Jump to content
Sign in to follow this  
Clark Gable

Win Vista

Recommended Posts

hmm....iistina....vista jest od xp u svakom slucaju bolja...
sad ak neki si misle, ne mogu neki programi ili igre....zaaboravite na to...

na testovima koje sam sproveo za GameLimit, i tu pokazuje vrijednosti podudarne sa xp...
dakle sve igre i programi dansnjice na njoj rade bez problema...

samo je problem..ak vec planriate vistu natrpati stvarima kao svoj xp sistem mmorate paziti da imate jcu masihinu,jer ipak je to OS nove win generacije..ne mozete prosjek korisitit..;)

pozz

Jel' ima neko iz Cazina zainteresovan da mi sprzi Vistu final. Ja bih mu dostavio prazni medij (DVD jel' tako za Vistu).
Kontakt na mail: saneldzeh at yahoo dot com

Hvala unaprijed

Koja je minimalna konfiguracija potrebna da bi se Vista mogla instalirati?

Koja je minimalna konfiguracija potrebna da bi se Vista mogla instalirati?

<{POST_SNAPBACK}>

Evo ti link pa pogledaj VISTA

fino bogam 800 MHZ

40 GB diska, 15 free :D

128 rama na grafickoj

mislim da mogu za pocetak isprobat :D

ajd vidjecu da ga nabavim

Vista OK, super radi kod mene i jako je dojmljiva jer moze sva ta dodatna Aero opterecenja sto se tice vizualizacije al meni ne smetaju cak sto vise vidim to kao lijepu osobinu na koju kad se naviknete ne vracate se u stvarsnost :D

a da naravno i mane :D

sve manje poznate komponente cete jako tesko koristiti kao npr. Mobile Internet adaptere i sl! Nekad ima problema sa stickovima i sl! Al bice bolje a ljepse ne znam :D

fino bogam 800 MHZ

40 GB diska, 15 free :D

128 rama na grafickoj

mislim da mogu za pocetak isprobat :D

ajd vidjecu da ga nabavim

<{POST_SNAPBACK}>

Ibro ja puksao na P4 Celeron 2.66 sa 256MB RAM-a i nije htjelo bas zbog RAM-a!!!
Ja sam instalirao kod kuce na PIII 1125MHz sa 512MB i radi fino. zauzima oko 6GB prostora, te zauzme oko 300MB RAM-a pri radu, ono normalno, dok procesor radi na nekih 20%(dok nemaknes misem,hahahahaha).
neznam da li sam odgovorio na zahtjev al prilikom instalacije on provjeri koliko ima RAM-a i ako je manje od 512 nece. samo javi da ima manje od preporucenog i fino tu stane. nema druge nego restart.

Apple: ne prelazite na Vistu

Apple je korisnicima iTunesa koji koriste Windowse preporučio da ne prelaze na Vistu, barem za sad.

Razlog: tvrtki jo

[quote name='[breake-dancer]' post='147151' date='Feb 28 2007, 06:42 AM']Časopis Virus Bulletin objavio je rezultate testiranja vodećih antivirusnih rje

ako imate ilegalne programe, moze vas to jebati kod viste ... posto vista cudo bolje kupi podatke i salje to microsoftu ... a ko radi sa ilegalnom vistom verzijom tom preporucijem da sebi kupi key, posto bi ga na kraju to moglo puno vise kostati ;)

[quote name='elo' post='147321' date='Feb 28 2007, 04:28 PM']ako imate ilegalne programe, moze vas to jebati kod viste ... posto vista cudo bolje kupi podatke i salje to microsoftu ... a ko radi sa ilegalnom vistom verzijom tom preporucijem da sebi kupi key, posto bi ga na kraju to moglo puno vise kostati ;)[/quote]
To nisam znao da Vista salje informacije Microsoftu, mislim da to nije dozvoljeno povreda privatnosti al haj sve se od njih moze ocekivati.

