Jump to content
safet susic

FK Krajina Cazin

Recommended Posts

U prava 3 kola Krajini je najvise skripalo u napadu tacnije u realizaciji sto govori podatak od samo jednog postignutog gola pa prema tome uprava Krajine je uspjela da angazira iskusnog napadaca Miroslava Dujmovica koji je igrao za Jedinstvo Bihac, Dinamo Zagreb, Siroki Brijeg..

auu dobro bogami ...ajde sad bi trebalo bolje ici kad huskic i taj novi krenu u napad...uh hehe..a silicu ne koriste tebe puno zato skripa u napadu.. :P

ej Silicu Treba mi jedna usluga!
Datumi rodjenja svih igraca Krajine!
Nadam se da mi mozes to nabaviti!
Ne znam jel ko igrao igricu Football Manager
E mozda ove sezone bude i BiH liga u njoj pa trebaju podaci.
Vec sam im poslao Sva imena igraca e sad trebaju Datumi rodjenja i ako mozes mjesto rodjenja!
De saznaj to ako mozes!
Hvala

ej Silicu Treba mi jedna usluga!
Datumi rodjenja svih igraca Krajine!
Nadam se da mi mozes to nabaviti!
Ne znam jel ko igrao igricu Football Manager
E mozda ove sezone bude i BiH liga u njoj pa trebaju podaci.
Vec sam im poslao Sva imena igraca e sad trebaju Datumi rodjenja i ako mozes mjesto rodjenja!
De saznaj to ako mozes!
Hvala

<{POST_SNAPBACK}>

Vidjecu, pokusacu to nabavit!

Pa sta ja znam!
Mozda nece bas odamh izici,al onda ce neko najvjerovatniej napraviti patch da bude BiH liga,kao sto je i u proslom Manageru bila,al nema Krajien jer iam samo Premier i Prva liga.Tako da ce ove godien biti i Krajina.Pa ako mozes iskupiti to,bio bih ti zahvalan!
U ovome sad Manageru ima Podgrmec!lol :D

Silicu kad ce proraditi forum na sajtu?

<{POST_SNAPBACK}>

Trebao bi u ovoj sedmici ali opet neznam nisam siguran, zeradim ja pa neznam

Ev da ja nesto predlozim:
Trebalo bi da ono gdje odbrojava vrijeme do utakmice staviti tacno do pocetka utakmice,a ne do tog dana!!!
I npr. ona slika sedmice:da se moze kliknuti na nju i sacuvati ako neko zeli.
I bilo bi dobro ono gdje je sastav Krajine napraviti za svakog igraca posebno njegova sliak,datum rodjenja,gdje je rodjen i te tako informacije vaznije.
Et to su moji prijedlozi!!!
Pa ako mozete bilo bi dobro da to uradite.

FK Krajina(Cazin)-FK Rudar(Kakanj) 2-0
Cazinski prvoligas FK Krajina danas je na domacem terenu savladao ekipu FK Rudar(Kakanj) rezultatom 2:0. To je ujedno bila i prva pobijeda u ovoj sezoni(1 poraz 2 remija) ali vrlo vazna uzmeli se u obzir da je Rudar glavni kandidat za ulazag u PL. Strijelci za Krajinu bili su Adnan Palic i Goran Kecman. Oba gola postignuta su u prvom poluvremenu gdje je Krajina dominirala terenom a u drugom se povukla i uspjesno sacavula vodstvo od 2-0 i na kraju slavila istim rezultatom

cestitke krajini.

vidim da se klub straha angazovao oko ovih utakmica, imaju najave i na radiju, mnogo plakata ide u stampu, navijaci krenuli, fakat za pohvalu. koja je krajina sada na tabeli?

cestitke krajini.

vidim da se klub straha angazovao oko ovih utakmica, imaju najave i na radiju, mnogo plakata ide u stampu, navijaci krenuli, fakat za pohvalu. koja je krajina sada na tabeli?

<{POST_SNAPBACK}>

Ljudi su se max angazirali da se napravi vec nesto ozbiljnije i mislim da idemo prema tome.. Krajina je sad 6 imas tabelu na temi 1- liga FBiH

Ev da ja nesto predlozim:
Trebalo bi da ono gdje odbrojava vrijeme do utakmice staviti tacno do pocetka utakmice,a ne do tog dana!!!
I npr. ona slika sedmice:da se moze kliknuti na nju i sacuvati ako neko zeli.
I bilo bi dobro ono gdje je sastav Krajine napraviti za svakog igraca posebno njegova sliak,datum rodjenja,gdje je rodjen i te tako informacije vaznije.
Et to su moji prijedlozi!!!
Pa ako mozete bilo bi dobro da to uradite.

<{POST_SNAPBACK}>

te su tvoje ideje odlicne i trebalo bi vidjeti to sa Zagijem da se to uradi,a ako nece ili ne moze on,trebao bi dati nekome ko moze,a mislim da ima takvih,jer onakva stranica kakva je sada ne sluzi nkome i nicemu

Sljedecu utakmicu Krajina igra u Visokom protiv Bosne!! Nadati se je makar bodu, uzmeli se u obzir da nismo primili gola zadnje 3 utakmice iskreno se nedam da ga necemo ni u Visokom primiti!

Krajina-Rudar 2:0 heheh a sad Rudar prvi Rudar-Buducnost 4:0 .. :D mozemo pobijediti prvake , a ne mozemo Bosnu koja je bila 9 ili 11 na listi joj :P

pozz

fruit