Jump to content
safet susic

FK Krajina Cazin

Recommended Posts

a sta ces, ne mozemo biti svi tolike patriote kao ti :D 

jednostavno ne ide, ma koliko se trudio, nemam ja nista protiv krajine, nego smijesno mi to, uvijek je neko drugi kriv, samo nikad mi ..

<{POST_SNAPBACK}>

A gle ... to su tipicne sportske price... to je sindrom koji nema veze sa krajinom ili bosnom... isto je i u francuskoj, nikaragvi ili tanzaniji....

p.s. ali opet stanje sudacke organizacije kod nas necu komentarisati.... dovoljno je da vidimo koliko imamo medjunarodnih sudaca...

a kemin stav vec znamo o krajini tako da to nema veze... da su "njegovi" ljudi na celu krajine i kad bi gubili on bi navijao za njih... ali

nikako :D

samo me nemojte okarakterisati kao SDA kadar :lol: ono sto je za nekoga logicno za drugoga nije, bas kao i ukus.. o tome necemo diskutovati, ako je to jedini razlog zasto bih ja trebao vjerovati da je krajina izgubila sa tolikom razlikom zbog sudije,onda mi je to smijesno, tako jednostavno..

p.s.maloprije procitah "pas koji laje ne ujeda", ostalo ces skontat, ne sumnjam...

A gle ... to su tipicne sportske price... to je sindrom koji nema veze sa krajinom ili bosnom... isto je i u francuskoj, nikaragvi ili tanzaniji....

p.s.  ali opet stanje sudacke organizacije kod nas necu komentarisati.... dovoljno je da vidimo koliko imamo medjunarodnih sudaca...

a kemin stav vec znamo o krajini tako da to nema veze... da su "njegovi" ljudi na celu krajine i kad bi gubili on bi navijao za njih... ali

<{POST_SNAPBACK}>

znao sam ja da ces ti skontat moj post nisam sumnjao ni najmanje..

nikako :D

samo me nemojte okarakterisati kao SDA kadar  :lol:  ono sto je za nekoga logicno za drugoga nije, bas kao i ukus.. o tome necemo diskutovati, ako je to jedini razlog zasto bih ja trebao vjerovati da je krajina izgubila sa tolikom razlikom zbog sudije,onda mi je to smijesno, tako jednostavno..
p.s.maloprije procitah "pas koji laje ne ujeda", ostalo ces skontat, ne sumnjam...

<{POST_SNAPBACK}>

dokaz ti je taj da je do 73 min bilo 0-0, da je nakon toga najbolji igrac krajine dobio crveni karton.. da je krajina primila gol iz penala da igraci psihicki nisu podnijeli sudijsku kradju i u finisu susreta primili jos jedan gol a nakon toga i u sudijkoj nadoknadi i treci....

Ndam s eda ce biti clanak u sport avazu kako su osobe iz TOSK-a na poluvremenu upali kod sudije i ubili boga u njemu, kako su mu prijetili da nece ziv izici ako TOSK ne pobijedi...

Dokazi su u zutim kartonima, koih je krajina sakupila 7 u toj utakmici gdje je sudija bio spreman duplati svakom izbacivati igraca po igraca dok ovi nezabiju gol, onda da protiv Krajine u napadu dosudeno preko 10 prekrsaja samo jednog igraca(Dujmovica) kad je god primio loptu sudija je svirao il prekrsaj u napadu il igranje rukom il opsajd...

A sve ove prljave igre potvrduje i to da su tri sudije od pon do subote mijenjata za ovu utakmicu!! Nadam se da ce opsirnije o ovoj utakmici biti u utorak u Sport Avazu!

jos nesto.

clark, ako zaista ne vjerujes u mogucnost da zbog sudije zijanis utakmicu, rado cu ti ispricati mnoge dozivljaje iz moje karijere u jedinstvu (4 sezone)....

mnogima se sport zgadi. ja sam na zadnjoj utakmici popjenila i sudijama i delegatu rekla da mi se gadi sport zbog njih.

ako si zainteresiran da saznas sta se sve radi, reci...

inace, i nogomet i rukomet se u bih igraju iskljucivo zbog sudija, delegata i saveza... igraci imaju najmanje.

