Jump to content
safet susic

FK Krajina Cazin

Recommended Posts

Pero i Zerdo otisli ... Begic je otisao u Krajisnik ... sto znaci da kao i prosle godine prodajemo jedne od najboljih igraca pa odmah ispadnemo iz lige ...

Koliko su ovi primili od viteza i saveza da odustanu.............stvarno za nepovjerovati ali bitno je da nije bilo po nasim ledima..........sad je na igracima da se sto bolje pripreme a upravi da pronade lovu za ovu sezonu dase izgura do kraja.......nacelnice odrijesi kesu sad su izbori mozda koji glas dobijes........KRAJINA-i krv svoju za crvenu boju :icon_biggrin:

[quote name='omg-It's-BaroN' post='252437' date='Aug 12 2008, 10:34']Pero i Zerdo otisli ... Begic je otisao u Krajisnik ... sto znaci da kao i prosle godine prodajemo jedne od najboljih igraca pa odmah ispadnemo iz lige ...[/quote]
Kakva prodaja kakav Krajisnik ljudi otisli na baustelu..

p.s. cini mi se da je danas bila skupstina Krajine znal neko sta vise o tome?

[url="http://emagazin.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=252&Itemid=59"]http://emagazin.ba/index.php?option=com_co...2&Itemid=59[/url]

Sta je s ovim tvrdnjama?

[quote name='safet susic' post='252600' date='Aug 13 2008, 00:47']Kakva prodaja kakav Krajisnik ljudi otisli na baustelu..

p.s. cini mi se da je danas bila skupstina Krajine znal neko sta vise o tome?[/quote]

govorim sao za Begica .. i to sam upravo cuo od sadibasica kad su igre bile na alincu sjedio ispred mene on , zub i jos neki covjek i pricali o tome ...

[quote name='Falcon' post='252639' date='Aug 13 2008, 09:47'][url="http://emagazin.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=252&Itemid=59"]http://emagazin.ba/index.php?option=com_co...2&Itemid=59[/url]

Sta je s ovim tvrdnjama?[/quote]

ovaj isti tekst je danas izi

[quote name='rime.d' post='253106' date='Aug 14 2008, 18:47']Znali tko kako je krajina prosla u KUP USK.a u Vrnogacu?[/quote]
Krajina izgubila 2:1, nisam isao na zadnji par utakmica pa stvarno neznam sta se desavalo jedino sto znam, znam rezultat!

[quote name='[LoLLipop]' post='253110' date='Aug 14 2008, 19:04']
[url="http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/viewnewnews.php?id=24895"]sta sada[/url][/quote]
Ma pusti to.. Krajina je prvak 2. lige FBiH grupa Zapad i u subotu bi trebala biti dodjela pehara, to sto je neko uzeo pare za ulazak Viteza to nema nikakve veze s nama, mi smo od prvog do zadnjeg kola bili na prvom mjestu i zasluzeno usli u 1. ligu FBiH.

U subotu u prvom kolu docekujemo neugodnu ekipu GOSK Gabelu, utakmica se igra u 17:30!!

Imam jos kritike na igre Krajine u prijateljskim utakmicama. Neznam gdje je problem igraci koji su dosli se nisu pokazala kao pojačanja.Ulazimo u prvenstvo bez pravog napadača, nagomilovali smo igrace u veznj liniji dok u napadu nema ko davati golove.Dva momka koja su dosli da pojačaju napad Krajine se ispod 20 godine i ako zelimo ostati u ligi neznam sta je uprava mislila prilikom dovedenja tih igrača.Vidjelo se da to nisu pojačanja i da samo klubu mogu biti trosak, naprotiv zauzece mjesta samo nekim igracima iz Cazina.Primjera radi trenutno u Krajini nema ni jednog igrača iz čarsije, sto je sramota, samo neznam cija :(
U vrnograču i Ključu se vidjelo da nece niko da mrdne kao i u utakmici protiv Sloge.Ekipa je jako nespremna sigurno naj nespremnija u ligi za to su iskljucivo krivi treneri, a licno smatram da je veliki minus sto je Hari ostao trener Krajine i mislim da smo s njegovim nacinom rada vec jednom nogom u 2. ligi :(
Svoje mjesto je morao naci Hakija Beganovic pa cak i Meho Pobor koji bi sigurno puno bolji rezultat napravili od sadsnjeg trenera Krajine.
Dolazi utakmici s GOSKOM koja se po svaku cijenu mora dobiti iako ce biti jako tesko upravo iz razloga koje sam spominjao. Sutra dobiti GOSKA onda bi dalje sve bilo mnogo lakse.

