Jump to content
safet susic

FK Krajina Cazin

Recommended Posts

[quote name='racing/7005/' timestamp='1288835271' post='404211']
1. kako kome. al na svijetu...............????
2. u sve sportske klubove podjednako.
[/quote]

Mislio sam najva
  • Upvote 1

[quote name='safet susic' timestamp='1288807686' post='404126']
I sutradan mu posalo sms da na njega vise ne racuna :D a taj isti momak ga spasio protiv Iksre pitanje bil danas bio trener da su onu utakmicu izgubili...

Ali dobro Izo je poznat po tome, ja nikad necu zaboraviti na utakmici Krajina-Vlasic kod rezultata 3:0 za Krajinu pred vise od 5 000 ljudi kad je pokraj pet juniora Krajine na klupi (jedan od njih sam bio i ja) kao trecu zamjenu ubacio rezervnog golmana (iz Trzca) u spic...

Isto tako je sad u Visokom u prvom sastavu u napadu igrao njegov mladji sin koji nikad ni na treningu nije u napadu igrao.. Kod rezultata 1:0 gdje je Krajina imala igraca vise i napadala svo vrijeme gol Bosne on ostavio i Masica i Rekica citavu utakmicu na klupi...
[/quote]
ma izo je doslovno shvatio onu pjesmu,"IDEMO SINOVI"

Kriv uvijek trener...Ovdje vise ljudi njega ne voli negosto govore realno.

Zasluzena pobjeda Krajine, Krajisnik i nije imao nekih ozbljnijih sansi mora se priznati, barem one sto su nas fkt mogle ugroziti. Nuhic IN - Nuhic OUT :) Isto covjek uradi ko i sa Doslicem (sto ss rece)

Meni je zao sto to moram reci , ali trener nase Krajine , Izo je jedna obicna seljačina . Znam sam kad je jednom budelasao okolo da mu je sudija rekao ' halo ti treneru sa va

Cirkus nastavljen..

Puskar i Dzelelagic odbili igrati u drugom poluvremeno zbog trenera, na kraju se i Porčić naljutio, a prije toga su valjda Izo i Masic razmjenuli par grubih rijeci".. Dali ce i oni stopama Doslica..

Izo nastavlja ubacivati igrace pa ih vaditi nakon 10-15 minuta igre , danas je to na svojim ledjima osjetio mladi Nuhic, kakva motivacija za nastavak "karijere"...

Imali smo priliku i danas vidjeti kolut napred :D

Sve u svemu sreca nam je sto pobjedjujemo, nedaj boze da dodje do kiksa kod kuce mislim da bi se i za vratove pohvatali...

Sto se tice igre gledao sam samo drugo poluvrijeme gdje je bila jako blijeda igra Krajine..

Posjeta solidna, izmedju 1500-2000 ljudi..

Posto je veliki terener Krajine bio kod mog oca i zamolio da nepisem protv njega ja cu se povuci skroz s ove teme, naravno radi svog oca a ne radi Ize!

Samo cu dodati da sam ja u toj Krajini odrastao, igrao za pred pionire, pionire, kadete, juniore, (jedno vrijeme bio i kapiten juniora) te seniore za koje sam dao desetak golova u sluzbenim utakmicama i upisao tridesetak nastupa.. Ja bi bio najsretniji kad bi u Krajini sve bilo sjajno i bajno, svi mi to vidimo i svi koji ovo citaju a blize su Krajini znaju da je ovo sto sma pisao nazalost istina.. Ali dobro..

Pa ruku na srce samo neki kojima Izo ne odgovara pisu protiv njega. On je trener i igraci trebaju igrati onako kako on kaze, a to sto je on iz igre povukao par igraca nakon te svadje o kojoj govorite, nije nista lose jer je Krajina ionako pobjedila Krajisnik.

Ljudima cas smeta sto je Izo izgubio bodove protiv Jedinstva kod kuce, kasnije im smeta sto neki igraci ne igraju, kasnije im smeta kad ti igraci igraju. Krajina, realno, i nije za vrha tabele nego za borbe za opstanak bez obzira vodi li je Izet Racic ili Jose Mourinho.

Ne mogu ljudi raditi svoj posao kad ih se stalno proziva a oni koji ga prozivaju obicno govore gdje on grijesi, a ja ne vidim da su oni treneri neke momcadi!
  • Upvote 2
  • Downvote 3

[quote name='BaroN' timestamp='1289225152' post='404703']
Pa ruku na srce samo neki kojima Izo ne odgovara pisu protiv njega. On je trener i igraci trebaju igrati onako kako on kaze, a to sto je on iz igre povukao par igraca nakon te svadje o kojoj govorite, nije nista lose jer je Krajina ionako pobjedila Krajisnik.

Ljudima cas smeta sto je Izo izgubio bodove protiv Jedinstva kod kuce, kasnije im smeta sto neki igraci ne igraju, kasnije im smeta kad ti igraci igraju. Krajina, realno, i nije za vrha tabele nego za borbe za opstanak bez obzira vodi li je Izet Racic ili Jose Mourinho.

