Jump to content
safet susic

FK Krajina Cazin

Recommended Posts

Nakon poraza od Igmana gdje je Krajina pruzila dosta dobru partija i stvorila par prigoda (golove primili u 75 i 85 min) i treba napomenuti da je igacki bila oslabljena jer u Konjic nisu putovali 1. golam Nurkovic, kaznjeni Bosancic i povrijedeni D

FK Krajina-NK Brotnjo 2-0(1-0)

Krajina je u prvom poluvremenu dosla u vodstvo pogotkom Adnana Palica, a krajem drugog poluvremena na 2-0 povisio je Sanel Begic!!

Krajina odigralo dosta borbeno i zasluzeno dosla do bodova.. Najbolju partije od kako je dosao u Krajinu pruzio je Miroslav Dujmovic, a igrom i zalaganjem isticali u se posebno i Ervin D

FK Krajina-NK Brotnjo 2-0(1-0)

Krajina je u prvom poluvremenu dosla u vodstvo pogotkom Adnana Palica, a krajem drugog poluvremena na 2-0 povisio je Sanel Begic!!

Krajina odigralo dosta borbeno i zasluzeno dosla do bodova.. Najbolju partije od kako je dosao u Krajinu pruzio je Miroslav Dujmovic, a igrom i zalaganjem isticali u se posebno i Ervin D

Evo neke slike sa utakmice.
uskoro sve slike sa utakmica na www.fk-krajina.com

0647803b-DSC00735_JPG.jpg
ca13488f-DSC00738_JPG.jpg
6d1a87fe-DSC00755_JPG.jpg
Evo neke slike sa utakmice.
uskoro sve slike sa utakmica na www.fk-krajina.com

<{POST_SNAPBACK}>

Na prvoj slici nalaze se:

Adnan Keranovic, Pero Miskovic, Edin Sejdic, Adnan Palic, Bojan Kecman, Admir Keranovic stoje s lijva na desno
Adis D

ma mislim da su ovo slike iz prvog poluvremena koliko sam mogao vidjeti cini mi se da suposlije tribine bile ispunjenije...kako se krajina dize na tabeli tako ce se i broj navijaca podizati...gdje su sejtani nigdje nikog,sve suti,gdje taj "vodja" navijaca,jel dzeno ?

ma mislim da su ovo slike iz prvog poluvremena koliko sam mogao vidjeti cini mi se da suposlije tribine bile ispunjenije...kako se krajina dize na tabeli tako ce se i broj navijaca podizati...gdje su sejtani nigdje nikog,sve suti,gdje taj "vodja" navijaca,jel dzeno ?

<{POST_SNAPBACK}>

Ma sta si ti ocekivao nakon poraza kuci da ce ti ko navijati jedva se iskupi kad se zaredaju pobjede a nakon poraza da nepricam... Al opet protiv Travnika mislim da je bilo najbolje navijanje a bas smo tu utakmicu cucanli po svemu sudeci da se bolje igra kad nema navijanja a ni gledaoca :D

A sto se tice vodje navijaca posto je on sudija u neznam kojoj rukometnoj ligi taj dan je sudioo u bugojnu cini mi se da tako rece..

a iskreno nakon poraza kuci od Travnika nije se mogla bolja posjeta ni ocekivat

silicu, pomjeranje termina utakmice je isto glupo svaki put utakmica ranije... zastos e ne odredi jedan termin - ako je u 12 nek bude uvijek tako. to mi je nesto najgluplje 2 puta vec kasnim na utakmicu zato sto se pomjera termin odigravanja - nisam se jos ufuro u to :)

A picaso svaka dva kola se tekma pomjera za pola sata jer nemoze se u sred ljeta igrati u 18h i sad kad se u 17h nevidi, a kamoli u 18h :D

1f5cab05-SPORT-jpg.jpg

Oct 20 2006, 23:24

Sutra Krajina putuje u Kresevo a utakmica se igra u nedjelju u 14h i 30 min.

Krajina u kresevo putuje oslabljena jer zbog crvenog kartona pravo nastupa nema Mladen Bosancic kao ni Pero Miskovic koji je sakupio tri zuta kartona a zbog povrede Kresevo nece vidjeti ni Miroslav Dujmovic, Sanel Begic, kao ni Edin Sejdic...

Raduje povratak prvog golmana Adisa Nurkovica ali tesko da ce Krajina ovako oslabljena moci ista konkretno napraviti...

Sutra Krajina putuje u Kresevo a utakmica se igra u nedjelju u 14h i 30 min.

