Jump to content
safet susic

FK Krajina Cazin

Recommended Posts

[quote name='Adnan Palic 4' date='10 September 2010 - 22:30 ' timestamp='1284150652' post='395586']
Ja sam rekao, ponavljam i stotinu puta sam ponovio:

Supertalent nije isto sto i talent koje sam kasnije spominjao i sto ti nisi imao zivaca procitati. [b]Nadalje, teren je bitan, a ono sto Imola rece bi se moglo odnosti na jace i vece klubove, ali kad ti imas tim koji nije sposoban realizirati svoje sanse na ovakvom terenu, sta bi bilo onda da se igraju po busenima.[/b] Da igraci Krajine znaju igrati, znaju, ali da su ekipa za ove lige, to cemo tek saznati.

De procitaj moje postove pa ce ti mozda biti i jasnije sta ja govorim.

Nadjite finansije da se rijese stvari o kojima govori imola, pa nece biti ovakve diskusije. Nije Krajina nogometni gigant!

Ja ti kao prvo nisam sin, SRECOM. Drugo, ti si uvijek volio pametovati i imao sam tu nesrecu da se s tobom susretnem nekoliko puta.

Covjece bozji, govoris kao da Krajina ima budzet nekog velikog evropskog kluba. JA cu se totalno iskljuciti iz ove diskusije jer ste prokleto tvrdoglavi i ne zelite da procitate ono sto sam ja napisao.

Slijedeci put imola kad budes meni govorio da nemam pojma, ja ti necu ostati duzan, u to budi siguran.
[/quote]

Da,da,ova ekipa Krajine gaji pas igru do noge,tzv."sitni vez",ne
  • Upvote 1

[quote name='Krajina 1932' date='11 September 2010 - 14:54 ' timestamp='1284209683' post='395686']
da ti nekoga banuje

[quote name='Krajina 1932' date='11 September 2010 - 13:54 ' timestamp='1284209683' post='395686']
Da,da,ova ekipa Krajine gaji pas igru do noge,tzv."sitni vez",nešto kao copy-paste Barcelonine igre,u to smo se svi uvjerili ove 3-4 utakmice,gdje je tehnička superiornost Krajininih igrača dolazila do izražaja pa zbog toga tim igračima treba "tepih" od terena jer tek tada.Šta hoću reći. "tečna igra "dolazi do izražaja.Druže,malo prelistaj arhive jer si trenutno koliko vidim zaokupljen Krajinom(što je za pohvalu-iskreno) i vidjećeš da je Krajina ostvarila svoj najveći uspjeh u istoriji tj plasman u PL BiH na katastrofalnom domaćem terenu.Šta hoću reći?Hoću reći to da je Krajina u to vrijeme imala jedan od najlošijih terena u ligi,ali je zato imala ekipu,imala je i glavu i rep,imala je dobrog trenera(Ibrahim Zukanović),imala je dobre ljude u upravi,imala je 7 domaćih igrača(u prvom timu) i par igrača sa strane,imala je kadete koji su bili prvaci kantona i 2.mjesto na završnici prvenstva BiH,imala je jake juniore(Omanović,Safet Nadarević-juniorska reprezentacija),a tada je u funkciji bio i pomoćni teren Alinac na kojem se moglo dosta dobro trenirati.Kasnije su došle još 2-3 generacije kadeta kako neko ovdje reče koji su polučili dobre rezultate..Moraš ti malo popustiti,ne možeš biti tako "slijep" pored svojih očiju,ako nešto nije dobro onda nije,a sadašnji odnos rukovodećih struktura naspram omladinaca je gori od katastrofalnog.Ne stvara se igrač u "kuruzištu" i u strani,ne može dijete trenirati na kamenjaru.Jedinstvo iz Bihaća ima pored glavnog terena još 3 terena pa naši juniori odu u Bihać i "razbiju ih kao zvečku" i "onaj" Nuhić kojeg ti tako prozivaš "uvalja" 3 komada.Hoću ti reći to da Krajina ima kvalitetne djece u svome dvorištu,ne trebaju joj svake godine promašene investicije tipa Klasana i još nekih.A i tebi ne priliči da napadaš starije i da ti nekoga banuješ jer ne misli isto kao i ti.Jesi razmislio možda da sebe ponakad banuješ?
[/quote]

Kolega, ja sam se zakleo nedavno da ovdje vise necu pisati dok su tu pojedine osobe koje misle da su najpametnije na svijetu. Ja postujem svakog clana ovdje sve dok on postuje mene i moje misljenje.Poslao sam ti pp u vezi toga zasto sam nekoga banovao, i vjerujem da si upucen sad u to. Ono sto ovdje neki ne znaju je to da JUNIORI NE MOGU TRENIRATI NA GLAVNOM TERENU FK KRAJINE.