P.S. moj drug je bio u mramoru (inace je iz tz) kad je krajina igrala prvu utakmicu. sam mi je rekao da je krajina pokradena i da iz mramora nikako ne bi mogla otici sa 3 boda. bilo bi svasta. a momak je iz tz i nema veze sa krajinom.

jos nesto.

clark, ako zaista ne vjerujes u mogucnost da zbog sudije zijanis utakmicu, rado cu ti ispricati mnoge dozivljaje iz moje karijere u jedinstvu (4 sezone)....

mnogima se sport zgadi. ja sam na zadnjoj utakmici popjenila i sudijama i delegatu rekla da mi se gadi sport zbog njih.

ako si zainteresiran da saznas sta se sve radi, reci...
inace, i nogomet i rukomet se u bih igraju iskljucivo zbog sudija, delegata i saveza... igraci imaju najmanje.

P.S. moj drug je bio u mramoru (inace je iz tz) kad je krajina igrala prvu utakmicu. sam mi je rekao da je krajina pokradena i da iz mramora nikako ne bi mogla otici sa 3 boda. bilo bi svasta. a momak je iz tz i nema veze sa krajinom.

<{POST_SNAPBACK}>

u mramoru smo poveli 1-0, nakon toga crveni karton nama, pa oni daju gol pa onda 97 min penal za mramor... Za kemu i Clarka nogometna utakmica traje 90 min.... a ne 97!!

Al haj vas dvojica mene ni ne cudite sumnjam da ste na tv kad pogledali utakmicu a da ne pricam uzivo!! Mislim uzivajte u porazima Krajine a mi cemo se veseliti pobjedam ali vidjecemo ko ce na kraju ostati nasmijam...

u mramoru smo poveli 1-0, nakon toga crveni karton nama, pa oni daju gol pa onda 97 min penal za mramor... Za kemu i Clarka nogometna utakmica traje 90 min.... a ne 97!!

Al haj vas dvojica mene ni ne cudite sumnjam da ste  na tv kad pogledali utakmicu a da ne pricam uzivo!! Mislim uzivajte u porazima Krajine a mi cemo se veseliti pobjedam ali vidjecemo ko ce na kraju ostati nasmijam...

<{POST_SNAPBACK}>

uhh, da ti iskreno kazem, krajinu ne gledam, ako mislis da ne gledam tekme zato sto ne flodam forum s svojim, nazovimo ih, ushicenjima, onda ok, neka bude tako, svejedno, tvoje misljenje me ne tangira ni najmanje..
sto se tice toga tvog, 97 minuta, koliko je produzetaka bilo kad je igrala BiH - Spanija ?

Susicu, imam osjecaj da zelis da ispravljas krivu Drinu, popusti malo..

BiH - Francuska , opet sudija kriv sto smo izgubili u zadnjim minutima ? Kad budu kvalitetno igrali, nikakav sudija njima nece biti u stanju da ukrade 3 boda..

gable,

jesi li ikad igrao u profesionalnom timu?

ako jesi, dalje cemo nastaviti diskusiju.

NIJE TACNO DA, AKO IMAS DOBAR TIM, SUDIJA NISTA NE MOZE.

prije par godina slovenija je prosla u finale evropskog rukometnog prvenstva zahvaljujuci sudijama koje su ostetile hrvatsku nenormalno. tad je i pero metlicic zamalo ostao slijep, a onaj koji ga mogao uciniti trajnim invalidom je dobio zuti karton (inace se sudi diskvaliikacija bez prava zamjene),

nemoj pricati o necemu sto ne znas. znam da imas namjeru da se nametnes kao boli-me-briga-jadni-ste tip, ali nije ti to ok.

uhh, da ti iskreno kazem, krajinu ne gledam, ako mislis da ne gledam tekme zato sto ne flodam forum s svojim, nazovimo ih, ushicenjima, onda ok, neka bude tako, svejedno, tvoje misljenje me ne tangira ni najmanje..
sto se tice toga tvog, 97 minuta, koliko je produzetaka bilo  kad je igrala  BiH - Spanija ?