Ne mogu ljudi raditi svoj posao kad ih se stalno proziva a oni koji ga prozivaju obicno govore gdje on grijesi, a ja ne vidim da su oni treneri neke momcadi!
[/quote]
Izp nije povukao igrace nego su pomenuti igraci sami izasli i rekli da nece vise igrati taj Endi Puskar vjerovatno zasluzuje svoje mjesto ali u zadnjoj liniji a ne u veznom redu a dobro je poznato zasto tamo ne igra taj dzele ruku na srce ne igra dobro ove sezone ali to je dijete Krajine koji 12 godina za klikere igra u Krajini a raspitaj se sta mu je Izo rekao na poluvremenu u svalcionici...

Meni je najmanje bitno koce biti trener Krajine, Izo nit mi smeta niti pase.. sto se tice mene ja sam svoje davno zavrsio kad je nogomet u pitanju a pogotovo Krajina, ali kad si me vec povukao za jezik da ti kazem da Izo nepase igracima koje vodi da pase carsiji prema tome bolje ti je da cutis i da nepises ono sto ti jedan igrac kaze nego popricaj i sjedi i s ostalima... Edited by Dobar_Los_Zao
izbrisan uvredljiv saržaj
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Meni igraci ne govore nista vezano za Izu Racica a to ko se prodaje za male pare je tvoje misljenje koje se mora postovati. Ako su igraci odbili igrati to meni govori sasvim nesto drugo od toga sto ti pokusavas reci.

Kad mi malo ovdje pojasnis bice sve u redu.

Ja svoj stav o Krajini i njenim igracima nisam mijenjao, a sto se tice Ize, i kako mi sam rece u PP, Alberta Racica, ja sa njima nemam nikakve veze
  • Upvote 1
  • Downvote 1

pa nema potrebe safete da se povlačis sa ove teme, jer ti koliko ja vidim pises istinu, za nas koji ne zivimo trenutno u Cazinu je bitno da jedna osoba kao ti pise na ovaj forum. Izo je Izo i on će uvjek biti isti. poz

KRAJINA JE DIO

U konkretnom slučaju oko trenera neću komentarisati ništa, zna koliko zna i radi onako kako umije., ali očito da su međ'ljudski odnosi u svlačionici na niskoj razini...a što se tiče Alberta, mogu samo reći onako realno da je momak daleko najmoderniji veznjak možda u čitavoj ligi... ( op.a. i ja ću na apstinenciju, "eto vam vitra, eto harmana" a izgleda da umire i sloboda riječi i mišljenja... Edited by Dobar_Los_Zao
vrijađanje moderatora
  • Downvote 2

Neki se ovdje sami prozivaju i govore onda da nece doci komentarisati vise . I meni kao bivsem 'igracu' Krajine je jasno mnogo stvari i imam pravo na svoje misljenje pa cu ga i reci .
Cinjenice su :
Da je Izo seljacina ma kakvu on licencu imao .
Da ce nam otici pola ekipe ako on nastavi sa nekim 'letecim' izmjenama .
Da ce nam otici pola ekipe zbog njegovog temperamenta i deranja , psovanja igracima , neobrazovanja itd .
Da na stadionu izvodi cirkus i da izaziva podsmijeh kod sudija , igraca i navijaca .
I da , on treba otici sto prije ako zelimo sebi dobro a to je ostanak u ligi .
  • Upvote 2

[b][color="#ff0000"]Molim Vas da se suzdržite od bilo kakvih ličnih uvreda, nema potreba za terminima kao što su; "prodan za male pare" ili "da je dijete"[/color][/b].

Hvala.

[quote name='Angel of Death' timestamp='1289381050' post='404893']
Neki se ovdje sami prozivaju i govore onda da nece doci komentarisati vise . I meni kao bivsem 'igracu' Krajine je jasno mnogo stvari i imam pravo na svoje misljenje pa cu ga i reci .
Cinjenice su :
Da je Izo seljacina ma kakvu on licencu imao .
Da ce nam otici pola ekipe ako on nastavi sa nekim 'letecim' izmjenama .
Da ce nam otici pola ekipe zbog njegovog temperamenta i deranja , psovanja igracima , neobrazovanja itd .
Da na stadionu izvodi cirkus i da izaziva podsmijeh kod sudija , igraca i navijaca .
I da , on treba otici sto prije ako zelimo sebi dobro a to je ostanak u ligi .
[/quote]
svaka čast na komentaru(svaki navijač ima pravo reci ono sto misli) a

[quote name='cazin_1931' timestamp='1289748347' post='405442']
pa jes ima i toga, ali bar ga zabijemo

KRAJINA JE DIO

1 GOSK (Gabela)-33
2 Jedinstvo (Bihac)-28
3 Capljina-25
4 Orasje-23
5 Iskra (Bugojno)-23
6 Slaven (Zivinice)-22
7 Bosna (Visoko)-21