Izvinjavam se sto cu pisati caps lockom, ali to nekima moram pojasniti a posebno onima koji me nisu citali i koji misle da meni tu nije mjesto, a pronaci ce se njih dvojica u ovome. Pa da krenemo:

FK KRAJINA JE OBAVEZNA, KAO I SVAKI DRUGI KLUB IZ OVE LIGE, DA OBEZBJEDI TEREN NA KOJEM SE MOZE IGRATI I TAKVA SU PRAVILA OVE LIGE. FK KRAJINA MORA IMATI TEREN POGODAN ZA IGRU I NA GLAVNOM TERENU MORAJU IMATI POTPUNO TRAVNAT TEREN! DOK JUNIORI, KADETI I SENIORI TU TRENIRAJU I DOK IGRAJU TAKVOG STADIONA NECEMO IMATI I PRAVILA SE KRSE!

DALJE, FK KRAJINA JE DUZNA U MJESECU FEBRUARU, AKO SE NE VARAM, MISLIM DA TAD POCINJE DRUGA POLUSEZONA, DA OBEZBJEDI DA TRIBINE IMAJU NAJMANJE 1000 SJEDALICA, I TU SE TAKODJER TREBAJU FINANSIRATI.

FK KRAJINA JE PO PRAVILIMA LIGE DUZNA IMATI SVOJU SKOLU KOJOJ JE DUZNA OSIGURATI NATJECANJE U NIZIM LIGAMA, ISTO TAKO, JUNIORI, PIONIRI I KADETI NE MOGU IGRATI NA GLAVNOM TERENU, I PO PRAVILIMA IM SE TREBA OBEZBJEDITI POMOCNI TEREN, MANJIH DIMENZIJA OD OVOGA KOJEG SAD IMAMO (GLAVNOG)!

Draga gospodo to su vam samo neka od pravila lige u koje izgleda neki nisu upuceni. Zakleo sam se da necu pisati i svega mi, ovo je zadnji post na ovome forumu, iako to kazem po treci put, ovaj put bas mislim. Sve dok ima pametnjakovica koji misle da znaju sve i koji ne postuju tudja misljenja, ovaj forum nece biti pogodan za diskusiju.

[quote name='BaroN' date='13 September 2010 - 23:50 ' timestamp='1284414640' post='396151']
Kolega, ja sam se zakleo nedavno da ovdje vise necu pisati dok su tu pojedine osobe koje misle da su najpametnije na svijetu. Ja postujem svakog clana ovdje sve dok on postuje mene i moje misljenje.Poslao sam ti pp u vezi toga zasto sam nekoga banovao, i vjerujem da si upucen sad u to. Ono sto ovdje neki ne znaju je to da JUNIORI NE MOGU TRENIRATI NA GLAVNOM TERENU FK KRAJINE.

Izvinjavam se sto cu pisati caps lockom, ali to nekima moram pojasniti a posebno onima koji me nisu citali i koji misle da meni tu nije mjesto, a pronaci ce se njih dvojica u ovome. Pa da krenemo:

FK KRAJINA JE OBAVEZNA, KAO I SVAKI DRUGI KLUB IZ OVE LIGE, DA OBEZBJEDI TEREN NA KOJEM SE MOZE IGRATI I TAKVA SU PRAVILA OVE LIGE. FK KRAJINA MORA IMATI TEREN POGODAN ZA IGRU I NA GLAVNOM TERENU MORAJU IMATI POTPUNO TRAVNAT TEREN! DOK JUNIORI, KADETI I SENIORI TU TRENIRAJU I DOK IGRAJU TAKVOG STADIONA NECEMO IMATI I PRAVILA SE KRSE!

DALJE, FK KRAJINA JE DUZNA U MJESECU FEBRUARU, AKO SE NE VARAM, MISLIM DA TAD POCINJE DRUGA POLUSEZONA, DA OBEZBJEDI DA TRIBINE IMAJU NAJMANJE 1000 SJEDALICA, I TU SE TAKODJER TREBAJU FINANSIRATI.

