Jump to content
Apotekarka_21

Koliko Cesto Koristite Tel/mob?

Recommended Posts

Koliko cesto koristite mo/tel?da li pisete sms cisto iz dosade ili iz potrebe??
Koliko trosite novca za topune ili koliki su vam racuni?'
da li nam je telefon stvarno potreban ili je to samo radi zabave??

ja inace trosim telefon malo vise nekad stvarno bezzz,a sms poruka na dan znam poslati i po 20.

vasi komentari...

Za trajanja faxa tamo mi karica od 50 kuna moze biti i predugo ... ne trosim nist', ali ovdje potrosim i po 20 marki za 10ak - 15 dana

Za trajanja faxa tamo mi karica od 50 kuna moze biti i predugo ... ne trosim nist', ali ovdje potrosim i po 20 marki za 10ak - 15 dana

<{POST_SNAPBACK}>

ti si jos dobar meni dopuna od 10 Km ne moze biti ni 3 dana uhh previse trosim

prije u Bosni sam imala broj na preplatu i mjesecno je islo 1300sms :D po danu znalo je bit 50-60sms zavisi sve racun nikad nije bio ispod 100km pa me tata ubijao svaki put za racun...uglavno sad ne koristim uopste toliko mob...20eura mi moze bit po toliko jer bas i ne pisem sms nit zovem koga jer mene zovu :)

Meni nekad dopuna od 10KM bude sedmicu-dvije,nekad i duze,a nekad za 2-3 dana nema kredita :( i tad noramalo ludim :D

Meni nekad dopuna od 10KM bude sedmicu-dvije,nekad i duze,a nekad za 2-3 dana nema kredita  :(  i tad noramalo ludim :D

<{POST_SNAPBACK}>

heh...tak je i kod mene...

sve je relativno...kako kad....nekad sve spucam na brzaka,a nekad mi ostane..auuu...za mjesec dana...heh

kad sam u at onda ne koristim svoj handy za slanje sms-a,posto vecinu vremena kad saljem sms budem kod kuce,onda to radim s interneta (registrovo racun na broj od starog,on i ne zna ehheheh) ,jeftinije me izadje,al ionako ja ne placam.....
a dopuna od 20 eura bude mi 15 dana,dvije uzimam mjesecno.....
u bosni onako,moze mi biti dugo kad dopunim dvije od 10 km il jednu od 20,tama za ono vremena dok sam dole toliko i bude....

znj

Pa recemo da svake sedmice moram tankat po 10 KM, a nekad zaista naleti period kad 3 dana ne moze biti kartica, a to je bom ovaj ljetni period :)

inace, vise razgovaram, izadje jeftinije, a i telefon mi ima toliko sitne one tipke da mi sms-anje zaista predstavlja problem, pa tako da to i izbjegavam :)

dole kad sam moze kartica biti po 5-6 dana. A ovde u at imam tel prijavit, pa mi bogam racun nikad ispod 60-80 maraka mjesecno ne izadje.

pisem samo jednoj osobi sa tog tel poruke, 5-6 nadan ali svaka je 40 pfeninga a ostale sve zovem jeftinije mi je puno.

telefon kucni uopste ni ne koristim,mislim ono po potrebi ali da ko neke cure zovem prijateljice i satima pricam ne!
inace poruke saljem sa tatinog mobitela a i sa bihneta,tako da nepatim kad nemam na racunu.uvijek sebi ostavim da imam za zvrcanje i meni kul!! :lol:

zavisi kako kad, sad ovaj ljetni period nekako vise trosim,kad je skola onda se manje trosi,evo bas juce napunio i to da budem precizniji SINOC napunio i imam jos 7 km :)
znaci za nekih 4-5 dana ode i ovo.

a prije sam bio bolji,prije mi je moglo biti 10 km i po 15-20 dana,al sad ova vremena nesto sve zaznuto :)

ehh i ja dok mi je mama punila kredut bio mi je duze,mislim morao je biti jer mogu ga ja potrositi za dan,al necu dobiti novce tza drugi :lol:

a ti BUDO samo trosi od starog pa kad covjek jednom sazna ima da te ubije ehhehehe

Mjesecni prosijek je oko 110 EUR a kad sam u Bosni bude to i troduplo vise.