Jump to content
safet susic

FK Krajina Cazin

Recommended Posts

Sat vremena prije utakmice Krajina-Buducnost rukovodstvo krajine i uprava su primili par prijeteci telefonski poziva za neigranje jednog igraca i gdje im je prijeteci receno da protiv Buducnosti mora zaigrati.. Nakon toga prvi trenet krajine Besim Sabic je prije utakmice napustio Krajinu gdje nije htio raditi protiv pojedini igraca, ljudi u klubu a tako i protiv sebe.

Prema tome moramo biti zadovoljni i igrom i rezultatom uzemeli se u obzir kroz sta je sve ekipa prosla prije utakmice...

Neko ocigledno s namjerom zeli unijeti nemir u ekipi

Sat vremena prije utakmice Krajina-Buducnost rukovodstvo krajine i uprava su primili par prijeteci telefonski poziva za neigranje jednog igraca  i gdje im je prijeteci receno da protiv Buducnosti mora zaigrati.. Nakon toga prvi trenet krajine Besim Sabic je prije utakmice napustio Krajinu gdje nije htio raditi protiv pojedini igraca, ljudi u klubu a tako i protiv sebe.

Prema tome moramo biti zadovoljni i igrom i rezultatom uzemeli se u obzir kroz sta je sve ekipa prosla  prije  utakmice...

Neko ocigledno s namjerom zeli unijeti nemir u ekipi

na koga sumnjate?
zasto?

nekontam

,Nov 6 2006, 05:37]na koga sumnjate?
zasto?

nekontam

<{POST_SNAPBACK}>

Ma nije to toliko Ibro sad ni vazno toliko, zna se ko je osoba se je predstavila al mislim da ti znas o kome je rijec imamo cak temu ovdje o toj osobi ali nisam htio nista tamo pisati..

Nadam se da ce se Besim Sabic predomisliti i vec danas pojaviti na treningu!!!!

Ma nije to toliko Ibro sad ni vazno toliko, al mislim da ti znas o kome je rijec imamo cak temu ovdje o toj osobi ali nisam htio nista tamo pisati..

Nadam se da ce se Besim Sabic predomisliti i vec danas pojaviti na treningu!!!!

<{POST_SNAPBACK}>

SOMI 100 % :lol: :lol:

Zbog prijetnji na racun sefa strucnog staba Krajine Besima Sabica njegov status u klubu je jos neizvjestan , sa ekipom radi pomocni trener Hari Ruznic!!!

Nadamo se da ce se Besim predomisliti i Vratiti u Cazin!!

Evo malo iz dnevnog avaza, sta kazu za nas i sta pricaju o nama!!!

Krajina-Buducnost 2-0
Strijelci Bojan Kecman i Haris Begic
Igac Utakmice: Ervin D

[B]Slomicu su u Cazinu slomljena dva rebra[/B]

to je onaj sto ga odvezlo vozilo hitne pomoci?

U banovicima je sudenje kao u ligi prvaka

ah lige prvaka :D hahaha pa nisu ovdje sudije bile iz cazina

Ko se je nasao pricati o sudjenju.

Banovicani, najveci lopovi bili dok su s Jedinstvom igrali u Prvoj ligi, sad kad im vise Huso Golac ne obavlja nikakvu funkciju shvatili su sta znaci biti bez podrske sudija, pa i normalno posteno sudjenje je za njih kradja jer nije za njih sudio nepostojece penale,ponistavao protivnicima golove zbog ofsaida,...

Krajina sutra putuje u Tesanj gdje igra u predposljednjem kolu sa domacom ekipom TOSK-om... Utakmica se igra u subotu u 13:30, u ovom mecu za krajinu nece nastupiti radi povrede Dino Racicii zbog tri zuta kartona Sejdic Edin !!

Krajina je porazena 3-0, gledajuci rezultat mnogi ce pomislit da je TOSK nadigrao Krajinu ali ovo je bila jos jedna u nizu od oukradenih utakmica Krajini, Recimo da jeprvo poluvrijeme zavrsilo 0-0, a da su domacini imali 10 slobodnih udaraca u okolini sesnaesterca, i jedan indirektan udarac sa nekih 13-14 metara.... Glavni sudija jednostavno nije dao Krajini da se sastanu s lopotom svaki kontakt je svirai za domacina svaki aut ama sve sve sve... Mnogi ce pomislit da sad mnogimmazem oci ali ev cekam u utorak sport avaz pa da vidim a i i vi vidite cirkus iz Tesnja. Naime do 73 min je bilo 0-0 onda ni iz kakvog duela da kazem bez ikakvog razloga igrac krajine ervin d