FK KRAJINA JE PO PRAVILIMA LIGE DUZNA IMATI SVOJU SKOLU KOJOJ JE DUZNA OSIGURATI NATJECANJE U NIZIM LIGAMA, [b]ISTO TAKO, JUNIORI, PIONIRI I KADETI NE MOGU IGRATI NA GLAVNOM TERENU, I PO PRAVILIMA IM SE TREBA OBEZBJEDITI POMOCNI TEREN, MANJIH DIMENZIJA OD OVOGA KOJEG SAD IMAMO (GLAVNOG)![/b]

Draga gospodo to su vam samo neka od pravila lige u koje izgleda neki nisu upuceni. Zakleo sam se da necu pisati i svega mi, ovo je zadnji post na ovome forumu, iako to kazem po treci put, ovaj put bas mislim. [b]Sve dok ima pametnjakovica koji misle da znaju sve[/b] i koji ne postuju tudja misljenja, ovaj forum nece biti pogodan za diskusiju.
[/quote]

Svaku prijetnju ne podr

Kad Baron spomenu stolice da jos koji pur upitamo sta je s parama koje su se ozivom na odredjeni broj donirale za stolice po ko zna koji put???

Baron vjerujem da si u kontaktu s pojedinim ljudima iz kluba pa bi bilo dobro da im postavis ovo pitanje vjerovatmo zanima mnoge ovdje!????

Da nisu kojim slucajem otisle u predizbornu kampanju ASDA :)

Mislim da je red da se zna gdje su otisle te pare, ja sam prvi okrenuo onaj broj a imam rodbine koji su zvali i po 2-3 puta!?

Kakav smo mi narod,umjesto da se organizujemo pa da povedemo kakvu akciju,prikupljanja sredstava ili nesto drugo,pa makar za te kadete juniore, pa kad im se obezbijedi launch paket na 3-4 gostovanja bice dobro,u nas samo napadati,jbga takvo je vrijeme,svi bi mi voljeli da je puno drukcije,i da je Krajina u PL,ali ne ide sve preko noći... Jel dosta vi

Krajina-Iskra 2:1 strijelci Smajic i Doslic...

Sad smo na odlicnom 8. mjestu...

Kazu na poluvremeno su Albert Racic i Dzelelagic potukli, sramotno.. Po pricama pojedinci se ponasaju kao da je Krajina njihov privatni klub... Ali dobro bodove pisemo ostalo sve brisemo :)

E da je ostati u sredini bilo bi pravo . Mislim da bi mogli nasi pobijediti ovu utakmicu u gostima , bio bi red .

[quote name='Angel of Death' date='20 September 2010 - 19:16 ' timestamp='1285006597' post='397454']
E da je ostati u sredini bilo bi pravo . Mislim da bi mogli nasi pobijediti ovu utakmicu u gostima , bio bi red .
[/quote]

Da je osvojiti sada bod u gostim,i to je dosta, onda bi osvojili ukupno u gostima 2 boda,i nadoknadili ona 2 sto smo izgubili protiv jedinstva,a to znaci da smo nekom konkurentu za ispadanje kuci otkinuli 2 boda. Kada bi pobijedili sve utakmice kod kuće ostali bi u ligi,jer vidimo po rezultatima da ekipe gube bodove i kod kuce... Za sad je dobro,mada je ovo 8 mjesto samo prividno,jer tu se sve igra kolo za kolo,pobjeda za pobjedom, mislimda ovu polusezonu igramo 2 u gostima,i to ce se odraziti na stanje na tabeli,bicemo pri dnu,ali to nista nece znaciti,jer onda to vratimo iduce polusezone...

Upravo tako , mada imamo tezak raspored odmah u drugom dijelu lige , vidjet ces i sam . Ali samo utakmicu po utakmicu i to je to .

[quote name='good_boy' date='21 September 2010 - 19:58 ' timestamp='1285091889' post='397628']
Kako sam cuo mali Nedim Duric u ovo koji dan, ide na probu u Poljsku, tacnije klub Legia, pa et nek mu je sa srecom ;)
[/quote]

Istina , znam to odavno :D . Trebao je on prosle godine ici u Dinamo ali nije otisao , ne znam zasto . Uglavnom bivsem skolskom sve najbolje , ima talenta u njemu to je neosporivo :D .

[quote name='Angel of Death' date='26 September 2010 - 21:52 ' timestamp='1285530775' post='398468']
Istina , znam to odavno :D . Trebao je on prosle godine ici u Dinamo ali nije otisao , ne znam zasto . Uglavnom bivsem skolskom sve najbolje , ima talenta u njemu to je neosporivo :D .
[/quote]

Jel Nedim već gore, zna li neko ?

[quote name='imola' date='06 October 2010 - 12:28 ' timestamp='1286368129' post='400010']
Jel Nedim već gore, zna li neko ?
[otisao je jucer,bit ce 7 dana mislim,pa nazad...ne znam kako ce to onda ici dalje...uglavnom otisao je

Kako da nema, vec su nam uzeli bodove u Cazinu :) Zadnje dvije utakmice vrlo lose odigrane, i utakmica je zavrsila 3:2

Sto se tice nasih igraca: Smajic crveni karton, golove zabio (sva tri) Bekir Rekic