Susicu, imam osjecaj da zelis da ispravljas krivu Drinu, popusti malo..

BiH - Francuska , opet sudija kriv sto smo izgubili u zadnjim minutima ?  Kad budu kvalitetno igrali, nikakav sudija njima nece biti u stanju da ukrade 3 boda..

<{POST_SNAPBACK}>

recimo utakmica BiH-Madarska, BiH-Grcka... U kakvom su igraci bili soku kadje spahic dobio crveni karton, kad je dosuden onaj jedanaesteracmislim na utakmicu sa madarskom tesko se je vratiti onda u utakmicu jos su imali vremena a zamisli to se je isto desilo krajini al u 73 min kad ti nema vremena da napravis bilo sta konkretno...
Slicna situacija s Grckom nisul nas sudije jebale u obe utakmice?????

BiH Spanija se je igralo dog dom,acin ne dadne gol isto kao utakmica Mramor-Krajina!

Sto se tice floodanja ja prvo kad pisem post pisem ga iz razloga da nego dode ovdje da ima sta procitati kad ode pa da ima razloa da dode opet... A sad da ja floodam to je stvarno za malu djecu. Al ev nakon svega evoga najvise mi je krivo to za flodanje pa da ti ja kazem da ako vis ikad procitas moj post na temama sporta ja vis nikad necu sjesti za comp. Nravno onim koje nemaju veze sa Krajinom. Et haj zivo i imas cast da me zamjenis u rednistvu cazin.net i svakako nastavljas na forumu obavjestavati u svim aktivnostima vezanim za sport...

Zbog pojedini osoba dode mi da nikad vise ne udem na forum!!!!

gable,

NIJE TACNO DA, AKO IMAS DOBAR TIM,  SUDIJA NISTA NE MOZE.

prije par godina slovenija je prosla u finale evropskog rukometnog prvenstva zahvaljujuci sudijama koje su ostetile hrvatsku nenormalno. tad je i pero metlicic zamalo ostao slijep, a onaj koji ga mogao uciniti trajnim invalidom je dobio zuti karton (inace se sudi diskvaliikacija bez prava zamjene),

nemoj pricati o necemu sto ne znas. znam da imas namjeru da se nametnes kao boli-me-briga-jadni-ste tip, ali nije ti to ok.

<{POST_SNAPBACK}>

bilo bi stvarno lijepo da svoje frustracije i komplekse lijecis na nekom drugom, kompetentnijem ...

nisam ni htio ulaziti u diskusiju, medjutim, ne mogu vise gledati preseravanja, kako na ovoj temi tako na mnogim drugim, nisi valjda ocekivala da cu ti klicati ovdje ? ili mozda upotrijebiti onaj smajli ... :worshippy: ??

nevjerovatno!

p.s.nadam se da mi neces ispravljati pravopis, posto to imas obicaj :blink:

,Nov 13 2006, 00:15]gable,

NIJE TACNO DA, AKO IMAS DOBAR TIM,  SUDIJA NISTA NE MOZE.

<{POST_SNAPBACK}>

Ti si veca budala od njih sto se trudis da nesto dokazes izvini al tako je!!!
To ima samo jedan pravac oni ne vide ni lijevo ni desno!!!

psihologija sporta.

sta sve utice na igraca...

ljudi zaboravljaju da mi na terenu nismo playstation kreacije...

dobro rece prof.pokrajac: jos nisam sreo covjeka koji se ne razumije u taktiku. svi znaju kako i sta :unsure:

zamolio bih vas da ne nasjedate na lazi s.susica kada kaze da se ja radujem porazu Krajine. On je poodavno ovdje iznio dosta lazi na mene, pa ne znam sta vise treba da kaze da mu se tek tako lako povjeruje.