Krajina je porazena 3-0, gledajuci rezultat mnogi ce pomislit da je TOSK nadigrao Krajinu ali ovo je bila jos jedna u nizu od oukradenih utakmica Krajini, Recimo da jeprvo poluvrijeme zavrsilo 0-0, a da su domacini imali 10 slobodnih udaraca u okolini sesnaesterca, i jedan indirektan udarac sa nekih 13-14 metara.... Glavni sudija jednostavno nije dao Krajini da se sastanu s lopotom svaki kontakt je svirai za domacina svaki aut ama sve sve sve... Mnogi ce pomislit da sad mnogimmazem oci ali ev cekam u utorak sport avaz pa da vidim a i i vi vidite cirkus iz Tesnja. Naime do 73 min je bilo 0-0 onda ni iz kakvog duela da kazem bez ikakvog razloga igrac krajine ervin d

Ja nemogu vjerovat nikako da su te sudije toliki pesini, pa bog te od kakve utakmice su napravili cirkus, to je za nepovjerovati...

Imas 70 min rezultat 0-0, onda ti iskljuci najboljeg igraca pa ti dosudi penal pa svasta nest... Samo neznam dokle, a kao cujemmobecao je da ce to vratiti vec na sljedecoj utakmici da ce uciniti sve da ga delegiraju da sudi protiv radnickog. Sramota!!!!

Ja nemogu vjerovat nikako da su te sudije toliki pesini, pa bog te od kakve utakmice su napravili cirkus, to je za nepovjerovati...

Imas 70 min rezultat 0-0, onda ti iskljuci najboljeg igraca pa ti dosudi penal pa svasta nest... Samo neznam dokle, a kao cujemmobecao je da ce to vratiti vec na sljedecoj utakmici da ce uciniti sve da ga delegiraju da sudi protiv radnickog. Sramota!!!!

i mi o tome stelovanju smijemo pricati ovako javno a da niko iz nogometnog saveza ne reagira?

i mi o tome stelovanju smijemo pricati ovako javno a da niko iz nogometnog saveza ne reagira?

<{POST_SNAPBACK}>

Ma stas tozna citav svijet... Recu ti ovako da je ovaj sudija sto je bio nama glavni u Tesnju sudio utakmicu TOSK-Rudar Kakanj i uzeo od domacina 2000km i na kraju svirao za Rudar penal i na kraju Rudar pobijedi 2-1...

Tako da su zbog te utakmice najvise prijetnje bile i on se je morao vaditi na nama... Ali haj kaze cojek da ce nam to vratiti u dvije utakmice, nebil dao bog al nama jos ni u jednoj utakmici nisu sudije pomogle.

Sto se tice tih kupovina sudija to citava i PL i 1.liga rade samo sto tome niko nemoze il nece da stane na kraj! Jos da kazem i to da je GOSK protiv nas kod kuce uzeo sudije sto je glavni sudija priznao, al stas nemozes nista!!!

pa svi sto gube se ljute.. profesor kriv, sudija kriv, policajac kriv, tako je to..

nema krajina dovoljno para da plati igrace garant, pa su demoralisani :lol: :lol:

imam osjecaj da pojedinci poput clark gable ili keme uzivaju kad krajina izgubi.

ispravite me ako grijesim. takav dojam imam.

pozz

imam osjecaj da pojedinci poput clark gable ili keme uzivaju kad krajina izgubi.

ispravite me ako grijesim. takav dojam imam.

pozz

<{POST_SNAPBACK}>

a sta ces, ne mozemo biti svi tolike patriote kao ti :D

jednostavno ne ide, ma koliko se trudio, nemam ja nista protiv krajine, nego smijesno mi to, uvijek je neko drugi kriv, samo nikad mi ..

ejs, opet znaci sudije krive.

<{POST_SNAPBACK}>

Neko sad cvjeta od dragosti ;)
pa svi sto gube se ljute.. profesor kriv, sudija kriv, policajac kriv, tako je to..

nema krajina dovoljno para da plati igrace garant, pa su demoralisani  :lol:  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Normalno!!!

Sto se tice para Krajina vise ime nego sve i jedan sportski kolektiv zajedno u citavom Cazinu! A sve to bez ikakve pomoci bijednika i fuci iz opstine!

Fala bogu igraci Krajine imaju sve isplate na vrijeme, bez ikakvog kasnjenja nije na celu Krajine kadar SDA pa da plata kasni po 13 mjeseci kao na pojedinim mjestima!

A za ove sto se javljaju samo kad Krajina izgubi, bolje da se nejavljaju... Njihovi komentari su suvisni a namjere ocite!

nema krajina dovoljno para da plati igrace garant, pa su demoralisani  :lol:  :lol:

ja cu prije povjerovati safetu susicu i playlife-u nego bilo kome drugom .....

clark gable,

nemoj biti zajedljiv, nisam ni ja bila. meni je logicno da uzivas u uspjesima kluba iz grada z kojeg potjeces. osim ako i tebe nije uhvatio kusturicizam :)