Jump to content
safet susic

FK Krajina Cazin

Recommended Posts

[b]Konkurenti za ulazak u Premijer ligu se uveliko pojacavaju;[/b]

[b]Iskra [/b]
"Pojačat ćemo se, to je sigurno. Iz Jedinstva će nam se vratiti Sanel Kovač, dok smo u završnoj fazi pregovora sa nekadašnjim igračima Iskre, Alvinom Karadžom i Harisom Seferovićem i najvjerovatnije će ova dvojica fudbalera od proljeća nositi Iskrin dres. Na tome nećemo stati, dovest ćemo još tri - četiri provjerena fudbalera i od 16. kola jurišat ćemo na Premijer ligu", istakao je Selimović.

[b][url="http://sportsport.ba/bh_fudbal/selimovic-nas-cilj-je-premijer-liga/71340"]http://sportsport.ba/bh_fudbal/selimovic-nas-cilj-je-premijer-liga/71340[/url][/b]

[b]Rudar[/b]

Dojučerašnji fudbaler zeničkog Čelika, Kenan Nemeljaković, karijeru će nastaviti u federalnom ligašu Rudaru iz Kaknja, a redove ovog kluba mogao bi pojačati i napadač Emir Hadžić.

[url="http://sportsport.ba/bh_fudbal/nemeljakovic-u-rudaru-ceka-se-hadzic/71327"]http://sportsport.ba/bh_fudbal/nemeljakovic-u-rudaru-ceka-se-hadzic/71327[/url]

A FK Krajina???

Cujem da 10. pocinju pripreme Krajine.. Salim Karalic i Ervin Dzelelagic su povratnici u Krajinu iz Mladosti, negdje sam cuo da se u Krajini trebaju vratiti i Beho Becic te Halid Delic..

ako se vracaju ti igraci super ... samo ce dobro doci Krajini ...

[quote name='lucky' timestamp='1325579912' post='447003']
ako se vracaju ti igraci super ... samo ce dobro doci Krajini ...
[/quote]
A isto tako kazu da od PL nema nista.. Vidjet cemo :)

Kazu Brkic i Muzgonja da su se vratili u Rudar Prijedor znal neko dali je ovo istina??

Adnan Keran mi reče da ode u Iskru na razgovore, ako se dogovore oko financija da ostaje tamo te da oni pripremaju ekipu za ulazak u PL..

Steta sto je Krajina odustala od PL nacekacemo se da docekamo opet ovakvu priliku za ulazak u visi rang.. Po meni razlika troskova 1. lige i PL je u 100 000KM..

[b]Kandidat za ispadanje iz 1. Lige se isto tako pojacava[/b]

Šef stručnog Štaba KrajiŠnika Denis Sadiković tako je već krenuo u osvježavanje igračkog kadra. Prva prinova je talentovani napadač Adnan Suljić, dosadaŠnji igrač Omladinca.Osim Suljića u KladuŠu na probu stiže Adel Jukan, član Zvijezde iz Gradačca koji se nije nametnuo Šefu Draganu Joviću i tako je slobodan da potraži novu sredinu.
Sigurno da Sadiković planira dodatno ojačati igrači kadar KrajiŠnika a dosta toga biti će jasnije nakon prozivke koja bi trebala biti izvrŠena 16. januara.

[url="http://sportsport.ba/bh_fudbal/suljic-prva-prinova-u-krajisniku/71573"]http://sportsport.ba/bh_fudbal/suljic-prva-prinova-u-krajisniku/71573[/url]

Adnan Keranovic sada vec bivsi clan Jedinstva te dijete Krajine novi je clan Bugojanske Iskre koja je jedan od najozbiljniji kandidata za ulazak u PL..

[quote name='al hanif' timestamp='1326279559' post='447438']
Jesu li pocele pripreme ili se ne moze proci do stadiona ;-)?
[/quote]

Koliko znam da nisu a od igraca koga sam pitao kazu da neznaju ni oni kad ce poceti.. Da zive duse nema na stadionu! Mislim do 20. da ce poceti..