Prvu utakmicu igramo GOSKOM kod kuce .. s kim igramo drugu ? .. jer vitez igra obe kod kuce ... cudno ... da necemo i mi

[quote name='omg-It's-BaroN' post='253250' date='Aug 15 2008, 11:12']Prvu utakmicu igramo GOSKOM kod kuce .. s kim igramo drugu ? .. jer vitez igra obe kod kuce ... cudno ... da necemo i mi[/quote]
Drugu idemo u Kakanj, 4. kolo gostujemo Vitezu, 12. docekujemo Jedinstvo...

nazalost, lik pod nickom kutija sibica si je dopustio da lupa kao maksim po diviziji. ja, kao osoba zaljubljena u sport, zelim uspjesne cazinske klubove. cinjenica je da nikad nismo imali losiji sport, isto kao sto je i cinjenica da nikad nismo imali neorganiziranije klubove (cast izuzecima). nema potrebe da me konfrontirate sa gosp.harbasem jer njegov rad u klubu ne treba da se mijesa sa kandidaturom za nacelnika. bilo bi izuzetno nefer kada bi se zloupotrijebilo mjesto u fk krajina za ostvarivanje politickih ciljeva. redovni sam posjetilac www.tuzlarije.net i ne vidim nista lose u tome sto sam prenijela vijest. vama preporucujem da malo manje budete sujetni i da svaku kritiku ne dozivite kao uvredu. ja volim krajinu isto kao i vi. samo, moje kritike su dobronamjerne, a vasi napadi neutemeljeni jer nemate ideje kako rijesiti neke stvari.

[quote name='[LoLLipop]' post='253261' date='Aug 15 2008, 14:32']
nazalost, lik pod nickom kutija sibica si je dopustio da lupa kao maksim po diviziji. ja, kao osoba zaljubljena u sport, zelim uspjesne cazinske klubove. cinjenica je da nikad nismo imali losiji sport, isto kao sto je i cinjenica da nikad nismo imali neorganiziranije klubove (cast izuzecima). nema potrebe da me konfrontirate sa gosp.harbasem jer njegov rad u klubu ne treba da se mijesa sa kandidaturom za nacelnika. bilo bi izuzetno nefer kada bi se zloupotrijebilo mjesto u fk krajina za ostvarivanje politickih ciljeva. redovni sam posjetilac www.tuzlarije.net i ne vidim nista lose u tome sto sam prenijela vijest. vama preporucujem da malo manje budete sujetni i da svaku kritiku ne dozivite kao uvredu. ja volim krajinu isto kao i vi. samo, moje kritike su dobronamjerne, a vasi napadi neutemeljeni jer nemate ideje kako rijesiti neke stvari.[/quote]

Ma nema potrebe koleginice Lollipop da se obazirete na mladalački i nezreo "izlijev emocija" ovakvih i sličnih likova i taman posla da se još dokazuje voli li neko Krajinu ili ne voli...

[quote name='[LoLLipop]' post='253261' date='Aug 15 2008, 11:32']
nazalost, lik pod nickom kutija sibica si je dopustio da lupa kao maksim po diviziji. ja, kao osoba zaljubljena u sport, zelim uspjesne cazinske klubove. cinjenica je da nikad nismo imali losiji sport, isto kao sto je i cinjenica da nikad nismo imali neorganiziranije klubove (cast izuzecima). nema potrebe da me konfrontirate sa gosp.harbasem jer njegov rad u klubu ne treba da se mijesa sa kandidaturom za nacelnika. bilo bi izuzetno nefer kada bi se zloupotrijebilo mjesto u fk krajina za ostvarivanje politickih ciljeva. redovni sam posjetilac www.tuzlarije.net i ne vidim nista lose u tome sto sam prenijela vijest. vama preporucujem da malo manje budete sujetni i da svaku kritiku ne dozivite kao uvredu. ja volim krajinu isto kao i vi. samo, moje kritike su dobronamjerne, a vasi napadi neutemeljeni jer nemate ideje kako rijesiti neke stvari.[/quote]

[quote name='imola' post='253272' date='Aug 15 2008, 12:42']Ma nema potrebe koleginice Lollipop da se obazirete na mladalački i nezreo "izlijev emocija" ovakvih i sličnih likova i taman posla da se jo