Jump to content
safet susic

FK Krajina Cazin

Recommended Posts

[quote name='Haj'mo Bosno' post='280033' date='28.10.2008, 12:49']i ti sad lupas, kako psovanje ima veze sa rezultatom!? Krajina je izgubila 5:0 od prosjecne ekipe,a prije toga je izgubila jos 6 utakmica, problem je u tome! Uprava napolje, pokazali ste da ne znate voditi Krajinu, d aznate Krajina ne bi bila tu gdje jeste, pa po cijenu da igra u Drugoj ligi, ali da se ne sramoti....i meni je zao zbog takvog stanja u Krajini![/quote]

pa ebem ga ja sad... Drukcije je kad ti sudija dodje u lice i pametuje... Izgubili su 5:0 jer je startalo 7 juniora za koje je Amir Harbas i sam rekao da ih ne moze stavljati u seniorsku ekipu - a to je upravo zbog ovog sta se desava. - Ko ne vjeruje ja cu mu pronaci video

Uprava vam je valjala prosle sezone jelda ? Pa kada su se utakmice placale da bi mogli biti na prvom mjestu i to je valjalo....

Uprava je cinila onako kako ste bas vi "navijaci" trazili... pa je li krajini bilo bolje da prodaje utakmice i da zaradi koju paru i da igru u drugoj ligi, ili je upravi bilo draze da udovolji vama ... ?

Sad vam je i druga liga odlicna Edited by omg-It's-BaroN

Pa sta onda idel ta skupstina ili ne ? :ap:

[quote name='olderman' post='280187' date='28.10.2008, 21:08']Sutra je dan "D" za "Krajinu", skup u kino sali... tako sam cuo ?[/quote]
Znal se ista konkretnije kakav skup?Ko organizira skup?

[quote name='safet susic' post='280192' date='28.10.2008, 23:11']Znal se ista konkretnije kakav skup?Ko organizira skup?[/quote]
Danas se na nasem "sejtanskom" sastanku spominjao i taj skup u kino sali,ali niko ne zna ko to organizuje.Uglavnom,znamo samo da je to u 17h,pa bujrum svima koji imaju vremena da odemo vidjeti o cemu se radi.

Skupstini FK Krajina je istekao mandat, pa su odredeni ljudi iz tog starog saziva se organizovali i pokusat ce sa odredenim brojem ljudi iz tog saziva da odrze (vanrednu, izvanrednu ili kakvu vec) skupstinu da se pokusaju donijeti nekakvi zaključci koji bi promijenili stanje u Krajini i dali odgovore na postojece stanje...takvu imam informaciju, medjutim sta se konkretno planira i koji su potezi trebali bi vidjeti danas u 17h...
Iza skupa su uglavnom stali ljudi koji su i bili u Krajini, pocev od Asmira (daidzinog), Ibre A., Ekrema P., Muamera M., Fike bijelog i jos niza ljudi koji su voljni pomoci...Ostaje da se vidi sta ce biti od navedenog...

[quote name='speranza' post='280329' date='29.10.2008, 13:13']Iskreno se nadam da će se napraviti nešto konstruktivno nešto dobro da se prevaziđe ova situacija, da se uprava pojača sa novim ljudim koji su spremni raditi i doprinositi Krajini, može se naći kompromis, zajednički rješiti problem i napokon krenuti naprijed. U iščekivanju smo lijepih vijesti :icon_cheesygrin:[/quote]

Mislim da "operativni zahvat" neće biti dovoljan, potrebna je transpantacija koliko sa nacuo! :icon_biggrin:

[quote name='imola' post='280267' date='29.10.2008, 07:44']Skupstini FK Krajina je istekao mandat, pa su odredeni ljudi iz tog starog saziva se organizovali i pokusat ce sa odredenim brojem ljudi iz tog saziva da odrze (vanrednu, izvanrednu ili kakvu vec) skupstinu da se pokusaju donijeti nekakvi zaključci koji bi promijenili stanje u Krajini i dali odgovore na postojece stanje...takvu imam informaciju, medjutim sta se konkretno planira i koji su potezi trebali bi vidjeti danas u 17h...
Iza skupa su uglavnom stali ljudi koji su i bili u Krajini, pocev od Asmira (daidzinog), Ibre A., Ekrema P., Muamera M., Fike bijelog i jos niza ljudi koji su voljni pomoci...Ostaje da se vidi sta ce biti od navedenog...[/quote]

[quote name='speranza' post='280329' date='29.10.2008, 11:13']Iskreno se nadam da će se napraviti ne