Danas sam negdje pročitao da Albert Račić ode u Tuzlansku Slobodu, te da Endi Nuhanovic ima ponudu Sarajevskog Olipika.. Nadam se da ce oba igraca uspjesno zavrsiti ove transfere jer i jedan i drugi zasluzuju mnogo vise od 1. lige FBiH..

I da dodam jos da je Adnan Keranovic novi clan Bugojanske Iskre! Edited by safet susic

Danas bila prozivka u Krajini.. Valjda Krajinu nije niko napustio od novih igraca pojavili su se povratnici Salim Karalic i Ervin Dzelelagic ( oba nastupali za Mladost Polje) te Mirando Bajramovic (Bratstvo)..

dobro znači krenulo je... :vinsent:

Cazinjani sto ste se umirili, a pripremate ekipu za Premier ligu, ima li kakvih friskih informacija sa priprema?

Hoce li Krajina dobiti svoju web stranicu?

[quote name='NeRi' timestamp='1327667055' post='448203']
Cazinjani sto ste se umirili, a pripremate ekipu za Premier ligu, ima li kakvih friskih informacija sa priprema?

Hoce li Krajina dobiti svoju web stranicu?
[/quote]
Imas na facebook profilu FK Krajina sve u vezi Krajine..

Koliko ja znam Krajinu su napustili Arnes Brkic i Boris Muzgonja i Aladin ŠiŠić koji je otisao u CH..

Od novih igrača s Krajinom trenira Endi PuŠkar i Sanid Halilović (oba doŠla iz KrajiŠnika) te povratnici iz Mladosti Salem Karalic i bivsi capiten Ervin Dzelelagic te Aner Ljeljak..

Valjda je uprava pregovarala i sa Samirom Durom ali kako citam on je potpisao za Rudar iz Kaknja.. I kako piŠu na profilu FK Krajina radi se na povratku Edina Smajica iz Iskre..

Kako god mislim sad za sad od PL nema nista, nazalost.. Edited by safet susic

ja sam cuo da igraci koji su igrali prvu polusezonu danas nisu htijeli trenirati, traze zaostale plate...al to je samo rekla kazala, sad koliko tu ima istine znat ce su ubrzo...

[quote name='duricsc1999' timestamp='1327682254' post='448222']
ja sam cuo da igraci koji su igrali prvu polusezonu danas nisu htijeli trenirati, traze zaostale plate...al to je samo rekla kazala, sad koliko tu ima istine znat ce su ubrzo...
[/quote]

Informacija je tacna.. Od seniora danas trenirali samo Dzele i Ljeljak :)

Neznam koliko kasne plate ali mi jedan od igraca skoro rece da kad pricaju ljudi iz uprave da pricaju da je sve ko med i mlijeko a da igraci nemaju carapa na treningu :(

postovi koji nedostaju nisu obrisani nego ih nema zbog problema :

[topic='23916']RAZLOG STO NEMA POSTOVA [/topic]

[quote name='safet susic' timestamp='1327693650' post='448229']
Informacija je tacna.. Od seniora danas trenirali samo Dzele i Ljeljak :)

Neznam koliko kasne plate ali mi jedan od igraca skoro rece da kad pricaju ljudi iz uprave da pricaju da je sve ko med i mlijeko a da igraci nemaju carapa na treningu :(
[/quote]

Ja pricao sa igracima nekima hvale upravu,kazu da nikad nije bilo bolje stanje,od plata,do premija,pa cak su ih pocastili mislim za novu godinu i to u visini necije plate... A strajkaju kad neam 2 plate,a prije su igrali bez plate ciavu godinu,mislim da su se oni razmazili navikli su na previse dobro..

ljudi vrijedi li ovaj Mesic sto dolazi u krajinu ista....po ovom sto se pise rijec je o dobrom igracu