Loli, ti si me iznenadila kad kazes da imas osjecaj da se ja radujem, ne mogu vjerovati.

Za s.susica, kad je Krajina prosle godine izgubila odlucujucu protiv Kreseva, i ta utakmica je bila prodana, znam to dobro jer u kontaktu sam s nekim ljudima iz Kreseva.

al, nemojte misliti da smo mi u Cazinu zlatni. I nasi su namjestali utakmice. Cak sta vise, znam neke nase ljude, sudije, sto su im placali za namjestaljke. Toga ima i u Italiji i u Bosni i Njemackoj... Protiv Celika iz Zenice, kad je Krajina igrala u Cazinu i izgubila, tad su nasi platili sudiju da sudi za nas, a sudija sudio za Zenicane. Ono, kad su letjeli nasi da ga tucu i kazu "mi platili", on kaze "Oni dali vise".

zamolio bih vas da ne nasjedate na lazi s.susica kada kaze da se ja radujem porazu Krajine. On je poodavno ovdje iznio dosta lazi na mene, pa ne znam sta vise treba da kaze da mu se tek tako lako povjeruje.

Loli, ti si me iznenadila kad kazes da imas osjecaj da se ja radujem, ne mogu vjerovati.

Za s.susica, kad je Krajina prosle godine izgubila odlucujucu protiv Kreseva, i ta utakmica je bila prodana, znam to dobro jer u kontaktu sam s nekim ljudima iz Kreseva.

al, nemojte misliti da smo mi u Cazinu zlatni. I nasi su namjestali utakmice. Cak sta vise, znam neke nase ljude, sudije, sto su im placali za namjestaljke. Toga ima i u Italiji i u Bosni i Njemackoj... Protiv Celika iz Zenice, kad je Krajina igrala u Cazinu i izgubila, tad su nasi platili sudiju da sudi za nas, a sudija sudio za Zenicane. Ono, kad su letjeli nasi da ga tucu i kazu "mi platili", on kaze "Oni dali vise".

<{POST_SNAPBACK}>

Vehabija cuti brate, najmanje su potrebni komentari jednog vehabije kome ti klanjas vsaki dan volio bih znati samo to... U koga ti vjerujes i ciji vjeru postivas!?

Da ija sam cuo da je ta utakmica prodata al haj dokazi ti il ja, hajde!!!!

Danas svak kupuje utakmice doslo je dotle da kod kuce moras uzimati haj sto je trazilo u gostima al nesmijes docekati kuci utakmici da negurnes sudiji u d

kemo, ja sam rekla da mi se cini. nista vise.

gable,
mnogi ljudi su mi pricali da si iskompleksiran, ali im nisam htjela vjerovati. sad vidim da su imali pravo. momak, svoje frustracije i ljubomoru lijeci negdje drugdje.

necu ti gledati pravopis. pogledaj ga sam :)

posto nemas pojma o sportu ( a ja sam upravo krenula i na taj studij, a pored toga imam odigranih 10 sezna=10 godina u rukometnim ekipama), ti i ja ne mozemo razgovarati.

to je kao kad bih ja nesto pocela o elektrotehnici o kojoj ne znam puno.

pozdrav. kraj.

gable,
mnogi ljudi su mi pricali da si iskompleksiran, ali im nisam htjela vjerovati. sad vidim da su imali pravo. momak, svoje frustracije i ljubomoru lijeci negdje drugdje.

necu ti gledati pravopis. pogledaj ga sam :)

posto nemas pojma o sportu ( a ja sam upravo krenula i na taj studij, a pored toga imam odigranih 10 sezna=10 godina u rukometnim ekipama), ti i ja ne mozemo razgovarati.

to je kao kad bih ja nesto pocela o elektrotehnici o kojoj ne znam puno.

pozdrav. kraj.

