toga Krajina je krenula igrati što je i pretvorila u smanjenje rezultata na 2:1, zabio je Pavković. Čelik nije više stvorio niti jednu šansu i Krajina je bila ravnopravan protivnik. U drugom poluvremenu Krajina se otvorila i napala ekipu Čelika i supjela je izjednačiti na 2:2. Bio je totalni muk na stadionu kod izjednačenja, nevjerica na usijanoj klupi Čelika. Domaća publika počela je navijati za Krajinu. 20 min do kraja ozlijedio se golman Keranović što su domaći iskoristili i postigli jeftin gol nakon što golman nije mogao zbog ozljede bolje reagovati. Nakon toga je ušao golman juniora i iz jednog kornera pred sam kraj postigli su gol za 4:2. Sve u svemu Krajina se nije obrukala pokazala je da zna da igra, iako je Čelik trebao jednu visoku pobjedu za povrat samopouzdanja to im nije uspjelo i čak su 15-tak min pred kraj visili rezultatski. Krajina nema ovakvih jakih utakmica gdje se stiče iskustvo i bolja igra, [b]nažalost na kantonu nema se skim igrati [/b]da bi se ekipa ojačala i motivirala da igra. Sve u svemu igrači Čelika koji su po pričama trenera i samih igrača vrlo dobro plaćeni čak i preplaćeni za BH uslove, neke cifre koji oni dobijaju su zaista nevjerovatne jer ima igrača koji vrijedi nego sve i jedan igrač za godinu dana u Krajini, samo jedan igrač, paradoksalno ali istinito, ali šta je tu je Krajina u subotu igra u Ključu i treba se okrenuti realnosti i borbi za prvo mjesto u ovoj ligi, a ovo treba što prije zaboraviti.
[/quote]

Čestitke što niste doživjeli debakl u Zenici, a vezano za ovo boldano bih upitao, zašto se onda ne "pregazi" Ripač, Podgrmeč, Vitez Bužim itd...

[quote name='mraxon' date='26 September 2009 - 10:52 ' timestamp='1253958767' post='340659']
gaziti cemo mi jedinstvo i krajisnik
[/quote]

tako ce i biti :D

[quote name='playlife' date='26 September 2009 - 18:03 ' timestamp='1253984586' post='340686']
Krajina danas pobijedila u Ključu istoimenu ekipu sa 1-2,strijelac pobjedonosnog gola za Krajinu bio kadet Krajine Nuhić Selvedin ( zapamtite to ime )
[/quote]

Sele je legenda , uvijek je bio dobar napadac i u kadetima isto , sad nam slijede 3 lagana boda

[quote name='najmladji_sejtan' date='26 September 2009 - 22:34 ' timestamp='1254000859' post='340701']
Sele je legenda , uvijek je bio dobar napadac i u kadetima isto , [b]sad nam slijede 3 lagana boda[/b]

[/quote]
prije bih rekao laganih 9

Kolega Imola nisam mislio na to da se neko pregazi ili ne, moja misao je bila da se igraju utakmice protiv protivnika koji su jači od tebe s čime se stiče veliko iskustvo igranja takvih utakmica, jer evidentno je da da se Krajina ''prepala'' Čelika i ambijenta prvih 20 min jer nije znala da oni nisu bolji puno od Krajine i da se i sa njima mo

Sto se tice utakmice u Zenici izmedju Celika i Krajine, navodno je za prva tr gola kriv golman i iskljucivo samo on...tu informaciju sam dobio od pojedinih ljudi koi su taj dan bili na Bilinom polju i uzivo gledali utakmici...Navodno su greske golmana Keranovica bile katastrofalne i sva tri gola idu na njegovu korist, odnosno ne korist...
Nebi zelio da me neko ovdje pogresno shvati i protumaci ovo da imam nesto protiv Adnana Keranovica Kepkea...momak je stvarno odlican golam al eto valjda bas taj dan nije bio njegov dan....

I da, sve cestitke igracima Krajine na osvojena 3 boda u Kljuci, nadam se da ce u sljedecem kolu protiv Omladinca natrpati im mrezu kako su to uradili na zadnje dvije domace utakmice...... Edited by Dinko

[quote name='Dinko' date='28 September 2009 - 02:19 ' timestamp='1254097175' post='340820']
Sto se tice utakmice u Zenici izmedju Celika i Krajine, [b]navodno je za prva tr gola kriv golman i iskljucivo samo on...tu informaciju sam dobio od pojedinih ljudi koi su taj dan bili na Bilinom polju i uzivo gledali utakmici...Navodno su greske golmana Keranovica bile katastrofalne i sva tri gola idu na njegovu korist, odnosno ne korist...[/b]
Nebi zelio da me neko ovdje pogresno shvati i protumaci ovo da imam nesto protiv Adnana Keranovica Kepkea...momak je stvarno odlican golam [b]al eto valjda bas taj dan nije bio njegov dan...[/b].

I da, sve cestitke igracima Krajine na osvojena 3 boda u Kljuci, nadam se da ce u sljedecem kolu protiv Omladinca natrpati im mrezu kako su to uradili na zadnje dvije domace utakmice......
[/quote]

Pa kako će biti njegov dan kad je vjerovatno spavao u to doba po

[quote name='najmladji_sejtan' date='29 September 2009 - 09:01 ' timestamp='1254207705' post='340993']
mozda je on otisoa u kladushu da zaradi koju marku , mozda to nekima ne pada na pamet
[/quote]

On je igrač Krajine i Krajina ga plaća,ako ne zna

[quote name='Krajina 1932' date='29 September 2009 - 09:33 ' timestamp='1254213189' post='341009']
On je igrač Krajine i Krajina ga plaća,ako ne zna