Veceras bilo zanimljivo na skupstini,bili su i sejtani oko 15ak sejtana je bilo,ali su u svemu bili suzdrzani,nista nisu ni podrzavali ni nepodrzavali,takav je i dogovor bio :) Kako su rekli sve je legalno,ima vise od 1/3 clanova stare skupstine,izabrana je nova skupstina,meni se svidja sastav,novi upravni odbor,novi predsjednik,sve novo,bice isplaceni i svi dugovi Krajine,igraci ce biti placeni za sve,ali nema vise hodanja i pravljenja frizure na utakmice,nego se mora igrati,u skupstini od ovih nama poznatiji su vecina ovi firmasi,jaki ljudi,pametni,a i kako veceras receno zele pomoci Krajini da se izvuce iz ove situacije,i moja procjena je da ovi ljudi i ovaj broj ljudi trenutno Krajini mogu pomoci vise od Harbasa,sve cestitke njemu sto je dosad vodio Krajinu,vidjecemo kako ce teci primopredaja predsjednistva,i kluba,ali valjda se treba dogoditi ubrzo....neki sto su u Krajini nesto-IBRO A.,ENO BERBEROVIC,FIKO CORALIC,ISMET CORALIC,ASMIR DURIC,EKREM P.,BEGI,I MURISEL BEGANOVIC,DZENO,ENO PJANIC, MIKI TOPIC...Uglavnom puno ekipe koja je bila tu kada je Krajina igrala u Premier ligi...Vidjecemo na sta ce to sve izici,Miki je postavio dobro pitanje,kaze minimalno nam treba 35 bodova da bi opstali u ligi,a mi imamo 9,sta ce se poduzeti pod tim i tako nesto...Vise nema prosipanja bodova kod kuce,ako od ova 4 kola izvucemo 8 bodova,bicemo jako blizu opstanku,bar ja mislim :)

Ne znam je li to samo zbog prvog dojma,ali ja sam zadovoljan s onim sto sam veceras cuo na tom skupu.Naravno,uvijek se tako na pocetku prica,treba to dokazati radom,ali mislim da je svima dogruhalo gledati sramotu od nogometa u Cazinu,pa su se ljudi pokrenuli.Nadam se samo da ce sve ovo izaci na dobro i da cemo zasad ostati u 1.ligi,a onda kasnije sve vise i vise napredovati.Kako vec neko prije rece,manje-vise sve nas zanimaju samo dobri rezultati Krajine i da se vrati na mjesto koje joj pripada,a to ko ce biti na celu nije bitno sve dok radi u interesu kluba,grada i navijaca.Zato treba ovim ljudima dati sansu,pa cemo vidjeti kuda to vodi.

[quote name='[-A-D-E-M-]' post='280521' date='29.10.2008, 19:40']
Veceras bilo zanimljivo na skupstini,bili su i sejtani oko 15ak sejtana je bilo,ali su u svemu bili suzdrzani,nista nisu ni podrzavali ni nepodrzavali,takav je i dogovor bio :) Kako su rekli sve je legalno,ima vise od 1/3 clanova stare skupstine,izabrana je nova skupstina,meni se svidja sastav,novi upravni odbor,novi predsjednik,sve novo,bice isplaceni i svi dugovi Krajine,igraci ce biti placeni za sve,ali nema vise hodanja i pravljenja frizure na utakmice,nego se mora igrati,u skupstini od ovih nama poznatiji su vecina ovi firmasi,jaki ljudi,pametni,a i kako veceras receno zele pomoci Krajini da se izvuce iz ove situacije,i moja procjena je da ovi ljudi i ovaj broj ljudi trenutno Krajini mogu pomoci vise od Harbasa,sve cestitke njemu sto je dosad vodio Krajinu,vidjecemo kako ce teci primopredaja predsjednistva,i kluba,ali valjda se treba dogoditi ubrzo....neki sto su u Krajini nesto-[b]IBRO A.,ENO BERBEROVIC,FIKO CORALIC,ISMET CORALIC,ASMIR DURIC,EKREM P.,BEGI,I MURISEL BEGANOVIC,DZENO,ENO PJANIC, MIKI TOPIC[/b]...Uglavnom puno ekipe koja je bila tu kada je Krajina igrala u Premier ligi...Vidjecemo na sta ce to sve izici,Miki je postavio dobro pitanje,kaze minimalno nam treba 35 bodova da bi opstali u ligi,a mi imamo 9,sta ce se poduzeti pod tim i tako nesto...Vise nema prosipanja bodova kod kuce,ako od ova 4 kola izvucemo 8 bodova,bicemo jako blizu opstanku,bar ja mislim :)[/quote]

Jesu znaci ovo clanovi nove skupstine?

Kako sam cuo da su Asmira Durica imenovali za novog/starog predsjednika.. Po meni pozitivan lik znamo koliko je dao Krajini a i kazu da je imao jako dobar govor.. U svakom slucaju ima pozitivni imena i nadam se da svi zele dobro Krajini.. Te sam misljenja da u svakom slucaju i Harbas treba ostati bar u upravi..

Ono sto je meni najdraze jeste sto je nas Dzeno u skupstini :D

[quote name='bih_ac' post='280557' date='29.10.2008, 23:31']Ono sto je meni najdraze jeste sto je nas Dzeno u skupstini :D[/quote]

+kada se tu doda jos jedan clan ispred

[quote name='SN_Bihac' post='280751' date='30.10.2008, 23:40']Dok se vi natezete oko primopredaje mi ćemo vam uzeti tri bpoda u subotu :rolleyes: :lol: :)[/quote]

Tako nam i treba,(ljudi koriste guzvu),ali opet nadam se najboljem !!
Nedaju gunjari,i onda se cude zasto se citav :aq: Cazin digao protiv njih :am:

[quote name='[I-B-R-O]' post='280738' date='30.10.2008, 22:12']
Danas kako sam čuo, nije došlo do primopredaje...

Ne daju ljudi pozicija :D[/quote]

Bas me zanima, koji je sad izgovor za ovakve postupke., odnosno cemu sve to vodi, odnosno jesu li svi oni ljudi od onu noc u kino sali "budale" i ustali da "ruse" krajinu???