<{POST_SNAPBACK}>

hajd priznaj da si iskompleskirana ?? ko ti je to uradio ? hajd nam reci..

p.s. inace ne volim kad mi se prica iza ledja ? eto ja nisam ni od koga to cuo, ja vidim :D u ostalom, nemam obicaj da ogovaram ljude iza ledja :lol:

ni ja. zato sam valjda s nevjericom prihvatala price o tebi kao o osobi koja ima kompleks nize vrijednosti...

nisu moje rijeci i moja zapazanja...

meni je bitno da me ljudi cijene, a takvi kao ti me ne interesuju. meni je u cilju da ucestvujem na sto vise konferencija i seminara u inostranstvu. trenutno apliciram za neke programe.

izvini, o sportu ne mozemo pricati. ne trazumijes ga.

nisam na tvom nivou da vrijedjam. zato, necu ti vracati na tako nizak nacin. prenizak mi je to nivo.

ziv bio :)

cekaj bolan, ko je koga ovdje vrijedjao ?? sad ja tebe vrijedjao a ti prva pocela, nevjerovatno !!!!

cemu taj sarkazam ??? kome zelis da se prikazes ?

Mislim Clark da sa Lolli nema smisla niko od nas da raspravlja o sportu..Ipak se dugi niz godin bavi sportom , u svakom slu

forum je da bi razmjenili misljenja, diskutovali, vidjeli misljenja drugih, da bi se informisali, a ne da bi nekoga mjenjali ili natjrali na nesto ili nekog vrijdjali i izazivali i provocirali zato sto je drugaciji! vecini fali malo vise postovanja!

uhh, da ti iskreno kazem, krajinu ne gledam, ako mislis da ne gledam tekme zato sto ne flodam forum s svojim, nazovimo ih, ushicenjima, onda ok, neka bude tako,

evo samo da prokomentarisem ovu recenicu! ovo sto safet susic pise na forumu. ovo su za mene bile informacije iz sporta. da je kojim slucajem bilo dosadno flodanje onda bih ga ja prvi opomenuo za to. i vecini nas odgovara to sto on donese friske informacije o krajini. ipak vi koji mislite da su to bespotrebni tekstovi koji nebi trebali biti tu zanemarite to kao i do sad i nadjite nesto zanimljivije forum je sirok.
zato je safet moderator ovdje jer je najvise aktivan u ovom djelu foruma i mislim da radi korektno svoj dio posla. nije trazio tu poziciju ja sam ga licno pozvao na ovaj forum sport da ozivi ovo, jer je bilo mrtvo. i zato mislim da zasluzuje malo vise respekta. forum je zato podjeljen po kategorijama i temama tako da svako moze naci nesto za sebe. koga ne zanima fk krajina - bujrum pucati nagdje drugo.

forum je da bi razmjenili misljenja, diskutovali, vidjeli misljenja drugih, da bi se informisali, a ne da bi nekoga mjenjali ili natjrali na nesto ili nekog vrijdjali i izazivali i provocirali zato sto je drugaciji! vecini fali malo vise postovanja!

<{POST_SNAPBACK}>

zar se ovdje moze izrazit svoje misljenje ? ahh, da, ovdje je jedan problem a taj je problem sto nije titin rezim, pa ne mozes odstraniti ljude koji ne misle isto kao ti, to je sustina problema!!

zar se ovdje moze izrazit svoje misljenje ?  ahh, da, ovdje je jedan problem a taj je problem sto nije titin rezim, pa ne mozes odstraniti ljude koji ne misle isto kao ti, to je sustina problema!!

<{POST_SNAPBACK}>

evo vidis upravo si potvrdio ono