Krajina u kresevo putuje oslabljena jer zbog crvenog kartona pravo nastupa nema Mladen Bosancic kao ni Pero Miskovic koji je sakupio tri zuta kartona a zbog povrede Kresevo nece vidjeti ni Miroslav Dujmovic, Sanel Begic, kao ni Edin Sejdic...

Raduje povratak prvog golmana Adisa Nurkovica ali tesko da ce Krajina ovako oslabljena moci ista konkretno napraviti...

<{POST_SNAPBACK}>

pa to je covjece pola ekipe svi najbolji,jel to onaj stari crveni karton bosancica,ili jos jedan novi? ma keran je protiv brotnja odlicno branio ...treba mu dati jos koju sansu,bar u gostima kad se nista ne ocekuje ;)

hvala aljo :D

dobar rezultat .....

ovo samo potvrdjiva onu pricu od sinoc ......

jedinstvo kec
krajina iks
i sto eura :D

Krsevo-Krajina 1-1 (1.pol 0-1)

Krajina je bez 6 standardni igraca otputovala u Kresevo ali se je na srecu svih nas vratila sa jednim bodom a da smo imali malo srece mogli smo i sa sva tri boda.

Krajina je odlicno usla u utakmica sa dosta izmjenjenim sastavom i od pocetka su krenuli igraci koji su u proslim utakmicama imali manju minutazu( Sarkic,Dizdaric, Dino Racic, Silic, Keranovic) . Vec od samog pocetka Krajina je pokazala da se nije dosla braniti i da je dosla po bod(ove) u Kresevo. Na sredini terena su odlicno igrali D

Evo ja kao kapiten FK Krajine da vam se javim ispred kluba, igraca, uprave zelim prvo da vam cestitam Bajram, BAJRAM SERIF MUBAREK OLSUN.

Drugo da vam svima zahvalim na podrsci koju dajete Krajini ovdje na forumu jer u ovom trenutku to je Krajini najpotrebnije.

Zelim jos da vas pozovem na podrsku Krajini u ova cetiri kola koliko nam je jos ostalo da privedemo prvu polovicu prvenstva kraju..
Ovaj grad zasluzuje da ima pravi klub da ima prave navijace a to mozemo napraviti zajedno mi igraci na terenu a vi navijaci na tribinama. Znam da smo razocarali protiv Travnika ali sta je tu je takav je sport. Ucinicemo sve da to nadoknadimo u Sarajevu ptotiv SASKA.

Nadam s eda cemo imati vasu podrsku u sljedecim utakmicama ucinicemo sve da napravimo dobar rezultat u Sarajevu a onda u derbiju 12 kola decekamo Buducnost sa popunjenim stadionom.
Mora te nas malo i razumijeti novi smo u ligi i trebalo nam je vremena da stanemo na noge ali mislim da cemo tek sad pokazati pravo lice, jer mi krajisnici kad nam je najteze onda smo najbolji.

SASK Napredak- Krajina 2-0

Krajina porazena sa 2-0! U prvom poluvremenu kod rezultata o-0 Miroslav Dujmovic(KRAJINA) promasio jedanaesterac nakon toga u istoj minuti SASK je dosao u vodstvo takodjer iz jedanaesterca,a pocetkom drugogo poluvremena na 2-0 svojim drugim golom na utakmici je povisio Kurto....

Treba napomenuti da je Krajina bila oslabljena neigranjem dvojice ponajboljih igraca D

Sta je ovo drug svi zaboravili krajinu
pa nemojte tako de te malo eglenisite sta vam je

Sad protiv budocnosti trerba da se skupimo pa malo pomognemo krajini sa navijanjem il psovanjem ko sto se nasim igracima desava na strani.
Mislim da je u cazinu jabolja publika sto se tice tih psovki i provokacija igraca.

Ma nista ko god dodje na stadion makar nek se dere na sudca.hehehe
i nek mu opsuje nesto ipak smo mi krajisnici

OVO VAM JE LJUTA KRAJINA LJUTA KRAJINA LJUTA KRAJINA

jel to sad Krajina na predzadnjem mjestu.

<{POST_SNAPBACK}>

Jest na predzadnjem mjestu al tabela bas nepokazuje puno jer sa dvije vezane pobjede naces se na 5-6 mjestu...

Sad u subotu treba dobiti Buducnost, onda pokusati nest napraviti protiv TOSK-a i kod kuce igramo Radnickim sa 6 bodova iz ove tri utakmice bili bi negdje u sredini tabele...