Jump to content
Eve

Preporuci Film !!!

Recommended Posts

Preporucila bih vam da gledate film Torque-Uvrtanje , film je nesto u stilu The Fast the Furios samo sa motorima. Uskoro izlazi u kinima, mi smo uspjeli da ga vec skinemo sa neta. Film je strava, dize adrenalin. Necete se pokajati, ako ga pogledate. :wink:

Jos jedna preporuka: 50 FIRST DATES ili 50 PRVIH SASTANAKA!!!

Film je komedija, t.j. odvala ziva!

da bi malo sortirali ovaj dio foruma i tako da ne bude bas pretrpan :) predlazem da ovdje pisete filmove koje ste pogledali, pa ih zelite preporuciti dalje pa pisite...pa cak ako se radi i o novim filmovima...

eto ja nisam odavno pogledala bas neki film da preporucim al cim pogledam javim :D

Ako niste gledali film "Mostovi okruga Madison", to svakako napravite. Muskarcima se mozda ne dopada, previse je sentimentalan, a oni ni {su} placljivci :P Film je VRH - unski :D

Ako niste gledali film "Mostovi okruga Madison", to svakako napravite. Muskarcima se mozda ne dopada, previse je sentimentalan, a oni ni {su} placljivci  :P Film je VRH - unski  :D

<{POST_SNAPBACK}>

joj ja mislim da sam citala tu knjigu

jel to kad neki fotograf nesto tako dodje u neki grad pa upozna neku zensku a ona udata i tako nekako ako je to to onda je bas tuzan............. :( :(

...We Were Soldiers - jedan od najboljih ratnih filmova koje sam ja gledao...

z

Mi nismo andjeli 2 (dvica obavezno, prvi mi dio nije ok)

komedija domaca, kad sam se ja pis'o od smjeha, onda da ne pricam :)

i ti Adi imas bolesne filmove. taj saw, uh brete :)

... Rockstar ... - film o mladom pjevacu koji se probija u svijet Rocka...jako dobar film za one koji preferiraju Rock...

z

hej, sinoc sam gledao strasno dobar film, mislim komedija da se iskrizas, CLICK IT , adam sandler, ma premocan je film, vrijedi pogledati, novi film..

(radi se o univerzalnom daljinskom, najjaca scena kad zezne onog maloga, kad mu majci kaze da pusi, jojj cipanje).

hej, sinoc sam gledao strasno dobar film, mislim komedija da se iskrizas,  CLICK IT , adam sandler, ma premocan je film, vrijedi pogledati, novi film..

(radi se o univerzalnom daljinskom, najjaca scena kad zezne onog maloga, kad mu majci kaze da pusi, jojj cipanje).

<{POST_SNAPBACK}>

...ej gledo sam film stvrano je dobar vrijedi pogledati

z

pa nisam u zadnje vrjeme nis gleda....vak da je zanimljivije...

jedino mogu da preporuucim neke karafeke sto sam zadnje gledao...
radi se o japanskim kung fu filmovima...hehe...novijim naravno..

"7 swords".....te iam i onaj "death trance"....
za ljubitelje akrobacija,u koje sam u ovim sedmicama zaljubljen,dobar je francuski,stariji film....."YAMIKASI" -tak nekako....

Pirati s Kariba je stvarno film za preporuciti.
Jedva cekam treci dio!

Pirati s Kariba je stvarno film za preporuciti.
Jedva cekam treci dio!

<{POST_SNAPBACK}>

...neces puno cekati vec se snima...

pozz

E ja stvarno mislim da je film Da vincijev kod vrijeda da se pogleda. Meni se dopao tematika je super jest da ima malo gresaka i da je poooooprilicno amaterski uradjeno (na mene je takav utisak ostavilo) neka svako sudi za sebe. Al prvo preporucujem knjigu. Jer knjigu svako shvata i dozivljava na svoj nacin, a film je uredak jednog covjeka i njegovo gledanja na tu knjigu..nije da ja filozofiram :rolleyes: al eto ako necete knjigu onda bar pogledaj te film :)