ma nista neobicno, pa radili su to na i xp-u.. no, ne brinite, za par mjeseci ce postojati i verzija bez tog report-a, dok se braca crackeri docepaju posla :D

ko je danas u mogucnosti u BiH da plati 400 km za program ?

dobio sam od faxa business edition orginal, na moje ime... al bolje malo sacekati.. xp je zasad najbolje rjesenje

[quote name='Clark_Gable' post='147385' date='Feb 28 2007, 07:59 PM']ma nista neobicno, pa radili su to na i xp-u.. no, ne brinite, za par mjeseci ce postojati i verzija bez tog report-a, dok se braca crackeri docepaju posla :D

ko je danas u mogucnosti u BiH da plati 400 km za program ?[/quote]
Ma vec ima na torrentima radi 100 % skida update sve zivo Ultimate Edition :D :D .
Mislim da u Austriji kosta 500 eura ali nisam siguran Ultimate verzija. :o

Home basic 200 KM
Business 310 KM

Gledo u jednom web shopu.

[quote name='jedancoek' post='147413' date='Feb 28 2007, 09:25 PM']Home basic 200 KM
Business 310 KM

Gledo u jednom web shopu.[/quote]

Ovo je plja

[quote name='ki113r' post='147415' date='Feb 28 2007, 09:30 PM']Ovo je plja

nazalost, kod nas jedna funkcija od 200-titnjak linija koda je oko 60 eura, zalosno..

plata programera mora biti visoka, zato sto mu mozak sagori do 30 i neke,kasnije su neupotrebljivi :D

pa vise zaradjuje onaj analiticar,ipak je to i dalje samo rudarski posao...

[quote name='Clark_Gable' post='147433' date='Feb 28 2007, 09:57 PM']nazalost, kod nas jedna funkcija od 200-titnjak linija koda je oko 60 eura, zalosno..

plata programera mora biti visoka, zato sto mu mozak sagori do 30 i neke,kasnije su neupotrebljivi :D

pa vise zaradjuje onaj analiticar,ipak je to i dalje samo rudarski posao...[/quote]
:wacko: :wacko: necu da mi mozak ode u pm :no: :lol:
Ode ja u rudare. B)

evo koristim vistu vec sedmicu dana, i kod mene ide sve bas super, bez ikvi problema. Nije jos nikvi komplikacija biloo.

mogu dosad preporuciti vistu, ali samo sa dobrim pECEJOM jer inace nece ici kako trebaa.

Moguc sigurnosni propust u Windows Mail aplikaciji moze omoguciti napadacima da pokrenu aplikacije na racunalima koja rade pod Windows Vista operacijskim sustavom. Dakle, napadac moze poslati mail poruku sa malicioznim linkom, koji nakon klika pokrece program na racunalu bez upozorenja. Problem je detaljno opisan na poznatoj sigurnosnoj mailing listi Full Disclosure. Inace, Windows Mail je nasljednik Outlook Express mail klijenta koji dolazi sa Windows Vista operacijskim sustavom. Microsoft za sada istrazuje sam problem, te se naknadne akcije tek cekaju.

[quote name='PlaYeR' post='157438' date='Apr 23 2007, 23:38']Moguc sigurnosni propust u Windows Mail aplikaciji moze omoguciti napadacima da pokrenu aplikacije na racunalima koja rade pod Windows Vista operacijskim sustavom. Dakle, napadac moze poslati mail poruku sa malicioznim linkom, koji nakon klika pokrece program na racunalu bez upozorenja. Problem je detaljno opisan na poznatoj sigurnosnoj mailing listi Full Disclosure. Inace, Windows Mail je nasljednik Outlook Express mail klijenta koji dolazi sa Windows Vista operacijskim sustavom. Microsoft za sada istrazuje sam problem, te se naknadne akcije tek cekaju.[/quote]
Koristite Mozilla Thunderbird i necete imati ovih problema :) :D :D.

Dave Jewell s Reg Developera napisao je kratku, ali zanimljivu kolumnu s kojom se osvr